Türkiye'nin en büyük astroloji platformuna hoş geldiniz.
Progres Yorumları - Yazdırılabilir Sürüm

+- Türkiye'nin en büyük astroloji platformuna hoş geldiniz. (http://www.astrosohbet.com/forum)
+-- Forum: ASTROLOJİ (/forumdisplay.php?fid=13)
+--- Forum: PROGRESYONLAR (/forumdisplay.php?fid=43)
+--- Konu: Progres Yorumları (/showthread.php?tid=4)

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21

RE: Progres Yorumları - vatansever - 11-08-2011 07:21 PM

banada bi yorum yapabilirmisiniz rica etsem ??
http://www.astro.com/cgi/showgif.cgi?lang=e&gif=astro_245gw_01_mustafa_galtekin_2011118.55259.27577.gif&res=100&va=&cid=4gwfileoD1VaS-u1296843647 link bu

RE: Progres Yorumları - albunea - 11-09-2011 06:51 AM

progres venüs, merkür, güneş bir süredir natal 12. evde ve uzuuun bir süre de orada kalacak gibi görünüyorlar. uzun süre kalacaklarından tümüyle kötüdür diyemeyiz herhalde, olumlu yanları ne olabilir? (ve bu esnadaki zorluklar elbette)

RE: Progres Yorumları - eylülmavi - 11-09-2011 10:41 PM

ilk yorumlarda, progresde merkürün geri gitmesinin iyi olmayacağı okulda zorlanılacağı gibi şeyler okudum..

ben 2 yaşındayken progres merkürüm geri gitmeye başlamış.. çok başarılı bir okul hayatım oldu.. hep birinciydim.. sanırım bunu retro yapıpda başağa giren merküre borçluyum gülücük)))

RE: Progres Yorumları - Mahinur - 11-11-2011 12:09 AM

(11-09-2011 10:41 PM)eylülmavi Yazılan:  ilk yorumlarda, progresde merkürün geri gitmesinin iyi olmayacağı okulda zorlanılacağı gibi şeyler okudum..

ben 2 yaşındayken progres merkürüm geri gitmeye başlamış.. çok başarılı bir okul hayatım oldu.. hep birinciydim.. sanırım bunu retro yapıpda başağa giren merküre borçluyum gülücük)))

Progress Merkür'ün geri gittiği 2007 dönemi,lise hayatım boyunca en başarılı olduğum dönemdi.
9.ev olmasına mı bağlamalıyım acaba?Ya da Pr.Güneş'in de orada olmasına ?
Şimdi de geri gidiyor vize sorularını görmeden endişem geçmeyecek.Bu sene geçme notu 65'e yükselmiş.
Tr.Jüpiter de geriliyor 9.evimde.
Kaldı mı dohuz ?!

RE: Progres Yorumları - Derin - 11-11-2011 12:19 AM

İyi bari sevineyim pr merkürüm yakında gerileyecek açıkası hem merak ediyor hemde endişeleniyordum nasıl bir tuhaflık olacak diye

RE: Progres Yorumları - elo - 01-30-2012 11:54 PM

selamlar herkese ,progresyondaki Satürnün bulunduğu ev (artı kare açı yaptığı gezegen ve yön. olduğu ev vs.. )konularında engellenen durum olarak mı değerlendiririz.Örn progresyondaki Satürn 5.evde olunca çocuk sahibi olmada engel vs..gibi düşünülebilir mi?

RE: Progres Yorumları - ayşe kara - 01-31-2012 12:29 AM

(11-11-2011 12:09 AM)Mahinur Yazılan:  
(11-09-2011 10:41 PM)eylülmavi Yazılan:  ilk yorumlarda, progresde merkürün geri gitmesinin iyi olmayacağı okulda zorlanılacağı gibi şeyler okudum..

Progress Merkür'ün geri gittiği 2007 dönemi,lise hayatım boyunca en başarılı olduğum dönemdi.
9.ev olmasına mı bağlamalıyım acaba?Ya da Pr.Güneş'in de orada olmasına ?
Şimdi de geri gidiyor vize sorularını görmeden endişem geçmeyecek.Bu sene geçme notu 65'e yükselmiş.
Tr.Jüpiter de geriliyor 9.evimde.
Kaldı mı dohuz ?!

benim progres marsım bikaç yol sonra koç a girince boğadaki marstan dahamı hayırlı olacak.

RE: Progres Yorumları - astrosohbet - 01-31-2012 02:45 AM

(01-30-2012 11:54 PM)elo Yazılan:  selamlar herkese ,progresyondaki Satürnün bulunduğu ev (artı kare açı yaptığı gezegen ve yön. olduğu ev vs.. )konularında engellenen durum olarak mı değerlendiririz.Örn progresyondaki Satürn 5.evde olunca çocuk sahibi olmada engel vs..gibi düşünülebilir mi?

Eğer ikincil progresyon ise cevabım hayır olurdu.

eğer solar arc progresyon saturnu düşünürsek cevabım olabilir şeklinde değişirdi.

silence yani büşranın çevirmeye başladığı solar arc kitabı 400 küsür sayfa ve gayet doyurucu görünüyor. w. lily çevirisi bitince tabi isterseniz büşra ile birlikte o kitaba yoğunlaşabiliriz. kendimide katıyorum çünkü bir konuyu hazmedip netleştirdikten sonra başka konuya , başka kitaba geçmek daha verimli oluyor fikrindeyim. siz çeviri yaptıkça bende başka örnekler eklerim + forum müdavimi üyeler için o çevirideki bilgiyi kullanıp yorumlar yaparım, yaparız gülücük

RE: Progres Yorumları - elo - 01-31-2012 03:21 AM

(01-31-2012 02:45 AM)Neptunian Yazılan:  
(01-30-2012 11:54 PM)elo Yazılan:  selamlar herkese ,progresyondaki Satürnün bulunduğu ev (artı kare açı yaptığı gezegen ve yön. olduğu ev vs.. )konularında engellenen durum olarak mı değerlendiririz.Örn progresyondaki Satürn 5.evde olunca çocuk sahibi olmada engel vs..gibi düşünülebilir mi?

Eğer ikincil progresyon ise cevabım hayır olurdu.

eğer solar arc progresyon saturnu düşünürsek cevabım olabilir şeklinde değişirdi.

silence yani büşranın çevirmeye başladığı solar arc kitabı 400 küsür sayfa ve gayet doyurucu görünüyor. w. lily çevirisi bitince tabi isterseniz büşra ile birlikte o kitaba yoğunlaşabiliriz. kendimide katıyorum çünkü bir konuyu hazmedip netleştirdikten sonra başka konuya , başka kitaba geçmek daha verimli oluyor fikrindeyim. siz çeviri yaptıkça bende başka örnekler eklerim + forum müdavimi üyeler için o çevirideki bilgiyi kullanıp yorumlar yaparım, yaparız gülücük

,tamamdir..iyi olur,cok az bilgi var,bilgileri koymak ve yorumlamaya baslamak bence de iyi olur..gülücük

RE: Progres Yorumları - zeppi - 09-03-2012 02:37 AM

progress yorumumu yapacak birileri var mııı ? zira biraz korkuttu beni bu harita :S

[Resim: cl9zy.gif]