Değerlendir:
  • 48 Oy - 2.85 Yüzde
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Şiron’un Oluşturduğu Açılar
Yazar Mesaj
astrosohbet Çevrimdışı
Kızıl & Mavi
Neptunia Admin
lt=

Rep Puanı: 172

Cvp: RE: Şiron’un Oluşturduğu Açılar
benim söylediğim noktaya geldik gülücük

işte bu sorunun cevabı sebebiyle , jüpiter-şiron sihirli bağlantısı gibi etkilerden pek birşey beklememek gerekiyor gözkýrpma

09-05-2009 02:20 AM
 Alıntı Yaparak Cevapla
Serena Çevrimdışı
Firebender
**

Rep Puanı: 3

o halde, iyi ya da kötü hiçbir gezegensel açıdan bir şey beklememek gerekiyor..
anahtar kişinin kendisi.. gözkýrpma

Gülersen, herkes seninle güler. Ağlarsan, tek başına ağlarsın.
09-05-2009 02:24 AM
 Alıntı Yaparak Cevapla
Félicé
Kayıtsız

Glogg Yazılan:şironum 3. evde ters konumda yengeç; güneş, neptün, uranüs ve satürn ile ters açı yapmış. bunu nasıl yorumlayabiliriz?

Bünyende başak burcuna has gözlemlediğin özellikler varmı? Yada eğitim ve iletişim konularında?
11-15-2009 12:47 AM
 Alıntı Yaparak Cevapla
Glogg Çevrimdışı
Katılımcı Üye
**
lt=

Rep Puanı: 0

RE: Şiron’un Oluşturduğu Açılar
detaylara önem veren, mükemmeliyetçi ve eleştirel bir yapım var aslında ama bunlar aynı zamanda oğlağın da verdiği özellikler sanırım. sağlık konusunda paranoyak olabiliyorum çoğu zaman.

içe kapanığım biraz iletişim becerim çok güçlü değildir, eğitim konusunda da birkaç üniversite ve bölüm olmak üzere yaşlanana kadar okumayı düşünüyorum :D

[Resim: rhea1.th.gif]
11-15-2009 02:29 AM
 Alıntı Yaparak Cevapla
Félicé
Kayıtsız

Glogg Yazılan:detaylara önem veren, mükemmeliyetçi ve eleştirel bir yapım var aslında ama bunlar aynı zamanda oğlağın da verdiği özellikler sanırım. sağlık konusunda paranoyak olabiliyorum çoğu zaman.

içe kapanığım biraz iletişim becerim çok güçlü değildir, eğitim konusunda da birkaç üniversite ve bölüm olmak üzere yaşlanana kadar okumayı düşünüyorum :D

Evet oğlaklık yeter bu özelliklere ama, başaklada bağlantılı,sağlık paranoyaların nasıl? Hipokondriyakmısın?
11-15-2009 02:33 AM
 Alıntı Yaparak Cevapla
Glogg Çevrimdışı
Katılımcı Üye
**
lt=

kendimi çok dinlerdim eskiden ve ister istemez bişiyler bulurdum kesin hastayım diye. tam olarak hipokondriyak olduğumu söyleyebilir miyim bilmiyorum ama psikolojik tedavi gördüm bununla ilgili, çevremde hasta birinin olması bu açıdan beni kötü etkiler mesela.

[Resim: rhea1.th.gif]
11-15-2009 02:44 AM
 Alıntı Yaparak Cevapla
Félicé
Kayıtsız

Glogg Yazılan:kendimi çok dinlerdim eskiden ve ister istemez bişiyler bulurdum kesin hastayım diye. tam olarak hipokondriyak olduğumu söyleyebilir miyim bilmiyorum ama psikolojik tedavi gördüm bununla ilgili, çevremde hasta birinin olması bu açıdan beni kötü etkiler mesela.

6. evin başak ve bu evin konuları olan sağlık, günlük detaylar, hijyen, senin için başak özellikleri gibi olacaktır. Bence şironu da es geçme. Bende hastalık takıntısı var, dün gece göğsüm sıkıştı ve çok endişelendim kalp krizimi geçiriyorum diye. Bir yerim ağrısa, hemen doktora giderim. Çok evhamlıyım. Ama hastane ve hastaları severim
11-15-2009 02:50 AM
 Alıntı Yaparak Cevapla
astrosohbet Çevrimdışı
Kızıl & Mavi
Neptunia Admin
lt=

Rep Puanı: 172

Sİrius_mehmet Yazılan:Yaw bu şiron saturn den beter arkadaş. Şiron hakkında bilgim yokken her şeyi saturne yuklerdim. Benim şiron ikizlerde mars ile tam kavuşumda ve ay'ıma karşıt açıda Oldum olası konuşurken hiç gevşeyemem, en yakın ilişkide olduğum ailemle bile.. Surekli yanlış anlaşılma korkusu,stres.Yanlış anlaşılma korkusu o kadar çok ki mesela bir olay oluyor yanımda konuşuluyor,olayla hiç alakam yok, acaba banamı işittiriyolar,bendenmi biliyolar gibi.. Bu inanılmaz rahatsız ediyor, geriye sinir stres olarak donuyor ve başka bi yerde, hiç alakası olmayan başka bir konuda patlamak uzere hapsolunuyor. Patlayana kadarda can sıkıntısı ayyuka çıkıyor. Bide konuşurken suratli başlıyorum birden duraksıyorum,ne diyeceğimi sanki bi anda unutuyorum, şarteller kapanıyor. Tabi bu yine stres olarak geri donuyor bana. 5. evdeki ay' a olan mars şiron karşıtı ise kalp ritim bozukluğu yaptı bende malesef.
Zihnim sanki hiç durmuyor surekli meşgul ama neyle diye sorarsan hiç bişey derim. Yazıya başlarken aklımda daha bir suru şey vardı çoğu uçup gitti şimdi mesela. neyse... yaw Hiçmi iyi tarafı yok bu şironun.. Bide 5.evin yoneticisiyle birleşmiş. yukselenin yoneticisine karşıt..Duşunuyorumda ilerde baba olsam acaba benim çoçuklarda şirondan etkilenir benim gibi acayip bişey mi olurgülücük....Şiron işte duşunduruyor

Şironun iyi yönleride vardır tabii , tıpkı Satürnün bir amacının olması gibi , Şironunda bizlere sunduğu şeyler olmalı fikrindeyim.

bknz : Başak burcunun olumlu özellikleri ( detaylar konusunda beceri , sistemleştirme becerisi , pratiklik vb.)

12-24-2009 01:41 AM
 Alıntı Yaparak Cevapla
Félicé
Kayıtsız

Félicé FilosoFo Yazılan:
Glogg Yazılan:kendimi çok dinlerdim eskiden ve ister istemez bişiyler bulurdum kesin hastayım diye. tam olarak hipokondriyak olduğumu söyleyebilir miyim bilmiyorum ama psikolojik tedavi gördüm bununla ilgili, çevremde hasta birinin olması bu açıdan beni kötü etkiler mesela.

6. evin başak ve bu evin konuları olan sağlık, günlük detaylar, hijyen, senin için başak özellikleri gibi olacaktır. Bence şironu da es geçme. Bende hastalık takıntısı var, dün gece göğsüm sıkıştı ve çok endişelendim kalp krizimi geçiriyorum diye. Bir yerim ağrısa, hemen doktora giderim. Çok evhamlıyım. Ama hastane ve hastaları severim

Aferin sana Nihan, hastaneleri ve hastaları ve hastalıkları sevmeye devam et.
Sonra da hastaneden ve herkesi bulmayan hastalık ve tuhaflıklardan kurtulama.
Zaten benim idrak yolu enfeksiyonum ver hepsi bu enfeksiyon yüzünden oluyor.
Garavu kardeş, bu enfeksiyona hangi antibiyotiği tavsiye edersin?:D
12-24-2009 01:45 AM
 Alıntı Yaparak Cevapla
yasemen88 Çevrimdışı
Katılımcı Üye
**
lt=

oğuzhan ceyhan'ın sitesinde "Izdıraplı ve uzun süren hastalıkların arkasında hep Satürn ile yahut Uranüs ile zorlayıcı açıları olan bir Chiron vardır" yazıyor.ben bunu okuyunca biraz tırstım açıkçası çünkü benim haritamda 180lik açı durumundalar.siz neler düşünüyorsunuz böyle birşey var mıdır gerçekten?

http://www.astro.com/cgi/chart.cgi?cid=x...&rs=0&ast=
06-02-2010 04:14 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
« Önceki | Sonraki »

Benzeyen Konular
Konu: Yazar Cevaplar: Gösterim: Son Mesaj
  Şiron ( Chiron ) Burçlarda bluex 23 61,776 02-09-2019 11:16 PM
Son Mesaj: koçastroloji
  Şiron ( Chiron ) Evlerde bluex 29 69,630 02-19-2018 02:34 PM
Son Mesaj: shinigami
  Şiron Hakkında Bilgiler Mavi 81 109,285 11-17-2017 11:06 AM
Son Mesaj: shinigami