Değerlendir:
  • 15 Oy - 3.33 Yüzde
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Yükselen Boğa
Yazar Mesaj
aeon
Kayıtsız

RE: Yükselen Boğa
sanırım lajanın eklediği yazıda yükselen boğanın birinci evi kestiğinden yola çıkılarak , 2 ev ikizler , 3 ev yengeç , 4.ev aslan diye 12 evi de yorumlamışlar güzel bir yazı verygood
12-30-2010 06:45 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
lacrimosa Çevrimdışı
VIP Üye
VIP Üyeler
lt=

Rep Puanı: 0

ben de yükselen boğa olarak , aşkta , işte , arkadaşlıkta ,giyimde cok seciciyimdir.
Seçimlerim herkes tarafından cok begenilir.
02-23-2011 04:38 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
Derin
Kayıtsız

Yükselen burç erken çocukluk dönemindeki çevresel koşulları ve koşullanmaları temsil ettiği için, yükselen burcu Boğa olanların pek çoğunda, ailenin, anne ve babanın maddi koşullara, parasal güvene fazlasıyla önem verildiği bir ortamdan söz edebiliriz. Bu değişik nedenlerle olabilir ancak çocuk istikrar ve güvenin çok daha fazla talep edildiği bir ortama doğmuş olabilir. Eğer yükselen burçta Venüs ya da Jüpiter gibi destekleyici gezegenler varsa, bu bir sorun olmaktan öte, bolluk, maddi zenginlik olabilir ancak eğer bu alanda Mars ya da Satürn varsa, çocuğun erken yaşları maddi yetersizlikler, huzursuzluklar ve sonuçta kendine güvensizlik ve zora dayanma getirecek kabullenmeler getirebilir. Bir bakıma yükselen Boğa’nın para ve güvenle ilişkisi çoğu zaman kritiktir.

Yükselen Boğa’da hemen harekete geçememe, şartları olduğu gibi sürdürme isteği dikkat çeker. Bu kimi zaman bir inatçılık, değişime direnme ve yeni koşullara uyum göstermede zorlanma şeklinde görülebilir. Eğer Venüs güçlü durumda örneğin yine Boğa’da ya da rahat evlerde ise (5., 9, 10 ya da 11. Evde) kişi daha huzurlu, keyifli, sanata ve güzelliklere önem veren bir yapıdadır. Yükselen Boğa’da güçlü bir fiziksellik ve zevklere düşkünlük vardır. Son derece sahiplenici, kıskanç olabilir. Çoğunlukla yumuşak hatları vardır. Bu burç kadınlara güçlü bir çekicilik ve seksapel kazandırır. Boğa yükselenin hayata bakışında istikrar, maddi güven, güzel ve zengin olana yönelim dikkat çeker. Aceleci değil, hatta yavaştırlar. Düşüncelerini somutlaştırmak isterler.

Eğer kendi burcunuz Boğa, Yengeç, Aslan, Başak, Oğlak ya da Balık ise yükselen Boğa için daha rahat bir kombinasyondur. Kendisi Koç olan yükselen Boğa’lar sabırsızlıkları ve acelecilikleri yüzünden parasal alanda daha kontrolsüz olabilirler. (Dodi Fayed) Boğa, yükselen Boğa sanatla, güzellik ve zenginlikle yakından ilgilidir. Ancak fazla inatçı ve maddi olabilir. (Donatella Versace) İkizler, para kazanma konusunda yeteneklidir. Zekasını pek çok alanda kazanca çevirebilir. (Salman Rushdie) Yengeç için ailesi, yakın çevresi ve ev hayatı öncelikli gelir, daha hassas ve edilgen olabilirler. (Isabelle Adjani) Aslan, için ailesi, kökleri, babası önemli konulardır. Büyük sağlamlık ve kararlılık getirir. Değişim konusunda zorlanabilirler. (Amelia Earhart) Yükseleni Boğa olan Başak iyi bir sanatçı, becerikli ve yaratıcıdır. Zekası ve sağduyusuyla sempati kazanırlar. (Paulo Coelho) Terazi, kendisini bir işe adamak konusunda hassastır ancak kişiliklerini açık şekilde ortaya koymakta, kararlılık göstermekte zorlanabilir. (Ursula Le Guin) Akrep evlilikte, yakın ilişkilerde fırtınalar ve güvensizlikler yaşayabilirler. Güven ve istikrar problemleri olabilir. İlişkileri daha iyi öğrenmek durumundadırlar. (Vivien Leigh)Yay yakın beraberliklerde sağlamlık ararlar ancak sürekli bir ikilemleri ve endişeleri olabilir. (Anna Freud) Eşten ya da ortaklardan gelen kazançları güvene almak isterler. Oğlak disiplinli ve çok dayanıklıdır. İyi bir iş yeteneğine sahip olabilirler ancak fazla katı ve materyalist olma eğilimleri vardır. (Maurice Utrillo) Kova, iş hayatında etkin, teknolojik, bilimsel ve yönetsel konularla yakından ilgili olabilirler. (Fritjof Capra) Balık, yumuşak başlı, sanatçı yapıda, arkadaşlıklarında güven ve hoşluk arayan tiplerdir. (Liza Minelli)

R. Hakan Kırkoğlu
08-21-2011 12:26 AM
 Alıntı Yaparak Cevapla
lacrimosa Çevrimdışı
VIP Üye
VIP Üyeler
lt=

ben de , astroloji sitelerinin cogunda yükslen boga burcu cıkıyorum . arkadaşlıta secicilik , giyimde secicilik estetik anlayışım güzeldir. resim yapmayı , uyumu cok severim . cok inatcıyım . tarif edildigi gibi orta boylu ve hızlı kılo alabilirim
ama astro.com da cıkardıgım haritada yükselenim ikizler cıktıı acaba programda mı bi sorun var
12-19-2011 02:11 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
carmen Çevrimdışı
Katılımcı Üye
**

Cvp: Yükselen Boğa
yükselen boğa venüs boğa net tembelim ağır kanlıyım biri bana bi iş verse onu yaparım çok çalışırım ama bana kalan işlerde ağır kanlıyımdır çok uzatırım skldım hattta bu huyumdan yenmek istiyorum :(
07-02-2016 01:01 AM
 Alıntı Yaparak Cevapla
carmen Çevrimdışı
Katılımcı Üye
**

merkür aslan biraz ateşliyor çok tutukulu düşüncelerim vardır ama bazen harekete geçmekte zorlanırım ama şu bir gerçek aklıma koyduğumu er ya da geç yaparım elimden kaçmaz ama uzun sürergülücük ay kova bu arada mars yengeç 3.evde güneş burcum yengeç ve üçüncü evde ikizleri sevdiğimi söylemiştim evet hayranlığım var ikizlere karşı sebebini bilmiyorum şironum ikizler acaba bundan mı ikizler adamını hemen anlarım ya da şöyle söyliyim hava elementini severim ay kovadan mı kaynaklı bilemem
07-02-2016 01:05 AM
 Alıntı Yaparak Cevapla
Meren Çevrimdışı
Üye
**

Yükselen boğa erkeği olarak aranıza yeni katıldım. bazı sitelerde 0 derece bazılarında 2-3 derecede yakalıyorum. Yükselen boğanın bana kattığı en belirgin özellik zannedersem rahatlık olacaktır
bir işi yapmada fazlasıyla üşengeç davranıyorum genelde erteliyorum, kendimi rahat hissetmediğim yerlerden bir an önce gitmek alıştığım bir mekana geçmek beni huzurlu kılıyor. Fiziksel özelliklerim; siyah saç buğday ten geniş omuzlar küçük çene ve kalın dudak bana uyuyor.
Ayrıca estetiğe ve güzel olana ilgi duyma herhalde yükselen boğaların tümünde var
10-08-2016 01:52 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
gökyüzü Çevrimdışı
VIP Üye
VIP Üyeler
lt=

Rep Puanı: 7

Ben yükselen bogayim. Uzun kollarim uzun boynum var. Yüzümde çok sayıda ben ve çil var.Annem hep bana erkek simali kızım derdi bebekken beni hep erkek zannederlermis.bu arada marsim ikizlerde. Eşim yükselen bogadir. Boyu baya uzun elleri bacakları baya uzun.yüzünde baya benleri var marsi bogada ge birinci evde
05-31-2017 11:49 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
justicee Çevrimdışı
VIP Üye
VIP Üyeler
lt=

Rep Puanı: 3

güneşim boğa ,yükselenim boğa ,venüs boğada
ağır kanlı değilimdir aksine hızlıyımdır,çevremdekiler çok doğal olduğumu söylerler,yemek yemeyi çok sevenlerdenim ama kilo almaya yatkın değilim.Benim de vücudumda fazlaca ben var.Lükse düşkün değilim kesinlikle,güzel olan herşeye ilgim vardır.

haritam: https://hizliresim.com/AD7p3v
03-20-2018 11:02 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
justicee Çevrimdışı
VIP Üye
VIP Üyeler
lt=

Rep Puanı: 3

Bu arada dışardan çok soğuk gözükürüm,genelde kasıntı ve yabani derler (boğaların çoğunda buna rastladım)ama tanıdığım insanların yanında çok rahat ve sıcakkanlıyımdır.

haritam: https://hizliresim.com/AD7p3v
03-20-2018 11:06 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
« Önceki | Sonraki »

Benzeyen Konular
Konu: Yazar Cevaplar: Gösterim: Son Mesaj
  yükselen boğa fotoğraflar aeon 19 21,355 12-22-2014 08:33 PM
Son Mesaj: Nin.Me.Sar.Ra

Forum'a Git:

Konuyu görüntüleyenler: 1 Misafir