Değerlendir:
  • 28 Oy - 3.07 Yüzde
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

EKSİK ELEMENTİNİ KOLLA !
Yazar Mesaj
Simurg Çevrimdışı
.
**

Rep Puanı: 1

RE: EKSİK ELEMENTİNİ KOLLA !
bende aşırı merak ve kaygı var malesef
07-01-2008 01:27 AM
 Alıntı Yaparak Cevapla
redroseee Çevrimdışı
Kıdemli Üye
**
lt=

Rep Puanı: 1

neptunzz Yazılan:ne fazla toprak olsun dünya malı diye cırpınayım,soguk mızac sergıleyım;ne de fazla su olsun avare dünyadan bi haber yasayıp kendı dünyamı kurayım ikiside dert ateş ile hava ayrı dert hava olmazsa fikir üretilmez,iletişime gecmek zor olurken fazla hava aşırı merak aşırı kaygı getırıyor,ateş olmaz sa bu seferde havadan gelen fıkırler havada kalıyor icraat olmuyor girişim yok çünkü ateş yok diye -ok
felsefe boyutuna gecmısız gülücük)benım gıbı olun herteldengülücük)

YILDIZ HARITAM
07-01-2008 01:30 AM
 Alıntı Yaparak Cevapla
dove7guntesti Çevrimdışı
VIP Üye
VIP Üyeler
lt=

Rep Puanı: 0

güneş aslan
yukselen yay
ay aslan
venüs yengeç
mars yengeç
jüpiter yay
satürn yay

öfff sadece enerji... başka bişi yok mu yani?

haritam

solar return 2010-2011
11-05-2010 04:52 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
Kıvılcım Çevrimdışı
Jupiter Vip
Jupiter Vip
lt=

Rep Puanı: 15

ben hangisini kollayacağım bende eksik gurup var mı ? hava eksik dediler ama uranüs ve pluto terazi de benim öyle olmuyor mu

Haritam
http://www.astro.com/cgi/chart.cgi?cid=e...&asp=1&ast=

Hayat Mucizelerle Dolu - Ben Güneşin Kızıyım
11-05-2010 05:05 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
astrosohbet Çevrimdışı
Kızıl & Mavi
Neptunia Admin
lt=

Rep Puanı: 172

(11-05-2010 04:52 PM)dove7guntesti Yazılan:  güneş aslan
yukselen yay
ay aslan
venüs yengeç
mars yengeç
jüpiter yay
satürn yay

öfff sadece enerji... başka bişi yok mu yani?

toprak ve hava elementi eksik görünüyor.

yükselen satürn sahibi olarak toprak elementi eksikliğini tolere edebilirsin.

başka bişi yokmu derken ?

11-05-2010 05:44 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
Serena Çevrimdışı
Firebender
**

Rep Puanı: 3

(11-05-2010 05:05 PM)Kıvılcım Yazılan:  ben hangisini kollayacağım bende eksik gurup var mı ? hava eksik dediler ama uranüs ve pluto terazi de benim öyle olmuyor mu

kıvılcım, uranüs ve plüto kollektif gezegenler oldugu için, yani bir nesli, bir dönemi etkileyen gezegenler oldugu için elementsel anlamda sana pek etki etmez. kişisel gezegenler ve yükseleni baz aldıgımızda, evet hava elementin eksik. verygood

Gülersen, herkes seninle güler. Ağlarsan, tek başına ağlarsın.
11-05-2010 05:45 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
Kıvılcım Çevrimdışı
Jupiter Vip
Jupiter Vip
lt=

Serena demek o yüzden Hava burçları olan arkadaşlarım daha çok
onlara çekiliyorum

Haritam

11-05-2010 05:49 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
Kıvılcım Çevrimdışı
Jupiter Vip
Jupiter Vip
lt=

(06-28-2008 02:18 AM)Nin.Me.Sar.Ra Yazılan:  Hava gurubunun eksikliği

Bir haritada hava gurubu burçlarda yani İkizler, Kova ve Terazide hiç yıldız görülmeyebilir.Bu durumda bu insan işte başarılı ,kolay para kazanan,sevmesini bilen,duygulu biri sayılabilir.Ancak o iletişim kurmakta zorlanacaktır.Hatta bu yüzden hakkı olan başarıyı elde edememesi de olasıdır.Sevdiğinde duygularını açıklaması güç olacaktır. Planlarını, projelerini doğru dürüst anlatamayacaktır.Heyecanla konuşmaya başlayacak fakat lafın sonunu getiremeyecektir.Bu yüzden sinirlenecektir.Oysa aslında o değerli biridir fakat kendisini anlatamamakta,tanıtamamaktadır.Bu tip genellikle konuşurken çekingendir.Hatta ateş gurubu güçlü olsa bile toplum ilişkilerinde pek başarı kazanamayacaktır.

Telafisi
:Hava gurubunda yıldızı olmayan kimsenin haritasında İkizler ,Kova veya Terazi yükseliyorsa
iletişimde öyle zorluk çekmeyecektir.Düşünce ve duygularını anlatması daha kolay olacaktır.Zaten her haritanın bir bütün olduğunu unutmamak gerekir.

Hava gurubunda yıldız yoksa Merkürün 1.,3.,veya 9. evde olması durumu epey düzeltecektir.Merkürün yükselen burç kesidiyle birleşmesi,Uranüsle uyumlu veya üçgen açı yapması da kendini gösterir.Yine Merkürün Ayla birleşmesi kare yahut üçgen açı yapması da hava gurubunun boş olmasının yol açtığı etkiyi epey giderebilir.Ayrıca Venüsün 7.,9. evde olması,Uranüsle tatlı açı yapması da değerlidir.Merkürle Venüsün birleşmesi de Hava gurubunda yıldız varmış gibi etki gösterir.Merkürün 9. evde yer alması ve Jüpiterle tatlı açısı da yararlıdır

Oh sevindim...gülücük hava elementim eksikmiş..Senin bu yazdığınla koyduk onu da yerine ..Merkür 1.evde oradaki venüsün etkisi var mı bilmiyorum ama Allahdan merkürüm var .....

Haritam

11-05-2010 06:02 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
Serena Çevrimdışı
Firebender
**

Rep Puanı: 3

toprak elementi fakiri olarak şunu söyleyebilirim ki, dünyevi hayata kanalize olmakta çok zorlanıyorum. matematik, fen, gündelik işler, ölçme, biçme, bankalar, evraklar, inşaatlar, para vb. gibi toprak konularından nefret ediyorum. matematik ve sayı gördügüm yerden koşarak uzaklaşmak istiyorum:D
biri bana hesaba dayalı bir şey anlattıgında anında afakanlar basıyor. evde tamirat işlerini öylece bozuk bir şekilde bırakıyorum. para hesaplayamıyorum. harcıyorum gidiyor . inşaat, usta, tesisatçı, mühendislik, yapılanmaya dair işler görünce ter basıyor. bana çok yorucu, yeknesak ve sıkıcı geliyor.
toprakla alakalı bahçe işlerini de sevmiyorum. bahçeyi çapala diye elime çapa verin, ağlarım. o derece hehee

sanki dünyada yaşamıyorum hissi içindeyim. ben böyle bütün gün tasarım yapayım, şarkı yazayım, felsefe üreteyim, astrolojiyle ilgileneyim falan..
:D

bu yüzden sanırım, toprak etkili erkekler daha çekici geliyor

Gülersen, herkes seninle güler. Ağlarsan, tek başına ağlarsın.
11-05-2010 06:42 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
kehribar
Kayıtsız

bende elementlerin hepsi var galiba hadi olmasa olmasa su veya hava elementi yoktur tam olarak bilmiyorum tabiki acaba hangisi eksik nasil anlarim yardimci olurmusunuzutangaç çiçek
11-05-2010 06:51 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
« Önceki | Sonraki »

Forum'a Git:

Konuyu görüntüleyenler: 2 Misafir