Değerlendir:
  • 22 Oy - 2.82 Yüzde
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Astrolojik Haritanız Aracılığıyla Mesleğinizi Nasıl Belirlersiniz?
Yazar Mesaj
aeon
Kayıtsız

RE: Astrolojik Haritanız Aracılığıyla Mesleğinizi Nasıl Belirlersiniz?
Alıntı:bir ev çizgisinin son ya da ilk 5 derece içerisindekiler hakkında da mı böyle düşünüyorsun?

bir evin , son 5 derecesindeki gezegenler , diğer evde sayılıyor.

ilk derecedekiler zaten o evde sayılır.yeterki kullandığın ev sistemi belirli olsun .

mesela 2.evin son 5 dercesindeki gezegen 3.evde sayılır.
3.evin ilk derecesindeki gezegenler ,hertürlü 3.evde sayılır.
05-10-2011 09:41 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
venüsakrep Çevrimdışı
Katılımcı Üye
**
lt=

Rep Puanı: 0

(05-10-2011 03:20 PM)Victoria Yazılan:  
(05-06-2011 12:54 PM)venüsakrep Yazılan:  bende kendimce haritamın meslek alanını yorumlamaya çalışacağım.yalnış olursa yorumlarım lütfen beni uyarınızgülücük

2 6. ve 10. evler olarak sırayla devam edicem 2. evimi oğlak burcu kesiyor yöneticisi satürn 1.evde aynı zamanda burda birde ay mevcut buda maddi bir güvence ve birikim yapmak anlamınamı gelir?ve bu birkimin öyle havadan değilde emek verip çalışarak geleceğini gösterir diyebilirmiyiz

6.evimde gezegen yok burayıda boğa burcu kesiyor boğanın yöneticisi venüs 12.evde sanki kendi haline kalmış gibi ama mc ile açısı var buda hem iş hemde ev hayatını istikrarlı bir şekilde yürütebilmek olabilirmi?

10. evimde mars terazi burcunda ve burayıda başak burcu kesiyor başağın yöneticisi merkür 11.evde güneş ve plutoyla kavuşumda buda finans bilişim yada parayla ilgili bir iş bankacılık mesela grup halinde çalışmak yani takım çalışması gibi örneğin olabilirmi?

kendimce yorum yapmaya çalıştım arkadaşlar hata yada eklemem gerekn şeyler olursa lütfen yazın ;)

6.evle ilgili fikrimi söyleyeyim sen yanlış bulursan düzeltisin gözkýrpma 6.ev bizim iş arkadaşlarımız ya da yanımızda çalışan kişileri de gösterir

12.evde gizli düşmanlar ,kıskançlıklar, dedikodu , kayıplar ve talihsizliklerle ilgili bir ev dolayısıyla; 6.evin yöneticisinin 12.evde zararlı konumda olması (akrep) bana iş arkadaşın olan kadınlarladan zarar görebileceğini düşündürdü (kıskançlık vs.). Özellikle boğa nın venüsün maddi yönünü simgelemesi yüzünden belki parayla ilgili bir durum da oluşabilir diye düşündüm gözkýrpma

teşekkür ederim victoria eklemelerin için daha önceki iş yaşamımda olmuştu evet kadınlarla ilgili böyle durumlar kayıp derkende maalesef çok sevdiğim hergün işime severek gittiğim yerden yönetim değiştiği ve şirket birleşimi olduğu için işime son verildi:( umarım bundan sonraki iş yaşamım istikrarlı bir şekilde devam edeer sürprizzz

http://www.astro.com/cgi/chart.cgi?cid=v...r=1&nho2=1 natal

http://www.astro.com/cgi/chart.cgi?clang...y=12&go=Go sinastri

http://www.astro.com/cgi/chart.cgi?cid=v...&rs=0&ast= solar haritam
05-10-2011 11:44 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
ayşe kara Çevrimdışı
VIP Üye
VIP Üyeler
lt=

Rep Puanı: 3

(05-10-2011 11:44 PM)venüsakrep Yazılan:  
(05-10-2011 03:20 PM)Victoria Yazılan:  
(05-06-2011 12:54 PM)venüsakrep Yazılan:  bende kendimce haritamın meslek alanını yorumlamaya çalışacağım.yalnış olursa yorumlarım lütfen beni uyarınızgülücük

2 6. ve 10. evler olarak sırayla devam edicem 2. evimi oğlak burcu kesiyor yöneticisi satürn 1.evde aynı zamanda burda birde ay mevcut buda maddi bir güvence ve birikim yapmak anlamınamı gelir?ve bu birkimin öyle havadan değilde emek verip çalışarak geleceğini gösterir diyebilirmiyiz

6.evimde gezegen yok burayıda boğa burcu kesiyor boğanın yöneticisi venüs 12.evde sanki kendi haline kalmış gibi ama mc ile açısı var buda hem iş hemde ev hayatını istikrarlı bir şekilde yürütebilmek olabilirmi?

10. evimde mars terazi burcunda ve burayıda başak burcu kesiyor başağın yöneticisi merkür 11.evde güneş ve plutoyla kavuşumda buda finans bilişim yada parayla ilgili bir iş bankacılık mesela grup halinde çalışmak yani takım çalışması gibi örneğin olabilirmi?

kendimce yorum yapmaya çalıştım arkadaşlar hata yada eklemem gerekn şeyler olursa lütfen yazın ;)

6.evle ilgili fikrimi söyleyeyim sen yanlış bulursan düzeltisin gözkýrpma 6.ev bizim iş arkadaşlarımız ya da yanımızda çalışan kişileri de gösterir

12.evde gizli düşmanlar ,kıskançlıklar, dedikodu , kayıplar ve talihsizliklerle ilgili bir ev dolayısıyla; 6.evin yöneticisinin 12.evde zararlı konumda olması (akrep) bana iş arkadaşın olan kadınlarladan zarar görebileceğini düşündürdü (kıskançlık vs.). Özellikle boğa nın venüsün maddi yönünü simgelemesi yüzünden belki parayla ilgili bir durum da oluşabilir diye düşündüm gözkýrpma

teşekkür ederim victoria eklemelerin için daha önceki iş yaşamımda olmuştu evet kadınlarla ilgili böyle durumlar kayıp derkende maalesef çok sevdiğim hergün işime severek gittiğim yerden yönetim değiştiği ve şirket birleşimi olduğu için işime son verildi:( umarım bundan sonraki iş yaşamım istikrarlı bir şekilde devam edeer sürprizzz

benim 11. evin yöneticisi jupiter 12. evde.en çok kimlerden zarar görürüm.

http://www.astro.com/cgi/chart.cgi?cid=6...=&rs=0&ast=
05-20-2011 09:57 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
astrosohbet Çevrimdışı
Kızıl & Mavi
Neptunia Admin
lt=

Rep Puanı: 172

(05-20-2011 09:57 PM)ayşe kara Yazılan:  benim 11. evin yöneticisi jupiter 12. evde.en çok kimlerden zarar görürüm.

yaylardan gülücük

05-20-2011 10:08 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
picachu Çevrimdışı
Jupiter Vip
Jupiter Vip
lt=

Rep Puanı: 8

ben dogru secim yaptimmi acaba :P ama sevdigim bisey.. yine uni sinavlarina katilsam ilk tercihim tip olurdu..sadece cok calismak yorucu.. gülücük ogretmenlik yeteneklerimi de yeni kesfettimgülücük iletisimle ilgili alanlar, gizli seyler ornegin arkeoloji , degisik kulturler yabanci diller , yemekler ilgi alanlarim arasinda..

ilerde cok yorulursam ins imkanlarimda olursa bi deniz kenarinda balikci dukkani restoranti ya da turistler icin hatiralik esya magazasi acarim:P

https://resmim.net/f/xWSL8c.jpg

haritam
06-25-2011 11:15 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
DenizKızı Çevrimdışı
Katılımcı Üye
**
lt=

Kaçıncı sınıfsın pikachu

http://imageshack.us/f/151/tubar.jpg/
06-25-2011 11:19 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
picachu Çevrimdışı
Jupiter Vip
Jupiter Vip
lt=

Rep Puanı: 8

ben mezun oldum denizkizigülücük 2 yil oluyo.. asistanligim icin bekliyorum.. ben trde yasamiyorum.. bizde sinav sistemi degilde sira bekleme olayi var malesef.. bunaldimaðla... sendemi doktorsun?

https://resmim.net/f/xWSL8c.jpg

haritam
06-25-2011 11:23 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
DenizKızı Çevrimdışı
Katılımcı Üye
**
lt=

ablam tıp okuyor 4 e geçti o öğrenci daha

http://imageshack.us/f/151/tubar.jpg/
06-25-2011 11:29 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
astrosohbet Çevrimdışı
Kızıl & Mavi
Neptunia Admin
lt=

Rep Puanı: 172

(06-25-2011 10:32 PM)kare Yazılan:  selamlar,

ben aranıza yeni katıldım. ay burcu ikizler olan biri olarak delice merakımı işlemeye kendimle devam etmek (esasında belki de başlamak) istiyorum. yıldızlar da bu sebeple en önemli kaynak.

hayatımın evrildiği noktalar sebebiyle ben kendini geç bulmuş bir insanım. çok büyük bir yanlış yaparak çok yanlış bir bölümde okudum. (okula çoğunlukla gitmedim bu yüzden, devamsızlığım hep sınırları geçti ama şanslıydım) bu bölümle alakalı işler de hesap kitap mali meseleler... hayatımı böyle geçirmem çok zor. zaten hemen her şeye kırılıp dökülen, üzülen biri olarak hayatımda sadece kendime haksızlık yapmış olursam bu beni daha da delirtecek... mc balıkta, 9. evde kova? yükselen yengeç ay ikizler, güneş merkür venüs aslanda, 2.evde venüs 3.evde aslan, burcum da aslan. ki bu aslan etkisi beni en çok üzen oldu. belki saçmalıyorum ama aslan ve koç bende hiç iyi hisler oluşturmuyor. ben baskın, otoriter bir karakter değilim. yukselen yengeçle uysallaştım sanırım. lisede epey kavgacı bi tiptim, özgüven, cesaret epey yüksekti.. haritamı da yükleyeceğim tabii siz şıp diye anlarsınız ama ben daha yeni yeni kombinasyonları anlamaya calışıyorum.

güneş venüs kavuşumunun terazi özellikleri katabileceğini okudum bir başka konuda bunu da merak ettim. 5. ev terazi diyor o siteden aldığım bilgilerimde.

mesleğe tam olarak meslek gibi de bakamıyorum. parasından ziyade beni ne kadar mutlu kıldığı önemli. yanımdaki insanları seversem belki katlanabilirim ama mutlu olamam. tabii hem mutlu olduğum hem iyi para kazandığım yetenekler kat kat mutluluk olabilir. (insanız)
esasında ne yapmak istediğimi biliyor gibiyim. kesin ifadeler kullanamıyorum çünkü çok fazla şeyle ilgileniyorum ve hangisi beni en yüksek doyuma ulaştırabilir bunu bilmiyorum.
göğü bilirsek yeri de biliriz fikrinden hareketle, yıldızlarım benim yatkınlıklarım hususunda ne diyor. mesela yabancı diller konusunda yeteneklerim nedir. biliyorum uğraşırsak eğilirsek hepsi olur. ama doğal yeteneklerimiz vardır. çok dertlenmeden kolayca meyvesini alırız.

yabancı diller, çeviri, yayıncılık ama en önemlisi yazmak... edebiyat. bu alanlarda yıldızlarım neredeler yorumlarınızı merakla bekleyeceğim...

http://www.astro.com/cgi/chart.cgi?cid=v...&rs=0&ast=

selam kare ,

aslan burcundaki gezegenlerinin jüpiterle hoş açılar yapıyor olması ve jüpiterin doğum haritanın tepesinde konumlanıyor olması , jüpiterle bağlantılı seçeneklere yönelmekten mutlu olabileceğini gösterir.

satürnün yay burcunda olması bu alanda bazı gecikmelere / engellere işaret edebiliyor.

aslan burcundaki merkür ile venüsün , oğlak burcundaki neptünle bağlantı yaptığını görüyoruz. bunun anlamı düşüncelerinin ve beğenilerinin ( nelerden hoşlandığının ) neptünden de etkilenmesidir.

ve bence en önemli şeylerden biri , uzun zamandır ( yaklaşık 5 yıldır ) transit neptün senin aslan burcu gezegenlerine zıt açı yapıyor yani seni neptünyenleştiriyor ( lisedeki gibi olmamanı bu transitle açıklayabiliriz + yazmak vb. sanatsal ilham ve ideallerini de bu neptün transitiyle açıklayabiliriz.

06-26-2011 04:59 AM
 Alıntı Yaparak Cevapla
Mavisahram Çevrimdışı
Siron Vip
Siron Vip
lt=

Rep Puanı: 17

Su meslek konusunda bir türlü adim atamiyorum 3 sene önce okul hayatini da biraktim... simdi disardan okuyayim diyorum, saglik konusuna yöneldim ama dogru mu yapiyorum bilmiyorum... olmuyor yani zaten haritada da maglum... yazarlik kücükken vardi artik yok... sanirim tam gelisim zamanlarimda tr neptün 6. evden gectigi icin alanim olmayan okullarda okudum diye düsünüyorum... bence evet... zor... :(

HAYALLER NE KADAR BÜYÜK OLURSA, KIRIKLIKLARI DA O KADAR GÜRÜLTÜLÜ OLUR

Söylesem tesiri Yok, sussam gönül razi degil...

Ögüt verecek insana degil, örnek olacak insana ihtiyac

Öyle Bir Dert Varki BendE, Bin Dermana Degismem !!!
06-26-2011 02:06 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
« Önceki | Sonraki »

Benzeyen Konular
Konu: Yazar Cevaplar: Gösterim: Son Mesaj
  Astrolojik Kariyer Raporu Angel 3 5,244 11-14-2008 10:40 PM
Son Mesaj: yezda

Forum'a Git:

Konuyu görüntüleyenler: 1 Misafir