Değerlendir:
  • 31 Oy - 2.81 Yüzde
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Mars Burcunuz
Yazar Mesaj
ginka
Kayıtsız

RE: Mars Burcunuz
(10-09-2010 12:30 AM)Mavisahram Yazılan:  
(10-09-2010 12:09 AM)ginka Yazılan:  Oy oyy mars akrepler doluşmuş gülücük bende bi mars akrebimm paranoya yapar insanı bu mars :D

Cok zor bu akrep mars ya... gülücük

Şaka maka cidden zor ya... kafamda binbir türlü seneryolar canlanır. ya şöyleyse ya böyleyse vs... akıl sağlığımız tehlikede :D
bi yolu olmalı çok güçlü olan akrep marsı hafifletmenin ya gülücükiçsel enerji fazlalığı yaşıyoruz adeta sonumuz hayrola hehee
10-09-2010 12:37 AM
 Alıntı Yaparak Cevapla
Messa Çevrimdışı
Mars Vip
Mars Vip
lt=

Rep Puanı: 25

Bu enerjiyi olumlu yönlere kanalize etmeye çalışıyorum. Eksiklerimi filan tamamlama şeklinde. Bilmiyorum bir de şu venüs retro transitinide görelim bakalımgülücük) Mars venüs akrepte 5. evde. ne olacak merakla bekliyorum.
10-09-2010 12:43 AM
 Alıntı Yaparak Cevapla
Mavisahram Çevrimdışı
Siron Vip
Siron Vip
lt=

Rep Puanı: 17

Ya cok ciddiyim zaten benim suanki sorunlarim da beyinle ilgili... Bu senenin baslarinda is yerinde yasadigim olaylar beni adeta tabiri caizse manyak etti..

Eve geldigimde ise beynim sürekli is yeriyleydi, rüyalarim ona keza... ve düsünmek istemediklerim bile eskiler, yeni senaryolar, yasananlar o kadar cok bir biri üstüne yigildiki.. nette tam onu arastiriyordum, derdime care ariyorum inanki...
sunu kopyalmak istedim

"anıların hızlı ola­rak bilinç alanına gelmesine ve kolay ha­tırlanmasına hipermnezi yani bellek artma­sı denir"

Hafizayi inceliyordum... hep delirmekten endiselenmisimdir, zor durumlarda gülücük Allah'im sen koru. Böyle bir yaziyla karsilastim mutlaka tipda bir aciklamasi vardir diye...Hipermneziymis... Bazen diyorum bunun fazlasi amneziye mi götürür..

Neyse fazla konu disina ciktim sanirsam...

HAYALLER NE KADAR BÜYÜK OLURSA, KIRIKLIKLARI DA O KADAR GÜRÜLTÜLÜ OLUR

Söylesem tesiri Yok, sussam gönül razi degil...

Ögüt verecek insana degil, örnek olacak insana ihtiyac

Öyle Bir Dert Varki BendE, Bin Dermana Degismem !!!
10-09-2010 12:59 AM
 Alıntı Yaparak Cevapla
aeon
Kayıtsız

marsım oğlakta satürn neptün uranüsle kavuşum ve jupi 120 liği var.

dayanıklılık gerektiren sporlarda ve her türlü işte iddialıyımdır.
uzun yürüyüşler ve koşu tam mars oğlağa göre sporlar.tavsiye ederim.
10-09-2010 10:05 AM
 Alıntı Yaparak Cevapla
tiyatral_gitarist
Kayıtsız

(10-09-2010 12:59 AM)Mavisahram Yazılan:  "anıların hızlı ola­rak bilinç alanına gelmesine ve kolay ha­tırlanmasına hipermnezi yani bellek artma­sı denir"

Buna uranus-merkür karesi denir sevgili kardeşim...
Artık delirmekten veya başka herhangi birşeyden korkmak yerine öğretilmiş ve şartlandırılmış yaşamından sıyrılıp YENİ nin peşine gitmeyi seçebilmen seni bu yaşadığın vesvese cehenneminden kurtaracak tek yoldur diye düşnüyorum...
Ayrıca uzak orblada olsa pluto 45liğinide dikkate alman hayırlı olabilir.
Kusur zannettiğin şeyler büyük potansiyeller taşıyor , artık farkına var , günah işleme korkusundan sıyrılıp ilim öğren ve "kendi"ni tanı lütfen...
Kirlenmemek için değil , arınmak için varız...
Haddi aştım ,kusura bakma...
10-09-2010 12:24 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
Serena Çevrimdışı
Firebender
**

Rep Puanı: 3

(10-09-2010 10:05 AM)aeon Yazılan:  marsım oğlakta satürn neptün uranüsle kavuşum ve jupi 120 liği var.

dayanıklılık gerektiren sporlarda ve her türlü işte iddialıyımdır.
uzun yürüyüşler ve koşu tam mars oğlağa göre sporlar.tavsiye ederim.

satürn değdiği yeri gerçekleştirmek istiyor. mesela ben de mars koçuyum ama, sporcu ruhlu değilim. satürn bi kare atsaymış belki mars konularını gerçekleştirme dürtüsü verebilirmiş. verygood

Gülersen, herkes seninle güler. Ağlarsan, tek başına ağlarsın.
10-09-2010 12:57 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
Mavisahram Çevrimdışı
Siron Vip
Siron Vip
lt=

Rep Puanı: 17

Merak ediyorum.. Bu mars akrebini hangi mars burcu dizginleyebilir...
Genelde günes burcu ile ay burcu zit olan kisi olarak... bu gibi insanlar birbirlerini zitlikta olan kisilerle mi tamamlar... yoksa nasildir...
Örnegin Bir boga mars ile balik mars iliskisini cok güzel buldum... zaten boga balik da uygundur... peki ya akrep marsi ne dizginler :( cünki olumsuz durumlarda ya kaciyor ya da sikayetci bir karakter sergiliyor...

HAYALLER NE KADAR BÜYÜK OLURSA, KIRIKLIKLARI DA O KADAR GÜRÜLTÜLÜ OLUR

Söylesem tesiri Yok, sussam gönül razi degil...

Ögüt verecek insana degil, örnek olacak insana ihtiyac

Öyle Bir Dert Varki BendE, Bin Dermana Degismem !!!
10-26-2010 02:17 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
Félicé
Kayıtsız

Dolunay çocuğuyum, gerilim, iç çatışma verse de, farkındalık sürecini, iki boyutlu görebilme yetisini verebiliyor insana..
10-26-2010 03:01 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
tiyatral_gitarist
Kayıtsız

(10-26-2010 03:39 PM)vuslat Yazılan:  bende dolunay da doğmuşum benim güneş(aslan )ay ( kova) bende ne gibi çelişki olur tiyatral

İnsanlarla mesafeli , demokratik bir şekilde onlar için birşeyler yapmak, genelin hayrına yenilikler getirmek vs gibi alışkanlıklarınla yani yaptığında kendini rahat ve güvende hissettiğin davranışlarla..
Onlara hükmetmek , baş olmak , önemsenmek , sevilmek , göz önünde olmak vs gibi aslana özgü karakterin , algıladığın hayat birbiriyle çelişir diyebiliriz...
Kovalık yaptığında bilinçdışı ihtiyaçlarını gidermiş olursun vekendini güvende hissedersin ama bu bilinçli aslana özgü arzularına ters geleceği için sıkıntı yaratır.
Tersini yaptıgında da kendini güvensiz ve adeta boşlukta gibi hissedebilirsin vs vs..
10-26-2010 04:05 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
aeon
Kayıtsız

(10-26-2010 03:39 PM)vuslat Yazılan:  bende dolunay da doğmuşum benim güneş(aslan )ay ( kova) bende ne gibi çelişki olur tiyatral

aslan ve kova zıtlıkları , kral ve devrimci kutuplaşmasını kişiye yaşatır. ortak noktaları kişinin kendisini özel hissetmesi olsa da , burada da bir çelişki yaşatır.kova, insanların onayını almayı önemsemeksizin , aidiyet duygularını hiçe sayarak , egoyu aşmak ister ; aslan , sahnede olmak , lider olmak isteyerek , özel olduğunu hatırlamak ister.

yine ay güneş zıtlığı anne babanın farlı kişilikte olduğunu anlatır ve kişinin ben deme şekli ve duyguları arasında bir zıtlık vardır.
10-26-2010 04:14 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
« Önceki | Sonraki »

Benzeyen Konular
Konu: Yazar Cevaplar: Gösterim: Son Mesaj
  Mars 8.evde ilerizekali 18 39,207 08-28-2019 03:58 PM
Son Mesaj: ilerizekali
  Mars Evlerde vivienleigh 87 138,454 05-24-2018 02:37 AM
Son Mesaj: Feslegen
  Mars;Kendimizi Savunma Biçimimiz ve Cinselliğimiz Serena 53 69,215 04-15-2018 06:37 PM
Son Mesaj: shinigami
  Mars Boğa burcunda astrosohbet 17 27,893 11-12-2017 02:55 PM
Son Mesaj: Merau
  Mars İkizler burcunda astrosohbet 24 38,175 09-20-2017 12:14 PM
Son Mesaj: Gulsen
  Mars Terazi burcunda astrosohbet 10 20,496 04-04-2017 09:19 PM
Son Mesaj: Libra
  Mars Akrep burcunda astrosohbet 23 34,743 03-25-2017 10:52 PM
Son Mesaj: Ahmeedd
  Mars Oğlak burcunda astrosohbet 8 14,504 08-27-2016 01:23 AM
Son Mesaj: Alejandro
  Mars Koç burcunda astrosohbet 5 12,327 08-11-2016 02:12 AM