Türkiye'nin en büyük astroloji platformuna hoş geldiniz.
Doğum Haritası Analizi... - Yazdırılabilir Sürüm

+- Türkiye'nin en büyük astroloji platformuna hoş geldiniz. (http://www.astrosohbet.com/forum)
+-- Forum: ASTROLOJİ (/forumdisplay.php?fid=13)
+--- Forum: DOĞUM HARİTASI - Analizler (/forumdisplay.php?fid=36)
+---- Forum: Üyelerin Doğum Haritası Yorumları (/forumdisplay.php?fid=259)
+---- Konu: Doğum Haritası Analizi... (/showthread.php?tid=3)

Cvp: Doğum Haritası Analizi... - SeLiN - 06-30-2009 06:18 PM

melis_bk Yazılan:Yorumcu arkadaşlar,
7 Mart 1970 02:00 doğum saatli arkadaşımın yükselen boğa olduğunu veya boğada kişisel gezegenleri olduğunu düşünürken öyle olmadığını gördüm.Vaktiniz olduğunda birşeyler söylerseniz memnun olurum

hangi şehir ve gece 2mi gündüzmü?

Cvp: Doğum Haritası Analizi... - melis_bk - 07-01-2009 01:55 AM

Pardon;
gece 02:00 istanbul

Cvp: Doğum Haritası Analizi... - Luli - 07-01-2009 01:54 PM

7 Mart 1970 02:00 doğum saatli arkadaşımın yükselen boğa olduğunu veya boğada kişisel gezegenleri olduğunu düşünürken öyle olmadığını gördüm.Vaktiniz olduğunda birşeyler söylerseniz memnun olurum
Sevgili Melis,

Arkadaşınızın natal haritasını ekliyorum. Ben de uygun olduğum bir zaman diliminde, naçizane bilgilerimle sorunuza yanıt aramak isterim. ; )

[Resim: sfpage.th.jpg]

Cvp: Doğum Haritası Analizi... - melis_bk - 07-01-2009 09:30 PM

Aprilios Yazılan:
Sevgili Melis,

Arkadaşınızın natal haritasını ekliyorum. Ben de uygun olduğum bir zaman diliminde, naçizane bilgilerimle sorunuza yanıt aramak isterim. ; )

[Resim: sfpage.th.jpg]

Çok teşekkür ederim ilginiz için

RE: Doğum Haritası Analizi... - toolist - 07-07-2009 11:04 PM

Merhaba ben 2/10/1982 saat 10:30 doğumluyum acaba uygun zamanınızda doğum haritamı yorumlamanız mümkün mü (10ev)

Cvp: RE: Doğum Haritası Analizi... - Simurg - 07-07-2009 11:08 PM

toolist Yazılan:Merhaba ben 2/10/1982 saat 10:30 doğumluyum acaba uygun zamanınızda doğum haritamı yorumlamanız mümkün mü (10ev)

Hoş geldiniz.Yeni üyelere hemen harita yorumu yapılmıyor paylaşımlarınıza devam ettiğiniz takdirde müsait olan arkadaşlar haritanızı yorumlayacaktır.Bir de doğum haritanızı çıkartmamız için doğum yerinizi de yazarsanız iyi olur.

RE: Doğum Haritası Analizi... - SeLiN - 07-12-2009 11:08 AM

Az önce yanlış konuya yazmışım neyse:D Bende bir yorum alabilirmiyim ben geçtim astro-patikayı heralde utandım

Cvp: RE: Doğum Haritası Analizi... - wigo - 07-12-2009 08:38 PM

Yıldırım arkadaşımızın yeni kurduğu astrohbet.net sitesinden harita yorumuna baktırabilirsin.Fiyat olarak çok uygun olmasının yanı sıra çok isabetli yorumlar ve yönlendirmeler yapıyor tavsiye ederimgülücük

toolist Yazılan:Merhaba ben 2/10/1982 saat 10:30 doğumluyum acaba uygun zamanınızda doğum haritamı yorumlamanız mümkün mü (10ev)

Cvp: RE: Doğum Haritası Analizi... - astrosohbet - 07-12-2009 08:44 PM

wigo Yazılan:Yıldırım arkadaşımızın yeni kurduğu astrohbet.net sitesinden harita yorumuna baktırabilirsin.Fiyat olarak çok uygun olmasının yanı sıra çok isabetli yorumlar ve yönlendirmeler yapıyor tavsiye ederimgülücük

wigo teşekkür ederim utandım

RE: Doğum Haritası Analizi... - SoL@RÎ$ - 07-14-2009 02:42 AM

yıldırım abi erkek arkadasımın haritasıyla ilğili bir kaç yorum alabilirmiyim yogunlugunu bildiğim için uygun zamanı gelinceye kadar bekliyorum abicim thanks