Değerlendir:
  • 16 Oy - 2.38 Yüzde
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

George Clooney
Yazar Mesaj
Simurg Çevrimdışı
.
**

Rep Puanı: 1

RE: George Clooney
yaren Yazılan:
simya Yazılan:Arkadaşlaar biri tam anlamıyla salon erkeği, diğeri asi.
George ile Las Vegas'da kumar oynarken döpiyeziniz ve kıpkırmızı rujunuzla Jack Daniels bardağınıza iz bırakırsınız yanında kendinizi güvende hissedersiniz..
Nejat ile motor arkasında dünya turu, öle bi dolu valiz falan alamazsınız. Kavga ederseniz otostopla dönersiniz hiç acımaz bence gülücük

Nejat ağır basıyoo yine de ask

deli dolu bir balık o ve ben onu çok seviyorum salon erkeği bana göre değil özgür ve asi olmalı bence her insan yeri geldiğinde.....eminim o deli dolu asi hırçın görüntüsünün altında pamuk gibi bir kalbi var ....-ok.hissediyorum az sonra telefonum çalacak veeee arayan kimdir SİZCEEEgülücük))))
acaba kim hımmgülücük)
mesaj kotan dolmuş ve resmi gönderemedim
08-29-2008 01:23 AM
 Alıntı Yaparak Cevapla
ay_se Çevrimdışı
VIP Üye
VIP Üyeler
lt=

Rep Puanı: 2

yaren Yazılan:
George ile Las Vegas'da kumar oynarken döpiyeziniz ve kıpkırmızı rujunuzla Jack Daniels bardağınıza iz bırakırsınız yanında kendinizi güvende hissedersiniz..
Nejat ile motor arkasında dünya turu, öle bi dolu valiz falan alamazsınız. Kavga ederseniz otostopla dönersiniz hiç acımaz bence gülücük

deli dolu bir balık o ve ben onu çok seviyorum salon erkeği bana göre değil özgür ve asi olmalı bence her insan yeri geldiğinde.....eminim o deli dolu asi hırçın görüntüsünün altında pamuk gibi bir kalbi var ....-ok.hissediyorum az sonra telefonum çalacak veeee arayan kimdir SİZCEEEgülücük))))

nejat arayacak demek isterdim ama malesefffff eşin geldi kapıda yarencimmmözür dilerim

feryadıma şahit gökteki tüm yıldızlar.
08-29-2008 01:34 AM
 Alıntı Yaparak Cevapla
yaren Çevrimdışı
Kıdemli Üye
**
lt=

Rep Puanı: 1

ay_se Yazılan:
yaren Yazılan:

nejat arayacak demek isterdim ama malesefffff eşin geldi kapıda yarencimmmözür dilerim

ya offffff bırakda bi hayal kurayım ay_şe cim .....simdi-kızdım

şimdi eşime kapıyı açarken hoşgeldin Nejat cım dermişimgülücük)

Full Time Şerefsiz Olacağına,Part Time İnsan OL......
08-29-2008 01:39 AM
 Alıntı Yaparak Cevapla
astrosohbet Çevrimdışı
Kızıl & Mavi
Neptunia Admin
lt=

Rep Puanı: 172

Cvp: George Clooney
gülücük gülücük

08-29-2008 04:42 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
« Önceki | Sonraki »