Değerlendir:
  • 24 Oy - 2.83 Yüzde
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Ay Yay
Yazar Mesaj
Tuğçe Çevrimdışı
Venus Vip
Venus Vip
lt=

Rep Puanı: 30

RE: AY YAY
ay yay'da dehşet bir iyimserlik veriyo bana mesela o kadar içinden çıkılmaz haller oluyor ki yinede müthiş bir iyimserlik..düzelicek iyi olucak birde ay yay saf inanç verir diye okudum insanlara karşıda aşırı bir iyimserlik herkesi kendin gibi zannetmek hep iyi yaklaşmak...ay yay'ımı seviyorum yinede neşeli bir ruh hali veriyor :D
10-19-2009 01:07 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
Simurg Çevrimdışı
.
**

Rep Puanı: 1

Cvp: RE: AY YAY
tugcee Yazılan:ay yay'da dehşet bir iyimserlik veriyo bana mesela o kadar içinden çıkılmaz haller oluyor ki yinede müthiş bir iyimserlik..düzelicek iyi olucak birde ay yay saf inanç verir diye okudum insanlara karşıda aşırı bir iyimserlik herkesi kendin gibi zannetmek hep iyi yaklaşmak...ay yay'ımı seviyorum yinede neşeli bir ruh hali veriyor :D

Bu iyimserliği belki jupiterle yapmış olduğu açı arttırmış olabilir gülücük
10-19-2009 01:26 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
astrosohbet Çevrimdışı
Kızıl & Mavi
Neptunia Admin
lt=

Rep Puanı: 172

tugcee Yazılan:ay yay'da dehşet bir iyimserlik veriyo bana mesela o kadar içinden çıkılmaz haller oluyor ki yinede müthiş bir iyimserlik..düzelicek iyi olucak birde ay yay saf inanç verir diye okudum insanlara karşıda aşırı bir iyimserlik herkesi kendin gibi zannetmek hep iyi yaklaşmak...ay yay'ımı seviyorum yinede neşeli bir ruh hali veriyor :D

evet Ay = duygusal ihtiyaçlarımız dersek ,

Ay Yay burcunda olduğunda , karşındaki kişiye inanmak ihtiyacında olabilirsin çünkü senin özünde ( Ay ) doğallık ve duru bir saflık vardır ve diğerlerini de öyle algılayabilirsin.

sonra Ay Yay burcunda olduğunda yüksek bir merak duygusu ve keşfetme ihtiyacı ön plana çıkacaktır.
mesela Yayların cesaretini diğer ATEŞ burçları olan Koç ve Aslanlar ile kıyaslayacak olursak ,
Koç ve Aslanlar kendi ortamlarının Kralları yada Öncüleri olabilir.
oysa Yaylar başkalarının ortamlarına da aynı rahatlık ve özgüvenle girebilir.
bunun açıklaması Yay'ın diğer ikisinden daha cesur olduğu filan değildir.
Yay'ın iyimserliğinin ve merak dürtüsünün ve herşeyin yolunda olduğuna dair inancının daha fazla olabileceğidir. bu sebeple Yay potansiyeli olanlar , Koç ve Aslanlara göre yabancı ortamlarda daha rahat ve özgüvenli olabilirler.

10-19-2009 01:30 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
astrosohbet Çevrimdışı
Kızıl & Mavi
Neptunia Admin
lt=

Daily Yazılan:okuyorum, okuyorum aynı ben gülücük oysa benim ayım koçta. Jüpiter asc kavuşumum var. acaba onun etkisi mi, ben ay yay a benzeten...?

ay koç ile ay yay'ın özelliklerinde benzerlik vardır + yükselen Jüpiter sahibisin evet ;)

10-19-2009 05:07 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
Tuğçe Çevrimdışı
Venus Vip
Venus Vip
lt=

Simurg Yazılan:

Bu iyimserliği belki jupiterle yapmış olduğu açı arttırmış olabilir gülücük

kesinlikle katılıyorum lavinyagülücük ve birde güneş-neptün karesi inanç,iyimserlik konularında biraz aşırılılık vermiş olabilirhiç halim yok :D
10-21-2009 04:52 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
Tuğçe Çevrimdışı
Venus Vip
Venus Vip
lt=

Yıldırım Yazılan:

evet Ay = duygusal ihtiyaçlarımız dersek ,

Ay Yay burcunda olduğunda , karşındaki kişiye inanmak ihtiyacında olabilirsin çünkü senin özünde ( Ay ) doğallık ve duru bir saflık vardır ve diğerlerini de öyle algılayabilirsin.

sonra Ay Yay burcunda olduğunda yüksek bir merak duygusu ve keşfetme ihtiyacı ön plana çıkacaktır.
mesela Yayların cesaretini diğer ATEŞ burçları olan Koç ve Aslanlar ile kıyaslayacak olursak ,
Koç ve Aslanlar kendi ortamlarının Kralları yada Öncüleri olabilir.
oysa Yaylar başkalarının ortamlarına da aynı rahatlık ve özgüvenle girebilir.
bunun açıklaması Yay'ın diğer ikisinden daha cesur olduğu filan değildir.
Yay'ın iyimserliğinin ve merak dürtüsünün ve herşeyin yolunda olduğuna dair inancının daha fazla olabileceğidir. bu sebeple Yay potansiyeli olanlar , Koç ve Aslanlara göre yabancı ortamlarda daha rahat ve özgüvenli olabilirler.

yıldırım dedğin gibi ay=duygusal ihtiyaçlar dersek yay'ın pek duygularla alakalı bir burç olduğunu söyleyemeyiz mesela duygusal bişey yaşadığımda yada üzüntü yaşadığımda bu öyle pek uzun bir zaman sürmüyor 2 gün sonra yine eski halimi alıyorum bunuda tıpkı yay'ın simgesine benzetiyorum o da esnek ve sonra hiç bozumadan eski halini alıyor yagülücük yay'ların koç ve aslanlara nazaran daha rahat olduklarına katılıyorum çünkü lider olma kaygısı pek gütmeden hareket ediyorlar,ilgileri başka yönde olabiliyor kendi açımdan hep böyleydim ben gülücük
10-21-2009 05:02 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
Kaktüs
Kayıtsız

İyimserlik gerçekten çok abartılı oluyor bende zamam zaman. Küçükken kendimi tutamaz mezarlıkta şarkı soylerdim . ay koçu babam acayip kızardıgülücük Sinirlendiğim hiç hoşlanmadığım başımdan geçen bir olay oluyor mesela, bi zaman sonra sanki o olayı yaşayan ben değilmişim, benle hiç alakası yokmuş gibi gulerek anlatabiliyorum. dağınık ve vurdumduymazım biraz. yeni yerlere gitsem gezmeye, hiç yabancılık çekmem sanki daha once gelmiş gibi hissederim. Ozgurluk bence dunyanın en onemli şeyi. Kendim isteyerek yuk altına girebilirim kendimi kısıtlayabilirim, bunu neşeyle yaparım. ama başka bir durumda kısıtlanacak olsam krizlere giriyorum,sanki kurban olmuş gibi hissediyorum. Bu durumlardan genelde kaçarım, yada boğa inadı devreye girer dikerim ayaklarımı, karşı taraf pes eder. Bide sinirlenip bağırınca sesim kısılıyor gülücük
04-28-2010 08:44 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
misnur Çevrimdışı
Siron Vip
Siron Vip
lt=

Rep Puanı: 1

Benim eşimin haritasında da ay yay burcunda.Benim karamsarlığımın yanında onun maşallah diyeyim bu iyimserliği dengeyi kurmamıza çok yardımcı oluyor.Bir de sanki ay burcu yay olanlar,güneşi yayda olanlara nazaran duygularını daha çok dışa vuruyorlar.

Umma ki; küsmeyesin gülücük

http://img706.imageshack.us/i/astrow2at0...25311.gif/
05-07-2010 02:00 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
Venüs
Kayıtsız

(07-31-2010 01:20 PM)sessizgidiş Yazılan:  
(05-07-2010 02:00 PM)misnur Yazılan:  Benim eşimin haritasında da ay yay burcunda.Benim karamsarlığımın yanında onun maşallah diyeyim bu iyimserliği dengeyi kurmamıza çok yardımcı oluyor.Bir de sanki ay burcu yay olanlar,güneşi yayda olanlara nazaran duygularını daha çok dışa vuruyorlar.

katılıyorum canım.ay yay iyimserlik veriyor belki de aşırı :D

Ay yay, deyince gülesim geliyor..suna-bak Ancak gerçekten ay burcu yay olan insan açıları zorlayıcı değilse, duygularını özgürce yaşayıp, içsel varlıklarını yansıtırken şirin şirin oluveriyorlar..gülücük
07-31-2010 01:31 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
astrosohbet Çevrimdışı
Kızıl & Mavi
Neptunia Admin
lt=

(05-07-2010 02:00 PM)misnur Yazılan:  Benim eşimin haritasında da ay yay burcunda.Benim karamsarlığımın yanında onun maşallah diyeyim bu iyimserliği dengeyi kurmamıza çok yardımcı oluyor.Bir de sanki ay burcu yay olanlar,güneşi yayda olanlara nazaran duygularını daha çok dışa vuruyorlar.

gezegenler ayrı ayrı görev ve fonksiyonlara sahiptir. eğer siz '' duyguları ifade etmek , duygusal tepki vermek '' konusuyla ilgileniyorsanız işte orada söz sahibi potansiyel AY Burcumuzdur.
Hatta Ay burcumuzu pek çok zaman Güneş burcumuza göre daha rahat ortaya koyduğumuzu söyleyebilirim.

07-31-2010 01:32 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
« Önceki | Sonraki »

Forum'a Git:

Konuyu görüntüleyenler: 1 Misafir