Değerlendir:
  • 45 Oy - 3.07 Yüzde
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

T Kare Açı Kalıbını İnceleyelim..
Yazar Mesaj
astrosohbet Çevrimdışı
Kızıl & Mavi
Neptunia Admin
lt=

Rep Puanı: 172

Cvp: T Kare Açı Kalıbını İnceleyelim..
vivienleigh Yazılan: mavinin Mars enerjisini sarfedeceği alan 12. evdir mars boğada sahiplenme dürtüsünü arttırır..fokalizor gezegenin yani T karenin bulunduğu ev ise 12. ev haritada özenle incelenmesi gerek..aslında biriken bir enerjisi var savaşma ,cinsel istek hatta harekete geçme isteğini depoluyor.. 12. evde biriktiriyor.. patlama anı bir felaket olur fiziksel açıdan ;zaten sıkıntısını içine attığı için 6. evindeki burçtan kaynaklanan ayakbileği ağrılarına sebep oluyordu ..12. evin kapalı yerler, bilinçaltı ,hastaneler ,hapisaneler, tutuklu kalma ile ilgili olduğunu biliyoruz; bu eve kendini hapsetme şeklinde bile olabilir..hatta zaman zaman kendi bilinçaltına düşman olacak onunla savaşacak ..aslında enerjisini tutmak zorunda kalıyor ve bunu birşekilde boşaltmaya mutlaka ihtiyacı var kendiliğinden böyle alanlara yönelmek isteyebilir..kung fu ,karate ,kum torbası yumruklamak bile enerjini harcatacaktır.gülücük).ve yaşadığı bazı olumsuz tecrübeler haritasından kaynaklanan ;onu bilge bir kişi yapar(12. ev.).aşırı sahip olma isteğinden (sabit T kare)yaşadığı olaylar neticesinde vazgeçecek değişime zorlanacak,öfkesini serbest bırakacak,kararlarını hızlı verecek vermeli hatta,inatçılığını törpüleyecek gülücük)mavişin inatçılığına şahit olmadım ama sanırım inat ettiği bazı konular var onları serbest bırak diyebilirim..bilinçaltındaki gerginliğe son vermek sadece senin elinde ..bir de birşey eklemek istiyorum kişinin haritası böyle diye kişi böyle davranmak zorunda değil kişinin aldığı eğitim, kültür, öğretiler ,aile terbiyesi davranışlarına şekil verir ..gülücük

bende benzer şeyler yazacaktım , vivi sağolsun güzelce açıklamış. bende 12.ev mars boğasının T karenin aktörüyken ve çıkış noktasıyken bu rolün üstesinden nasıl geldiği üzerinde duracaktım. ve vivinin de dediği gibi diyecektim ki ; 12.ev konularında açığa çıkan enerji bilinçaltına akar ve dikkat edilmesi gerekir. sorunların içe atılması içerde patlarsa psikolojik gerilim oluştururdu. oysa mavinin kendini ''kapalı yerde olsa bile'' ilim öğrenmeye vermesi mars'ın bilinçaltına doğru akmakta olan enerjisini verimli kullanmıştır diye düşünüyorum.
yani mavi için vivinin de söylediği gibi kum torbalarını yumruklamakta iyi gelirdi , ilim adına kendini ve bilgi donanımını geliştirmekte güzel bir alternatif olmuş diye düşünüyorum.

08-04-2007 02:17 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
astrosohbet Çevrimdışı
Kızıl & Mavi
Neptunia Admin
lt=

RE: T Kare Açı Kalıbını İnceleyelim..
ve diyorum ki ; bu T Karenin günlük hayata daha aktif yansıması için özellikle ağır giden transitlerin mavinin marsını iteklemesi gerekiyor gülücük
bu sene eylül ve ekim aylarında transit satürnün mavinin marsına güzel baktığını görüyoruz. yine sene sonuna doğru transit plüto bu kez mavinin marsına 120 derece güzel bakmaya başlayacak ve 2008 yılı boyunca plüto etkisi T Kareye ''güç ve dönüşüm'' kazandıracaktır şeklinde yorumluyorum.
geçmişe doğru yaptığım küçük bir araştırmada gördüklerimi yorumlamaya çalışayım ;
1995 yılının sonlarına doğru ve 1996 yılı boyunca transit uranüs kova burcunun girişindeyken mavinin T Karesini yani mars boğasını günlük yaşantısına aksettirebilecek düzeyde sertçe uyarıyor.
1997 - 98 yıllarında uranüs gidiyor bu kez transit neptün devreye giriyor. tr.neptün kova burcu girişinde ve mars boğasına sert bakıyor. 1999 yılı şubat ve mart ve nisan aylarında ise satürn T Kareye dokunuyor bu kez..
dikkati çekmek istediğim nokta şu ; 2008 yılında transit plüto da mavinin T Karesini ''güzel açıyla'' besleyecek ve ağır giden gezegenlerin hepsi son 12 yıl içinde mavinin T Karesini bir şekilde etkilemiş olacaklar. plütodan öncekiler hep sert açıyla etkiliyorlar , plüto ise güzel bakarak T Kareyi dönüştürmeyi deneyecek.
kendi fikrimi söylüyorum ; plüto etkisi , maviyi balıklaştırmaya başlayan neptün ilüzyonunu ortadan kaldıracaktır ve T Karesini daha aktif kullanabilecektir diye düşünüyorum..

08-04-2007 02:38 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
Mavi Çevrimdışı
Kıdemli Üye
**
lt=

Rep Puanı: 4

Teşekkürler yıldırım transitlere bakman da çok güzel olmuş.97-98 neptün transitimi çok yoğun yaşadım , dışardan etkileri görülecek derecede izleri oldu bende. 2008 pluto transitimi hasretle bekliyor olacağım, umarım Tkaremin güç ve dönüşümüne faydası hissedilir derecede olur, haklısın neptün tepemde ve haritamla pek de uyuşmayan bu balıklaşma halleri beni yoruyor, aslında belki de buna da ihtiyacı var insanın , transitler neye ihtiyacı varsa onu sağlar ya insana kullanmayı bil yeter ki bu neptün de biraz duygusal olarak rahatlamama yardımcı oldu, hep de güçlü görünemiyo insan arasıra dipe vurmalı ki duygusal olarak prensip nedir dibe vurdunmu ivme kazanırsın ve son hız yukarı çıkarsın ve pluto transiti T karemden yakalarsa inş güç bende artıkkkkkkkgülücük)

kum torbası meselesine gelince; bu marsımın boğada ayla kare hali öfkemi içime atmama sebep oluyor ve bazen hani derler ya "burama kadar geliyor" o zaman kendimi işe verdiğimi farkettim, bayan olarak ev işleri olabilir mesela gece yarısı falan dinlemeden yorgun düşene kadar sanki yetiştirmem gerekmiş gibi son hız pek güzel iş yaparım;) ya da sanki finalleri olan bi öğrenci gibi elime aldığım bi kitabı ya da konuyu çalışırım sanki beni biri zorluyo da yapmam gerekiyo gibi yorulurum,uykum gelir yine de bırakmam ama bu arada da sinirlilik diz boyudur soora bikaç saat geçer yorgun düşerim , uyuyup uyandığımda rahatlamışımdır işler de bitmiştir okunacaklar da bu aradagülücük) demek istediğim uzun süreli gerilimler olmuyo yani bu ii benim için bikaç gün asabi halim çekilmezdi heralde;)
teşekkürler tüm yorumlaragülücük

[IMG=http://img138.imageshack.us/img138/3929/maviharita.gif][/IMG]

Ben bazen münasip bir yerde inmek istiyorum.
Size de oluyor aynından biliyorum...
08-04-2007 03:31 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
Kurby Çevrimdışı
.
**

Rep Puanı: 0

Evet, ben kendi t-karemden başlayayım.
Bir ipin zıt uclarında güçlü iki çocuk(MARS-URANÜS), bir de hakemlik verdikleri bir çocuk(GÜNEŞ).Tüm gün çekişiyorlar ama yere devrilen yok.Hava kararmış.Hakem çocuk panikte, evine gitmeli, ama diğer çocuklar hırsla hala yenişiyorlar.Sonuç, elleri patlayan iki güçlü çocuk, eve gidemediği için oturup ağlayan bir hakem.Benim t-kare böyle bir durum yaratıyor ben de işte.Koçtaki mars güçlü, atak, aktif, dinamik, heyecanlı.Terazideki uranüs dengeyi arayan ama bir türlü bulamayan bir deli.Yengeç güneşim hassas, duyarlı ve kırılgan.Dingin bir yapı isterken, iki delinin arasında kalıyorum.Bu da müthiş bir gerginlik.
Uranüs-mars zıtlığı: devrimci, özgürlük savaşçıcı, yarışmacı,(karanlık yönü)bela çıkaran, tehlike peşinde huysuz, aksi, ani parlamaya hazır.(bu benim işte)

Güneş yengeci, güvenlik arayışıyında ve bunu 10.evde deneyimliyor.Toplum içindeki yeri, kariyeri.Ben bilinci yengeç özellikleriyle kendisini toplum önündeki görüntüsünde vurgulamak istiyor.
Mars koçu, cesaretini deneyimliyor 7.evde.İkili ilişkiler ve açık düşmanlıklar evinde.İlişkilerinde ya öncü tavırlarıyla karşısındakini gaza getiriyor, ya da onu düşman olarak kabul edip savaş açıyor.

Uranüs terazi,kendine özgü uyumunu ve işbirliğini geliştirme çabası ile maskesindeki komik ama tuhaf resimle karşısındakine gülümsüyor, 1.evde.

Bu üçlü şimdi ne yapıyor.Uranüs terazisi kendisine özgü uyumu oturtmaya ve özgürlüğe ve değişime olan tutkusunu dengelemeye çalışırken, mars koçu karşısından "şşşşş!hadi!" diyor.Zaten gaz vermeye meğilli olan mars koçu, uranüs terazisini zaten zor sağladığı dengesini altüst ediyor.Keza bu ikilinin 90 derecesinde ikisinin iplerini elinde tutan bir güneş var.Nasıl bir güneş? Hassas, kırılgan, melankolik.Karşısında gerilim hissettiğinde içine kaçan bir güneş.üstelik toplum içinde kendisini bu şekidle ifade etmeye çalışan bir güneş.Ancak bu iki delinin bir araya gelip, türlü hınzırlıklar yapması onu sürekili güven arayışında, sahip olduğu konuma aitlik hissetmeyen, kendisini ortaya rahat koyamayan karamsar bir yapı haline dönüştürüyor.Kaldı ki, yengeçleri bilirsiniz.Onları kırmak için söz söylemeye gerek yoktur, bir bakışınız yeter.

Ve bir süredir T- uranüs tarafından "değiş,değiş,değiş" diye sürekli uyarılan bir uranüsüm var.Uranüse yapılan bu baskı hem marsımı hem de güneşimi tetikliyor.Uranüs dengeleri bozmamaya özen göstererek değişimi zaten canı gönülden istiyor.Ancak karşısındaki mars sabırsız!"Tanrım, yenilik mi?Hani, nerdeeee!" nidaları ile uranüsüme "hadi, hemen, şimdi!" diyor.Zavallı güneşim, gene gözleri nemli"gene mi yaaaaaa!" diye hüzünle bakıyor.Ben ne yapıyorum peki bu durumda, meditasyona başladım biliyorsunuz.Altbenlik yazılım meditasyonlarına devam ediyorum.Yani değişiyorum.Böylelikle Uranüsümü besliyorum. (1.ev) Arkadaşlarımla -genellikle ikili olarak- dışarı çıkıyorum, hareketli ve keyifli zamanlar geçiyorum, marsımı besliyorum.(7.ev)Son olarak evim güzel evim takdiği ile yengecimin güvenlik isteğini yerine getiriyorum.Bazen şeker yengeç güneşim"nolur evde kalaım diyor" diyorum ki ona "şimdi dışarı çıkalım, eve dönünce sana çikolata alıcam, ne dersin?" İkna kabiliyeti işte!Yengeçler bayılır çikolataya!Ya da Marsım diyor "dışarı çıkalım, şunu ara , bunu ara".Diyorum bak bugün evde kalalım, elimde süper bir korku filmi var, mısır yer izleriz.gülücük) söz seni yarın dışarı çıkarıp eğlendireceğim.Hatta at gibi koşturacağım.gülücük)Uranüsüm pek memnun.Ama arada çılgınlığı tutmuyor değil, ancak zaten denge problemi var o nedenle üstüne pek gitmiyorum.Salıverdim yakasını!gülücük)

Bunları anlatıyorum ancak, kolay değil hiç bu üçlüyle baş etmek.Karamsar bir yengeç tablosu çıkıveriyor bazen ortaya.Zavallı canım arkadaşlarım, hepinizi seviyorum.Romantikam hep yanımda kal!gülücük
08-05-2007 03:27 AM
 Alıntı Yaparak Cevapla
uranus Çevrimdışı
.
Uranyen Vip
lt=

Rep Puanı: 15

Vivinin T- Karesine devam....
ne bitmez t miş bu bööleee... gülücük)

en son Jupieterini nasıl çalıştırman gerektigini acıklamaya calışıyordum...
Jupiterin aldıgı açılara bakmak lazım... Neptunle 120 si, Merkurle ve kuzey ay düğümüyle de 135 i var... Neptun - Jupiter trini kişiye cok derin duşünme potansiyeli verir... bu derinlikte kişi çok aşırı hayaller kurabilir ve neticede hayallerinin otesinde yer alan korkularını, takıntılarını gündeme getirebilir...Hayal dünyasında yasayabilir ve guncel olaylara odaklanması zorlaşabilir... Neptun aksta durdugu için kişinin algılama gucu zaten cok yuksek olur ama bu pek farkedilmez dısardan ve kişi diğerleini sanki algılamıyormus gibi, anlatılanları dinlemiyormuş gibi hissedilir...Halbuki cin gibidir, her seyi cok kolay anlar, algılar, hatta görüntünün ötesini de görür, etrafındaki kişilerin adeta düşüncelerini okuyabilir...
Bu "derin" halden yeterince yararlanırsa Jupiter de bundan güzel nasibini alır....Örnegin Ay ın 8. evde olmasından dolayı kişi bilinçaltıyla kolay iletişim kurabilir ve derinlerde kaybolacağına ihtiyacı kadar etkilenir olaylardan ve tekrar görünür olabilir...Kişi ne kadar derine inecegini bilirse bu derinlik ona zarar vermez ve indiği gibi çıkabilir tekrar... Ben diyorum ki, vivi sen, Jupiterin detaylı düşünme potansiyelini bil herzaman ve kafana takılan herseyde ne kadar detaylara girecegini önceden düşünmeye çalış.... Herkes senin gibi değil...Ama hayallerini gercekleştirmek bu haritaya göre zor görünse de sıkıldıgın, zorlandığın zamanlarda nasıl sonlandırman gerektigini düşünmelisin ve bunu ögrenmeye odaklanmalısın...Jupiterini bu yolda kullanmalısın... mesela içsel olarak bir sey istediginde Jupiterin detaycı ve dolayısıyla felsefik düşünce tarzını kullanarak, bu istedigin seyin bir sonrasını, onu da düşüncede hallettiginde bir sonrasını düşünerek en son hale gelebilir ve sonlandırmayı bu sekilde yapabilmeyi ögrenebilirsin... Mesela diyelim ki ailede (jupiterin konumundan) ceylinden bir sey istiyorsun içsel bir arzun var, adını koysak, mesela ... diyelim ki, dağıttığı oyuncaklarını toplasın... ondan sonra ne olacak? diyelim ki, hayatı boyunca dağıttığı seyleri kendi toplamayı ögrenecek, sorumluluklarını ögrenecek.... ondan sonra ne olacak? sorumlu bir kişi olarak buyuyecek...ondan sonra? okula baslayınca derslerini kendiliğinden yapmayı, yatarken dişlerini fırcalamayı...ögrenmiş olacak...ondan sonra ne olacak? o sekilde buyuyunce begeni kazanacak etraftan, işinde , özel hayatında basarılı olacak...eee sonra...??? guzel eğitim görecek, iyi bir özel hayatı olacak, işi olacak... başarılı biri olacak.... sonra? ben onu basarılı gorunce mutlu olacagım...
bu olayı herseyde deneyebilirsin, eşinle ilgili isteklerinde de ya da venusun konumundan dolayı , zirve yolunda , kendini "en iyi "nasıl hissedeceginle ilgili konularda da kullanabilirsin ve bu Jupiterin potansiyelidir ve bunu kullandıgında adeta gelecegi gördüğünü zannederek o anda mutlu olursun...Çünkü işin sonunu görmenin verdigi rahatlığı yaşarsın.... o anda bu "ya sonra" ların ilerde gercekleşmesinin ya da gercekleşmemesinin bir önemi yoktur... neticede sen bir senaryo yazarsın neptun - Jupiter konumundan dolayı ve rahatlamış olursun düşüncede, çünkü o içinde sıktıgın, kendini kastığın enerjiyi serbest bırakmış oluyorsun o anda....Bunları gercekleştirmek zor gelir insana ama bir kac kere vakit ayırıp da calışma yaptığında bayagı bir alışkanlık kazanır ve rahatlarsın....zaten 3-5 dakikanı alır bu calısma...

Transit Jupiter 15 Agustostan sonra düzelmiş halde senin T-Kareni harekete gecirmeye baslar, cünkü ASC üzerindeki Neptunu tetikleyecek o tarihlerde ve böylece Jupiterin de harekete gececek... sen transit Jupiterin nataldaki retro konumdaki jupiterinin tetiklenmesi sonucu cok yogun günler gecirirsin...
Jupiterin retro konumdayken dogmusun ve yine Jupiter transitiyle geri konumda olan Jupiterin etkilenecek....allahtan iyi açı yapacak...ama yine de t-kare harekete gececegi icin zorlanabilirsin, yukarda yıldırımın ya da benim önceden yazdıklarımız seklinde... Bir retro gezegen transite ugradığında bu, harita sahibini herzamankinden daha baska zorlar... Retro gezegenin anlamını sen yeni cözmeye baslarsın , yani o güne kadar bildigin "Jupiter 4. evde ve koc ta " bilgisi sende eksik kalmıstır, ve bu transit sırasında bu eksik kalan bilgiler tamamlanacaktır, ama bu kolay değildir, zorlanarak ögrenirsin, cünkü jetonlar düşecek, "vaaay beee demek bu da bööleymiş" dersin... natal da bir retro gezegenin transite ugraması sırasında kişi genelde içi adeta kazınarak ögrenir...Bu tamamen seninle igilidir... tabii ki olaylar neticesinde olusur ama neticede odak noktası sen olursun....daha cok sen kritik edilirsin, senin endişelerin, ev, yuva aile ile ilgili felsefen, anlayısın kritk edilebilir, annenin yaptığı eleştiriler de olacaktır...ve bu dönem 25 ekim gibi sona erecektir...
Burada asc de etkilenecegi icin, uzun zamandır yapmayı tasarladığın fiziki değişimlerini, görüntün, hatta dışarıya yansıttığın davranışlarında, tavırlarında da değişiklikler yapabilir ve bu enerjiyi bu tür hedeflerine kanalize edebilirsin... o zaman da cok rahatlarsın...

Subat 2008 de ise Jupiter oğlak burcundan finans evine girecek ve yine senin t-karen tetiklenecektir... burada hem venusune hem de jupiterine 90 derece sert açı yaparken, ay ında da zıt açı yapacak ve çok önemli kararlar arifesinde olacaksın.... Bu karar verme aşaması mayıs 2008 e karar surecek ve sonra Jupiter geri gitmeye basladıgında daha da yogunlaşacaksındır... 8 eylül 2008 e kadar karar vermen gerekiyor ve o tarihten sonra duzelecek olan Jupiter senin bu kararın doğrultusunda ilk adımını atmana yardım eder... zorlayıcı bir karar olmasına ragmen yasaman gereken bir değişimdir bu... Bence kararın finans konularında olabilir... cunku transiti hem finans evinde yasayacaksın hem de finansı da sembolize eden Venusun de etkilenecek bu transitten... hem de zirve evinde... dolayısıyla belki de bir işe başlamak isteği uyanacaktır içinde, ceylini yuvaya verme zamanı ile birlikte boş vakitlerini değerlendirecegin ve cok sevdigin bir iş yapma düşünceleri olusabilir.
Neptunun de aksta olması sebebiyle hayalini kurdugun bir iş, hatta bir sanat dalı ögrenmeye de vakit ayırabilirsin...o zaman bence daha da guzel olabilir bu değişimin... suyla ilgili bir sanat dalı muthiş olur mesela senin için.... cunku marsın da suda bulunuyor ve sudaki enerjin görunur olacaktır...ve aY ın da suda oldugu için hem neptunun hem ay ın hem de marsın rahatlayacaktır bu haritada , dolayısıyla bayagı mutlu olursun... mesela ebru sanatı tam sana göre bence.....

viviş... benden bu kadar... kusuruma bakma, benim sizler kadar boş vaktim olmuyor gercekten ve o yuzden yazılarımda gecikiyorum....
sevgilerimle.....gülücük)

Mutluluğumun sınırı, başkalarının mutsuzluk sınırına kadardır.
08-05-2007 03:43 AM
 Alıntı Yaparak Cevapla
astrosohbet Çevrimdışı
Kızıl & Mavi
Neptunia Admin
lt=

kusur olurmu uranus , yazdığın zamanda hepimizden dolu dolu yazıyorsun , kendi adıma teşekkür ediyorum ve özellikle sizi ilgilendirecek fikrimi söyleyim. T Kareden sonra stelyum konusunu irdeleyelim istiyorum. sizi de uzun uzun incelyeceğiz yani gülücük

08-05-2007 03:57 AM
 Alıntı Yaparak Cevapla
vivienleigh Çevrimdışı
Kıdemli Üye
**

Rep Puanı: 0

uranus; cin gibi olmanın dışarıdan farkedilmemesinin avantajları yanımdakilerin rahatça hata yapabilmeleri şeklinde sonuç veriyor; buna karşılık koltuklarının altına sıkıştırılmış defterde şimdiye kadar yaptıklarının detaylı listesini görünce de afallıyorlar gülücük)sudaki marsım için de şu söylemek istiyorum yüzmeyi çok seviyorum beni hep yüzücü sanıyorlardı sanatla birleştirip denizde ebru sanatını uygulasam deli derler herhaldegülücük)göle maya çalmak hesabıgülücük)sezgiler ise benim kolum gözüm gibi birşey diğer duyularım da sezgilerime saygı duyuyor..bir haritada bu kadar çok şeyin içiçe noktacık ve ağlarla örülü olması muhteşem birşey çoğunu görmüşsün ve doğru..bu yüzden astrolojiyi seven ve ilgilenen insanlara ne kadar saygı duyduğumu da tekrar belirtiyorum ..gülücük)
şu gözkırpan adamı sevmiyorum nedendir.)
08-05-2007 02:30 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
astrosohbet Çevrimdışı
Kızıl & Mavi
Neptunia Admin
lt=

Cvp: T Kare Açı Kalıbı - mavi için özel telkinler..
AY'ı beslemek

*farklıyım , yüksek bir duygusal zekaya sahibim , huzurluyum ve minnettarım..

Merkürü beslemek

* gerçekçi bir düşünce yapısına sahibim ; zeki ve idealist bir kişiliğe sahibim..

Marsı beslemek

* Kendime güveniyorum ve daha iyisini yapabilirim ;)

08-06-2007 08:38 AM
 Alıntı Yaparak Cevapla
astrosohbet Çevrimdışı
Kızıl & Mavi
Neptunia Admin
lt=

Cvp: T Kare Açı Kalıbı - sarı cimcime için..
yanlış hatırlamıyorsam o harita erkek arkadaşına aitti , yanılıyorsam düzelt lütfen.

Ay - venüs zıtlığı

ilişkilerini oğlak modunda yaşayan biri olabilir. yalnızlıktan hoşlanır gibidir , karamsar ve melankolik bir havaya bürünebilir özellikle AY transitlerinde..
duygularını ifade etmekte zorlanabilir , ketumluk vardır sosyal görünümünde ve özgüven eksikliğinin getirdiği şüpheci bir yapısı olabilir.
Ay yengeç olması sebebiyle , derine inildikçe soğuk dağın arkasında derin bir duygu okyanusu olduğunu keşfederiz.
bu derin duygusallığı ilişkilerde ifade edemediğinizi hayal edin ; işte bu o'nun ay - venüs zıtlığıdır..
transit Ayın sert açılarında alınganlık ve kısa dönemli küslükler olabilir. böyle inzivaya çekildiği oluyorsa , ondan , fazla talepte bulunmamanızı bi süre kendi haline bırakmanızı öneririm..

08-06-2007 08:51 AM
 Alıntı Yaparak Cevapla
Mavi Çevrimdışı
Kıdemli Üye
**
lt=

Rep Puanı: 4

Cvp: T Kare Açı Kalıbı - mavi için özel telkinler..
Yıldırım Yazılan:AY'ı beslemek

*farklıyım , yüksek bir duygusal zekaya sahibim , huzurluyum ve minnettarım..

Merkürü beslemek

* gerçekçi bir düşünce yapısına sahibim ; zeki ve idealist bir kişiliğe sahibim..

Marsı beslemek

* Kendime güveniyorum ve daha iyisini yapabilirim ;)
o zaman hocam doğru yoldayım demekki, ay ımı merkürümü mars ımı ii beslemişim ve beslemekteyim , buysa sadece yapmam gereken ok o zaman demek ki harita doğru işliyor, ne oluyorsa olması gereken en doğru, oluyor ,gerisi beni aşar üzerime düşeni yapmışım yapmaktayım , takdir-i ilahi yani tevekkel olmakla bağlıyorum son noktayı yani önce bineğini sağlam kazığa bağla sonra tevekkül et babından

[IMG=http://img138.imageshack.us/img138/3929/maviharita.gif][/IMG]

Ben bazen münasip bir yerde inmek istiyorum.
Size de oluyor aynından biliyorum...
08-07-2007 01:55 AM
 Alıntı Yaparak Cevapla
« Önceki | Sonraki »

Forum'a Git:

Konuyu görüntüleyenler: 1 Misafir