Değerlendir:
  • 44 Oy - 3.18 Yüzde
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Yükselen Terazi
Yazar Mesaj
uranus Çevrimdışı
.
Uranyen Vip
lt=

Rep Puanı: 15

RE: Yükselen Terazi
Baskalarını kırmamak adına, uyumu yakalamak adına isteklerinden, hayallerinden vazgecenler de vardır...Borges in hayat treninde olanlar ve dısardakiler...

Mutluluğumun sınırı, başkalarının mutsuzluk sınırına kadardır.
05-03-2011 12:34 AM
 Alıntı Yaparak Cevapla
Mavisahram Çevrimdışı
Siron Vip
Siron Vip
lt=

Rep Puanı: 17

(04-29-2011 12:49 PM)Kıvılcım Yazılan:  Yükselen terazi değilim ama ben de tartışma ortamından anında gerilen biriyim...Anında çıkmak isterim gergin ortamlardan...

Bu teraziden mi yoksa 3.dekanat Balıktan mı bilmem ama gergin ortamda kaçma eğilimim var ...

Kalırsam malesef dilimi kırbaç gibi kullanıp kalp kırabilirim..Çünkü kim haklıysa onu tutarım...Bu benim yakınım diye ayırmam...

Ortayolu severim..Huzuru severim....Ve çok adaletliyimdir..Hatta öyle ki tanımadığım insalar hakkında konuşulduğunda bile tanımadığım insanı savunurum sırf orada yok haksızlık oluyor diye...Adalet duygum çok gelişmiştir

SAnirim bu haksizliga gelememe genel olarak günes aslandan olabilir diye düsünüyorum.. haritana baktimda.. Bu bende de böyle dedigin gibi o insan yoksa direk olmayan kisiyi savunmak gibi...

HAYALLER NE KADAR BÜYÜK OLURSA, KIRIKLIKLARI DA O KADAR GÜRÜLTÜLÜ OLUR

Söylesem tesiri Yok, sussam gönül razi degil...

Ögüt verecek insana degil, örnek olacak insana ihtiyac

Öyle Bir Dert Varki BendE, Bin Dermana Degismem !!!
05-03-2011 12:39 AM
 Alıntı Yaparak Cevapla
Kıvılcım Çevrimdışı
Jupiter Vip
Jupiter Vip
lt=

(05-03-2011 12:39 AM)Mavisahram Yazılan:  
(04-29-2011 12:49 PM)Kıvılcım Yazılan:  Yükselen terazi değilim ama ben de tartışma ortamından anında gerilen biriyim...Anında çıkmak isterim gergin ortamlardan...

Bu teraziden mi yoksa 3.dekanat Balıktan mı bilmem ama gergin ortamda kaçma eğilimim var ...

Kalırsam malesef dilimi kırbaç gibi kullanıp kalp kırabilirim..Çünkü kim haklıysa onu tutarım...Bu benim yakınım diye ayırmam...

Ortayolu severim..Huzuru severim....Ve çok adaletliyimdir..Hatta öyle ki tanımadığım insalar hakkında konuşulduğunda bile tanımadığım insanı savunurum sırf orada yok haksızlık oluyor diye...Adalet duygum çok gelişmiştir

SAnirim bu haksizliga gelememe genel olarak günes aslandan olabilir diye düsünüyorum.. haritana baktimda.. Bu bende de böyle dedigin gibi o insan yoksa direk olmayan kisiyi savunmak gibi...

gülücük sevindim benim gibi biri daha
Bende bir de herkesin sevmediğini sevmek dürtüsü var sende de var mı ?
Filimlerdeki kötü gözüken karakterleri de severim...Aslında o kötü değil böyle olunca böle hissetmiş olabilir ondan öyle davranabilir diye açıklıyorum birde gülücük))))

Haritam
http://www.astro.com/cgi/chart.cgi?cid=e...&asp=1&ast=

Hayat Mucizelerle Dolu - Ben Güneşin Kızıyım
05-04-2011 12:23 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
allstar Çevrimdışı
Üye
**

Rep Puanı: 0

(05-04-2011 12:23 PM)Kıvılcım Yazılan:  

Filimlerdeki kötü gözüken karakterleri de severim...Aslında o kötü değil böyle olunca böle hissetmiş olabilir ondan öyle davranabilir diye açıklıyorum birde gülücük))))

hem kendim hem de en yakın arkadaşlarımdan biliyorum bu durumu yükselen terazilerde belirgin bir özellik olduğunu düşünüyorum, sırf kimse sevmiyor diye birilerini sevmek, kimseye kendini yalnız hissettirmemek adına eksiklikleri örtmek, kavga anında haklı haksız farketmez "yalnız" olanı savunmak gibi özellikler verebiliyor.

bu adalet duygusunu güneş ve yükselen koç-kova-terazi-aslan etkili insanlarda görüyorum ben. diyelim bir tartışma var; koç ve aslan etkisi, tartışmayı fiziksel müdehaleyle ayırır, araya girer "hop birader şşş" falan şeklindegülücük terazi ve kova etkisinde ise, ince düşünüp stratejik tek bir söz eder, ortam yumuşar. amaç aynı fakat seçilen yollar farklı. hava-ateş zıtlığı sanırım bu da.

http://www.astro.com/cgi/chart.cgi?cid=8...&rs=0&ast=
10-05-2011 05:43 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
gullusutcu Çevrimdışı
Saturna Vip
Saturna Vip
lt=

Rep Puanı: 27

Canım oğlum,yükselen terazi çok güzel giyinir ve çok yakışıklıdır da...

http://www.astro.com/cgi/chart.cgi?cid=1...;ast=&lang
10-05-2011 05:58 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
Mavisahram Çevrimdışı
Siron Vip
Siron Vip
lt=

Rep Puanı: 17

(05-04-2011 12:23 PM)Kıvılcım Yazılan:  

Evet aynen Kivilcim.. bu benim hayatimda genel olarak böyle olmustur gülücük kimsenin sevmedigini sevmek.. Sanirim buda Felicé nin dedigi gibi Kova-terazi kisiliklerinde ... Ayim kova oldugu icin belkide.. ve senin dedigin aciklamayi da cok yapiyorum.. hani kesin buraya gelmesini istemedi o kisi... ama kendini bir sekilde korumak zorundaydi bu davranisi o yüzden sergiledi vs.. gülücük

HAYALLER NE KADAR BÜYÜK OLURSA, KIRIKLIKLARI DA O KADAR GÜRÜLTÜLÜ OLUR

Söylesem tesiri Yok, sussam gönül razi degil...

Ögüt verecek insana degil, örnek olacak insana ihtiyac

Öyle Bir Dert Varki BendE, Bin Dermana Degismem !!!
12-06-2011 02:53 AM
 Alıntı Yaparak Cevapla
yeppe Çevrimdışı
Kıdemli Üye
**

Rep Puanı: 1

oğlaktaki ayım, ve 1. evimdeki satürn ve plüto dan dolayı, güneş burcum ve yükselen burcum olan terazi gibi hissedemiyorum gibi geliyo bazen, zerafet hariçgülücük)

http://www.astro.com/cgi/chart.cgi?clang...leqc1vi7-u

haritam
12-07-2011 12:06 AM
 Alıntı Yaparak Cevapla
Mahinur Çevrimdışı
VIP Üye
VIP Üyeler

Rep Puanı: 50

(12-06-2011 02:53 AM)Mavisahram Yazılan:  Evet aynen Kivilcim.. bu benim hayatimda genel olarak böyle olmustur gülücük kimsenin sevmedigini sevmek.. Sanirim buda Felicé nin dedigi gibi Kova-terazi kisiliklerinde ... Ayim kova oldugu icin belkide.. ve senin dedigin aciklamayi da cok yapiyorum.. hani kesin buraya gelmesini istemedi o kisi... ama kendini bir sekilde korumak zorundaydi bu davranisi o yüzden sergiledi vs.. gülücük

Buna herkesin sevdiğini sevmemeyi de ekleyebilir miyiz? gülücük
Dizilerde ''kötü'' karakterleri tutarım.İstisnalar da var ama.
Herkes ''Lost'' deyip dururken hiç umrumda olmadı.Sonlara doğru seyretmeye başladım.Orada da Jack ve Charlie en sevdiğim karakterlerdi.Bu bir istisna.
Yükselen Terazi değilim ama Placidus'ta 1.evin neredeyse tamamını kaplıyor.
Zaten her iki sistemde de yönetici Venüs yüceliyor.
01-22-2012 02:07 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
mars_419 Çevrimdışı
VIP Üye
VIP Üyeler
lt=

Rep Puanı: 1

yükselenini uzun bi zaman terazi sandığım bir tanıdık var.sadece haritasını görmüştüm,doğum saatini bilmiyordum.tam bi yükselen terazi gibi davranıyordu.doğum saatini nihayet geçenlerde öğrendim.yükseleni aslan görünce çok şaşırdım.vee sonra venüsü gördüm:yükselene sıfır orbla kavuşum yapıyor.fakat 12.evde kalmış.belki 1-2 dk.farkla 1.evde yer alabilir.
yükselene kavuşum yapan gezegenlerin yönettiği burcu da yükselen gibi düşünüp,iki burcun özelliklerini(verdiğim örnekte aslan ve terazi)ortak düşünebiliriz.yani bu kişinin gerçekte yükseleni aslanken ,kişi yükselen terazi etkisi de taşıyor.
02-08-2012 05:10 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
Kıvılcım Çevrimdışı
Jupiter Vip
Jupiter Vip
lt=

(01-22-2012 02:07 PM)Mahinur Yazılan:  
(12-06-2011 02:53 AM)Mavisahram Yazılan:  Evet aynen Kivilcim.. bu benim hayatimda genel olarak böyle olmustur gülücük kimsenin sevmedigini sevmek.. Sanirim buda Felicé nin dedigi gibi Kova-terazi kisiliklerinde ... Ayim kova oldugu icin belkide.. ve senin dedigin aciklamayi da cok yapiyorum.. hani kesin buraya gelmesini istemedi o kisi... ama kendini bir sekilde korumak zorundaydi bu davranisi o yüzden sergiledi vs.. gülücük

Buna herkesin sevdiğini sevmemeyi de ekleyebilir miyiz? gülücük
Dizilerde ''kötü'' karakterleri tutarım.İstisnalar da var ama.
Herkes ''Lost'' deyip dururken hiç umrumda olmadı.Sonlara doğru seyretmeye başladım.Orada da Jack ve Charlie en sevdiğim karakterlerdi.Bu bir istisna.
Yükselen Terazi değilim ama Placidus'ta 1.evin neredeyse tamamını kaplıyor.
Zaten her iki sistemde de yönetici Venüs yüceliyor.
Evet olabilir bende eskiden eski jenerasyonum gülücük Dallas daki ceyarı severdim
Sonra herkesin okuduğu kitapları o an okumam ...Şu AŞK kitabı gibi.
Herkesin yaptığını yapmak çok itici geliyor daha doğrusu
Sürü pisikolojisini sevmiyorum ...Hangi gezegenimden kaynaklanıyor bilmiyorum ama

Haritam
http://www.astro.com/cgi/chart.cgi?cid=e...&asp=1&ast=

Hayat Mucizelerle Dolu - Ben Güneşin Kızıyım
04-04-2012 02:41 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
« Önceki | Sonraki »

Benzeyen Konular
Konu: Yazar Cevaplar: Gösterim: Son Mesaj
  yükselen terazi fotoğraflar aeon 19 25,884 12-25-2014 12:50 AM
Son Mesaj: Nin.Me.Sar.Ra

Forum'a Git:

Konuyu görüntüleyenler: 1 Misafir