Türkiye'nin en büyük astroloji platformuna hoş geldiniz.
Transit Uranüs kare N. venüs durumu - Yazdırılabilir Sürüm

+- Türkiye'nin en büyük astroloji platformuna hoş geldiniz. (http://www.astrosohbet.com/forum)
+-- Forum: ASTROLOJİ (/forumdisplay.php?fid=13)
+--- Forum: TRANSİTLER (/forumdisplay.php?fid=19)
+---- Forum: Uranüs Transitleri (/forumdisplay.php?fid=205)
+---- Konu: Transit Uranüs kare N. venüs durumu (/showthread.php?tid=6457)

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15

Cvp: Transit Uranüs kare N. venüs durumu - eminesen - 06-06-2016 07:29 PM

(06-05-2016 04:52 PM)dilek8855 Yazılan:  
(06-04-2016 11:56 AM)eminesen Yazılan:  [quote='dilek8855' pid='195410' dateline='1464982805']

ayyy salak yengecin hareketleriiii işte tammm...senin canını acıtacak kendince seni kendine baglıcak...ne severler ne severler....benim eski sevgilim(yengec) sırf benim canımı acıtmak icin nefret ettiğim kadına yazmıstı ve diyordu evet senin canını yakmak için ypıyorum bana dön yapmıyım diye...

Tabi ben oralı olmayınca gene bırakmıstı kadını yemedi yanii...

Bence sen şundan emin ol bu cocugu gercekten seviyormusun ilkönce kendinle yüzleş... şu anda duyguların sıcagıyla hırs filan olabilir ... Ona göre bir yol cizersin..

Oyle birseyde olabilir.. o aksam surekli garip garip sorular sorup beni sinirlendirmeye calisarak denedigini (!) soyluyordu...
Ve dunde nerdeyse butun gun sohbet edelim mi diye yazdi durdu.. hatta ona yazmiyorum diye kustu bile bana sonunda makara)
Bende naptim bana asilan birinin resmini gonderip sence kac yasinda duruyor diye sordum ve boyle boyle ilgileniyor bnmle diye anlattim. (Birazciktq ben onun tepkisimi denedim makara)
Normal bi tepki verdi iyi birine benziyor falan yada oyle soylemek zorunda kaldi.. makara)

Akisina saldim.. cnm cok yandi.. 2.sinif insan yerine konmanin acisi oyle ha deyince gecmiyor icimde.. ilerisi kader kismet.. ama bu aralar hic bisi dusuncek halim yok..

(06-04-2016 12:01 PM)eminesen Yazılan:  Ya birde ben o cocugu istyiyorum Dilek... Yay olanı... Ya yanımda birileri benimle ilgilenen böyle görüşüyorum filan bişey olur diye..Aklım hep onda şarkı dinleyip üzülüyorummm.. nolcak benim halim.. Neden ben onu bu kadar seviyorumaðla...((( Sen onunda transitine baksana yaaaa.... Veya sinastride benim göremediğim olay ne allahaşkına.. Yanımdaki cocugu görsen herksin begendiği tip ben hala onun yanında ötekini düşünüyorummmmm üzülüyorum. offfff offfffffff........

Bak ne buldum... Bizim buluşma günümüzde onun kad ının üzerinden uranüs geciyormuş. Brnimde 7. ev yöneticimin üzerinden kad geciyordu tam bir kadersellik olduuuuuu ... Neden olmadık insanlara bu kadar yoğun dugyular besliyoruz..pek anlamadimpek anlamadimacaba

Cunku haritanizda saturlerin acisi pek yoktu ama duygusal gezegenlerin baglantisi cok fazlaydi..
Kad transitleri onemlidir haklisin cocugun haritasina bi daha bi dalayim bakim gülücük

Dogum saati kesindi di mi bu arada? 7 aralik 1986. Saat sabah 17.40..

Dogum saatini yanlis soyleyen bi arkds yuzunden epey salak durumuna dustugum icin butun analizim cop olmustu... ondan kesinligini tekrar tekrar soruyorum cnm..

Ay şu bi site forumya ünlü kadınlar... diye neyse orda sadece yengec erkegi filan diye bi konu var.. orayı biraz okusan işi cözersin..Hepsi aynı sacma hareketler... sende elde etmek istiyorsan oyun oyna 1 ileri 2 geri.. hihihiih...
bi yalnız hissediyorum de bi sıkıldım de ;)

Onun oyunlarıyla ona git.. afallsın biraz şapşik...

birde nun dogum saati akşam 17:40

Cvp: Transit Uranüs kare N. venüs durumu - bird - 06-06-2016 08:01 PM

(06-06-2016 07:26 PM)eminesen Yazılan:  O ilk görüştüğümüz günde 10 ekim 2015... Belki de orda gözüne carpan bişi olabilir.

Canim ya. Benim aşk ve sosyal iliskilerim için yorum yapar mısın? Lütfen. 4 haziran 1995 1 : 25 kayseri

RE: Transit Uranüs kare N. venüs durumu - dilek8855 - 06-08-2016 06:22 PM

1- venüs marstan daha etkili bir acı bu....

benim mesela venüs mars kavusumdu eski sevgilim ama öyle büyük bir çekim değildi asla. Güneş acıları baya bi etkili mars ile...

güneş haritamızda daha önemli olduğu için güneşimizle olan temaslar daha önemli olmalı çünkü...

bu yengeç bana dedi ki ortada cidden bir kız varmış ve bu gitmiş bu kızla konuşmuş.. üstüne ismimi vererek bnmle görüştüğünü anlatmış.. birde kızda maalesef kurumda yakın bi arkdşım... bnmde bilmem gerekiyor diye düşünmüş ve bana anlatmak istemiş... ama lafı ağzından kerpetenle zor zoruna aldım.. sinirlendim.. ille dibimden birini bulmak zorundamıydın diye... saçma sapan bi sürü tartışma...

neyse kızla haritalarına baktım.. kız 23 aralık 1988 doğumlu, güneş kavuşum Uranüs, Satürn, Neptün, Merkür.. etti 5tane gezegen yani oğlak stelyumu.. ve kızın oğlak stelyumu bunun yengeçtekine güneşine 5-6 tane açı yapmış.. utanmaz birde diyorki öff ama bana ben kıza çok aşık oldum.. böyle bi zamanda, böyle dengesizce ifade etmesi çok yanlış ama güneşi bu kadar etki altındaysa cidden demeki etkilenmiş kızlar...

2- Benim ona karşı olan duygularım şöyle hiç birzaman ona kıyamıyorum. sinirlensem bile karşı karşıya gelince yumusuyorum... birde cok iyi anlasıyoruz. merkür acılarından doalyı sanırım...
Zaten önceden cok yi anlasıyorduk birbirimizi 2006 dan beri tanırız...
Ortak yönlerimiz cok ... Aynı duyguları yaşarız. öteki gibi soguk değil ... benim içimdeki yumusak tarafı ortaya cıkartyo. ben normalde cok soguk itici bir tipim gülücük

ilginç.. hiç ayına açısı yok gülücük halbuki duygudan direk sorumlu..
venüsü güneşi kavuşum merkürün-le açıda.. Venüs biliyorsun hoşlanma duygusu.. plütoyla kavuşumu dahada perçinlemiş olmalı.. birde şu var 3.evine düşmüş bu Venüs.. hani sinastride evleri uyarmak varya.. direk iletişim evini uyarmış.

ben espri yaptıgımda gerizekalı diyor... Ay ama o kadar güzel diyorki hep desin istiyorum... birde aramızda saygı var. başkaalrıyla cok cabuk aştıgım saygı sınırını bununla aşamadım henüz ... cok şaşaşrtıcı. ben mesela ilk zamanalr mutlaka kötü bi kavga ederim..bagırır cagırrım buna da kızdım ama ok adar bagırmaamdım...
bide biliyosun yası küçük ama nedense beni parmagında ceviriyo...
o deerece aptala bagladım...

belki yavan bi yorum olacak.. ama çok gördüğüm bir şey.. gerçekten bir erkeğin haritasında venüs ve ay uyumluysa o adamın kadınlarla arası çok iyi oluyor! bak birde bu tepesindeki mc yede açı yapıyor. 5.evinde venüs var.. çok eğlenceli biri olmalı.

aptala bağlamak konusunda şunu diyim cnm.. facebookta zeynep koç bana şu bilgiyi vermişti.. haritanızda bir açı varsa ve sinastride bu açı aktif oluyorsa dikkatli ol diye... senin haritandaki güneş Neptün karşıtlığını geniş açıyla bile olsa aktif etmiş bu çocukta.. aşırı merhametli olmanı sağlamış.. sonra birde maalesef bnmde çok muzdarip olduğum bir şey... 4.ev yuva evi... buraya düşen güneş insana çok feci bi yakınlık hissi veriyor..

transitleri eve bırakıcam cnm.. işyerinde astrothemi açmıyor maalesef..

Cvp: Transit Uranüs kare N. venüs durumu - eminesen - 06-08-2016 10:59 PM

(06-08-2016 06:22 PM)dilek8855 Yazılan:  1- venüs marstan daha etkili bir acı bu....

benim mesela venüs mars kavusumdu eski sevgilim ama öyle büyük bir çekim değildi asla. Güneş acıları baya bi etkili mars ile...

güneş haritamızda daha önemli olduğu için güneşimizle olan temaslar daha önemli olmalı çünkü...

bu yengeç bana dedi ki ortada cidden bir kız varmış ve bu gitmiş bu kızla konuşmuş.. üstüne ismimi vererek bnmle görüştüğünü anlatmış.. birde kızda maalesef kurumda yakın bi arkdşım... bnmde bilmem gerekiyor diye düşünmüş ve bana anlatmak istemiş... ama lafı ağzından kerpetenle zor zoruna aldım.. sinirlendim.. ille dibimden birini bulmak zorundamıydın diye... saçma sapan bi sürü tartışma...

neyse kızla haritalarına baktım.. kız 23 aralık 1988 doğumlu, güneş kavuşum Uranüs, Satürn, Neptün, Merkür.. etti 5tane gezegen yani oğlak stelyumu.. ve kızın oğlak stelyumu bunun yengeçtekine güneşine 5-6 tane açı yapmış.. utanmaz birde diyorki öff ama bana ben kıza çok aşık oldum.. böyle bi zamanda, böyle dengesizce ifade etmesi çok yanlış ama güneşi bu kadar etki altındaysa cidden demeki etkilenmiş kızlar...

2- Benim ona karşı olan duygularım şöyle hiç birzaman ona kıyamıyorum. sinirlensem bile karşı karşıya gelince yumusuyorum... birde cok iyi anlasıyoruz. merkür acılarından doalyı sanırım...
Zaten önceden cok yi anlasıyorduk birbirimizi 2006 dan beri tanırız...
Ortak yönlerimiz cok ... Aynı duyguları yaşarız. öteki gibi soguk değil ... benim içimdeki yumusak tarafı ortaya cıkartyo. ben normalde cok soguk itici bir tipim gülücük

ilginç.. hiç ayına açısı yok gülücük halbuki duygudan direk sorumlu..
venüsü güneşi kavuşum merkürün-le açıda.. Venüs biliyorsun hoşlanma duygusu.. plütoyla kavuşumu dahada perçinlemiş olmalı.. birde şu var 3.evine düşmüş bu Venüs.. hani sinastride evleri uyarmak varya.. direk iletişim evini uyarmış.

ben espri yaptıgımda gerizekalı diyor... Ay ama o kadar güzel diyorki hep desin istiyorum... birde aramızda saygı var. başkaalrıyla cok cabuk aştıgım saygı sınırını bununla aşamadım henüz ... cok şaşaşrtıcı. ben mesela ilk zamanalr mutlaka kötü bi kavga ederim..bagırır cagırrım buna da kızdım ama ok adar bagırmaamdım...
bide biliyosun yası küçük ama nedense beni parmagında ceviriyo...
o deerece aptala bagladım...

belki yavan bi yorum olacak.. ama çok gördüğüm bir şey.. gerçekten bir erkeğin haritasında venüs ve ay uyumluysa o adamın kadınlarla arası çok iyi oluyor! bak birde bu tepesindeki mc yede açı yapıyor. 5.evinde venüs var.. çok eğlenceli biri olmalı.

aptala bağlamak konusunda şunu diyim cnm.. facebookta zeynep koç bana şu bilgiyi vermişti.. haritanızda bir açı varsa ve sinastride bu açı aktif oluyorsa dikkatli ol diye... senin haritandaki güneş Neptün karşıtlığını geniş açıyla bile olsa aktif etmiş bu çocukta.. aşırı merhametli olmanı sağlamış.. sonra birde maalesef bnmde çok muzdarip olduğum bir şey... 4.ev yuva evi... buraya düşen güneş insana çok feci bi yakınlık hissi veriyor..

transitleri eve bırakıcam cnm.. işyerinde astrothemi açmıyor maalesef..

Ay sen nerelerdesinnn gülücük özledim vallaaa....

ya o kadar cok karsıt acı kötü değilmi cabuk kopmazlarmıo.. Bence zıt acıalrı tutkuyu veryor ok ama mutlaka yumusatan bişeyler olmas lazım... Yoksa biranda başlayıp bir anda biten aşklar o zıltlıkla oluyor. Yani aşk balonda oalbilir....Ben cok öyle aşk gördüm 1 ay sonra çözülen... Diğer acılarada bakmak lazım.

Ayy güneş zıt neptün... Evet ona karsı belki o yüzden merhametlyim ama özünde kötü bir insan değil..Offf işte karşıtlık benim kafamı karıstıyor.. Hrşey flu... Şimdi herikimzdede satürn 4.ü evi uyarmış. Bu ikimiz içinde zor bir birliktelik dimi...Peki o da etkileniyormu bu ilişkiden ne dersin yoksa tek taraflımı???

birde düğümler kavusum pluton acısı karma acısıdır...bizde gad kavusum pluton acısı var... güney düğümü sahibi önceki hayatta acı ceken kişi dir diyor demet hoşmen...

RE: Transit Uranüs kare N. venüs durumu - dilek8855 - 06-09-2016 12:58 AM

[Resim: z45kRY.jpg]

sinastri haritaları bu cnm.. açıkçası bende şaşırdm.. venüs yada ay açısı yok.. birtek venüs kavuşum jüpiter var 7 derece orb ile.. ama kendi venüsün satürnle zıtlığı var.. zaten sevgi konusunda cimri.. burada jüpiter bunu dahada artırması lazım.. dediğin gibi zıtlık çekmiştir belkide..

yanlız bu yengeç bana bi çemkiriyor var ya! ben bu kıza vuruldum.. sen canımı yakacak bişey yaparsan bende senin canını yakarım işte açıkça tehdit ediyorum seni.. :@
bugün arkdşlaımla dertleştim.. bu oğlan seninle karekter olarak çok benziyor ve senin gibi böyle annesi gibi dinleyen anlayan birisini bulamaz.. kız da buna bakmaz.. bu yarın bir gün yüzsüz yüzsüz kapına geri gelir...

bu arada bugün çok zordu.. sürekli kızla denk geldim..ne diyim nasıl konuşayım şaşırdım kaldım.. ismimide biliyor.. hangi davranışımdan ne mana çıkartıcak? çıkışta yine denk geldik, tam beraber yürüyorduk kapıdan çıkacaktık bi baktım bu yengeç kapıda dikiliyor.. tabi beni değil kızı bekliyordur ama bu şok! ama yinede içim elvermedi.. döndüm msj attım.. kötü bişi yok yolda karşılaştık.. için rahat olsun.. kızarım ederim ama biliyorum ki şimdi kötü niyetli olursam.. bu bana ileride başka bir şekilde dönecek.. oda cvp olarak tmm saol yazmış...

ben güneşi jüpiterle karışınca dahada iyi kalpli olmuş biriyim.. ama mars açılarım bozuk.. sinirliyken ağzımdan çıkanı bilmiyorum.. bambaşka bir karekter oluyorum...çok sorunluyum ben ya.. off off :(

RE: Transit Uranüs kare N. venüs durumu - eminesen - 06-09-2016 01:13 AM

Ya sen onları hiç yomus gibi davranabilirmisin atıyorum 1 ay kendine sınır koy.. Hiç yoklarmıs gibi davran onlar seni ilişkilerine cekiyorlar... Seni yıpratır bu kızn yaptıgıda iyi niyetli değil... Bence sen kesinlikle konusma ..Senin enerjni kullanırlaar... En iyisi sen in umursamaman....Sen beni dinle faydasını cok görücesin. Birini adam yerine koymak hep karsındakini yüceltir senin psikolojin bozulur. Atıyorum sende hayatında biri varmıs gibi yap........

O iş kısa süreli olabilir ama o sürede bile sen o kadar yıpranırsınkı sonuc ne olursa olsun senin aleyhindedir...

RE: Transit Uranüs kare N. venüs durumu - dilek8855 - 06-09-2016 01:31 AM

kızın yaptğıda iyi niyeti değil derken? kız ilkin tanışmayı kabul etmiyor.. bu ısrar ediyor.. kıza görüştüklerim oldu diyor.. kızda krumdan mı deyince hımm bu kesin dileği duydu deyip evt dmiş.. kızda konuşmayı kesmiş.. zaten onun sinirini çıkarttı beyefndi benden..

kız bugün sadece doğuya gitme konusunda belki 2 yıla kadar evlenirsin gitmeye gerek kalmaz dedi.. bende bilmem. kader kısmet dedim..

ama bana karşı her zamanki gibi.. hiç bi şekilde bozulma yok.. fakat kendi haritasında 3 derece yengeci 5 tane zıt açı almış.. duygu dünyası çok muallak karışık olmalı...

çocukla konuşmuyorum normalde.. kızada birşey belli etmek istemiyorum ama haklısın... 2sinden de uzak durmak lazım...

bişi dicem.. bnmle tanışmak isteyen birisi var.. gerçi bi kere karşılaştık 23 martta.. bir kalabalık içinde ve benden etkienmiş anlaşılan... hatta önceki sayfada bu yengeçe birinin resmini attım dediğim kişi.. doğum tarihi 22 ocak 82.. sinastriyide aağıya atıyorum.. ne dersin tanışılmalı sence? bir fikir verebilir misin?

RE: Transit Uranüs kare N. venüs durumu - eminesen - 06-09-2016 01:33 AM

Ok gülücük at bakalım...

RE: Transit Uranüs kare N. venüs durumu - dilek8855 - 06-09-2016 01:39 AM

harita bu :
http://i.hizliresim.com/4lryRQ.jpg

[Resim: 4lryRQ.jpg]

RE: Transit Uranüs kare N. venüs durumu - eminesen - 06-09-2016 02:03 AM

Elementel uyum var... Ay güneş burcları.. Bir iki zıt acı var...satürn acısı var.. olabilir... .

Elektrik varmı peki yoksa kafa dagıtmak içinmi görüşücen?

Ya birde cok iyi harita yokki bakıyorum tüm evli arklarıma o kadar sacmaki haritaları.. Nasıl evlenebilmiş diyon...
Heralde sen önce bi elektrik alıcan haritanda satürn acısı varsa devamlılık deriz.. sonratrek tek acıları inceleriz..