Türkiye'nin en büyük astroloji platformuna hoş geldiniz.
Yükselen burca göre fiziksel görüntü tahmini - Yazdırılabilir Sürüm

+- Türkiye'nin en büyük astroloji platformuna hoş geldiniz. (http://www.astrosohbet.com/forum)
+-- Forum: ASTROLOJİ (/forumdisplay.php?fid=13)
+--- Forum: YÜKSELEN BURCUMUZ VE 1.EV (/forumdisplay.php?fid=26)
+--- Konu: Yükselen burca göre fiziksel görüntü tahmini (/showthread.php?tid=440)

RE: Yükselen burca göre fiziksel görüntü tahmini - bu şarkı yarınlara - 11-10-2011 03:27 PM

(11-10-2011 03:14 PM)aytaşım Yazılan:  mesela biri bana "ben sizi kardeşim olarak görüyorum" demişti.yani dış görünüşüm ona bunu anımsatıyormuş...benim yükselenim oglak ama çogunluk kova burcu var. bu, onun 3. evinin kova oldugunu mu gösterir ? 3. ev kardeşler evi oldugu için düşündüm...

sorunu şimdi daha iyi anladım! uzman arkadaşlardan gelecek cevapları bekleyelim.. ama bunun sağlamasını senin hakkında fikir beyan eden diğer tüm insanların haritalarına bakarak en azından bu tezini daha elle tutulur bir hale getirebilirsin!

sana aileden biriymiş gibi bakanların dördüncü evleri kova mı
senden hoşlananlarınki daha ziyade beşinci evleri kova mı ?gibi...

RE: Yükselen burca göre fiziksel görüntü tahmini - Kıvılcım - 11-16-2011 05:28 PM

(11-04-2011 07:04 PM)Mimoza Yazılan:  
(11-04-2011 01:56 PM)Kıvılcım Yazılan:  
(11-04-2011 10:17 AM)Mimoza Yazılan:  
(10-30-2011 12:15 AM)Kıvılcım Yazılan:  mimoza en azından senin venüsün başak benim o da yengeç iyice karışıyor ...ay burçlarımızda aynı gülücük

evet:)resimlerine bakınca yüzün baya masum duruyo yengeçten sanırım.maşallah ALLAH sana tam venüsyen tarzda güzellik vermişgülücük benim gözlerim renkli deil aslanlarda genelde renkli göz oluyogülücük

Senin resmini görmedim ama eminim seninde öyledir. ..Aslında Aslanların yürekleri güzeldir...Her ne kadar kötü özellik söylese de insanlar ben Aslan,Başak ve Akrep burçlarını çok severim...3 burcun ortak özelliği melek gibi temiz kalpli olmaları...Eminim sende güzelsin...Benim bir düşüncem var ...Kim ki katı sert duruyor aksilik yapıyorsa bu onun kötülüğünden değil genelde kendisi çok hasssas bir kalbe sahip olduğundan incinmemek için savunmaya geçiyordur.Ayrıca gözlerine sen de lens tak seninde renkli olsun..Ama güzellik göz de değil cidden kalpte...Zaten kalp temizliği yansır yüze derler ya...Aynen öyle .

evet bencede aslanların yürekleri güzelgülücük annem yeşilk gözlü ve sülalesi hep renkli gözlü ama biz maalesef anneme deil babama çekmişizdil çýkarma kahverengi gözlüyüm ama hiç bi zaman lens takmayı düşünmedim.güzelliliğin geçici olduğunu önemli olanın kalp güzelliği olduğunun farkındayım elhamdülillahverygooddüşüncelerin tam yengeçleri hatırlattı bana.dışı sert kabuk ama içi yumuşakgülücük

hmmm bu yengeç den mi kaynaklanıyor ...evet ben hep derim sert göründüğüme bakmayın yada sert tepkime içim çok acıyor diye...
bende bu huyumu düşündükçe herhalde yükselenim aslan 12.evim yengeç ki bu kadar yumuşak kalbim diyordum vayyy o zaman yükselen yengeç miyim eyvah gülücük

RE: Yükselen burca göre fiziksel görüntü tahmini - libra's justice - 11-19-2011 03:44 PM

(11-04-2011 09:17 PM)bu şarkı yarınlara Yazılan:  
(11-04-2011 08:38 PM)aeon Yazılan:  akrep tipi bayanda tam şöyle oluyor :D makara

[Resim: bhty.jpg]

holywood haylazlarındaki bianca değil mi bu gülücük çok güzel bir çizgi filmdi karıştırmıyorsam eğer!

Hugo'daki cadı sila bu.

Bu arada Koçların bazıları katil gibi bakar.Bu yüzden bakışlarını pek sevdiğim söylenemez.

RE: Yükselen burca göre fiziksel görüntü tahmini - katmer - 11-19-2011 04:49 PM

aksine koçların bakışlarıda beni etkiler her ne kadar akrebin bakışlarını tutmasada :D....içlerindeki enerji gözlerine yansımış gibi....bazen katil gibi bakmak gerekiyo ama..sözcüklerin silahını gözler tutmalı bazen...

RE: Yükselen burca göre fiziksel görüntü tahmini - katmer - 11-19-2011 05:14 PM

(11-19-2011 05:07 PM)destrudo Yazılan:  
(11-19-2011 04:49 PM)katmer Yazılan:  aksine koçların bakışlarıda beni etkiler her ne kadar akrebin bakışlarını tutmasada :D....içlerindeki enerji gözlerine yansımış gibi....bazen katil gibi bakmak gerekiyo ama..sözcüklerin silahını gözler tutmalı bazen...
verygood katılıyorum ortak özellikleride meydan okumalarıdır.akrep hayata derin derin bakarak,koç kışkırtan herşeye kıvılcımlar saçarak.

imza iki mars bir düz

[/font][font=tahoma]
ve dayanılamaz zaptedilemez bir güç...şimdi bu bakışlara yansımasında napsın...akrep ve koç diyor herşey bakışlarımda gizli eğer korkmuyorsan cesaretin varsa cebelleş bakışlarımla...gülücük

RE: Yükselen burca göre fiziksel görüntü tahmini - aylions - 03-23-2012 08:33 PM

Merhabalar
Merak ettiğim ve öğrenmek istediğim iki şey var Yardımcı olabilirseniz sevinirim.
Yükselen burcum 1 saatlik doğum saati şaibem nedeniyle kova yada balık olabilir. Şayet yükselenim kova olursa 1. evimde kova balık ve koç oluyor, balık olursa 1.evimde balık ve koç oluyor üstelik koçtaki jüpiterimde 1.eve giriyor.
Sorum şu; kova olursa 3 burcun, balık olursa 2 burcunda fiziksel özelliklerini göstermem mi gerekir yoksa sadece 1.ev çizgisindeki burca göre mi değerlendirme yapmalıyım.
Ve merak ediyorum, tecrübelerinize göre 1. evi değerlendirmek için hangi ev sistemini kullanmak daha doğru sonuç verir.
Şimdiden teşekkürler

RE: Yükselen burca göre fiziksel görüntü tahmini - denizzz - 03-23-2012 10:42 PM

merhaba
junonun yükselenle kavuşum yapması fiziksel olarak etki verir mi?

haritam:

http://hizliresimyukle.com/showoriginal-214932/daisy24.png

RE: Yükselen burca göre fiziksel görüntü tahmini - venusshine - 03-24-2012 01:25 AM

(11-19-2011 04:49 PM)katmer Yazılan:  aksine koçların bakışlarıda beni etkiler her ne kadar akrebin bakışlarını tutmasada :D....içlerindeki enerji gözlerine yansımış gibi....bazen katil gibi bakmak gerekiyo ama..sözcüklerin silahını gözler tutmalı bazen...
Yükselenimdeki mars trinesi sinirlendigim zaman tamda dedigin gibi katil gibi bakışlar veriyor. Adeta gözlerimden ateş çıkıyor. gülücük çok kere duydum bunu.

RE: Yükselen burca göre fiziksel görüntü tahmini - destrudo - 03-24-2012 12:44 PM

(03-24-2012 11:22 AM)karmen2 Yazılan:  
(11-19-2011 05:14 PM)katmer Yazılan:  
(11-19-2011 05:07 PM)destrudo Yazılan:  
verygood katılıyorum ortak özellikleride meydan okumalarıdır.akrep hayata derin derin bakarak,koç kışkırtan herşeye kıvılcımlar saçarak.

imza iki mars bir düz

[/font][font=tahoma]
ve dayanılamaz zaptedilemez bir güç...şimdi bu bakışlara yansımasında napsın...akrep ve koç diyor herşey bakışlarımda gizli eğer korkmuyorsan cesaretin varsa cebelleş bakışlarımla...gülücük
zaptedilemezlik konusunda boğaları ilk sıraya koymamız gerek,normalde sakin ve huzurlu yapısıyla bilinen boğalar(tabi tipik boğalar)sinirlendiği zaman koç gibi esip geçen değil,ezip geçen bir güce dönüşüyor.bence sakin ve hantal yapılarına aldanmamak gerek yoksa arenadaki matadora çevirirler adamısuna-bak
ailemde annem boğa(yükselenide boğa) ,babamda akrep burcu,sinirlendikleri zaman ikiside yakıp yıkıyor, evde 2 diktatör çekilmiyor bazensürprizzz
kardeşim bana " adamı dövücek gibi duruyosun" der... biri de "memati gibi bakıyosun " demişti marsım koçta, yükselenim eslen açısı yok ama... hangi açı etkili dir bilemem ama öfkemden korkarlar ehemmiyetli durumları hep en son bana ve alıştıra alıştıra söylerler pek öyle sakin boğa değilim + hanltal da değilim ensem faln da kalın değil gülücük

RE: Yükselen burca göre fiziksel görüntü tahmini - gemini - 03-24-2012 03:01 PM

bakalım benim yükselenime göre ne tahminler gelecek

üstteki arkadak yükselen boğa imiş bende tahminlerimde bulunayım bakalım olacak mı
boynu kalındır aynı zamanda kısa olur diye de biliyorum yükselen boğaların
orta boylu olabilirsin
muhtemelen esmersindir ya da koyu kumral
fiziksel özellik değil ama inatçısındır
yükselen boğalıktan dolayı güzelsindir
şöyle bir tahminde yapayım mı? umarım saçmalamıyorumdur, affedin
yükselen yöneticin kovada olduğu için çok sıcacık bakan gözlere sahipsindir [Resim: gusel.gif]

benden bu kadar, ne de olsa çömezim ben hatalarım olursa affedin