Değerlendir:
  • 26 Oy - 2.92 Yüzde
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Dursun Zaman - Geçmişe Bir Bakış Atalım
Yazar Mesaj
Derin
Kayıtsız

RE: Dursun Zaman - Geçmişe Bir Bakış Atalım
geçmiş olsun laja ben merak edip baktım 97 de ki 7 şubat olarak aldım tr. chiron venüs (yükselen yön.) transiti 6 adet gezegen hadi ayı sayma 5 adet gezegen (merkür, neptün, jüpiter,venüs,uranüs) 4.evde yığılmış. Uranüs natal venüse kare yapıyo (0derece). Bu arada tr satürn de 6.evde ve koç da koç baş ve yüzü temsil ediyor..

ve venüs yükselen yön. olarak hep transit almış kadınlarda sağlıkla ilgili aya da bakılıyordu diye hatılıyorum onun açıları venüse göre daha iyi
12-20-2010 03:38 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
Derin
Kayıtsız

bi de tr mars asc üzerinde retro halinde onun üzerinden gerilemiş olma ihtimali var

tabii bulnlar benim önemli olarak görebildiklerim daha başkaları da var mıdır bilemiyorum
12-20-2010 03:42 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
Félicé
Kayıtsız

Barış İlhanın sitesindeki medical astroloji bölümünde uranüs ve felç paralel görülmüş.. Bu uranüs adamı birden yukarılara çıkardığı gibi, aniden yerin dibine de batırıyor.
12-20-2010 07:19 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
astrosohbet Çevrimdışı
Kızıl & Mavi
Neptunia Admin
lt=

Rep Puanı: 172

(12-20-2010 02:54 PM)lajâ Yazılan:  geçmişe hiç göz atmasak daha ii.. dil çýkarma
96 da şehir deişimim ve 97 subat tatilinde yüz felci geçirmem..
ağustos sonları bi felç daha :D
acaba diorum bu etkiler hangi transit etkisi olabilir..
ani oluşlarından aklıma uranüs gelior..

geçmiş olsun laja ,

Sağlık problemini yaşadığın her iki dönemin ortak iki faktörü Mars ve Uranüs görünüyor. Derin gayet güzel tespitler yapmış zaten.

Transit Mars her iki dönemde de terazi burcunda + Uranüsün de Venüsle sert açıları var. Uranüs ilk dönemde Venüse kare açı yapıyor , ikinci dönemde Uranüs bu kez Venüse 135 derecelik açı yapıyor.

Sağlık Astrolojisi üzerine pek kaynağımız yok ama Felice'nin dediği gibi Uranüsün felçle bağlantılı olduğuna dair veriler var.

Umarım bir daha tekrarlamaz.

12-20-2010 07:53 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
Tuğçe Çevrimdışı
Venus Vip
Venus Vip
lt=

Rep Puanı: 30

1996'da şehir değişikliği yaşamışsınız,4.eve etki eden bir gezegen var mıdır diye baktım,uranüs 4.evinden geçiyormuşgülücük

97.yılında geçirdiğin olayla ilgilide;6.evinin yöneticisi jüpiter-merkürle kare yapmış merkürün iletişimi simgelediğini biliyoruz,bundan yola çıkarak tr-jüpi böyle bir etki vermiş olabilir,ayrıca 6.evinde tr satürn var bu zaten güzel bir konum değil sağlık açısından ve yine 6.evinin diğer bir yöneticisi retro mars ile zıtlaşmışlar yani bu ikilinin zıtlaşması senin 6. ve 12.ev aksında gerçekleşmiş.koçun yöneticisi mars-koçta başı simgelediğine göre yüz ile ilgili olası sorunlar bu transitte tetiklenmiş olabilir

15 temmuz 2008'de ki dış görünümle ilgili karar almışsın.güneşin 2.ev de boğanın evinde boğanın temsil ettiği şeyler dünyevi şeyler,fiziksel şeyler-uranüsün 120'lik açısı bu saydıklarımla ilgili fikir değişimi yaşatmış olabilir,ayrıca o dönem senin 9.evinde ki(inanç evi,yolculuklar,yükseköğretim)ay ikizlerine transit satürn 11.evden kare yapıyor o dönem üzerinde birilerinin üzerinde etkisini görmüş olabilirsin,çift taraflı düşünen ay ikizlerin o dönem değişim geçirmiş yani düşüncelerin ve sen.

ağustos sonları ise yaşadığın olayda ise;yine devreye satürn-mars ikilisi girmiş.bu sefer 6.evinde ki transit uranüsüne tr.satürn zıt bakmış yani sağlık evinde bir zıtlaşma.satürn-uranüs zıtlaşmaları bulundukları ev konularında yoksulluk ve kısıtlama ve değişim verir bu senin sağlık evinde..ve yine devrede 12.evde ki transit mars..çok enteresan ki iki dönemde de transit marsın 12.evdeymiş
12-20-2010 08:55 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
yeppe Çevrimdışı
Kıdemli Üye
**

Rep Puanı: 1

27 ağustos 2010 tarihi benm için önemli. bu tarihte aldığım önemli bi açı varmı?? ve acaba 2011 de buna benzer bi açım olacak mı?? cevaplarsanız sevinirim, şimdiden teşekkürler...

haritam
01-12-2011 01:19 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
Jeopardy Çevrimdışı
Yeni Üye
**

Rep Puanı: 0

Benim de hayatımda çok kritik olan tarihler: Yorumlayabilirseniz sevinirim. Teşekkürler şimdiden..

26 Ağustos 2010 - işten çıkarıldım 5 ay işsizlik yaşadım.
31 Mayıs 2004 - aşık olduğum sevgilim terk etti. yıllarca depresyondan çıkamadım. bir nevi erotomania hastalığı gibi bir şeydi.
16 Ağustos 2003 - aşık olduğum çocukla tanışma tarihim

Haritam

http://www.astro.com/cgi/chart.cgi?cid=n...&rs=0&ast=
01-29-2011 11:07 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
ginka
Kayıtsız

(01-29-2011 11:07 PM)Jeopardy Yazılan:  RE: Dursun Zaman - Geçmişe Bir Bakış Atalım
Benim de hayatımda çok kritik olan tarihler: Yorumlayabilirseniz sevinirim. Teşekkürler şimdiden..

31 Mayıs 2004 - aşık olduğum sevgilim terk etti. yıllarca depresyondan çıkamadım. bir nevi erotomania hastalığı gibi bir şeydi.

Haritam

jeopardy öncelikle aramıza hoşgeldin gülücük yorum alabilmen için belli bi muddet paylaşımda bunlunman gerek haritanı imzana eklemeni tavsiye ederim. iyi paylaşımlar.
01-29-2011 11:27 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
Tuğçe Çevrimdışı
Venus Vip
Venus Vip
lt=

(01-29-2011 11:07 PM)Jeopardy Yazılan:  RE: Dursun Zaman - Geçmişe Bir Bakış Atalım

Haritam

ginkanın dediği doğru ama kısaca bir yorum sana yrn sabahverygood
01-30-2011 12:03 AM
 Alıntı Yaparak Cevapla
Tuğçe Çevrimdışı
Venus Vip
Venus Vip
lt=

26 ağustos işten çıkarılma:6.ev başağın evi sağlık evi ve başak aynı zamanda çalışmayıda simgeler,hizmetler evidir o dönem transit uranüs-jüpiter kavusumu 6.evinizde uranüs değişimlerin gezegeni,jüpiterde özellikle kavusumda olduğu gezegen konularını genişletir yani sağlık olarak değil ama iş yasamınızda meydana gelmiş bu üstelik transit merkürde 12.evinizde bu ikiliye zıt bakmış(merkür retro) ayrılma sebebi yanlış anlaşılmalar ve iletişimde bir problemle ilgili olabilir mi?

31 mayıs 2004:5.evinizdeki uranüs(aşk hayatınız,flört,eğlence..vs gibi konuları simgeler) venüsünüze kare yapmış,venüs aşk gezegeni yine buna sert etki etmiş uranüs ani gelişmeler yaşatmış olabilir ancak başka etkiler göremedim bence erkek arkdasınızın haritasına bakmak lazım o dönemle ilgili

16 mayıs 2003:bingo gülücük natal marsınızın üzerinde şans gezegeni jüpiter var gülücük
01-30-2011 03:59 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
« Önceki | Sonraki »

Benzeyen Konular
Konu: Yazar Cevaplar: Gösterim: Son Mesaj
  Sigarayı bırakmak için uygun zaman zorlamak 0 4,445 01-20-2015 11:22 PM
Son Mesaj: zorlamak
  12 Eylül Referandumuna Astrolojik Bakış Tuğçe 6 8,882 10-23-2010 11:16 AM
Son Mesaj: Daily

Forum'a Git:

Konuyu görüntüleyenler: 1 Misafir