Türkiye'nin en büyük astroloji platformuna hoş geldiniz.
BALIK BURCU OLMASAYDI? - Yazdırılabilir Sürüm

+- Türkiye'nin en büyük astroloji platformuna hoş geldiniz. (http://www.astrosohbet.com/forum)
+-- Forum: ASTROLOJİ (/forumdisplay.php?fid=13)
+--- Forum: BURÇLAR (/forumdisplay.php?fid=24)
+---- Forum: Balık (/forumdisplay.php?fid=56)
+---- Konu: BALIK BURCU OLMASAYDI? (/showthread.php?tid=817)

1 2 3 4 5

RE: BALIK BURCU OLMASAYDI? - marskovası - 02-21-2011 08:42 PM

40-50'li yıllardaki balıkların haritalarında pluto aslandaydı. 2 dünya savaşı yıkım, o zamanın balığıyla hiç samimi vs oldunuz mu? Despot, yıkıcı ve herşeyi sahne önünde yapan (çapkınlıkları) vs tiplerdi. Ben o insanla yaşadım (baba) ve hiç o balık iyilikleriyle bağdaşmıyordu; eskilerin yks lenlerini bilmek zordur saat olmadığından o yüzden hep acaba yks akrep mi yoksa derdim ancak ne zaman plutoyu aslanda gördüm ve devinimlerini hatmettim (ki şimdilerde herhalde yks aslandı diyorum o kadar sahne önündeydi ki) neyse... Bilgi amaçlı... Kayıtlara geçsin Mödürüm gözkýrpma

RE: BALIK BURCU OLMASAYDI? - eylülmavi - 02-21-2011 10:35 PM

balıklar olmasaydı; bir yanım eksik kalırdı..

RE: BALIK BURCU OLMASAYDI? - Luthien Tinuviel - 07-03-2012 03:40 PM

Ahhh balıklar! gülücük En sevdiğim insanlar su burcu çıkıyor özellikle de balık.Çevremdeki balıkları analiz edersem sosyal ve arkadaş canlısı insanlar ve insanları gerçekten kendilerine çekiyorlar diye düşünyorum balık bayanı, erkeği içinde geçerli.İyi insanla kötüyü çok iyi ayırt ediyorlar.Bu belkide deneyimleriyle de ilgili olabilir.