Değerlendir:
  • 75 Oy - 3.01 Yüzde
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Haritada Jüpiter ve Saturn'ün Kavuşum Yapması
Yazar Mesaj
astrosohbet Çevrimdışı
Kızıl & Mavi
Neptunia Admin
lt=

Rep Puanı: 172

RE: Haritada Jüpiter ve Saturn'ün Kavuşum Yapması
dubletoprak Yazılan:benim yükselenim başak fakat jüpiter ve satürnüm 1.evde terazide kavuşum halindeler...
bunun ne demek olduğunu çözmeye çalışıyorum, çalışıyorum, çalışıyorum...
1.evin dış dünyaya gösterdiğimiz yüz olması sebebiyle ben jüpiterin relax, satürnün cool
halini hem taşıyor hem taşıyamıyor muyum, of böyle iki güçlü gezegen kavuşum yapınca nasıl yorum yapmalı?
hımm

açıların yorumuyla ilgili grand lewi'nin ''ne çok şey söyler şu yıldızlar'' kitabını öneririm arkadaşlar , öncelikle bunu belirteyim istedim.

şimdi yeni katılan arkadaşımızın sorusuna grand lewi'den alıntı yaparak cevap vermeye çalışayım ;

jüpiter-satürn kavuşumu

''sessiz ve asil biçimde başarılı olma hırsına sahip olmayı işaret ediyor. çevrenizdekileri etkileyen bir saygınlığınız olduğundan söz ediyor yine g.lewi.
yine çevrenden destek göreblirsin diyor sert açılara mâruz kalmıyorsa tabii.
destekleyen başka faktörler varsa , hükümet , ordu , hukuk gibi pozisyonlarda görev alabilirsin diyor. iz bırakan bir yazar olma potansiyelinden de bahsediyor..''

kendi yorumuma gelince ; yükselen burcun başak ise ve 1.evinde jüpiter-satürn ikilisi varsa (özellikle ASC'ye yakınsalar) , oldukça saygılı , ahlaki konularda bilinçli , çalışkan bir kişisel imaja sahip olursun diyebilirim kabaca.

şunu da eklemeliyim ki , yükselen burcunun derecesini , jüpiter-satürn ikilisinin kaç derece terazide olduğunu , hatta haritanın bütününü bilmeden yapılmış çok genel bir yorum oldu yukarıdaki yazılar.

daha detaylı yorumlar zamanla gelecektir ama şimdilik haritanı duyurular bölümünde ki ÜYELERİN DOĞUM HARİTALARI başlığına ekleyebilirsin ok.

05-26-2008 04:03 AM
 Alıntı Yaparak Cevapla
« Önceki | Sonraki »

Bu Konudaki Mesajlar
RE: Haritada Jüpiter ve Saturn'ün Kavuşum Yapması - astrosohbet - 05-26-2008 04:03 AM

Benzeyen Konular
Konu: Yazar Cevaplar: Gösterim: Son Mesaj
  Jüpiter Açıları Angel 88 166,442 04-10-2019 01:53 PM
Son Mesaj: merkür_yen
  Jüpiter - Uranüs Açıları astrosohbet 5 21,657 07-26-2018 03:49 PM
Son Mesaj: Feslegen
  Jüpiter - Neptün Açıları astrosohbet 7 21,463 03-14-2018 03:39 AM
Son Mesaj: Beyazcık
  Jüpiter - Plüto Açıları astrosohbet 42 65,433 03-04-2018 02:32 PM
Son Mesaj: idrilhawke
  Jüpiter - Satürn Açıları astrosohbet 51 68,267 07-12-2017 03:53 PM
Son Mesaj: BayanKararsız