Değerlendir:
  • 15 Oy - 3.33 Yüzde
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Yükselen Boğa
Yazar Mesaj
Angel Çevrimdışı
Angel
Saturna Vip
lt=

Rep Puanı: 19

Yükselen Boğa
Yükselen Boğa ile ilgili fikirlerimizi burada paylaşalım.

"Güneş gibi ol şefkatte, merhamette
Gece gibi ol ayıpları örtmekte
Akarsu gibi ol keremde, cömertlikte
Ölü gibi ol öfkede, asabiyette
Toprak gibi ol tevazuda, mahviyette
YA OLDUĞUN GİBİ GÖRÜN, YA DA GÖRÜNDÜĞÜN GİBİ OL !!!!!!!! "
MEVLANA
[align=center][color=#008000][size=x-large]
[i]
01-27-2008 11:53 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
ay_se Çevrimdışı
VIP Üye
VIP Üyeler
lt=

Rep Puanı: 2

RE: Yükselen Boğa
iyi demişsin neptünzz boga yükseleni iyi anlatmışsın.yalnız hep beni yükselenin yöneticisinin nerede olduğu çok ilgilendiriyor.mesela lükse düşkünlük dedin,rahatlıga önem verme dedin.venüs nasıl konumlanmış onada bakmak gerek.venüs ateş elementinden bir burçta ise mesela koçta ve sert etkileri varsa sevgide bencillik vereceği için bu boğa yükselenli kişi sabırsız ve spontan olur.boganın sabırlı sadık tavrına biraz aykırılık katabilir.beyhancığım bu başlıklar iyi olmuş çevremizden örnekler vererek yazıyoruz bu çok güzel bir öğrenme biçimi oluyor.teşekkürler şekerparegülücük

feryadıma şahit gökteki tüm yıldızlar.
01-28-2008 10:30 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
Angel Çevrimdışı
Angel
Saturna Vip
lt=

Bencede güzel anlatmışsın neptünzz ve ayşe ablacım sende çok güzel demişsin ben yükselen boğa olarak lüks düşkünlüğü kısmına katılmıyorum,hiç düşkünlüğüm yoktur, ayrıca uykuyu hiç sevmem, çok yavaşta hareket etmem ASC açılarımda sert etkiler yok, kesinlikle kalıcı şeyleri severim ve neptunzz en çok hoşuma giden açıklaman uzun ilişkilerin insanı demen ve sadakat açıklaman oldu. Aynı zamanda soğuk bir görünümüm vardır, ilk bakışta sert bir görünümüm olabilir, mesafede vardır yükselen boğarlda.

Birde forumda yükseleni boğa olan 3 kişi var onlardan ve 2 arkadaşım daha var yükselen boğa onlardan izlenimimle yükselen boğalar çok güzel oluyorlar, yüzlerinde berrak bir güzellik ve çekicilik var ben öyle gözlemledimgülücük yuvarlak gözler ve bakışları çok anlamlı bence tabigülücük Yükselen boğalar işinin erbabı kişiler aynı zamanda.

En olumsuz yön olarak çok alışkanlıklara düşkünlük vardır, eski olana ilgi çeker.

Ricaederim ablacım, bende kendi fikirlerimizin bize daha yardımcı olacağını düşünüyorum.

MEVLANA
[i]
01-28-2008 10:57 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
ay_se Çevrimdışı
VIP Üye
VIP Üyeler
lt=

Rep Puanı: 2

lükse düşkünlükten öte,güzel olana sahip olma diyebiliriz.bu etkiyi daha çok venüs boğa veriyor kişiye.buda lükse takıntılıkla alakalı değil aslında.venüsü boğada olan bir kızım var bunu oradan çok iyi biliyorum.güzel şeyler çeker onu.lüks denildiğinde pahalı ve şaşalı şeyleri düşünüyoruz elbet.ama kızımdaki bu değil pahalı olması şart değildir onun için. ne hikmetse alışverişlerde girdiğimiz dükkanda beğendiği şey hep en pahalısı olur.bunu bilerek yapmaz ama hep öyle olur.emin olun boga ve venüs bu etkiyi veriyor insana.

feryadıma şahit gökteki tüm yıldızlar.
01-29-2008 12:36 AM
 Alıntı Yaparak Cevapla
romantica Çevrimdışı
Üye
**

Rep Puanı: 0

Bende yükselen boğa olarak kendimle ilgili şunu söyleyebilirim ; Görünüşümün kendini beğenmiş ukala biri gibi olduğunu söylerler.
Bu özellikle bir hal ve tavırdan dolayı değil mizacım bu , ama işime gelen bir yan diyebilirim çevremdeki herkesin benim aslında öyle olmadığımı bilmemesi işime geliyor ; bilmesi gerekenler biliyor zaten.)
Görünüşüme aşırı olmamakla birlikte dikkat etmeye çalışırım , kendine saygıdan geldiğini düşünüyorum bunun birazda. Lükse düşkünlüğüm yok, her konuda seçiciyim. Mesela hoşuma gitmeyen bir bluzü değişiklik olsun diye giymektense hiç giymemgülücük
Birde ayşenin dediği gibi açılar gezegen konumları da her yükselen boğanın aynı özellikleri sergilemeyişinin açıklamasıdır. (sanırsam galibagülücük) )

Evet, bilirim nereden geldiğimi
Alev gibi doymamış, aç
Yanar, tüketirim kendimi.
Işık olur, ne tutarsam,
Küldür arkamda kalan.
Ben ateşim besbelli.

NİETZSCHE
01-29-2008 04:57 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
romantica Çevrimdışı
Üye
**

Rep Puanı: 0

Beyhan Yazılan:Bencede güzel anlatmışsın neptünzz ve ayşe ablacım sende çok güzel demişsin ben yükselen boğa olarak lüks düşkünlüğü kısmına katılmıyorum,hiç düşkünlüğüm yoktur, ayrıca uykuyu hiç sevmem, çok yavaşta hareket etmem ASC açılarımda sert etkiler yok, kesinlikle kalıcı şeyleri severim ve neptunzz en çok hoşuma giden açıklaman uzun ilişkilerin insanı demen ve sadakat açıklaman oldu. Aynı zamanda soğuk bir görünümüm vardır, ilk bakışta sert bir görünümüm olabilir, mesafede vardır yükselen boğarlda.

Birde forumda yükseleni boğa olan 3 kişi var onlardan ve 2 arkadaşım daha var yükselen boğa onlardan izlenimimle yükselen boğalar çok güzel oluyorlar, yüzlerinde berrak bir güzellik ve çekicilik var ben öyle gözlemledimgülücük yuvarlak gözler ve bakışları çok anlamlı bence tabigülücük Yükselen boğalar işinin erbabı kişiler aynı zamanda.

En olumsuz yön olarak çok alışkanlıklara düşkünlük vardır, eski olana ilgi çeker.

Ricaederim ablacım, bende kendi fikirlerimizin bize daha yardımcı olacağını düşünüyorum.

Beyhancığım senin yorumuna bende eklemeler yapayım.Ben tembel ve uyuşuk değilimdir ama yavaş sakinimdir bu biraz o izlenimi verebilir.Bazen bir işe kalkmakta üşenebilirim ama kalkıncaya kadardır benim olayım sonrası en iyi şekilde icra edilirgülücük) Dediğin gibi mesafe vardır , hatta bazen bizi tanımadan çekip gider yeni edindiğimiz arkadaşlarımız; varsın gitsinler gülücük
Bu arada yükselen boğa olarak üzerime alındığım bişeylerde yazmışsın, senide gördüğüm için bu sözünü birde ben tastikleyim. Biraz da ukalayız evet evet . Yükselen boğa olmak güzel bişey.Bugün megalomanlığım üzerimde galiba hımm

Evet, bilirim nereden geldiğimi
Alev gibi doymamış, aç
Yanar, tüketirim kendimi.
Işık olur, ne tutarsam,
Küldür arkamda kalan.
Ben ateşim besbelli.

NİETZSCHE
01-29-2008 05:01 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
Angel Çevrimdışı
Angel
Saturna Vip
lt=

Evet ablacım, yükselen Boğa olmak bir ayrıcalıkgülücük) megalomanlık vardır Yükselen boğalardagülücük Benim ay burcumda Boğa maşallah değil migülücük) Çok pahalı olur ama benim zevkime uygun olmayan bir şey olduğu zaman asla almam bende, önemli olan bana güzel görünmesi.

MEVLANA
[i]
01-30-2008 12:18 AM
 Alıntı Yaparak Cevapla
Tarihci Çevrimdışı
Sakaryalı
VIP Üyeler
lt=

Rep Puanı: 68

redroseee Yazılan:ıste ben yukselen boga gülücük) evet arkadaslar yazın benım hakkımda yorum gülücük)

redrosee bak yorum bekliyosun yaa ben ilk olarak kendi yorumlarımı yapacam. yükselen boğalar (çok gıcık, uyuss olur:p) yani çok iyi olurlar kendilerini çok severimgülücük) bazen her ne kadar beni de uyuss etselerde yükselen boğa arkadaşlarım olsun ben yinede onlara kıyamamutandım neyse yeter bu kadar sen şimdi sabırsızlanırsın yükselen boğaların yorumu için, çatla emiigülücük) gülücük)

YÜKSELEN BOĞA: dengeli bir kişiliğin, asaletin, uyumun ve diplomatik bir görünümün göstergesidir. bu kişilerin çok basit ihtiyaçları vardır. iyi yemek, yaşayacak iyi bir yer.

--yükselen boğa burcu kır hayatından çok hoşlanır. otlaklarda oturup, çiçeklerin kokusunu duymak, serin yaz esintilerini hissetmek.. hayat bu kadar pastorik oluverir. aslında son derece uyumlu ama çekingendirler, kolay tepki göstermezve bir yükselen koç gibi öne atılmazlar. fakat bir kez öfkelenecek olurlarsa gerçekten korkunç bir ifadeye bürünüverirler. bu kişi yavaş hareket edecek, işini asla şansa bırakmayacak, işe başlarken tüm ihtimalleri gözden geçirecektir. bu yüzden de yeniliklere biraz kapalıdır. fakat üzerine aldığı projeyi ne pahasına olursa olsun tamamlar, acele etmekten hoşlanmaz hatta zorlansa bile adımlarını hızlandırmazlar. güzel şeylere karşı büyük tutkuları vardır. bu konumun belirlediği en büyük dezavantaj, zevkler için her şeyin göze alınır olmasıdır. cinsel arzuları güçlüdür ve güzel konuşma yeteneği baskındır. boğa yükselenliler, genelde orta boylu, geniş omuzlu ama tıknaz, koyu kumral veya esmerlerdir. venüs ün sembolize ettiği güzellik seslerine yüzlerine ve bedenlerine yansımıştır. venüs 1.evde veya boğa yükselen, yuvarlak, çekici güzel yüzlü, hafif kilolu, ve sağlıklı bir beden tipini yansıtır. fiziksel olarak biraz hantal ama dayanıklı ve sağlam bünyeleri vardır...

YÜKSELEN BOĞA ÜNLÜLERİ: -bülent ecevit, beethoven, george washington, orson welles, oprah winfrey, michael jordan, melanie griffith, george lucas....

ARTIK DEVİR DEĞİŞTİ TABİ RECEP'TE DEĞİŞTİ verygood
02-11-2008 03:55 AM
 Alıntı Yaparak Cevapla
Angel Çevrimdışı
Angel
Saturna Vip
lt=

esraa1 Yazılan:yükselen burcu boga olanlar güzel yemeklere düskün olurlar ve genelde kilo problemi yasarlar özellıkle göbek bölgesinde...

Ben yemeyi seviyorum ama çok düşkünlük değilde çok çeşit olması hoşuma gidergülücük Hem yükselen hem Ay boğagülücük) Öyle ciddi Kilo problemi yaşamadım ama çabuk kilo alabiliyorum malesef ama çabuk kilo verme yollarınıda buldum artıkgülücük)
Genel olarak Boğa burçlarında yeme eğilimi olduğunu bende gözlemliyorum ,damak zevki kadar görünümde önemlidir.

MEVLANA
[i]
09-06-2008 03:11 AM
 Alıntı Yaparak Cevapla
Luli Çevrimdışı
√īoℓэ†
**
lt=

Rep Puanı: 6

Hayata karşı keyifli, sakin ve ağır bir yaklaşım geliştirmişlerdir. Acele ile iş yapmayı sevmezler. Gerekirse son derece kararlı ve inatçı tipler olabilirler ancak yine de genel tutumları yumuşak ve sanatkarcadır. Paraya, güvene ve somut olan değerlere önem verirler. Paralarını riske sokacak şeylerden uzak kalmaya çalışırlar. Yavaş ama emin adımlarla öğrenen bir karakterleri vardır. Oldukça güven veren, sadık tiplerdir. Ancak çok yönlü olduklarını söylemek zordur. Eğer inatlarını zorlanırsa, biriken öfke yıkıcı biçimde patlayabilir. Hayatın zevklerine ve güzelliklerine fazlasıyla ilgi duyarlar. Sanata son derece eğilimlidirler. Güzel ses sahibi olabilirler. Orta yaşlarda kolay kilo alma eğiliminde olabilirler. İkili ilişkilerinde sağlamlık ve durağanlık ararlar, fazlasıyla kıskanç ve sahip olmacı davranabilirler. Yükselen Boğa muhafazakar özellikler gösterir.

Burcun bazı ayırt edici fiziksel özellikleri:Orta boy, kıvırcık saçlar, kalın ense, genelde boyun kısa olabilir, dudaklar dolgun ve etlidir.

Yükselen burcu Boğa olan bazı ünlüler:
Bo Derek, Liza Minelli, Billy Cyristal, Dionne Warwick.

kaynak: milliyet.

09-06-2008 03:14 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
« Önceki | Sonraki »

Benzeyen Konular
Konu: Yazar Cevaplar: Gösterim: Son Mesaj
  yükselen boğa fotoğraflar aeon 19 21,346 12-22-2014 08:33 PM
Son Mesaj: Nin.Me.Sar.Ra

Forum'a Git:

Konuyu görüntüleyenler: 1 Misafir