Değerlendir:
  • 27 Oy - 3.04 Yüzde
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Ay Düğümleri Kova da
Yazar Mesaj
ay_se Çevrimdışı
VIP Üye
VIP Üyeler
lt=

Rep Puanı: 2

RE: Ay Düğümleri Kova da
aslandaki güney düğüm zevk ve alışkanlıklara geleneksel değerlere önem verir.sosyal ilişkilerde mesefali ve daha otariterdir.oysa kuzey düğüm kovadadır ve gurup çalışmalarına yönelmek zamanı gelmiştir.kendi seçtiği uğraşılara önem vermek yerine ortak hedef ve çalışmalarla meşgu olmaya davet eden kuzey düğüm kovaya uyum sağlamak zamanı gemiştir.güney düğüm bence aşağlık yanımızdır.yani sürekli başımız sıkıştığında kaçığımız yerdir.bu konumla doğan kişiler şu dönemde 18 yaşlarında olan gençlerimizdir.güneşleriyle kavuşumları olsun olmasın aslanda olması güneşle ilişkilidir.ve bu kişiler desteğe ihtiyaç duyan kişilerdir.bu düğüm yapamadığımız korkularımızdır.yani hep kaçtığımız savaşamadığımız yanımız.herkese yapabildiğimizi kanıtlamak peşindeyizdir.g.düğüm aslanda güç kanıtı,kendini gösterme çabası içindeyizdir.aslandaki güney düğümü ben babaya olan bağımlılık olarakta algılıyorum.babayla olan sorunları,kimlik krizi olarak ortaya çıkan bu durum daha çok güney düğümün güneş yada satürn kavuşumuyla alakalı ama aslandada aynı etkiye sahip gibi geliyor bana.kovanın temalarına yönelerek bu bunalımdan kurtulabiliriz.

feryadıma şahit gökteki tüm yıldızlar.
02-03-2008 11:34 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
« Önceki | Sonraki »

Bu Konudaki Mesajlar
Ay Düğümleri Kova da - Angel - 01-21-2008, 02:46 PM
RE: Ay Düğümleri Kova da - neptunzz - 01-22-2008, 06:12 PM
RE: Ay Düğümleri Kova da - ay_se - 02-03-2008 11:34 PM

Benzeyen Konular
Konu: Yazar Cevaplar: Gösterim: Son Mesaj
  Ay Düğümleri Ve Ruhumuzun Pusulası salmakis 11 14,566 04-06-2011 12:33 AM
Son Mesaj: ayşe kara