Türkiye'nin en büyük astroloji platformuna hoş geldiniz.
BALIK BURCU OLMASAYDI? - Yazdırılabilir Sürüm

+- Türkiye'nin en büyük astroloji platformuna hoş geldiniz. (http://www.astrosohbet.com/forum)
+-- Forum: ASTROLOJİ (/forumdisplay.php?fid=13)
+--- Forum: BURÇLAR (/forumdisplay.php?fid=24)
+---- Forum: Balık (/forumdisplay.php?fid=56)
+---- Konu: BALIK BURCU OLMASAYDI? (/showthread.php?tid=817)

1 2 3 4 5

RE: BALIK BURCU OLMASAYDI? - melis_bk - 06-13-2010 05:01 AM

(06-12-2010 09:03 PM)Serena Yazılan:  erkeklerin balık tavrını sevdigi falan hikaye. ben bunları hakettigine inanan bir erkek tanımadım henüz. o yüzden ne kadar pislik olursanız, o kadar iyi.
çünkü erkekler itiraf etmeseler bile kadında pisliği, düzenbazlığı seviyor.
yani tepesine çıkın, kapris yapın, aldatın, oynayın, mahvedin. böyle davranan kadınların baş tacı edildigini gördüm hep. aksini görmedim. eğer düzgün bir ilişki kurmak istiyorsanız bunu yapın.
yoksa öyle siz iyiyseniz, altında art niyetler aranıyor. ciddiyim.
çok bozuk bu dünya. nasıl tutunucaz, napıcaz burada ben bilemedim. tez günde kurtuluş verygood

Acı ama gerçek uysal olursan salak yerine koyuyorlar onlar gibi davranırsan deyneklerini saklıyorlar,inceliyorlargözkýrpma

RE: BALIK BURCU OLMASAYDI? - Aisha - 12-28-2010 07:08 PM

balıklar için duygusal diyorlar ama tanıdığım tüm balıklar kafaları matemetiğe basan insanlar. einsteinin balık olduğunu sonradan öğrenmiştim

balıklar olmasaydı ben olmazdım herhalde.babam balık burcu gülücük

RE: BALIK BURCU OLMASAYDI? - aeon - 12-28-2010 08:32 PM

(12-28-2010 07:08 PM)Aisha Yazılan:  balıklar için duygusal diyorlar ama tanıdığım tüm balıklar kafaları matemetiğe basan insanlar. einsteinin balık olduğunu sonradan öğrenmiştim

balıklar olmasaydı ben olmazdım herhalde.babam balık burcu gülücük

balık burcunun matematikle ilgisi yoktur.

oğlak-satürn-uranüs ve kova etkileri ; merkürün ve/veya 3.evin mars satürn , pluto ve uranüsle güçlü kombinasyonları bu etkiyi veriyor.

bir balığın merkürü , balığa , kovaya veya koça düşer.sizin gördüğünüz balıkların merkürü kova olabilir.

hoşgeldin verygood

RE: BALIK BURCU OLMASAYDI? - Aisha - 12-28-2010 08:41 PM

hoşbulduk gülücük

arkadaşlarımın doğum haritalarına baktım da.merkür koçtaymış.
iyi bir anadolu lisesinden mezun olmuş bi balık arkadaşımın ay burcu ikizlerde.onunda etkisi var

gizemi seven bi akrep olarak balık insanlarını çözmeye çalışıyorum şu sıralar dil çýkarma

RE: BALIK BURCU OLMASAYDI? - vishne21 - 12-28-2010 09:48 PM

hizmet etmeyi seven insanlardır annemden biliyorum fedakarlardır bazen okadar aşırıya kaçarki bu durum sinirlerinizibile bozabilir annemi bu konuda çok kıskanırım engelde oluyorum artık insanlar çok yükleniyorlar bazen sen iyi yaparsın sen yap diye gaza getirmeleri yokmu...

RE: BALIK BURCU OLMASAYDI? - aeon - 12-30-2010 12:58 PM

açık öslyeyim ;
balık olmasaydı diğer 11.burcun kahrını kimse çekmezdi :D

RE: BALIK BURCU OLMASAYDI? - Félicé - 12-30-2010 02:05 PM

(12-30-2010 12:58 PM)aeon Yazılan:  açık öslyeyim ;

Balıkların kahrını kim çeksin dermişimhehee Şaka bir tarafa ben balıkları çok kaprisli olmadıkları sürece severimgülücük

RE: BALIK BURCU OLMASAYDI? - aeon - 12-30-2010 06:48 PM

(12-30-2010 02:05 PM)Félicé Yazılan:  
(12-30-2010 12:58 PM)aeon Yazılan:  açık öslyeyim ;

Balıkların kahrını kim çeksin dermişimhehee Şaka bir tarafa ben balıkları çok kaprisli olmadıkları sürece severimgülücük

:D

balığı toplayan etkiler olunca iyi olur.yoksa dediğin gibi fazla küskün tipler ortaya çıkıyor.

pasif agresiflik konusunda yengecin yegane rakibi :D

RE: BALIK BURCU OLMASAYDI? - marskovası - 02-21-2011 08:30 PM

Balık (neptün) olmasaydı:
- Mütevazilik olmazdı
- Boynu bükükler olmazdı
- Alttan almalar olmazdı
- İnsana insan yaklaşımı olmazdı
- Şans vermeler olmazdı
- Merhamet olmazdı
- "kadın kandırılabilen bir canlıdır" kelimesi türemezdi
- Şefkat olmazdı
- Kimseler size dokunmazdı
- Aidiyat ve teslimiyet olmazdı
- Yüzsüzlük olmazdı; iyi birşey dedim. Çünkü balıklardan kaptığım en güzel şey yüzsüzlüktür. Nedir o plutonik küsmeler falan. Balığı kapıdan kov hala sevip güveniyorsa ve de inanıyorsa artniyetiniz olmadığına ağzınızdan istemsiz çıkan sözde bacadan girer yine sokulurlar. Bu çok mükemmel bir özellik bence verygood

Kötü olan yön insanın keşfettiği sınırsızlık oldu bence. Neptün sınırsızlığından ürkenler kanunları icat etti, yasak cızz dedi, önce naz edeceksin cilve eyleyeceksin dedi ve insan seçmeye başladı, sınırsızlık güzel ancak bu yy da makbul değil işte...

RE: BALIK BURCU OLMASAYDI? - vatansever - 02-21-2011 08:38 PM

bunlar barışçıl şeyler en önemlisi savşamayı öğrenmek , barış yetmio ,ilk intörn dr.olduk hayatı gördük yetmio bu özellikler insanlar değişmiş babam öyle der 40lı 50li yıllardaki insanlara uyuyo bu balık tanımı (şahsi görüşümdür tartışmak değil amacım katılın yada katılmayın fikrim bu) tartışma olursa bilionuz ay koçuyum saçmalar parlar giderim :D af buyrun