Türkiye'nin en büyük astroloji platformuna hoş geldiniz.
Progres Yorumları - Yazdırılabilir Sürüm

+- Türkiye'nin en büyük astroloji platformuna hoş geldiniz. (http://www.astrosohbet.com/forum)
+-- Forum: ASTROLOJİ (/forumdisplay.php?fid=13)
+--- Forum: PROGRESYONLAR (/forumdisplay.php?fid=43)
+--- Konu: Progres Yorumları (/showthread.php?tid=4)

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21

RE: Progres Yorumları - redroseee - 06-21-2008 11:58 PM

pekı bu progres harıtanın acı yorumlarına bakarken normal harıta acılarının yorumları bu harıta seklıne gore aynısı gecerlımı vay be nasıl yazdım gülücük)gülücük)
yukselen ıkızler
burcum yıne balık:(gercı bende cok balıklık yok
ay burcum oglak cıktı ben bu oglak ı sevmedım
sımdı bu harıta seklımıyım ben sımdı hımm

RE: Progres Yorumları - Simurg - 06-22-2008 12:18 AM

Progres analizimi yapabilcek birisi var mı acaba?hımm ben anlamıyorum çünküutandım

RE: Progres Yorumları - astrosohbet - 06-22-2008 12:26 AM

redroseee Yazılan:pekı bu progres harıtanın acı yorumlarına bakarken normal harıta acılarının yorumları bu harıta seklıne gore aynısı gecerlımı vay be nasıl yazdım gülücük)gülücük)
yukselen ıkızler
burcum yıne balık:(gercı bende cok balıklık yok
ay burcum oglak cıktı ben bu oglak ı sevmedım
sımdı bu harıta seklımıyım ben sımdı hımm

bu harita şeklimiyim derken gülücük)

progres haritamız bizim gelişen yapımızı ifade eder redrose. ama esas kimliğimiz tam anlamıyla bozulmaz yani tamamen progres haritaya bağlı değilizdir.

senin progres güneşin birkaç yıl sonra koç burcuna girecek ve balıktan kurtulacaksın gülücük
bunun anlamı artık balık olmayacaksın değildir..
bunun anlamı , bir balık olarak artık koç burcu potansiyelini öğreneceksin ve uygulamaya başlayacaksın demektir.
koç gibi balık olacaksın yani gülücük

RE: Progres Yorumları - redroseee - 06-22-2008 12:27 AM

Lavinya Yazılan:Progres analizimi yapabilcek birisi var mı acaba?hımm ben anlamıyorum çünküutandım
astrozoom dan haritanı çıkart haritanın sağında alt tarafta progres butonu var tıkla anında 1 yada 2 sayfa gecmısınde yazmıslardı suan onu kopyaladım bende suan ordan bakıyorum
benımde anlamadıgım bıse var sımdı gunluk yorum bakarken yada kısılık analızınde ben o harıtayamı bakcam yada yukselenın ne deseler ben ıkızlermı dıyemı soyleyecem of ya kafam karıstı simdi-kızdım

RE: Progres Yorumları - astrosohbet - 06-22-2008 12:28 AM

Lavinya Yazılan:Progres analizimi yapabilcek birisi var mı acaba?hımm ben anlamıyorum çünküutandım

tabii ki müsait bir zamanda progres analizini yaparım sevgili Lavinya ; yinede biraz sabırlı olmanı rica edebilirmiyim ;)

RE: Progres Yorumları - redroseee - 06-22-2008 12:29 AM

koc gıbı balık hehehehehegülücük)

RE: Progres Yorumları - Simurg - 06-22-2008 12:29 AM

Yıldırım Yazılan:

tabii ki müsait bir zamanda progres analizini yaparım sevgili Lavinya ; yinede biraz sabırlı olmanı rica edebilirmiyim ;)
teşekkürler yıldırım gülücük sen rica edersin de bakalım ben sabredebiliyormuyumgülücük)

RE: Progres Yorumları - Simurg - 06-22-2008 12:30 AM

redroseee Yazılan:
astrozoom dan haritanı çıkart haritanın sağında alt tarafta progres butonu var tıkla anında 1 yada 2 sayfa gecmısınde yazmıslardı suan onu kopyaladım bende suan ordan bakıyorum
benımde anlamadıgım bıse var sımdı gunluk yorum bakarken yada kısılık analızınde ben o harıtayamı bakcam yada yukselenın ne deseler ben ıkızlermı dıyemı soyleyecem of ya kafam karıstı simdi-kızdım
sağol onu yaparımda progreslerden transitlerden anlamadığım için nasıl yorumlandığını progres haritamı çıkartmam işe yaramaz gene de sağolgözkýrpma

RE: Progres Yorumları - redroseee - 06-22-2008 12:33 AM

yıldırım bende sıradayım gülücük)ask onemlı deyıl okyanus

RE: Progres Yorumları - Mavi - 06-22-2008 01:49 AM

progres asc Yengeç olmuş: Bazı insanlar bu değişimi zor bulurlar. Birincisi, kısa yükselimden uzun yükselime veya tersine geçiyorsunuzdur ve bir diğer neden olarak da olayların yönünü akıldan çok duygular belirlemeye başlar. Bazıları yaptıklarınızı etkileyen garip ruh halleri, duygular ve özlemlerden şikayetçidir. Size bağlı olan insanlar veya sizin bir başkasına bağlılığınız/güveniniz, tarzınızı sınırlayabilir. Güvenliğin yükselmesi için vurgu, aile çemberi içindeki aktivitelere, gerçeğe birebir uygunluğa veya gözle görülür koşullarınızın sembolik zenginliğine yönelme eğilimindedir. Muhtemelen İkizler döngüsünde olduğunuz zamanlardan daha çok evde vakit geçirmeye başlarsınız
progres güneş başak , ay boğa ,asc yengeç yani sözüm kimseye değil ama bana bi haller olmuş şimdi daha ii anladım aslan ikizler kova iyiydi ya bakalımgülücük