Değerlendir:
  • 57 Oy - 2.79 Yüzde
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

LİLİTH - Ev ve Bulunduğu Burçlar(ETKİLERİ)
Yazar Mesaj
astrosohbet Çevrimdışı
Kızıl & Mavi
Neptunia Admin
lt=

Rep Puanı: 172

RE: LİLİTH - Ev ve Bulunduğu Burçlar(ETKİLERİ)
Sahinde Hülya Yazılan:
Yıldırım Yazılan:
Sahinde Hülya Yazılan:-bak ne soracagim... yazmaya baslamak icin, verimli, faydali, kazancli olmak adina bana bir astrolojik gün söylermisiniz???
sevgiyle kal...

bence Hülya abla , bu gece başlayın müsaitseniz. hem ne kadar erken o kadar iyidir buna inanırım , hemde bu bir kaç gün güneş-satürn kavuşumu yaşayacağız transit olarak ve özdisiplin duygusunu güçlü hissedeceğimizi düşünüyorum.
ayrıca terazi burcundaki transit gezegenler 12.ev güneşinize güzel bakıyorlar.
bence bu gece yada yarın başlayın yazmaya gözkýrpma

sevgili yildirim... bu benim son zamanlarda aldigim en güzel haber... icim kipir kipir oldu birden...
-yildirim biliyormusun beni hep sen motive ettin ve bu yüzden sana minnettarim...

-sende biliyorsun yazmak icin sakin mekan ve kafa lazim ama bende bu su anda yok, cünkü cocuklarin okulu henüz baslamadi ve tepeme tirmaniyorlar...
-sende recep'den bilirsin, benim kereminde recep gibi yükseleni akrep ona cok benziyor yani afacan...

-ama bu gece olmasada yarin insallah baslayayim barim, gökyüzünün bu güzel konumunu kacirmak olmaz...
-hepinizden Allah razi olsun beni bu konuda yanliz birakmadiniz...

-yildirim ya... kitap basligi ve konusu hakkinda bilgi/yardim alabilirmiyim senden... sen yazmis olsan neyle ilgili yazardin...

-cevabini bekliyorum kal sevgyile... melek

ben ilgili ve bilgili olduğum konularda kitap yazmayı tercih ederdim ki bunu zaten düşünüyorum ileriki yıllarda.
ama sizin ilgili ve bilgili alanlarınız farklı olabilir bu yüzden bu konuda bence kendi içinize yönelin ve hangi konuda yazmak hoşunuza gidecekse onu seçin derim.
yazarken sıkılmayacağınız bir konu seçin.

09-05-2008 01:19 AM
 Alıntı Yaparak Cevapla
« Önceki | Sonraki »

Bu Konudaki Mesajlar
RE: LİLİTH - Ev ve Bulunduğu Burçlar(ETKİLERİ) - Sahinde Hülya - 09-04-2008, 10:53 PM
RE: LİLİTH - Ev ve Bulunduğu Burçlar(ETKİLERİ) - Sahinde Hülya - 09-05-2008, 01:35 AM
RE: LİLİTH - Ev ve Bulunduğu Burçlar(ETKİLERİ) - KoçAslanı - 10-11-2009, 10:24 PM
RE: LİLİTH - Ev ve Bulunduğu Burçlar(ETKİLERİ) - tiyatral_gitarist - 06-12-2010, 11:31 AM

Benzeyen Konular
Konu: Yazar Cevaplar: Gösterim: Son Mesaj
  Lilith açıları Yakamoz 17 152,881 05-01-2019 01:15 PM
Son Mesaj: cancer123
  Haritalarda Lilith (Sinastri de Dahil) BayanKararsız 0 57,255 12-07-2018 06:02 AM
Son Mesaj: BayanKararsız
  Lilith ve Kötülük astrosohbet 31 53,711 11-02-2018 12:47 AM
Son Mesaj: Taelalapupu
  Kara Ay Lilith yezda 11 63,543 07-13-2010 10:36 AM
Son Mesaj: Serena

Forum'a Git:

Konuyu görüntüleyenler: