Türkiye'nin en büyük astroloji platformuna hoş geldiniz.
Transit Uranüs kare N. venüs durumu - Yazdırılabilir Sürüm

+- Türkiye'nin en büyük astroloji platformuna hoş geldiniz. (http://www.astrosohbet.com/forum)
+-- Forum: ASTROLOJİ (/forumdisplay.php?fid=13)
+--- Forum: TRANSİTLER (/forumdisplay.php?fid=19)
+---- Forum: Uranüs Transitleri (/forumdisplay.php?fid=205)
+---- Konu: Transit Uranüs kare N. venüs durumu (/showthread.php?tid=6457)

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15

RE: Transit Uranüs kare N. venüs durumu - esracan - 06-02-2016 03:22 AM

Annem dortbcuk gibi doğduğunu söylüyor ama emin değil. Merkurum yedinci ev de olabilir sekizde çünkü zeka bilgi mantık beni çeker ama diğer yandan mistik şeylere de ilgi duyarm. Anlayacağın ilgi alanım geniş :-) :-)

Cvp: Transit Uranüs kare N. venüs durumu - eminesen - 06-02-2016 09:29 AM

(06-02-2016 01:02 AM)dilek8855 Yazılan:  geldim kızlar.....

konuyu dağıtmak istemiyorum ama ben çok kötüyüm... 1 saatdir ağlıyorum evde....

yengeç bana aramızdaki tek sorunun sadece ve sadece! boşanmış olduğumu söyledi...

bu yazıyı okuyan bilen kız erkek kim varsa herkese haykırıyorum!

ANNEM YAŞIMDA KADINLARLA DÜŞÜP KALKMIŞ, MAAŞIMI SON KURUŞUNA KADAR VERDİĞİM HALDE BENİ 25 KURUŞA MUHTAÇ ETMİŞ, BİR ADAMLA ÖMRÜMÜ GEÇİRMEDİM, DİRENDİM KAZANDIM DİE NİYE BU ADAR AŞAĞILIYORSUNUZ!

Ya valla bu ara benim de erkeklere gıcıgım var. Adam gibi toplumun getirdiği bir kurala uyup evlenmişsin.. beraber yasasan daha mı iyiydi... bence kendini anlatmaya bile ihtiyacın yok hatta savunmaya..... O gerizekalıda eger gercekten seviyorsa köpek gibi gelir ...sevmiyorsada zaten bir bahane arıyordur. Bak benim eski sevgilimle salak bir bahne sürdü bana evlenmemek için şimdi sürünüyo....Oda yengecti...Zaten bu yengecin erkekleri kadar salak yok. Ne bırakır ne bırakmaz.....sana kendini kötü hisettirerek oyun yapıyor ona aşık kalmanı sağlamaya calısyor...

RE: Transit Uranüs kare N. venüs durumu - eminesen - 06-02-2016 09:37 AM

Sana yengeclerle ilgili sırrı vereyim.... Adam seni üzsede asla senden kopamaz. Orası sana kalmıs ister devam et ister etme yani ilişkiyi bitirme senin elinde... Benim kız arkım da cocugun arkıyal cıkmıstı. cocukta bunu istemiyordu evlenmek. Slonra kız dediki ya evlilik yada hiçbirşey... 8 ay sonra cocuk bunu istemeye gitti.. Bunlar böyledir. ;)

Cvp: Transit Uranüs kare N. venüs durumu - bird - 06-02-2016 07:15 PM

(06-02-2016 01:38 AM)dilek8855 Yazılan:  
(05-31-2016 06:36 PM)esracan Yazılan:  Merhaba herkese, ben yeni üyelerinizdenim, uzun süredir ilgiyle takip ediyorum siteyi fakat yeni üye olabildim gülücük ama tam beceremediği sanırım bir türlü konu açamıyorum aðla... mazur görün utangaç doğum haritami yorumlaayabilecek bir arkadaş var mıydı acaba çok merak ediyorum iş özellikle evlilik konusunda doğum tarihi 9 nisan 1988 Ankara saat 16-17 civarinda şimdiden teşekkürler verygood çiçek

ağlamaktan uykum kaçtı... bari sana bi faydam olsun....

[Resim: jnj2aW.jpg]

linkide şurada dursun..
http://hizliresim.com/jnj2aW

güneş koçta 8.evde. kendini gzilemiş kişilik.. akrebimsi özellikler katar.. astrolojiye meraklı bir çok kişinin ortak özelliklerindn 8.evde geegen olması.. tek açısı 4.ün sonu 5.başı olan ay ile karesi... duygu ve mantık çatısması.. yada anne ve baba arasındaki huzursuzluk..

merkür sınırda 7.ev ise zeki insanlara doğru çekilirsin.. eğer doğum saatin saat 5e çok yakın ise 8.eve kayar.. mistik konulara ilgin dahada artar.. venüsle 60lık açı.. ses güzelliği yada en azından düzgün ve akıcı konuşma etkisi verir..
neptünle kare.. kendini ifade etmede sorun yanlış anlaşılmalara yada karşındakileri yanlış anlamaya çok yatkınsındır..

genis açıyla olsada yinede satürn ve uranüslede kare.. matematik zekası yüksek ve kafa çok hızlı hatta enterasan çalışır.. hiç beklenmeyen çıkışlar ve düşünceler mümkündür.. ama kare olduğu için kontrolü zor.. çok zekisin ama düşüncelerini ifade etmekte zorlanabilirsin..

venüs ikizlerde... zeka, değişkenlik, bol iletişimi seversin.. marsla açısı var.. hemde uyumlu açı.. yani hayatına çekiğin erkek tipleriyle senin yansıttığın sevgili profili birbirine uyuyor.. sevgili bulmakta yada ilişkilerinde sıkntı çekmezsin..

mars kovada.. orjinaal hümanist erkek tipleri, aynı şekilde enerjininde beklenmeyen yollarla hatta zamanalrda ortaya konulması.. birde 5.ev aşk evinde... çok cesur çok aşık ve çok aceleci bi sevgili oluyorsun demekki.. jüpiterle açısı kısmetini bollaştırmış..

jüpiter boğada.. yani maddeye paraya önem veren, kalıcı işler yapmak isteyen ama plütoyla zıtlığı önemli kişilerle takışma tehlikesi verebilir...

7.ev merkür konusunu biraz düşün yaz cnm çünkü 7.evde yada 8.evde olması çok farkeiyor.. çünkü merkür aynı zamanda yükselen yöneticisi.. 7.evdeyse kendini ortaya koymak için karşısında birilerine ihtiyaç duyar.. 8.ev ise direk kendini izler.. zamanla insanlara ısınır..

meslek olarak baktığımda 3.ev üniye kadar olan dönem.. yöneticisi güzel sanatları temsil eden 5.evde.. 9.ev yüksek öğrenim oradad venüs var.. rahat bir öğrenim yada venüsden dolayı güzel sanatlar üzerine birşeyler okumuş olabilir misin?

2ev yöneticisi 9.evde... uzak yollarda çalışıla bir iş yada üniversitede öğretim görevisi olarak para kazanmak..

7.ev yöneticisi ilk yöneticisi 4.evde .. aile vasıtasıyla eşle tanışmak yada hiç evlenmemek.. 2.yöneticisi jüpiterde 8.evde.. gizli aşk.. yada maddi durumu iyi bir eşten ötürü çalışmaya ihtiyaç duymamak...

sorun varsa yaz cnm.. transitlere biraz sonra bakcam..

Bugün de musaitsen bana Baksan aşk ilişkiler için. Özellikle karşılıklı aşk için.
Bir de naisl oldun bugün toparlandın mi

RE: Transit Uranüs kare N. venüs durumu - dilek8855 - 06-03-2016 01:54 AM

destekleyici sözleriniz içi hepinize ayrı ayrı teşekkür ederim...

geldim kızlar... iyiyimiyim değilmiyim inanın hiç bilmiyorum...
eğer bilgisi olan varsa... peygamberimizin bir hadisi şerifi varmış.. şite ille bekar kadınla evlenin. dilleri tatlı kalpleri sıcak gözleri dışarı bakmaz diye... bugün deli gibi bunu araştırdım.. yani şuan açıkça bu hadisi ve islamiyeti sorguluyorum... doğruysa ve hiç bir açıklaması yoksa.... simdi-kızdım

@eminesen

arkdşının evlilik transitini yüklemişsin ya cnm..
bayan di mi o? çüünkü genelde güneşi etki altında..
erkeklerde genlde bayan oluyor ya...

tablo biraz karışık geldi ama anladığım 2side çok ciddi bir kimlik değşikliği yaşıcakalr transit plüto yüzüden...

hint dasaları için ayrıca teşekkür ederim cnm..

yengeç dönermi dönmez mi... ykuarıda dediğim gibi kafa gidik bnm...

inş kendim topladığımda transitlere devam edicem..

unutmadan..
güçlü bir irade trasiterin etkisini azaltır.. olumlu yada olumsuz...

Cvp: Transit Uranüs kare N. venüs durumu - eminesen - 06-03-2016 09:52 AM

Yengec birkere kendi bırakamaz ne soylerse soylesin.. Anca srn bitirebilirsin o ilişkiyi... Ve sevikmryi sever onu sevdiğinden emin oldumu artık hiç bırakamaz... Yani senin gibi direk bakamaz olaya... Düz mantık arama sakın... Bitsin der ama asla içinde bştiremez...

Cvp: Transit Uranüs kare N. venüs durumu - dilek8855 - 06-03-2016 11:40 PM

(06-03-2016 09:52 AM)eminesen Yazılan:  Yengec birkere kendi bırakamaz ne soylerse soylesin.. Anca srn bitirebilirsin o ilişkiyi... Ve sevikmryi sever onu sevdiğinden emin oldumu artık hiç bırakamaz... Yani senin gibi direk bakamaz olaya... Düz mantık arama sakın... Bitsin der ama asla içinde bştiremez...

biraz evvel yazdı ve yeni birisinden hoşlanmaya başladğını söyledi. dürüst olması için söylemesi gerekiyormuş.

bişi diyemedim hayırlı olsun dedim..

artık fazla üzülmekten beynim sapıttı herhalde. hiç üzüntü yok içimde. dahası saçma bi mutluluk var içimde... acaba

buradan yine bütün evli,sevgili,nişanlı çiftlere sesleniyorum..
en güzel çağlarım sap sap geçiyor arkadaş :D

bnm içinde sevin sevilin gezin tozun :D

Cvp: Transit Uranüs kare N. venüs durumu - dilek8855 - 06-04-2016 01:30 AM

(06-02-2016 03:22 AM)esracan Yazılan:  Annem dortbcuk gibi doğduğunu söylüyor ama emin değil. Merkurum yedinci ev de olabilir sekizde çünkü zeka bilgi mantık beni çeker ama diğer yandan mistik şeylere de ilgi duyarm. Anlayacağın ilgi alanım geniş :-) :-)

bende saati 4.30 almıştım ortası olsun diye demekki cidden o saatte. o vakit merkürü tam bitiş çizgisine alsak yükselenin 13 derece başak çıkıyor tahminen..

para ve iş konusunda jüpiterin teraziye geçtiği eylül ekim ayları sana uğurlu gelebilir.. çünkü haritandaki para evi yöneticisi venüs. jüpiter hem venüse hemde marsa açı yapacağı için bu yıl sonuna kadar baya şanslısın cnm. aşktada şanlısın venüs mars açsından dolayı.

iş değişikliğinde o arada olabilir cnm. çünkü kriyer evi yöneicisi merkür, yine 17ekimde transit jüpiterden açı alıcak. tmm zıt açı görünüyor ama olumlu gezegnlerin zıt açılarıda şans getirebiliyormuş gülücük

birde yakın tarihte 15 aralık tarihi oldukça ilginçç.. güneşin muazzam etki altında.. karşıda güneş.. üstünden uranüs.. yandanda satürn.. oğlaktakii ayın üstünde zaten plüto dolanıyormuş.. güneş kişilk demek 3 tane ciddi transit var.. sen artık eski sen olmayacaksın demek gülücük

birde geçen nisanın ortasında transit ay düğümleri 22 derecede seninkilerle kavuşmuş.. o günlerde hayatında özel birşey oldu mu? çünkü 1.ve 7 aksındalar.. yani ben ve sen.. yani evlilikle ilgili gelişmeler gülücük

ayy dur asıl şunu unuttum! satürnün aklı süreci diye birşey vardır.. atürn yüksleenden geçtiği andan itibaren önemli evlere temas ettiği için bir dönem insanın canına okur! seninde 2009dan iitibarek ikişiliğinde, parada, eğitim hayatında bir sürü şeyden seni mahrum bırakıp sınamış. şuanda da yuva evinden geçiyor.. evde kuralcı bi yapı işyerindede bahsettiğin o kısmetsizlik.. baskı mutsuzluk dönemi muhtemelen bu yüzden.. kötü haber 2.5 yıl gibi yuva evinde takılacak.. ama bahsettiğim jüpiter dönemi seni baya ihya edecek gibi duruyor.

ve son olarak iyi düşün iyi olsun mutlakaaa canımsın

Cvp: Transit Uranüs kare N. venüs durumu - bird - 06-04-2016 01:32 AM

(06-04-2016 01:30 AM)dilek8855 Yazılan:  
(06-02-2016 03:22 AM)esracan Yazılan:  Annem dortbcuk gibi doğduğunu söylüyor ama emin değil. Merkurum yedinci ev de olabilir sekizde çünkü zeka bilgi mantık beni çeker ama diğer yandan mistik şeylere de ilgi duyarm. Anlayacağın ilgi alanım geniş :-) :-)

bende saati 4.30 almıştım ortası olsun diye demekki cidden o saatte. o vakit merkürü tam bitiş çizgisine alsak yükselenin 13 derece başak çıkıyor tahminen..

para ve iş konusunda jüpiterin teraziye geçtiği eylül ekim ayları sana uğurlu gelebilir.. çünkü haritandaki para evi yöneticisi venüs. jüpiter hem venüse hemde marsa açı yapacağı için bu yıl sonuna kadar baya şanslısın cnm. aşktada şanlısın venüs mars açsından dolayı.

iş değişikliğinde o arada olabilir cnm. çünkü kriyer evi yöneicisi merkür, yine 17ekimde transit jüpiterden açı alıcak. tmm zıt açı görünüyor ama olumlu gezegnlerin zıt açılarıda şans getirebiliyormuş gülücük

birde yakın tarihte 15 aralık tarihi oldukça ilginçç.. güneşin muazzam etki altında.. karşıda güneş.. üstünden uranüs.. yandanda satürn.. oğlaktakii ayın üstünde zaten plüto dolanıyormuş.. güneş kişilk demek 3 tane ciddi transit var.. sen artık eski sen olmayacaksın demek gülücük

birde geçen nisanın ortasında transit ay düğümleri 22 derecede seninkilerle kavuşmuş.. o günlerde hayatında özel birşey oldu mu? çünkü 1.ve 7 aksındalar.. yani ben ve sen.. yani evlilikle ilgili gelişmeler gülücük

ayy dur asıl şunu unuttum! satürnün aklı süreci diye birşey vardır.. atürn yüksleenden geçtiği andan itibaren önemli evlere temas ettiği için bir dönem insanın canına okur! seninde 2009dan iitibarek ikişiliğinde, parada, eğitim hayatında bir sürü şeyden seni mahrum bırakıp sınamış. şuanda da yuva evinden geçiyor.. evde kuralcı bi yapı işyerindede bahsettiğin o kısmetsizlik.. baskı mutsuzluk dönemi muhtemelen bu yüzden.. kötü haber 2.5 yıl gibi yuva evinde takılacak.. ama bahsettiğim jüpiter dönemi seni baya ihya edecek gibi duruyor.

ve son olarak iyi düşün iyi olsun mutlakaaa canımsın

Askolsun bakarım diyordun unuttun mu beni :(

Cvp: Transit Uranüs kare N. venüs durumu - eminesen - 06-04-2016 11:56 AM

(06-03-2016 11:40 PM)dilek8855 Yazılan:  
(06-03-2016 09:52 AM)eminesen Yazılan:  Yengec birkere kendi bırakamaz ne soylerse soylesin.. Anca srn bitirebilirsin o ilişkiyi... Ve sevikmryi sever onu sevdiğinden emin oldumu artık hiç bırakamaz... Yani senin gibi direk bakamaz olaya... Düz mantık arama sakın... Bitsin der ama asla içinde bştiremez...

biraz evvel yazdı ve yeni birisinden hoşlanmaya başladğını söyledi. dürüst olması için söylemesi gerekiyormuş.

bişi diyemedim hayırlı olsun dedim..

artık fazla üzülmekten beynim sapıttı herhalde. hiç üzüntü yok içimde. dahası saçma bi mutluluk var içimde... acaba

buradan yine bütün evli,sevgili,nişanlı çiftlere sesleniyorum..
en güzel çağlarım sap sap geçiyor arkadaş :D

bnm içinde sevin sevilin gezin tozun :D

ayyy salak yengecin hareketleriiii işte tammm...senin canını acıtacak kendince seni kendine baglıcak...ne severler ne severler....benim eski sevgilim(yengec) sırf benim canımı acıtmak icin nefret ettiğim kadına yazmıstı ve diyordu evet senin canını yakmak için ypıyorum bana dön yapmıyım diye...

Tabi ben oralı olmayınca gene bırakmıstı kadını yemedi yanii...

Bence sen şundan emin ol bu cocugu gercekten seviyormusun ilkönce kendinle yüzleş... şu anda duyguların sıcagıyla hırs filan olabilir ... Ona göre bir yol cizersin..