Türkiye'nin en büyük astroloji platformuna hoş geldiniz.
Doğum Haritası Analizi... - Yazdırılabilir Sürüm

+- Türkiye'nin en büyük astroloji platformuna hoş geldiniz. (http://www.astrosohbet.com/forum)
+-- Forum: ASTROLOJİ (/forumdisplay.php?fid=13)
+--- Forum: DOĞUM HARİTASI - Analizler (/forumdisplay.php?fid=36)
+---- Forum: Üyelerin Doğum Haritası Yorumları (/forumdisplay.php?fid=259)
+---- Konu: Doğum Haritası Analizi... (/showthread.php?tid=3)

RE: Doğum Haritası Analizi... - Phoenix - 07-14-2009 06:47 PM

ben de harita analizi istiyorum lütfen gülücük mümkün müdür acaba? teşekkürler...

http://www.astrozoom.com/sonuc.php?ISIM=bet%FClll&SOYAD=%F6zhalk&GUN=13&AY=10&YIL=1986&ZONE=02+00&SAAT=11%3A30&%26=++++Kad%FDk%F6y+%3E+%DDstanbul+Turkey+40%3A59+29%3A1+N+E++&LAT=40%3A59&LONG=29%3A1&LAT1=N&LONG1=E&YER=++++Kad%FDk%F6y+%3E+%DDstanbul&ULKE=Turkey&submit=submit&x=61&y=26

RE: Doğum Haritası Analizi... - aytaşım - 07-22-2009 01:22 AM

merhaba arkadaşlar ben uzun bi süre yoktum...o kadar çok konu eklenmiş ki hepsini okumaya gayret edicem zamanım oldukça.paylaşım yapan arkadaşlara şimdiden teşekkür ediyorum.
bi istegim olacak.bu haritanın 7. evini yorumlayabilir misiniz acaba?şimdiden teşekkür ederim...

http://www.astrozoom.com/sonuc.php?ISIM=a&SOYAD=p&GUN=9&AY=4&YIL=1976&SAAT=14%3A30&ZONE=02+00&%26=++++Ordu+Turkey+35%3A55+36%3A0+N+E++&LAT=35%3A55&LONG=36%3A0&LAT1=N&LONG1=E&YER=++++Ordu&ULKE=Turkey&submit=submit&x=62&y=12

Cvp: RE: Doğum Haritası Analizi... - Simurg - 07-22-2009 08:59 PM

aytaşım Yazılan:merhaba arkadaşlar ben uzun bi süre yoktum...o kadar çok konu eklenmiş ki hepsini okumaya gayret edicem zamanım oldukça.paylaşım yapan arkadaşlara şimdiden teşekkür ediyorum.
bi istegim olacak.bu haritanın 7. evini yorumlayabilir misiniz acaba?şimdiden teşekkür ederim...

http://www.astrozoom.com/sonuc.php?ISIM=a&SOYAD=p&GUN=9&AY=4&YIL=1976&SAAT=14%3A30&ZONE=02+00&%26=++++Ordu+Turkey+35%3A55+36%3A0+N+E++&LAT=35%3A55&LONG=36%3A0&LAT1=N&LONG1=E&YER=++++Ordu&ULKE=Turkey&submit=submit&x=62&y=12

Merhaba aytaşım ben birkaç gün içinde bu haritanın 7.evi hakkında bir şey'ler yazarım.

Cvp: RE: Doğum Haritası Analizi... - Tuğçe - 07-30-2009 01:38 AM

pumkin Yazılan:selamlar
yorumlama yapmaya güneş den başladım. ancak verileri toparlayabildim. (güneşin neyi ifade ettiğini, başak burcunun özelliklerini, 3. evin alanlarını, güneş AC 60 derece ve güneş MC 180 derece açılarını) birbirlerine bağlayarak yorumu yapamadım. aşağıda vereceğim bilgilere göre ve açıklayarak bana yardımcı olmak isteyen var ise çok sevinirim. şimdiden teşekkürler.

güneş, 19 16 başak burcunda ve 3. evde.
Yengeç burcundaki AC ile 60 derece,
balık burcundaki MC ile 180 derece açı yapıyor.

bir sorum daha var : yorumcu.com dan haritayı çıkardım. açılar bölümünde sadece güneş AC ve güneş MC açıları gösteriliyor. güneş diğer gezegenlerle açı yapmıyor mu? onlar neden yorumlanmıyor?

yorumcu.comdan daha öce bende çıkarmıştım asc-mc dışı açılarıda gösteriyor demekki senin güneşin asc ve mc ile açı yapıyor sadece. yinde haritana bakmak lazım astro.com u öneririm

Cvp: RE: Doğum Haritası Analizi... - Luli - 07-30-2009 07:55 PM

pumkin Yazılan:selamlar
yorumlama yapmaya güneş den başladım. ancak verileri toparlayabildim. (güneşin neyi ifade ettiğini, başak burcunun özelliklerini, 3. evin alanlarını, güneş AC 60 derece ve güneş MC 180 derece açılarını) birbirlerine bağlayarak yorumu yapamadım. aşağıda vereceğim bilgilere göre ve açıklayarak bana yardımcı olmak isteyen var ise çok sevinirim. şimdiden teşekkürler.

güneş, 19 16 başak burcunda ve 3. evde.
Yengeç burcundaki AC ile 60 derece,
balık burcundaki MC ile 180 derece açı yapıyor.

bir sorum daha var : yorumcu.com dan haritayı çıkardım. açılar bölümünde sadece güneş AC ve güneş MC açıları gösteriliyor. güneş diğer gezegenlerle açı yapmıyor mu? onlar neden yorumlanmıyor?
Şimdi şöyle ki;

Astrolojiyle yeni tanışmış birisi olarak, ikincil gruptaki (60'lık, 30'luk, 45'lik...) açıları araştırmalarınızda çok önem teşkil eden durumda tutmayınız derim, daha çok birincil açılar hakkındaki araştırmalarınızı yoğun tutmanızı önerebilirim.

Sanırım bahsettiğiniz harita kendinize ait değil, dilerseniz çıkarmak istediğiniz haritanın bilgilerini iletin, size hemen geri dönmeye çalışayım.

RE: Doğum Haritası Analizi... - karatepe09 - 08-02-2009 06:46 PM

Merhaba arkadaşlar. Bir anne olarak çocuklarımın doğum haritasının analizini yada önemli vurgularını oldukça merak ediyorum. Bu konuda bana yardımcı olursanız sevinirim. Çocuklarımla ilgili bilgileri veriyorum. EREN 18.11.1998/ saat 11.30 / Aydın doğumlu
Cem 02.11.2006 / saat 10.20 / Aydın doğumlu
Şİmdiden teşekkür ederim

Cvp: RE: Doğum Haritası Analizi... - Luli - 08-03-2009 06:11 PM

pumkin Yazılan:çok teşekkür ederim. eğer açıklamalı olarak yazabilirseniz daha iyi öğrenebilirim. örneğin; güneşin balık burcundaki MC ile 180 derece açı yapması sonucu, şunlar olabilir veya neptün 6. evde yay burcunda olmasından, şunlar yaşanabilr şeklinde.
bilgiler:
12.09.1976 00:45 giresun
İlgili harita;

[Resim: sfpage.th.jpg]

Ricasında bulunmuş olduğunuz detaylı yorum analizi adına, kendimi ''yetkin'' saymamakla birlikte; ilerleyen günlerde yukarıdaki natal'ın genel potansiyellerini kapsayan küçük gülücük bir değerlendirmede bulunmaya çalışacağım.

Cvp: RE: Doğum Haritası Analizi... - Luli - 08-03-2009 06:24 PM

karatepe09 Yazılan:Merhaba arkadaşlar. Bir anne olarak çocuklarımın doğum haritasının analizini yada önemli vurgularını oldukça merak ediyorum. Bu konuda bana yardımcı olursanız sevinirim. Çocuklarımla ilgili bilgileri veriyorum. EREN 18.11.1998/ saat 11.30 / Aydın doğumlu
Cem 02.11.2006 / saat 10.20 / Aydın doğumlu
Şİmdiden teşekkür ederim
Sevgili Karatepe,

Astrolojiye olan ilginizi, bünyemizdeki birçok bölümle bilgiye çevirebilirsiniz.

Astrosohbet bunun için iki ayrı seçenek sunuyor;

1. Ücretsiz üyeliğiniz dahilinde, şu başlıktan ilgili seçeneklere ulaşabilirsiniz.

2. Diğer alternatif için ise lütfen şu başlığı inceleyiniz.

Hoş geldiniz. gülücük

Cvp: Doğum Haritası Analizi... - cancimini - 08-04-2009 08:26 PM

Genel bir soru soracağım ama benim doğum haritamı da ilgilendiriyor bu soru..

Doğum haritasında evlere düşen burçlar eğer birbirini takip eden burçlarsa genelde Kavuşum yapıyorlar.. Bu benim haritamda böyle.. Bunun harita sahibine getirisi nedir?

Örnek vereyim

7. evde Neptün-Ay kavuşumu var, Neptün Oğlak'ın ilk derecelerinde Ay yay'ın son derecelerinde

2. evde Merkür-Venüs kavuşmuş gibi duruyorlar,bazı siteler Venüs'ümü 2. evin sonunda Merkürle kavuşmuş gösterirken,bazıları Venüs'ü 3. evde gösteriyor. Merkür Yengeç'in son derecleri, Venüs Aslan'ın ilk dereceleri

1. evde Güneş ile ASC kavuşumu var,Güneş Yengeç'in 0 derecesinde ASC İkizler'in 27 derecesinde

Diyorum ki ben niye bu kadar kararsız bir insanım? İşte haritamın hali ortada gülücük)

Cvp: Doğum Haritası Analizi... - Mimoza - 08-04-2009 08:59 PM

sevgili Aprilos bende küçük bi yorum istesem acep ayıp olarmıki utandımçiçek