Değerlendir:
  • 14 Oy - 2.5 Yüzde
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Yükselen Balık
Yazar Mesaj
nisan15 Çevrimdışı
Neptunyen Vip
Neptunyen Vip
lt=

Rep Puanı: 30

RE: Yükselen Balık
[/quote]

yükselen balık olan koçların bazıları yükselen etkisiyle daha hassas empatik nazik olabiliyolar.bazılarıysa yükselen burcun bu duygusallığını silah olarak kullanıyo.bu kılıçbalıkları hem yaralar hem yaralanır
[/quote]

Kılıçbalığı benzetmesi hoş olmuş beğendi yükseleni balık olan koçun biri bunu gülücük
Şimdi daha empatik evet, hassas, nazik evet gülücük Lakin koç her zaman koçtur tabi. Bir ekleme daha empati yeteneğinden kaynaklaınıyor olabilir mi bilemiyorum ama yada her hangi bir transitten mi kaynaklanıyor hiic bir fikrim yok yeni is yerimde herkes gelip benimle bir sırrını paylaşıyor 8 tane oldular ezilir oldum bu paylaşımların altında.. dipsiz, dilsiz bir kuyumuyum anlatıp rahatlıyorlar bilemedim ama güvenilir olarak nitelenmek güzel bir duygu gülücük

HARİTAM

''Kelimelere yüklediğim anlamı, ancak ben bilebilirim.'' GORGİAS
02-06-2013 09:19 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
koçastroloji Çevrimdışı
VIP Üye
VIP Üyeler
lt=

Rep Puanı: 0

Benim haritamda yükselen asc balık görünüyor ama 1. Ev herzaman yükselen burc diye geciyor ama 1. Evde koc burcunda nasıl oluyor anlayamadım
01-14-2019 01:12 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
Feslegen Dışarıda
VIP Üye
VIP Üyeler
lt=

Rep Puanı: 8

Cvp: Yükselen Balık
(01-14-2019 01:12 PM)koçastroloji Yazılan:  Benim haritamda yükselen asc balık görünüyor ama 1. Ev herzaman yükselen burc diye geciyor ama 1. Evde koc burcunda nasıl oluyor anlayamadım

Whole signs yani tam burç ev sisteminde evet 1. ev her zaman yükselendir ve burçlar yükselenden başlayarak sırasıyla tam olarak bir evi kaplar ama placidusta burçların evlerde kapladıkları alanlar değişiyor, yükselenin derecesinden itibaren yerleşmeye başlıyor.
Bir ev hangi burç ile başlıyorsa o burcun yönetici gezegeni o evin yönetici gezegeni demektir. Sizin 1. ev yani yükselen yöneticiniz neptün örneğin(klasik astrolojide jüpiterdir), bu hep böyledir. Ama 1. eviniz de bir de koç burcu tam olarak yerleşmiş yani "kıstırılmış burç" olmuş, bu da o evin 2. bir yöneticisinin daha olduğunu gösterir o da mars. Aynı şekilde 7. evinizin de iki yönetici gezegeni var; merkür ve venüs. Harita yorumlanırken evlerin yönetici gezegenlerinin haritadaki durumlarına bakılır. Forumda evler bölümünde bununla ilgili bilgiler var.
Bir de ek olarak placidusta ev genişlikleri de farklıdır ve duyduğum kadarıyla hayatımızda ilgili aksın ne derece yer kapladığını gösteriyormuş. Örneğin sizin 1-7 yani ben-sen aksı ile alakalı konular hayatınızda geniş yer kaplıyor olabilir.

Bilgili değil, ilgili.
01-15-2019 03:51 AM
 Alıntı Yaparak Cevapla
koçastroloji Çevrimdışı
VIP Üye
VIP Üyeler
lt=

Rep Puanı: 0

Ayrıntılı olarak cevap verdiğin için çok sağol arkadaşım bazı şeylerde kendimi bulmak adına öğrenmeye çaba harcıyorum bu şekilde açıklamanda bana yol gösterdi o zaman kıstırılmış burcuda bir araştırayım nasıl oluyor .
01-17-2019 01:24 AM
 Alıntı Yaparak Cevapla
« Önceki | Sonraki »

Benzeyen Konular
Konu: Yazar Cevaplar: Gösterim: Son Mesaj
  yükselen balık fotoğraflar aeon 23 27,945 02-20-2017 04:10 PM
Son Mesaj: Nin.Me.Sar.Ra
  YÜKSELEN BALIK DEKANATLARI tribalstyle 2 6,960 07-26-2014 09:38 AM
Son Mesaj: elifcik
  Yükselen Balık ve yıldızı Neptün NinMeSarRa_ 18 25,097 02-06-2013 09:06 PM
Son Mesaj: nisan15

Forum'a Git: