Değerlendir:
  • 57 Oy - 2.79 Yüzde
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

LİLİTH - Ev ve Bulunduğu Burçlar(ETKİLERİ)
Yazar Mesaj
Angel Çevrimdışı
Angel
Saturna Vip
lt=

Rep Puanı: 19

RE: LİLİTH - Ev ve Bulunduğu Burçlar(ETKİLERİ)
Aprilios Yazılan:Lükse düşkünlüğüm yok denebilir sanırım, kısa bir zaman önce bu etkiyi Jüpiter Boğa'sının sağladığını öğrendim.

Yaptığım işte taktir görmek gerçekten de önemlidir, bu biraz da benim benimsediğim tavırla ilgili sanırım... Bana sunulan ya da emek kaydetmiş olduğuna inandığım en ufak şeyi bile önemseyip, taktir etme alışkanlığına sahip olduğum için, böylesi bir beklentiye kapılmak kolay olabiliyor.

Bir yükselen Boğası olarak gülücük) risk almaktan pek haz etmediğim için; şans oyunları vs. gibi alanları da kapsayan bir sempatim olmadı hiç, muhtemelen ileride de olmaz diye düşünüyorum.

Güneşle oluşan kare açı demişsin ama sanırım orada bahsettiğin üçgen açı idi çünkü yaptığın son yorum oldukça isabetli :

''Kötü niyet'' ve ''riyakarlık'' tahammül seviyemi zorlar.

Kolay affetmeyi henüz öğrenemedim, umuyorum ki; bir gün ''kolay affedebilme'' erdemine erişmiş insanlardan birisi de ''ben'' olacağım.gülücük

Değerli emeğin adına çok teşekkür ederim Beyhan, çalışmalarında başarılarının devamını diliyorum.

Zihnim çok dolu yorum yapınca yanlış yazabiliyorum Apriliosgülücük evet o açı üçgen açı olacak,sadece üçgen açı yerine kare açı yazmışım, muhtemelen o anda aklımdan başka bir haritanın yorumu geçiyordu. Yanlışlık için özür diliyorum.
Merkür retro olduğundan bu yana ben bayağ yanlışlıklar yapıyorumgülücük

Değerlendimen içinde ben teşekkür ederim. Bu konuyu senin vesilenle daha derin bir araştırma durumu oluştu ama kaynak açısıdan çok sınırlı bir konu..

İlk yorumumda aslında sana yaptığım yorum oldu, Lilithe ile ilgili yazıları okuyunca şunuda düşünebiliyoruz. Canı çok yandığı için herkesin canını yakmışgülücük

"Güneş gibi ol şefkatte, merhamette
Gece gibi ol ayıpları örtmekte
Akarsu gibi ol keremde, cömertlikte
Ölü gibi ol öfkede, asabiyette
Toprak gibi ol tevazuda, mahviyette
YA OLDUĞUN GİBİ GÖRÜN, YA DA GÖRÜNDÜĞÜN GİBİ OL !!!!!!!! "
MEVLANA
[align=center][color=#008000][size=x-large]
[i]
01-25-2009 08:02 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
« Önceki | Sonraki »

Bu Konudaki Mesajlar
RE: LİLİTH - Ev ve Bulunduğu Burçlar(ETKİLERİ) - Sahinde Hülya - 09-04-2008, 10:53 PM
RE: LİLİTH - Ev ve Bulunduğu Burçlar(ETKİLERİ) - Sahinde Hülya - 09-05-2008, 01:35 AM
RE: LİLİTH - Ev ve Bulunduğu Burçlar(ETKİLERİ) - KoçAslanı - 10-11-2009, 10:24 PM
RE: LİLİTH - Ev ve Bulunduğu Burçlar(ETKİLERİ) - tiyatral_gitarist - 06-12-2010, 11:31 AM

Benzeyen Konular
Konu: Yazar Cevaplar: Gösterim: Son Mesaj
  Lilith açıları Yakamoz 17 154,530 05-01-2019 01:15 PM
Son Mesaj: cancer123
  Haritalarda Lilith (Sinastri de Dahil) BayanKararsız 0 58,092 12-07-2018 06:02 AM
Son Mesaj: BayanKararsız
  Lilith ve Kötülük astrosohbet 31 54,014 11-02-2018 12:47 AM
Son Mesaj: Taelalapupu
  Kara Ay Lilith yezda 11 63,701 07-13-2010 10:36 AM
Son Mesaj: Serena

Forum'a Git:

Konuyu görüntüleyenler: 2 Misafir