Değerlendir:
  • 15 Oy - 2.6 Yüzde
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Edgar allan poe--- yaşanmış bir hayat
Yazar Mesaj
JoMaJa Çevrimdışı
Jupiter Vip
Jupiter Vip
lt=

Rep Puanı: 8

RE: Edgar allan poe--- yaşanmış bir hayat
Alıntı:Benim yorumladığım haritayla aynı bu harita. Yalnız benimkinde şans noktası, şiron ve düğümleri de var.

uranos benim bahsettiğim ilk mesajlarda incelenen doğum saati 8 olarak alınan ve yükseleni kova olan harita.senin incelediğin ve bana da sanki daha doğruymuş gibi gelen doğum saati 1 olan yükselenin akrep olduğu harita.

bu arada benzer noktalar dikkatimizi çekmiş.
09-03-2008 01:24 AM
 Alıntı Yaparak Cevapla
astrosohbet Çevrimdışı
Kızıl & Mavi
Neptunia Admin
lt=

Rep Puanı: 172

gerçekten ilgisi ve az-çok bilgisi olan astroloji severlerin (bu konu başlığında jomaja , uranos , Beatrice..) yıldız haritasının detayları üzerine böyle karşılıklı paylaşımlarda bulunması , bilgi alışverişi olması ve jomaja'nın dediği gibi ortak noktaları tespit ediyor olmak (ki bu işi öğreniyor olduğumuzun hatta belkide biliyor olduğumuzun göstergesidir haritada aynı noktalara değinmek) oldukça keyif verici olduğunu belirtmek istedim , içimden geldi ;)

09-03-2008 01:38 AM
 Alıntı Yaparak Cevapla
Uranos Çevrimdışı
Katılımcı Üye
**

Rep Puanı: 0

JoMaJa Yazılan:
Alıntı:Benim yorumladığım haritayla aynı bu harita. Yalnız benimkinde şans noktası, şiron ve düğümleri de var.

uranos benim bahsettiğim ilk mesajlarda incelenen doğum saati 8 olarak alınan ve yükseleni kova olan harita.senin incelediğin ve bana da sanki daha doğruymuş gibi gelen doğum saati 13 olan yükselenin akrep olduğu harita.

bu arada benzer noktalar dikkatimizi çekmiş.

Astrotheme'nin linkini verince oradaki haritadan bahsediyorsun sandım. Dediğim gibi astroworld suite 2001'de default olarak gelen ünlü listesinden seçtim Poe'nun haritasını. Oradaki haritayla astrotheme'deki bire bir uyuyor.
09-03-2008 01:42 AM
 Alıntı Yaparak Cevapla
« Önceki | Sonraki »

Forum'a Git:

Konuyu görüntüleyenler: 1 Misafir