Değerlendir:
  • 3 Oy - 3.33 Yüzde
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Yeni başlayan bir harita
Yazar Mesaj
Ahmetp Çevrimdışı
VIP Üye
VIP Üyeler
lt=

Rep Puanı: 0

Yeni başlayan bir harita
Arkadaşlar merhaba erkekler de merak etmez demeyin kendimi tanımak için astroloji öğrenmeye karar verdim ama bunu yapmanın en kolay yolu kendi haritamdan başlamak olacak benim haritam size nasıl hitap ediyor ve mesleki açıdan ne tavsiye edersiniz bunu da merak ettim cevabınız için teşekkürler

[Resim: alpAG4.png]
02-17-2019 09:09 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
Frederico Çevrimdışı
VIP Üye
VIP Üyeler
lt=

Rep Puanı: 8

RE: Yeni başlayan bir harita
Marsiyen yani alevli bir tipin var çünkü AC noktasına yakın bir Marsın var.

-Aceleci
-Hırslı
-Çabuk öfkelenen
-Enerjik
-Hiperaktif
-Olduğu yerde duramayan, sürekli aksiyon arayan
-Vücudundaki enerji çok olduğundan belki de bu enerjiyi atamamandan kaynaklı çok canı sıkılan

Bir insan olabilirsin.

Mars ve Venüs üçgen açısında, bende ve diğer insanlarda gördüğüm kadarıyla insanların üzerinde hakimiyet kurma, egoist ve ortamdaki diğer erkeklere alfalık(üstünlük) taslamak bunu kabul ettirmeye çalışmak gibi bir isteğin olmaması olabilir(Bu özellikte en sevdiğimdir açıkçası çok minnoş herkese lazım bu açıdan bence, dünyanın daha katlanılabilir olması için..^^). Bu açı aynı zamanda iyi bir eş adayına da işaret olabilir hatta iyi bir seks hayatına bile işaret olabilir.

Satürn ve Jüpiter kare açısında, 4.evinin ikinci burç yöneticisi olan Jüpiter ile Satürn'ün kare açısı olması aile ile ilgili sorunlar meydana getirebilir mesela ailenin muhafazakar olması seni rahatsız edebilir veya seni çok ellerinde tutmaları-özgür bırakmamaları olabilir(ki ailenle sorunlarının olduğunu zaten diğer gönderide söylemiştin). Marsın yani ikincil yükselen yöneticinin yine 4.evin birinci burç yöneticisi olan Pluto ile yaptığı açı da onlar ile sık sık kavga ettiğin-laf dalaşına girdiğini gösteriyor olabilir. 4.evindeki Pluto'nun Ay-Merkür'e karşıt olması ailenin mesleğini beğenmemesi veya ailenin karşısına çıkıp ''ben kariyerimi yapacağım, sizinle uğraşamam'' gibi bir hayat görüşüne neden olabilir.(Balık yöneticisi ve Oğlak yöneticisinin birbirini karşılıklı ağırlaması Neptün-Oğlak ve Balık-Satürn) Çalıştığın ortamda tertipli-düzenli insanları daha çok seviyorsundur büyük ihtimalle ama bu sevme direk çok katı olan insanları sevme gibi değil de iş yerinde katı olup dışarıda senle arkadaş gibi arkadaş olan duygularını seninle paylaşan kişileri sevmek olabilir.

02-19-2019 11:49 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
BayanKararsız Çevrimdışı
VIP Üye
VIP Üyeler
lt=

Rep Puanı: 39

Diğer başlığınızda da meslekle ilgili bir soru vardı,ona yorum yaptım,burası astroloji öğrenmekle alakalı olduğu için şöyle bir tavsiye vereyim:

Önce görünümleri az çok öğrenip kendi haritanızda yorumu deneyip, "ben şunu,şunu gördüm,doğru bir analiz midir?" derseniz bu çok daha doğru bir soru olur gülücük Astroloji bulmaca gibidir,deşmedikçe öğrenmek ya da bulmak zor olur.

Amacı öğrenmek olan herkese mesaj kutum ardına kadar açık,gelin beraber araştırıp öğrenelim,bildiğim konularda harita yorumlatmak dışında istediğinizi sorabilirsiniz.Öğrenmek isteyene saygım,sevgim ve hoşgörüm sonsuz... gülücük

Haritam
02-21-2019 11:21 AM
 Alıntı Yaparak Cevapla
Ahmetp Çevrimdışı
VIP Üye
VIP Üyeler
lt=

Çocukluğundan beri aile problemleri yaşayan birisiydim bunun yüzünden midir bilmiyorum ama kendi içime dönük bir ruh halim var bunu araştırayım derken güneş ve ay burcumun boğa olduğunu farkettim huzuru bulmak istiyordum sanırım bu yüzden bana kara kutu olduğumu söylerlerdi fakat bu kadar sakin bir ruh haline o kadar gerek yok şimdiki hayat böyle değil ama içimde ateş enerjisini de bariz bir şekilde hissediyorum ama bu kadar açık vermek istemiyorum çünkü toplum evim de boğa da 10. evde

02-21-2019 12:21 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
BayanKararsız Çevrimdışı
VIP Üye
VIP Üyeler
lt=

10.ev boğa huzuru arar zaten, benim de öyle. Haritam linkte var, göz atabilirsiniz. Ben de ayrı bir ailenin çocuğuyum. Plüto 4'te olunca savaş alanı aile oluyor. Bunu da daha detaylı yazarım bir ara.

Amacı öğrenmek olan herkese mesaj kutum ardına kadar açık,gelin beraber araştırıp öğrenelim,bildiğim konularda harita yorumlatmak dışında istediğinizi sorabilirsiniz.Öğrenmek isteyene saygım,sevgim ve hoşgörüm sonsuz... gülücük

Haritam
02-21-2019 04:12 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
Ahmetp Çevrimdışı
VIP Üye
VIP Üyeler
lt=

Cvp: Yeni başlayan bir harita
(02-21-2019 04:12 PM)BayanKararsız Yazılan:  10.ev boğa huzuru arar zaten, benim de öyle. Haritam linkte var, göz atabilirsiniz. Ben de ayrı bir ailenin çocuğuyum. Plüto 4'te olunca savaş alanı aile oluyor. Bunu da daha detaylı yazarım bir ara.
Senin açılar felaket.4. ev mars uranüs neptün satürn pluto açıları bombardımanı altında kalmış.Ne ararsan var.Sen belki de ailenden uzaklaşmak gibi bir şey istiyorsun.Çünkü satürn üçgeni mars ile plüto ile çekilmez neptün uranüs açılarıyla da hayallere kapılan bir yapı gördüm sanki.Bende de böyle biraz.

02-27-2019 06:48 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
BayanKararsız Çevrimdışı
VIP Üye
VIP Üyeler
lt=

Cvp: Yeni başlayan bir harita
(02-27-2019 06:48 PM)Ahmetp Yazılan:  
(02-21-2019 04:12 PM)BayanKararsız Yazılan:  10.ev boğa huzuru arar zaten, benim de öyle. Haritam linkte var, göz atabilirsiniz. Ben de ayrı bir ailenin çocuğuyum. Plüto 4'te olunca savaş alanı aile oluyor. Bunu da daha detaylı yazarım bir ara.
Senin açılar felaket.4. ev mars uranüs neptün satürn pluto açıları bombardımanı altında kalmış.Ne ararsan var.Sen belki de ailenden uzaklaşmak gibi bir şey istiyorsun.Çünkü satürn üçgeni mars ile plüto ile çekilmez neptün uranüs açılarıyla da hayallere kapılan bir yapı gördüm sanki.Bende de böyle biraz.

Tam tersine; Satürn,Uranüs ve Neptün'ün olumlu açıları beni olaylara karşı daha ılımlı yapıyor,üstelik Satürn'den gelen üçgenler bendeki Akrep'in gölge yönlerini törpülüyor ve hırslarımı-tutkularımı daha faydalı yaşamamı sağlıyor. Ailemden uzaklaşmak istemiyorum,tam tersine ailemi çok seviyorum. Senin Plüto t-karede olduğu için zorlanıyorsun ve kıstırılmış hissediyorsun,dönüşümün daha sert geçiyor. Plüto'nun orada olması evet sert ama aldığı açılar yumuşaksa daha az sancıyla geçebiliyor bu dönem.

Haritam
03-04-2019 05:00 AM
 Alıntı Yaparak Cevapla
merkür_yen Çevrimdışı
VIP Üye
VIP Üyeler
lt=

Slmlar benim haritama da yorum yapabilir misiniz ?

https://resmim.net/f/a7jQCt.png
03-10-2019 12:14 AM
 Alıntı Yaparak Cevapla
« Önceki | Sonraki »

Benzeyen Konular
Konu: Yazar Cevaplar: Gösterim: Son Mesaj
  Solar Harita ayaneyano 1 23,953 08-04-2021 01:47 PM
Son Mesaj: KBE
  Taze Harita Analizi aquariushead 3 6,771 06-11-2019 11:17 PM
Son Mesaj: Libra
  Gerçekten merak ettiğim bir harita Amarth 18 22,281 04-28-2019 06:17 PM
Son Mesaj: cancer123