Değerlendir:
  • 23 Oy - 3.09 Yüzde
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Yükselen Yengecin duygulu ve güzel kadınları
Yazar Mesaj
Messa Çevrimdışı
Mars Vip
Mars Vip
lt=

Rep Puanı: 25

RE: Yükselen Yengecin duygulu ve güzel kadınları
(09-28-2010 06:58 PM)Nâr Yazılan:  
(09-28-2010 05:17 PM)Messa Yazılan:  Yükselenim yengeç ama güzel değilimgülücük) Cameron diaz da başak yükselen yengeçmiş ilginç gülücük Duygusallığım az buçuk var ama sağolsun oğlak ay biraz bozuyor sanırım. Anaç karekterim var çevremlede iyi anlaşırım. Özellikle çocuklarla anlaşırken filan merhamet özelliğim öne çıkıyor.

güzel değilim diyen bir bayan ilginç olmuş gerçekten gülücük yoksa kinayemi yaptın messa ,başak mütevaziliğidir belki sendeki

Yok ya kesinlikle mütevazilik yok ölçtüm biçtim tarttım güzel değilim. Kompleksli olduğumdan değil olanı diyorum. Ama şu var insanları değerlendirirken tek ölçüt güzellik değil. Evet, güzel standartlarına uymuyorum ama çevreyle iletişim kurmada yakınımda bulunan insanlarla anlaşmada iyiyimdir. Annem misafir gelince mesela illa sende ol der niye derim konuşkansın sohbeti çeviriyorsun der. Okul ortamındada arkadaşlarım herkesle ılımlı bir şekilde anlaştığımı söyler bu da benim özelliğim. Daha doğrusu öyle olmakta zorlanmadığım özelliğim.Herkesin illaki olumlu sayılabilecek çevredeki insanların hoşlanabileceği sevebileceği özellikler vardır. Kişinin kendini bilmesi en güzeli gülücük)
09-28-2010 07:14 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
« Önceki | Sonraki »

Bu Konudaki Mesajlar
RE: Yükselen Yengecin duygulu ve güzel kadınları - Messa - 09-28-2010 07:14 PM
RE: Yükselen Yengecin duygulu ve güzel kadınları - tiyatral_gitarist - 09-29-2010, 09:04 PM

Benzeyen Konular
Konu: Yazar Cevaplar: Gösterim: Son Mesaj
  Yükselen Yengeç Angel 56 70,473 12-16-2017 10:32 AM
Son Mesaj: Virgoss
  yükselen yengeç fotoğraflar aeon 34 45,727 07-01-2016 04:52 AM
Son Mesaj: Nin.Me.Sar.Ra

Forum'a Git:

Konuyu görüntüleyenler: 1 Misafir