Değerlendir:
  • 45 Oy - 3.07 Yüzde
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

T Kare Açı Kalıbını İnceleyelim..
Yazar Mesaj
Mavisahram Çevrimdışı
Siron Vip
Siron Vip
lt=

Rep Puanı: 17

RE: T Kare Açı Kalıbını İnceleyelim..
Aci kaliplarini yeni incelemem kismet oldu...

Ve uc tane t karemin oldugunu buldum soyleki:

1) Gunes(aslan 1. ev) kare Saturn ( akrep 4. ev)
--------------------------------------------------------------------------} zıt
Gunes-------------> kare MC ( boga 10. ev)

2,3) Venus- Merkur ( basak 1. ev) kare Uranus ( yay 5. ev)
---------------------------------------------------------------------------------------} zıt
Venus- Merkur---------------> kare Chiron ( ikizler 11. ev)

Birseyler soylenebilir mi bu acilarim hakkinda acaba?

HAYALLER NE KADAR BÜYÜK OLURSA, KIRIKLIKLARI DA O KADAR GÜRÜLTÜLÜ OLUR

Söylesem tesiri Yok, sussam gönül razi degil...

Ögüt verecek insana degil, örnek olacak insana ihtiyac

Öyle Bir Dert Varki BendE, Bin Dermana Degismem !!!
12-26-2012 09:48 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
Mavisahram Çevrimdışı
Siron Vip
Siron Vip
lt=

Mavisahram dateline='[url=tel:1356544096' Yazılan:  1356544096[/url]']

2,3) Venus- Merkur ( basak 1. ev) kare Uranus ( yay 5. ev)
---------------------------------------------------------------------------------------} zıt

Birseyler soylenebilir mi bu acilarim hakkinda acaba? Kucuk bir yorum rica etsem...
Suan okuyorumda forumun ilk acildigi zamanlar yapilan yorumlar oyle uzun oyle uzun bi harita hakkinda oyle detayli anlatilmis ki ... Simdi duragan kimsesiz issiz bir yer oluvermis burasi... :( her sitenin sonunu gordum lutfen sitemiz aktive olsun... Ozellikle eski uye arkadaslarimiz nerelerdesiniz!?

12-28-2012 05:15 AM
 Alıntı Yaparak Cevapla
astrosohbet Çevrimdışı
Kızıl & Mavi
Neptunia Admin
lt=

Rep Puanı: 172

(12-28-2012 05:15 AM)Mavisahram Yazılan:  Su an okuyorumda forumun ilk acildigi zamanlar yapilan yorumlar oyle uzun oyle uzun bi harita hakkinda oyle detayli anlatilmis ki ... Simdi duragan kimsesiz issiz bir yer oluvermis burasi... :( her sitenin sonunu gordum lutfen sitemiz aktive olsun... Ozellikle eski uye arkadaslarimiz nerelerdesiniz!?

İşte o eski üyelere uzunca yorumlar yapınca alacağını almışlar ve gitmişler.

Şimdi kimseye böyle uzun uzun yorumlar yapmıyoruz ki kimse gitmesin gülücük

Çocukken güzel bir oyun bulurduk ve çok lezzetli geçen bir iki saat sonunda oyunun o ilk saatinde alınan tadı almamaya başladığımız hisseder ve oyun bitecek herkes dağılıp gidecek diye çekinirdim.
Sonraları hayat öğretiyor işte HER OYUN ÖLÜMÜ TADACAK ;)

Oyun kadar güzel ve eğlenceli (5.ev) şeyler bile bir zaman sonra bitiyorsa ve eski tadı kalmıyorsa (5.evden sonra 6.ev gelir) bu durumu HER KONU için düşünebiliriz. Aşkta böyledir, evlilikte böyledir, arkadaşlıklar da böyledir, hedefler de böyledir..

Ölüm ( Bitişler, Plüto-Akrep-8.ev ) hayatımızın bir parçası.

Baki olan Allah.

Velhasılı artık birilerinin gitmeleri beni korkutmuyor. Oyun bitmesi gerekiyorsa biter.
Özel sebeplerden astrosohbet ile son 1 yıldır -belki biraz daha fazla- pek yoğun ilgilenemiyorum. Daha fazla ilgilensem birşeyler değişirmiydi onu da bilemiyorum (pek değişeceğini sanmıyorum)

Şu var ki önümüzdeki 2013 yılı içinde astrosohbet'in kuruluş haritasında Güneşine kollektif bir temas olacak. Uranüs transiti astrosohbetin güneşiyle kavuşum yapacak. Ne değişecek bekleyip görelim =)

12-28-2012 09:18 AM
 Alıntı Yaparak Cevapla
rikka Çevrimdışı
Üye
**

Rep Puanı: 0

öyleyse bu forumu canlandıralım. bilgilerimize yazık olmasın. öğrenirken kendimizi keşfediyoruz. bilgisayarın ucundan da olsa bir ses geliyor. astroloji okumaya başladığımdan beri hayatı daha kabullenir oldum. sevgiler,
12-28-2012 11:39 AM
 Alıntı Yaparak Cevapla
Mavisahram Çevrimdışı
Siron Vip
Siron Vip
lt=

Neptunian dateline='[url=tel:1356671917' Yazılan:  1356671917[/url]']

İşte o eski üyelere uzunca yorumlar yapınca alacağını almışlar ve gitmişler.

Şimdi kimseye böyle uzun uzun yorumlar yapmıyoruz ki kimse gitmesin gülücük

Çocukken güzel bir oyun bulurduk ve çok lezzetli geçen bir iki saat sonunda oyunun o ilk saatinde alınan tadı almamaya başladığımız hisseder ve oyun bitecek herkes dağılıp gidecek diye çekinirdim.
Sonraları hayat öğretiyor işte HER OYUN ÖLÜMÜ TADACAK ;)

Oyun kadar güzel ve eğlenceli (5.ev) şeyler bile bir zaman sonra bitiyorsa ve eski tadı kalmıyorsa (5.evden sonra 6.ev gelir) bu durumu HER KONU için düşünebiliriz. Aşkta böyledir, evlilikte böyledir, arkadaşlıklar da böyledir, hedefler de böyledir..

Ölüm ( Bitişler, Plüto-Akrep-8.ev ) hayatımızın bir parçası.

Baki olan Allah.

Velhasılı artık birilerinin gitmeleri beni korkutmuyor. Oyun bitmesi gerekiyorsa biter.
Özel sebeplerden astrosohbet ile son 1 yıldır -belki biraz daha fazla- pek yoğun ilgilenemiyorum. Daha fazla ilgilensem birşeyler değişirmiydi onu da bilemiyorum (pek değişeceğini sanmıyorum)

Şu var ki önümüzdeki 2013 yılı içinde astrosohbet'in kuruluş haritasında Güneşine kollektif bir temas olacak. Uranüs transiti astrosohbetin güneşiyle kavuşum yapacak. Ne değişecek bekleyip görelim =)
[/quote]
Acikcasi ben soyle dusunuyorum...insanin sevdigi birseyse ve ilgi alaniysa okadar yorum alsada kacip gitmez... Uzun yorumlara baglamamali gidenleri... Giden gitmistir gittigi gun bitmistir... Giden kaybetmistir derler ... gülücük belki de daha iyisini kazanmak icin de gitmis olabilir... Orasi mechul...

Degisirdi elbet neden degismesin... Neye inanirsan onu yasarsin derler ya... Soyle bir sey bas olmayinca da ayaklar adimini nereye atacak bilemiyor... Belki bir ileri bir geri yapiyor ayaklar ama bas herzaman lazim... Ee tabi basinda sorunlari var kabullenmek lazim... Ama bas uranus transitinin gunese degecegini on goruyorsa bitisler dusunuluyor diye dusundum... Ama bence ozellikle uranus gunese degince forumun bitislerden cok aktivite olacagi aklima geldi buranin... Yalniz dedigim gibi aktive olsa da bassiz olmuyor... Guzel aliskanliklar bitmesin diyorum...heralde gece gunduz en cok aktif olan uye benim bu kesin... Geceleri cirit atiyorum cunki forumda... Kah o baslik kah bu baslik...
Sevgilerimle...

12-28-2012 01:58 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
Mavisahram Çevrimdışı
Siron Vip
Siron Vip
lt=

2,3) Venus- Merkur ( basak 2. ev) kare Uranus ( yay 5. ev)

Evet oyleyse bir yorum alabilir miyim canlanmasi icin forumumuzun verygood
T kare zorluk denmis peki tam olarak nerelerde cekiyorum bu zorlugu... Gunes olarak birincisi imajda,toplum ve aile konularinda 10. ve 4. ev aksi, ikincisi de venus ve merkur olarak iliski ve iletisimde arkadaslik ve asklar konusunda mi 5. ve 11. ev aksi olarak ...???

12-28-2012 02:06 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
zeynep_muteal06 Çevrimdışı
VIP Üye
VIP Üyeler

Rep Puanı: 4

(12-28-2012 02:06 PM)Mavisahram Yazılan:  

2,3) Venus- Merkur ( basak 2. ev) kare Uranus ( yay 5. ev)

T kare zorluk denmis peki tam olarak nerelerde cekiyorum bu zorlugu... Gunes olarak birincisi imajda,toplum ve aile konularinda 10. ve 4. ev aksi, ikincisi de venus ve merkur olarak iliski ve iletisimde arkadaslik ve asklar konusunda mi 5. ve 11. ev aksi olarak ...???
Öncelikle kariyer elde etmede zorluk veya otoritelerle anlaşamama, bir de yuva kurmada engel ve sıkıntı. Evliyseniz çocuk sahibi olamama, tedavi vs zorluklar olabilir. Ya da kalbi konularda iletişim çekingenliği, duygularını gösterememe, hatta çocuklarla iletişim zorluğu diye düşünüyorum. Yalnız dikkatimi çeken şey, 1,4,10 5,11 gibi önemli evlerde e etkili olduğu. Olumlu bir yanı şu bence, bu hayat deneyimlerinden sonra size top değse birşey olmaz. Dönüşünüz muhteşem olacak yani.

Gizlesem de aşikar etsem de canımsın benim.
12-29-2012 11:28 AM
 Alıntı Yaparak Cevapla
Mavisahram Çevrimdışı
Siron Vip
Siron Vip
lt=

Tsk ederim zeynep_muteal.... Yazdiklarinizin hepsi bende var, yani su da yok diyemem....
Yuva kurmada evet zorluk ( oyle bir evlilik gerceklesti donusumumun icindeyken ) rayina oturtmaya calissamda karsi tarafin gonulsuzlugu ( acikcasi onun donusumunu tamamlamasi ve ikimizi kabul edip etmemesine dayaniyor)...
Cunki istedigim yuvayi kurma potansiyeli cikmadi karsima...

Otoriteyle kesinlikle sorunum var... Ne otorite uygularim ne de almasini severim... Gzellikle halletmek isterim herseyi...
Cocuklari kucuklukten beri sevmezdim, nedeni ise iletisim kuramamam, ama suan onlarin anlayacagi dilden iletisimi kurdugumda etrafimdan ayrilmiyorlar... Tabi buna ne kadar katlanabilirim bilmiyorum yoruyor beni...
Kariyer alanim berbat ama bir gun bir bilimdalindan mezun olacagimi dusunuyorum...

Evet cocugum olmadi acikcasi dikkat etmedim... Duygularimi acamam hic bir sekilde... Vs vs...

Tsk ederim....

12-29-2012 03:51 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
astrosohbet Çevrimdışı
Kızıl & Mavi
Neptunia Admin
lt=

Rep Puanı: 172

(12-28-2012 02:06 PM)Mavisahram Yazılan:  Evet oyleyse bir yorum alabilir miyim canlanmasi icin forumumuzun verygood

Forumun canlanması konusunda duyarlılığın için teşekkür ederim
Daha önce birkaç arkadaş daha bu konuda benzer şeyler yazmıştı, onlara da teşekkür ederim.

Kendi adıma bu tür mesajlara ve adımlara hevesle karşılık vermiyor gibi görünüyorsam kusuruma bakmayınız gerçekten bir Neptünyen için en zor şeylerden biri odaklanmaktır ve ben astrolojiye ve astrosohbete odaklanırsam diğer işlerim bu kez ilgi bekleyecek.
İkizler burcu ve Merkür etkilerim yok ki her yöne yetişebileyim, pek pratik biri değilim doğum haritam gereği :]

Merkürüm pek kuvvetli değil ve de İkizler'im yok mesela ''kelime oyunlarında'' pek iyi değilim ancak bildiğim ve iyi yaptığım başka şeyler vardır ve o iyi şeyler ''zamanla'' kendini gösterirler.

Velhasılı her şeyin bir zamanı var diyorum, forumun yeniden canlanmasının da bir zamanı var ;)

Ve bu arada sorduğun soruya müsait olunca cevap vermeye çalışacağım.

12-30-2012 11:07 AM
 Alıntı Yaparak Cevapla
Mavisahram Çevrimdışı
Siron Vip
Siron Vip
lt=

Neptunian dateline='[url=tel:1356851226' Yazılan:  1356851226[/url]']
Mavisahram dateline='[url=tel:1356689171' Yazılan:  1356689171[/url]']

Forumun canlanması konusunda duyarlılığın için teşekkür ederim
Daha önce birkaç arkadaş daha bu konuda benzer şeyler yazmıştı, onlara da teşekkür ederim.

Kendi adıma bu tür mesajlara ve adımlara hevesle karşılık vermiyor gibi görünüyorsam kusuruma bakmayınız gerçekten bir Neptünyen için en zor şeylerden biri odaklanmaktır ve ben astrolojiye ve astrosohbete odaklanırsam diğer işlerim bu kez ilgi bekleyecek.
İkizler burcu ve Merkür etkilerim yok ki her yöne yetişebileyim, pek pratik biri değilim doğum haritam gereği :]

Merkürüm pek kuvvetli değil ve de İkizler'im yok mesela ''kelime oyunlarında'' pek iyi değilim ancak bildiğim ve iyi yaptığım başka şeyler vardır ve o iyi şeyler ''zamanla'' kendini gösterirler.

Velhasılı her şeyin bir zamanı var diyorum, forumun yeniden canlanmasının da bir zamanı var ;)

Ve bu arada sorduğun soruya müsait olunca cevap vermeye çalışacağım.
Tsk ederim duyarli cevabin icin neptunian... Acikcasi isler herzaman on planda gelir elbet..sonuc olarak disarida sorumlu oldugumuz bir hayat var... Sizi anliyorum... Acelesi yok zaten...

Tabi benim icim sizin yorumlarinizin onemi buyuk... Ben beklerim... Sadece yeni goz atabildigim ve kendi basima cevaplayamadigim konularda sorular aklimdayken sorumu yazmis olayim diyorum...
Baski altinda hissettirdiysem kusuruma bakmayin gercekten...

Benimkisi isin esprisiydi biraz daha onceki yazismamizda tr. Uranusun gunese degmesi ve bazi degisikliklerin olacagi ve forumun aktive olacagi konusunda...verygood

Simdiden tsk ederim.... "Boyle bitsin çiçek"

12-30-2012 04:16 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
« Önceki | Sonraki »

Forum'a Git:

Konuyu görüntüleyenler: 1 Misafir