Değerlendir:
  • 20 Oy - 2.95 Yüzde
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Amy Lee
Yazar Mesaj
tiyatral_gitarist
Kayıtsız

RE: Amy Lee
(06-29-2011 01:50 AM)ginka Yazılan:  
(06-29-2011 01:43 AM)tiyatral_gitarist Yazılan:  
Alıntı:burcu yay ( gamzesi var

Gamze yaylamı ilişkilendirilir ?

kesin denemez ama yay burçlarında çok rastladım kendim de dahil...
bide yayların doğal saf bi gülümselemeleri vardır bu hatunda da var cool olsa bile arada kendini ele veren bi gülüşü var gülücük

Eyvallah.. çiçek
06-29-2011 07:13 AM
 Alıntı Yaparak Cevapla
bu şarkı yarınlara Çevrimdışı
VIP Üye
VIP Üyeler
lt=

Rep Puanı: 65

msn aktifte şöyle bir yazı var.

2000'lerin en önemli rock projelerinden biri olan Evanescence grubun beyni ve solisti Amy Lee'nin kaprisleri ve egosu yüzünden sürekli eleman değiştirmesiyle tanınıyordu.

Bir süredir stüdyo ve sahnelerden uzak kalan Evanescence Amy Lee'nin önderliğinde bir kez daha toparlandı ve yola devam dedi.

Grup üçüncü stüdyo albümlerini önümüzdeki Ekim ayı sonuna kadar tamamlamış olmayı planlıyor. Ancak Amy Lee ile büyük bir kavga ederek ayrılan Ben Moody bu albümde olmayacak.

Bugüne kadar 10 milyondan fazla albüm satan grubun lideri Amy Lee kendisi de dahil olmak üzere tüm ekibin çok çalıştığını, artık çocukluktan tamamen çıktıklarını hissettiklerini ve bunun bir olgunluk albümü olacağını söylüyor. Grup yeni albümün hemen ardından 2012 yılında turne için yeniden yollara düşecek.

bu nasıl doğru olabilir.. çok şşaırdım.. hadi kaprisi anladım da, ego demiş lee için. bir ay yengeç, nasıl ikide bir ego şişkinliği yaşar ki?soru*!!

bu grubu tanıyanlar var mı içinizde? gerçekten amy lee öyle biri mi? ben tanımıyorum grubu ve üyelerini pek fazla.

t'as l'air d'une chanson...

kafka'nın takıntısı yalnızlığın laneti değil, tecavüze uğrayan yalnızlıktır! m. kundera

dance me to the end of love...!
07-06-2011 02:49 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
vatansever Çevrimdışı
Yasaklanmış

şarkılarını beğenerek dinliom güzel hoş bi bayan gülücük ama egosu varmı bilemem
07-06-2011 02:56 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
bu şarkı yarınlara Çevrimdışı
VIP Üye
VIP Üyeler
lt=

Rep Puanı: 65

(07-06-2011 02:56 PM)vatansever Yazılan:  şarkılarını beğenerek dinliom güzel hoş bi bayan gülücük ama egosu varmı bilemem

ya iğrençsin vatansever. aklın fikrin güzel kızlarda. suna-bak
ben ne soruyorum sen ne cevap veriyorsun. offfffffff

t'as l'air d'une chanson...

kafka'nın takıntısı yalnızlığın laneti değil, tecavüze uğrayan yalnızlıktır! m. kundera

dance me to the end of love...!
07-06-2011 03:02 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
vatansever Çevrimdışı
Yasaklanmış

koptum.w çapkınım elimde değil
07-06-2011 03:09 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
« Önceki | Sonraki »

Forum'a Git:

Konuyu görüntüleyenler: 1 Misafir