Değerlendir:
  • 20 Oy - 2.65 Yüzde
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Angelina Jolie'nin Astro-Psikolojik Analizi
Yazar Mesaj
dilek8855 Dışarıda
Jupiter Vip
Jupiter Vip

Rep Puanı: 37

RE: Angelina Jolie'nin Astro-Psikolojik Analizi
daha 1 ay bile evvel arkdşlımla konuşurken bradgelinada güçlü bir Satürn yok demiştim oda olmaz olurmu angelinanın 17 derce yengeç satürnü bradin ay Merkür Venüs kavuşumuna zıt yapıyor demişti.. yinede bradim satürnünün angelinın içsellerine açısı olmadığı için çokta birbirlerine bağlı bir çift olduğunu düşünmüyordum..

dün akşam bi daha bakınca haritalarına.. tr Jüpiter oğlak mars(Brad), koç mars(Angelina) kareyi tetiklemiş (kaldı ki 10/10 derecede çok keskin bi kare aslında..)
ve dahada artacak 1 ay sonra belki büyük bir kavga haberlerini duyabiliriz...

tr Uranüs 21-25 derece civarındaki Venüs zıtlığını yengeç(Angelina)/oğlak(Brad) tetiklemiş.. Venüs Uranüs zaten ani bitişlerin göstergesi...

ve zaten angelinanın bireysel haritasında 5.evindeki Satürn onu hayattan soğutmuş.. mutluluk kelimesinin anlamını unutmuş olmalı kaldı ki 13 derece güneşinede 2 derece zıtta yapıyor... (Satürn 3 derece yayda güneşimin üstünden geçerken hayatımın en mutsuz, ağlak, zorlu günlerimdi...) angelinada mutsuzluğun dibinde olmalı...

KARM IS BITCH!!!
09-21-2016 10:32 AM
 Alıntı Yaparak Cevapla
« Önceki | Sonraki »

Bu Konudaki Mesajlar
Angelina Jolie'nin Astro-Psikolojik Analizi - Derin - 03-31-2011, 02:35 PM
RE: Angelina Jolie'nin Astro-Psikolojik Analizi - dilek8855 - 09-21-2016 10:32 AM

Benzeyen Konular
Konu: Yazar Cevaplar: Gösterim: Son Mesaj
  Angelina'nın ikizleri NinMeSarRa_ 3 5,672 07-20-2008 07:00 PM
Son Mesaj: NinMeSarRa_

Forum'a Git:

Konuyu görüntüleyenler: 1 Misafir