Değerlendir:
  • 17 Oy - 3 Yüzde
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Duvarların Ardındaki Korku
Yazar Mesaj
Kaktüs
Kayıtsız

RE: Duvarların Ardındaki Korku
Akerp satürn ölüm diyor başka bişey demiyor.
Kefen,tabut,teneşir,kabir,yeşil renk,imam,sela,münker nekir, ölüm anı, son nefes........sürprizzz
Ölümü hep ensende hissetme, özellikle yanlız kalınca...
Mesela bir tanıdığı ölünce normal birisi bir kaç günde normal atmosfere donebiliyorken, satürn akrep olarak bir kaç ay kendime gelemiyorum.
Yalan yok korkuyorum.
01-27-2012 02:52 AM
 Alıntı Yaparak Cevapla
destrudo
Kayıtsız

satürn 1. evden,asc den ay ve şiron hariç tüm planetlere açı yapmış... "hey millet buralarda bi sünepe var" diye bağırıyo...ay pluto kavuşumum da " bırak öyle sansınlar insanları da kendini de şaşırtmak dünyadaki en eğlenceli işlerden biri" diyo [Resim: normalgulucuk.gif]

korku tabelaları hangisi hayatın oyunu hangisi beynimin oyunu ayırt edebiliyorum ne de olsa yaş 35 fekat kemik kırmak kimin için ne için değer ? o önemli... şu ssatten sonra keyfim isterse çıkarım o duvarların ardından ve yiyen gelsin atlasın o duvarların üstünden
01-27-2012 11:49 AM
 Alıntı Yaparak Cevapla
Kaktüs
Kayıtsız

(01-27-2012 11:49 AM)destrudo Yazılan:  satürn 1. evden,asc den ay ve şiron hariç tüm planetlere açı yapmış... "hey millet buralarda bi sünepe var" diye bağırıyo...ay pluto kavuşumum da " bırak öyle sansınlar insanları da kendini de şaşırtmak dünyadaki en eğlenceli işlerden biri" diyo [Resim: normalgulucuk.gif]

korku tabelaları hangisi hayatın oyunu hangisi beynimin oyunu ayırt edebiliyorum ne de olsa yaş 35 fekat kemik kırmak kimin için ne için değer ? o önemli... şu ssatten sonra keyfim isterse çıkarım o duvarların ardından ve yiyen gelsin atlasın o duvarların üstünden

verygood
Boğa dunyalık elle tutulur somut şeyleri sever. Çarparsa baya güzel benzetir, beğendirir hani.
01-28-2012 12:29 AM
 Alıntı Yaparak Cevapla
« Önceki | Sonraki »

Forum'a Git:

Konuyu görüntüleyenler: 1 Misafir