Değerlendir:
  • 25 Oy - 3.12 Yüzde
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Bende harita yorumu istiyorum
Yazar Mesaj
Simurg Çevrimdışı
.
**

Rep Puanı: 1

Bende harita yorumu istiyorum
arkadaşlar benimde haritamı yorumlarmısınız ama doğum saatimi tam bilmiyorum emin değilim tahminen çıkartmış olduğum haritaya göre yorum yapalım özelliklede iş ile ilgili yorumlarınızı bekliyorum.-melekutandım
02-21-2008 08:14 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
Simurg Çevrimdışı
.
**

RE: Bende harita yorumu istiyorum
teşekkürler saat 11:45 ile 12:15 arasında olabilir ama tam bilmiyorum iş dedim ama aslında genel bir yorum istiyorum ve yorum yapabilen arkadaşlar yorum yapmayı daha doğrusu neyin ne anlama geldiğini nasıl biliyorlar bende öğrenmöek istiyorum
02-21-2008 09:43 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
yaren Çevrimdışı
Kıdemli Üye
**
lt=

güneş burcu kova ve merkürüde kovada biri olduğuna göre eminim çok zekisin..-okiş,politika,insan ilişkileri konularında yaratıcı bir zekaya sahip olman muhtemel.ama doğum haritanda tüm bunları destekleyici etkiler yoksa fikirlerini uygulamada zorluk çekebilirsin.güzel konuştuğunu düşünüyorum...kova burcundaki merkür seni mantıklı ve akılcı yapar.yenilikçi bir yapın olabilir.insani ilişkilerin evrensel boyutlarda olabilir iletişim olarak.çok dostun vardır.senin için deha kelimesini kullanmak çokda abartılı olmasa gerek.ilginç bir kişilik yapısına sahip olabilirsin zeka oyunlarını seversin ileri görüşlü birisindir.ve aklımı seveyim diyebilenlerdensin yani zekana güvenirsin..)

Full Time Şerefsiz Olacağına,Part Time İnsan OL......
02-25-2008 08:31 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
yaren Çevrimdışı
Kıdemli Üye
**
lt=

ayrıca 9. evine düşen oğlak burcu seni dini konularda inançlı ve dini kurallara saygılı yapar.zevklerini tatmin ve eğlenme yeni arkadaşlıklar kurmak amaçlı uzun seyahatler yapmayı sevebilirsin.duygularını belli etmede güçlük çekebilir,belli etmeden etrafını kontrol altında tutabilirsin ve sonuçta senin dediğin olur genellikle.ilk bakışta soğuk bir görünümün olabilir ve bazı insanları bu soğuk görünüşün yüzünden kendinden uzaklaştırabilirsin.kısa yoldan yada evlilik yoluyla zengin olmayı planlayabilir bayanlar...genellikle kadınlar kendilerinden daha genç erkeklerle evlilik yapabilirler.gülücük

.)

Full Time Şerefsiz Olacağına,Part Time İnsan OL......
02-25-2008 08:46 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
Angel Çevrimdışı
Angel
Saturna Vip
lt=

Rep Puanı: 19

Sevgili Lavinya 3 farklı siteden haritanı çıkardım ve dediğin gibi 11le 12 arası saatleri denedim ve birinde yükselen ikizler çıktı diğer ikisinde boğa çıktı ve saattende emin olmadığımız için açılarda değişiyor, analizi net yapamıyorum açılarda değişiklik olduğu için.

Şimdi sen biraz özelliklerinde bahsetmiştin bende sana yükselen ikizler ve yükselen boğa ile ilgili fiziksel özellikler hakkında bilgi vereceğim hemde forumda yükslenler hakkında yazılan yorumlarıda okursun, beraberce yükselenin hakkında net bilgi sahibi olmaya çalışırız. Şunuda söyliyeyim bilgisi ve tecrübesi benden çok daha iyi olan kişiler var forumda onlarda yardımcı olacaklardır, ben kesin ve net şeyler söylemek istemiyorum.

Yükselen ikizler; ince, narin kemikli, dikkatlidir ve geniş alın ve düz kaşlar olabilir. dar bir yüzü olabilir. Gözlemci bakışlara sahiptir. Yükselen ikizlerin bilmediği herşey canını sıkar. Meraklı, konuma yeteneği güçlü, bazen çok geveze olabilirler. Çok değişken olabilirler.

Yükselen Boğa yuvarlak gözlere sahiptir ve küçük gözleri vardır. Yüz hatları belirgin olabilir, bende yükselen boğayım yüzüm yuvarlak, gözlerim küçük ama bakışlarınmın derin olduğunu söylerlergülücük genelde ykselen boğaların dudakları kalın olur. görünümleri gayet kendinden emin ve gösterişli olabilir. Tuttuğunu koparan, yaratıcı insanlardır. sakin cesaretli, çok hareketli olmayabilirler. Kalıcı şeyleri severler yükselen Boğalar, ilişkilerinde en önem verdikleri şey, sadakat, dürüstlüktür.

Aklıma geenleri yazdım. Haritan hakkında analiz yapamadım çünkü açıların farklı çıkıyor mesela yükseleni buylabilirsek sana en çok uyan özellikler üzerinden gidersek buluruz diye düşünüyorum, ozaman analizde yaparız. Mesela bir haritada güneşin 10. evde çıktı başka bir haritada 11. evde çıktı, senin haritayı hep beraberce irdeleyelim istiyorum

Doğum saati olarak 11:00 ve 12:00 arasını aldım dediğin gibi, senin düşüncelerin ve fikirlerinle bulacağımıza inanıyorum.

"Güneş gibi ol şefkatte, merhamette
Gece gibi ol ayıpları örtmekte
Akarsu gibi ol keremde, cömertlikte
Ölü gibi ol öfkede, asabiyette
Toprak gibi ol tevazuda, mahviyette
YA OLDUĞUN GİBİ GÖRÜN, YA DA GÖRÜNDÜĞÜN GİBİ OL !!!!!!!! "
MEVLANA
[align=center][color=#008000][size=x-large]
[i]
02-26-2008 01:48 AM
 Alıntı Yaparak Cevapla
Simurg Çevrimdışı
.
**

Beyhan Yazılan:Sevgili Lavinya 3 farklı siteden haritanı çıkardım ve dediğin gibi 11le 12 arası saatleri denedim ve birinde yükselen ikizler çıktı diğer ikisinde boğa çıktı ve saattende emin olmadığımız için açılarda değişiyor, analizi net yapamıyorum açılarda değişiklik olduğu için.

Şimdi sen biraz özelliklerinde bahsetmiştin bende sana yükselen ikizler ve yükselen boğa ile ilgili fiziksel özellikler hakkında bilgi vereceğim hemde forumda yükslenler hakkında yazılan yorumlarıda okursun, beraberce yükselenin hakkında net bilgi sahibi olmaya çalışırız. Şunuda söyliyeyim bilgisi ve tecrübesi benden çok daha iyi olan kişiler var forumda onlarda yardımcı olacaklardır, ben kesin ve net şeyler söylemek istemiyorum.

Yükselen ikizler; ince, narin kemikli, dikkatlidir ve geniş alın ve düz kaşlar olabilir. dar bir yüzü olabilir. Gözlemci bakışlara sahiptir. Yükselen ikizlerin bilmediği herşey canını sıkar. Meraklı, konuma yeteneği güçlü, bazen çok geveze olabilirler. Çok değişken olabilirler.

Yükselen Boğa yuvarlak gözlere sahiptir ve küçük gözleri vardır. Yüz hatları belirgin olabilir, bende yükselen boğayım yüzüm yuvarlak, gözlerim küçük ama bakışlarınmın derin olduğunu söylerlergülücük genelde ykselen boğaların dudakları kalın olur. görünümleri gayet kendinden emin ve gösterişli olabilir. Tuttuğunu koparan, yaratıcı insanlardır. sakin cesaretli, çok hareketli olmayabilirler. Kalıcı şeyleri severler yükselen Boğalar, ilişkilerinde en önem verdikleri şey, sadakat, dürüstlüktür.

Aklıma geenleri yazdım. Haritan hakkında analiz yapamadım çünkü açıların farklı çıkıyor mesela yükseleni buylabilirsek sana en çok uyan özellikler üzerinden gidersek buluruz diye düşünüyorum, ozaman analizde yaparız. Mesela bir haritada güneşin 10. evde çıktı başka bir haritada 11. evde çıktı, senin haritayı hep beraberce irdeleyelim istiyorum

Doğum saati olarak 11:00 ve 12:00 arasını aldım dediğin gibi, senin düşüncelerin ve fikirlerinle bulacağımıza inanıyorum.
Sağol beyhan
02-26-2008 07:37 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
Simurg Çevrimdışı
.
**

yaren Yazılan:ayrıca 9. evine düşen oğlak burcu seni dini konularda inançlı ve dini kurallara saygılı yapar.zevklerini tatmin ve eğlenme yeni arkadaşlıklar kurmak amaçlı uzun seyahatler yapmayı sevebilirsin.duygularını belli etmede güçlük çekebilir,belli etmeden etrafını kontrol altında tutabilirsin ve sonuçta senin dediğin olur genellikle.ilk bakışta soğuk bir görünümün olabilir ve bazı insanları bu soğuk görünüşün yüzünden kendinden uzaklaştırabilirsin.kısa yoldan yada evlilik yoluyla zengin olmayı planlayabilir bayanlar...genellikle kadınlar kendilerinden daha genç erkeklerle evlilik yapabilirler.gülücük

.)

Yaren tespitlerin çok güzel ve doğru çok fazla dostum yoktur açıkçası biraz soğuk davrandığım için insanlara ama bu soğuk davranış elimde değil fazla sıcak davranamıyorum.canımsın
02-26-2008 07:43 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
Angel Çevrimdışı
Angel
Saturna Vip
lt=

[quote=Lavinya]

Tamam ben belirli ölçülerde analiz yapmaya çalışacağım, iki siteden çıkardığım haritayla, bakalım size uyacakmı yorumlar beraber irdeleriz.

MEVLANA
[i]
02-26-2008 08:36 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
Simurg Çevrimdışı
.
**

teşekkürler beyhan ilgin ve yardımların için
02-26-2008 08:50 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
Angel Çevrimdışı
Angel
Saturna Vip
lt=

Lavinya Yazılan:teşekkürler beyhan ilgin ve yardımların için

Ricaederim, daha yardımcı olamadım ama, beraberce en iyiyi bulacağız.

MEVLANA
[i]
02-26-2008 08:58 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
« Önceki | Sonraki »