Türkiye'nin en büyük astroloji platformuna hoş geldiniz.
Progres Yorumları - Yazdırılabilir Sürüm

+- Türkiye'nin en büyük astroloji platformuna hoş geldiniz. (http://www.astrosohbet.com/forum)
+-- Forum: ASTROLOJİ (/forumdisplay.php?fid=13)
+--- Forum: PROGRESYONLAR (/forumdisplay.php?fid=43)
+--- Konu: Progres Yorumları (/showthread.php?tid=4)

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21

RE: Progres Yorumları - gizem kara - 09-08-2009 01:32 PM

evet malesef 2002-2007 arası fazla iyi geçmedi bende pr mars natal venüs'e dokunduğunda pek iyi şeyler olmuyor malesef....
şimdide pr.venüs natal güneş'e dokunacak iki sene içinde bakalım bu ne getirecek??

Cvp: Progres Yorumları - ariess - 09-08-2009 01:40 PM

ya benım progres harıtamda karamsar gunesım 8.evde.. nedır bu durum hımm

RE: Progres Yorumları - ateskızı - 09-09-2009 06:10 AM

progres güneşim,natal merkürümle kavuşumda(8.evde),0.03lük fark var sadece yakın zamnda tamamen aynı dereceye gelcek.aklım aydınlanıyo,zekam parlıyo:)bazı şeyleri yeni bir bakışla gördüğümü hissediyorum,farklı anlamlarını anlıyorum ama daha fazlasını bilme arzusunu taşıyorum.düşünce düzeyimde farkına vardıklarımın somut sonuçlarına da sahip olmak istiyorum.

Cvp: Progres Yorumları - redroseee - 09-22-2009 10:10 PM

progres de venus kovada 10 evde ,natalda 10 evde oglakta ,bu kısılıkte degısımler yaparmı acaba ??

RE: Progres Yorumları - Schatz - 10-25-2009 10:02 PM

Bu konu hakkında bir şey bilmiyorum ama ...

bu ara sürekli yolculuk düşünüyorum ...

Bir koçan ucak bileti ancak beni mutlu edebilir...

Bu durum neden kaynaklanıyor:(

RE: Progres Yorumları - nuray esen - 11-07-2009 06:08 PM

oğlumun 8 evınde mars uranus kavusum proğres harıtasında cok endıselenıyorum .yorum lalbılırmıyım arkadslar.....kotumu acaba bu kavuşum..........

RE: Progres Yorumları - Whitecrow - 11-07-2009 06:12 PM

Bende bir progres yorumu alabilirmiyim

Cvp: RE: Progres Yorumları - astrosohbet - 11-12-2009 01:02 AM

Whitecrow Yazılan:Bende bir progres yorumu alabilirmiyim

progres haritanı ekleyebilirsen müsait olduğumda bir değerlendirme yaparım ok

RE: Progres Yorumları - Whitecrow - 11-12-2009 03:12 AM

[Resim: astrow2gw01whitecrowhp8.th.gif]

Yorumlarını dört gözle bekliyorum yıldırım

Cvp: RE: Progres Yorumları - astrosohbet - 11-12-2009 04:02 AM

Whitecrow Yazılan:[Resim: astrow2gw01whitecrowhp8.th.gif]

Yorumlarını dört gözle bekliyorum yıldırım

progres yorumlarında , sırf progres haritaya bakmayıp , progres gezegenlerin natal haritayla temaslarını incelemeyi tercih ediyorum.

senin progres güneşin 12 derece Yay burcunda ve natal haritanda 4.evine düşüyor ve tam bu sene 4.evindeki LİLİTH ile kavuşum yapıyor.

ailevi bir problem yada geçmişinle ilgili ( geçmiş hayatın değil , geçmiş yıllara ait ) karanlık bir noktayla temas etmek gibi deneyimlerin olabilir.

progres Ay burcunu 19 derece Yengeçte ve natal 11.evinde görüyoruz..

duygusal ihtiyaçlarını karşılaman için türlü grup ve etkinliklere katılma ihtiyacında olabilirsin. yada mesela geleceğe dair projeler geliştirmekten keyif alacağın bir dönemden geçiyor olabilirsin.
duygusal yönden bir şeylere bağlanma ( yengeç ) ihtiyacının gündeme gelebileceğini söyleyelim.
belki arkadaşlıklar ( 11.ev ) konusunda deneyimlerin olabilir.
önümüzdeki aydan itibaren progres AY ile senin natal Satürn arasında zıtlaşma olacak..
belki arkadaşlarınla yada belki varsa flörtünle ilgili önüne engeller çıkabilir.
birkaç aylık disiplin gerektiren ama yalnızlık içeren süreçten geçebilirsin.