Değerlendir:
  • 18 Oy - 2.89 Yüzde
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Tom Cruise ve scientology...
Yazar Mesaj
Garavu Çevrimdışı
Parola61
Webmaster
lt=

Rep Puanı: 169

RE: foton çağı ¿¿¿
bluex Yazılan:insanlar hayatları boyu bir çok çağ atlamışlardır..belki de bu çağlar başka bi çağ sıfatıdır fakat.. hiçbirşey yaşanmadan bilinemez.. herkes kendinden mesuldur.. yani siz o çağ geldiğinde yapacağınızı yaparsınız ve içinde bulunduğunuz durumdan kurtulursunuz mantığı çok yalnış diye düşünüyorum.. ya evveli...ben yazıyı okumadan yazıyorum şu anda.. ama okuduktan sonrada yorumum olacak .. bakalım fikirlerim o zaman değişecek mi.. ama ben bu zamanın 3 boyutlu beyniyle gülücük bunu düşünüyorum.. görebildiğim hiçbişeyden korkmam

katılıyorum.
garip garip yorumlar yapılmış. sanki bu foton çağı için özel olarak hazırlanmak gerekiyormuş bunu önceden bilen yol yordam bile ayakta kalacak gerisi zayi olacakmış gibi tuhaf tuhaf yorumlar okudum.

görebildiğim hibirşeydn korkmam güzeldi..

bende ekleyeyim

allahın dediği olur..

foton çağında eğer insan olarak bişeyler yapmamız gerekiyorsa kesinlikle kuran-ı kerimde yazmalı yoksa sallamam fotonmuş bilmemneymiş..

ölümden öte köymü var!..
03-07-2008 01:13 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
Garavu Çevrimdışı
Parola61
Webmaster
lt=

RE: Tom Cruise ve scientology...
shadow Yazılan:foton çağı insanın geleceğini yani ebedi hayatıyla ilgili bir çağ.herkes bir şeyley yazmış çokları bir şeyler söylüyor.dün akşam haber 7 de bu foton çağıyla ilgili konuşmacıların anlattıkları şeylerde vardı.tabi onlar bu meseleyi kısıtlı zaman dilimlerinde anlatmaya çalıştılar.kimileri konunun başında yakaladı,kimileri ortasında rastladı,kimileri ise sonunda.yaren bu çağa çok ürkütücü yazmış,nafiz saçma demiş,diğer arkadaşlar ne yazarlar bilmem ama bu konuda tek anlaştığım ve fikirlerine saygı duyduğum mavi var.arkadaşlar foton çağı kısaca herkesin anlıyacağı dille,MATRIX li insanlar çağı demek,eğer bu hale kendinizi ibadetler ve zikirlerle çakralarınızı açıpbedenden çıkamassanız bir daha ebedi bunu yakalayamayacaksınızve bedenlerinizin içinde kabirde ve kıyamette ebedi cehennemi yaşıcaksınız.kıyamet sürecinde biyolojik beden asla geçerli olmıcak ışınsal beden denen astral yani ruh beden geçerli olacak.o yüzden dünyada iken astrali yani ruhu bedenden çıkarmanız ve zaman ve mekanı bizim algıladığımız zaman ve mekanın dışına çıkarmalısınız.yani matrıx yapmalısınız artık bunu yapanlar bir daha ölmicekler ve hayat bu hayat.kabirdekide bu hayat kıyamete kadar.ne hastalık olacak bu bedene nede acı ve nede keder hiç bir şey olmıcak o beden kendini annda herşeye bilinciyle erecek işte foton çağı bu çağ yani mutluluk çağı.işte bunu yakalıyamayanlar ki ebedi hayatı acılarla cehennemlerle ızdıraplarla dolu olacak ve bir dahada bu cesetten kurtulamıcak.foton çağı işte bu.oyüzden herkes bedeni aşmalı ve cesetten sıyrılıp çıkmalı,yani cehenneminden kurtulmalı.

MATRIX li insanlar çağı demek,eğer bu hale kendinizi ibadetler ve zikirlerle çakralarınızı açıpbedenden çıkamassanız bir daha ebedi bunu yakalayamayacaksınızve bedenlerinizin içinde kabirde ve kıyamette ebedi cehennemi yaşıcaksınız.

şimdi şu yukarıdaki parçada diyorki,

matrix olmaya hazırlanın, başaramasanız yandınız!

çok değişik yönlerden başaklığımıda konuşturarak farklı detaylarıda ele alarak 10 dakika düşündüm bu konu hakkında, objektif olmaya çalıştım.. vardığım sonu.,

saçmalık!

bu ise foton çağı denen olay bununda saçma olduğuna karar verdim.!
03-07-2008 01:23 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
romantica Çevrimdışı
Üye
**

Rep Puanı: 0

Foton çağıyla ilgili çok bilgim yoktu hala da var diyemem bu konunun üzerine internetten araştırdım hatta alta bir alıntıda ekliyorum , eğer böyle olcağını savunan insanlar varsa Benim aklım mantığım almıyor İNANMIYORUM..

"Yüksek enerjili fotonlardan oluşan büyük bir kuşak. 2012 yılında güneş sistemimiz tüm gezegenleri ile birlikte bu kuşağa girdiğinde dünyamızın ozon deliği onarılacak ve tüm yaşam 3. boyuttan 5. boyuta geçecek. İnsanların 2 sarmallı DNA'ları ikişerli olarak biraraya gelip 12 sarmallı bir DNA'ya sahip olacaklar. Bu olay sırasında tüm insanların chakra'ları açılacak ve duyuları ve algılamaları artacak. Herkes birbirinin düşüncesini okuyabilecek. Bu ilk önce kısa süren bir kaosa neden olacak fakat daha sonra herkes bir düşünce birliği halinde bir araya gelerek, önyargının, yalanın ve kötü düşüncelerin olmadığı bir ortama geçilecek. İnsanlar birbirinin auralarını görebilecekler. 12 sarmallı DNA'ya geçiş sonrası insanlarda hiçbir hastalık kalmayacak, hasta olanlar kendilerini ve birbirlerini iyileştirebilecekler. İnsanlar ölümsüz olacaklar. Ölüm olayı ise fiziksel dünya'da kalmaktan vazgeçip başka bir boyuta geçmeye karar verme şeklinde olacak. Yani, dünya'da geri kalanlar (kalmayı seçenler) ölmeye (başka boyut gitmeye) karar verenlerin ortadan bir anda kaybolduğunu görecekler. Fiziksel dünyamızda kalmayı seçen insanların ışık bedenleri olacak ve bu cennete benzeyen ışıklı dünyada çok güzel vakit geçirecekler. Fiziksel olarak 2000 yıl sürecek olan bu olay sonrasında foton kuşağı güneş sistemimizi terkedecek. "

Evet, bilirim nereden geldiğimi
Alev gibi doymamış, aç
Yanar, tüketirim kendimi.
Işık olur, ne tutarsam,
Küldür arkamda kalan.
Ben ateşim besbelli.

NİETZSCHE
03-07-2008 01:30 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
romantica Çevrimdışı
Üye
**

Hem Allah aşkına , bunun olcağını iddia edenler az kaldı 4 sene var , nerde bilim adamları nerde uyarılar ?? Oysa foton çağıyla ilgili benim gibi az çok okuyan birinin bile yeterince bilgisi yok ve milyonlarca insanın savunsun yada savunmasın bu konudan haberi yok.Niyetim tartışmak değil inanana da eyvallah bana bilim kurgu filmi gibi geldi gülücük

Alev gibi doymamış, aç
Işık olur, ne tutarsam,
Küldür arkamda kalan.
Ben ateşim besbelli.

NİETZSCHE
03-07-2008 01:34 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
Garavu Çevrimdışı
Parola61
Webmaster
lt=

hah işte bir ara bunu eklemişlerdi buraya ben bunu okumuştum ilk önce. bu kadar aptalca bişey olmaz bence. tabi foton mevzusu gerçekte buysa...!

burada böyşe yazılmış, yazan çocukça yazmış yazıyı belli,
ışık bedenleri olacak bu ışıklı dünyada çok güzel vakit geçirecekler, sivrisinekler saz çalıcak kulağımızdan artık ısırmayacak öpecekler falan filan..

shadow da dini konularla bağdaştırmış, bence büyük ihtimalle buda doğru değildir, kuranda açık seçik ifade edilmemişse 2012 de böyle birden bütün hayatı değiştirecek bişeyler türemeyecektir ben buna inanıyorum..

ya işte bizim millete vericen bilim kurguyu kursun dursun...
03-07-2008 01:40 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
Garavu Çevrimdışı
Parola61
Webmaster
lt=

e gelde yazma,
yazıya bak yahu,
dna denen şeyin gizeminin belkide 1 milyarda birini çözemedi bilim adamları.
ama bu yazıyı yazan kimse foton çağı geldiğinde neler olacağından çok emin 2 sarmallı dna 12 sarmallı olacakmış.
yuhhhhhhhhh...!!!

solucanmı len o,
vur kazmayı beline 2 tane solucan olsun,
biri sağa gitsin biri sola... gülücük
03-07-2008 01:46 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
romantica Çevrimdışı
Üye
**

NaFixX Yazılan:hah işte bir ara bunu eklemişlerdi buraya ben bunu okumuştum ilk önce. bu kadar aptalca bişey olmaz bence. tabi foton mevzusu gerçekte buysa...!

burada böyşe yazılmış, yazan çocukça yazmış yazıyı belli,
ışık bedenleri olacak bu ışıklı dünyada çok güzel vakit geçirecekler, sivrisinekler saz çalıcak kulağımızdan artık ısırmayacak öpecekler falan filan..

shadow da dini konularla bağdaştırmış, bence büyük ihtimalle buda doğru değildir, kuranda açık seçik ifade edilmemişse 2012 de böyle birden bütün hayatı değiştirecek bişeyler türemeyecektir ben buna inanıyorum..

ya işte bizim millete vericen bilim kurguyu kursun dursun...

Dinle bağdaşlandırılacak nokta görmüyorum. Hani hiç ölmicekmiş gibi çalışıp yarın ölcek gibi ibadet lazım bilincindeyim. Ve senin dediğin gibi de Kuran-ı Kerimde yer almayan hiç bir konu benim dikkatimi çekemez kaldı ki mantığımızla sorgularız olmayan konuları da. Neyse az kaldı ölmezde sağ kalırsak 2012'ye 5. boyuta geçip gezmeyeceğimizi görürüzgülücük

Alev gibi doymamış, aç
Işık olur, ne tutarsam,
Küldür arkamda kalan.
Ben ateşim besbelli.

NİETZSCHE
03-07-2008 01:48 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
Garavu Çevrimdışı
Parola61
Webmaster
lt=

12 sarmallı dna olunca hastalık olmayacakmış.
2 sarmallısı var, hücrenin birisinin kafası atıyor tersine çalışmaya başlıyor al sana kanser..
sen bu hücrenin neden atık durup ölmek yerine, trilyonlarcasına uymak yerine, asilik edip görevine devam ettiğini ve seni kanser yaptığını bulamayaaksın. hatta hakkında en ufak bir fikir sahibi dahi olamayacaksın ama 2sarmallılar 12 sarmallı olunca hastalık kalmayacak diyeceksin.
03-07-2008 01:52 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
astrosohbet Çevrimdışı
Kızıl & Mavi
Neptunia Admin
lt=

Rep Puanı: 172

tom cruıse'u severim. kız olsam bişeyler düşünürdüm gülücük
bu güzel paylaşım için sağolasın yezda -ok

bu arada konu foton çağına dönmüş , bu konu başlığını ilk defa şimdi gördüm.
foton çağıyla ilgili pek bilgi sahibi değilim , matrix filminin adı geçmiş ve matrix 1 en sevdiğim filmdir. insan beyninin şu an kullanılmayan bölümlerini harekete geçirecek ''bir şey'' olsaydı inanılması güç görünen şeyler mümkün olurdu. ancaaaak ;
ülkemizi düşünüyorum mesela , okuma yazmayı bilmeyen yüzbinlerce insan varken beyinlerimizin ''bir anda'' açılımda bulunup müthiş şeyler yaşamamız zor görünüyor , daha zamanı var diyelim ;)

dna'nın 12 sarmal olması vb. şeylere ise gülüyorum sadece gülücük

kendi fikrimdir ; eğer ki gün gelip mehdi çağı ya da altın çağ denen olayı yaşayacaksak bunun kaynağı , şu anda kullanılmayan beynin pek çok potansiyelinin aktive olmasıyla gerçekleşecektir. kısaca insanlığın düşünce gücünü kullanmayı öğrenmesiyle..

06-15-2008 01:35 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
gemini Çevrimdışı
VIP Üye
VIP Üyeler
lt=

Rep Puanı: 1

Eh sanırım tarikat için eşini harcadı "Tom" bey

12-19-2012 12:53 AM
 Alıntı Yaparak Cevapla
« Önceki | Sonraki »