Konu Kapalı 

Değerlendir:
  • 100 Oy - 2.91 Yüzde
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Doğum Haritası Analizi...
Yazar Mesaj
astrosohbet Çevrimdışı
Kızıl & Mavi
Neptunia Admin
lt=

Rep Puanı: 172

Lavinya Doğum Haritası Analizi
burası yarın dolacak ;)

06-01-2008 02:37 AM
lou_salome Çevrimdışı
VIP Üye
VIP Üyeler

Rep Puanı: 1

RE: Doğum Haritası Analizi...
verilen kararların yükünü de omuzlamak gerek elbette...
teşekkür ederim yorumlarınız için.
06-01-2008 09:13 PM
se-si-re Çevrimdışı
Üye
**

Rep Puanı: 0

merhaba arkadaşlar
aranıza bende katıldım konulara bende meraklıyım.incelemek öğrenmek istiyorum hepinizi iyi akşamlar
06-02-2008 12:28 AM
emel Çevrimdışı
Üye
**

se-si-re Yazılan:merhaba arkadaşlar
aranıza bende katıldım konulara bende meraklıyım.incelemek öğrenmek istiyorum hepinizi iyi akşamlar

hoşgeldin aramıza se-si-regülücükgüzel paylaşımlar diliyorum....

YILDIZ HARİTAM
YILDIZ HARİTAsı
06-02-2008 12:33 AM
astrosohbet Çevrimdışı
Kızıl & Mavi
Neptunia Admin
lt=

hoşgeldin se-si-re ; güzel paylaşımlar dilerim..

06-02-2008 01:58 AM
yezda Çevrimdışı
Kıdemli Üye
**
lt=

Rep Puanı: 3

hoşgeldin sesira...

Başkalarına dayalı bir yaşam süren, hiçbir şey yapmadan öylesine yaşayan bir kişi, başına gelen zorlukları, kaderim buymuş diye nitelendiremez.
06-02-2008 04:42 PM
se-si-re Çevrimdışı
Üye
**

Yıldırım,Yezda,Emel sıcak karşılamanıza teşekkür ederim.Sitenin yabancısıyım.Girişleri aktiviteleri,mesajlaşmayı öğreneceğim.
06-02-2008 04:55 PM
astrosohbet Çevrimdışı
Kızıl & Mavi
Neptunia Admin
lt=

Lavinya Doğum Haritası Analizi
güneş kova burcunda ve haritanın tepesinde yani 10.evde ;

öncelikle lavinya , equal ev sistemini kullandığımı belirteyim. eğer gezegenlerin bulundukları evler konusunda farklılık görürsen benim kullandığım ev sisteminden kaynaklandığını bil ok. yanlış anlaşılmasın en doğrusu bu ev sistemidir diye bir iddiam yok ancak bana göre daha iyi olduğunu düşündüğüm için çoğunluk gibi placidus ev sistemini kullanmıyorum , equal kullanıyorum..

yorumlara geçelim ;)

** insanları şaşırtmayı seven ve böylece ilgi odağı olmayı isteyen bir yapın olacaktır. sıradışı fikirler üretmekten hoşlanıyor olabilirsin. akıllı ve mantıklı bir bayansın.
kova burcusun ama nasıl bir kovasın bunun için güneşinin açılarına bakalım ;

güneş-satürn üçgeni (120lik) ; sana yaşından büyüklerle de anlaşabilme özelliği verecektir. aynı zamanda disiplin katacaktır..

güneş-plüto üçgeni (120'lik) ; kişiliğine derinlik katacaktır , karakter sağlamlığı verecektir.

güneş-mars üçgeni ; enerjik , cesur ve tutku düzeyi yüksek bir yapı kazandıracaktır..

şimdi parçaları birleştirirsek ; çılgın bir kovadan ziyade olgun bir kovayla karşı karşıyayız diyebiliriz. insanlığı ilgilendiren konular senide ilgilendirecektir. sosyal olaylara merak duyarsın. aklın başında olduğu için , duygularını dizginleyebiliyorsun.
bir an önce yukarı çıkma isteğin olmalı , sosyal alanda eline fırsat verseler başkalarından çok daha güzel ve faydalı işler becerebileceğine güvenin tam olabilir.
saçların dikkat çekici olabilir , kırmızı yada mavi değil tabii gülücük (güneş tepede ve kovada)
elektronik , bilgisayar vb. teknolojik konularda becerikli olabilirsin. ya da böyle kimselere ilgi duyabilirsin.
başkalarına borç vermek konusunda çekimser olabilirsin. sevdiklerine karşı cömertsin tabii bu ayrı..
mesafeli bir tarafın vardır , toplumsal arenada saygı kazanmak için acele etmezsin ve yapmacık tavırlara gerek duymazsın.

06-03-2008 12:13 AM
Simurg Çevrimdışı
.
**

Rep Puanı: 1

RE: Lavinya Doğum Haritası Analizi
Yıldırım Yazılan:güneş kova burcunda ve haritanın tepesinde yani 10.evde ;

öncelikle lavinya , equal ev sistemini kullandığımı belirteyim. eğer gezegenlerin bulundukları evler konusunda farklılık görürsen benim kullandığım ev sisteminden kaynaklandığını bil ok. yanlış anlaşılmasın en doğrusu bu ev sistemidir diye bir iddiam yok ancak bana göre daha iyi olduğunu düşündüğüm için çoğunluk gibi placidus ev sistemini kullanmıyorum , equal kullanıyorum..

yorumlara geçelim ;)

** insanları şaşırtmayı seven ve böylece ilgi odağı olmayı isteyen bir yapın olacaktır. sıradışı fikirler üretmekten hoşlanıyor olabilirsin. akıllı ve mantıklı bir bayansın.
kova burcusun ama nasıl bir kovasın bunun için güneşinin açılarına bakalım ;

güneş-satürn üçgeni (120lik) ; sana yaşından büyüklerle de anlaşabilme özelliği verecektir. aynı zamanda disiplin katacaktır..

güneş-plüto üçgeni (120'lik) ; kişiliğine derinlik katacaktır , karakter sağlamlığı verecektir.

güneş-mars üçgeni ; enerjik , cesur ve tutku düzeyi yüksek bir yapı kazandıracaktır..

şimdi parçaları birleştirirsek ; çılgın bir kovadan ziyade olgun bir kovayla karşı karşıyayız diyebiliriz. insanlığı ilgilendiren konular senide ilgilendirecektir. sosyal olaylara merak duyarsın. aklın başında olduğu için , duygularını dizginleyebiliyorsun.
bir an önce yukarı çıkma isteğin olmalı , sosyal alanda eline fırsat verseler başkalarından çok daha güzel ve faydalı işler becerebileceğine güvenin tam olabilir.
saçların dikkat çekici olabilir , kırmızı yada mavi değil tabii gülücük (güneş tepede ve kovada)
elektronik , bilgisayar vb. teknolojik konularda becerikli olabilirsin. ya da böyle kimselere ilgi duyabilirsin.
başkalarına borç vermek konusunda çekimser olabilirsin. sevdiklerine karşı cömertsin tabii bu ayrı..
mesafeli bir tarafın vardır , toplumsal arenada saygı kazanmak için acele etmezsin ve yapmacık tavırlara gerek duymazsın.
yıldırım yazdıkların çok doğru herşeyi bana uyuyor -alkışbayağı ağır başlıyım ama ben çocukluğumdan beri böyleyim ve harteketlerim hep kontrol altında tutarım,mesafeliyim evet çok yakın arkadaşlarımla bile aramda hep bir mesafe vardır .Saç konuuna gelince nasıl dikkat çekici merak ettim hiçbir özelliği yok bence hatta ben sevmiyorum saçlarımı
06-03-2008 12:26 AM
astrosohbet Çevrimdışı
Kızıl & Mavi
Neptunia Admin
lt=

kova bayanlarının ve aslan bayanlarının saçları dikkat çekici olur genelde. güzel olur yani anla gülücük
sen hem kovasın hemde güneşin (güneş=aslan burcunu yönetir) haritanın tepesinde güçlü durumda. bu yüzden bu yorumu yaptım ok.
haritanda ki satürn oldukça kuvvetli durumda ve sana gelenekçi bir kimlik kazandırıyor.
eğer satürn bu kadar baskın olmasaydı saçlarına sıradışı şekiller verip ilginç renkleri deneyebilirdin. zaten ay terazisi olarak (satürne rağmen) güzellik ve bakım konularına önem verirsin içgüdüsel olarak..

06-03-2008 12:31 AM
« Önceki | Sonraki »

Konu Kapalı 

Benzeyen Konular
Konu: Yazar Cevaplar: Gösterim: Son Mesaj
  Doğum haritası hakkında Mayaa 1 20,837 11-20-2020 01:30 PM
Son Mesaj: Rosa
  Doğum haritası yorumu beyzakubra 5 18,163 11-20-2020 01:27 PM
Son Mesaj: Rosa
  Doğum haritam lanetli mi arkadaşlar ? Timeless 21 32,083 09-13-2020 03:36 AM
Son Mesaj: Timeless
  Doğum haritası yorumu josii 87 127,177 05-27-2020 11:19 PM
Son Mesaj: josii
  Evlilik ve ciddi ilişkilerde doğum haritamin önemi. eda_sgnc 3 11,306 12-10-2019 11:13 PM
Son Mesaj: eda_sgnc
  Taze Harita Analizi aquariushead 3 7,308 06-11-2019 11:17 PM
Son Mesaj: Libra
  doğum haritama yorum yapabilirmisiniz koçastroloji 3 10,653 01-22-2019 06:37 PM
Son Mesaj: koçastroloji
  Doğum Haritası Analizinde destek olur musunuz? maia 2 11,730 01-10-2019 12:13 AM
Son Mesaj: maia
  Harita analizi justicee 13 22,863 10-22-2018 01:03 AM
Son Mesaj: kayasran
  Doğum haritası ve ilişkiler beyzakubra 9 18,618 07-31-2018 04:57 PM
Son Mesaj: beyzakubra

Forum'a Git:

Konuyu görüntüleyenler: 50 Misafir