Türkiye'nin en büyük astroloji platformuna hoş geldiniz.
Doğum Haritası Analizi... - Yazdırılabilir Sürüm

+- Türkiye'nin en büyük astroloji platformuna hoş geldiniz. (http://www.astrosohbet.com/forum)
+-- Forum: ASTROLOJİ (/forumdisplay.php?fid=13)
+--- Forum: DOĞUM HARİTASI - Analizler (/forumdisplay.php?fid=36)
+---- Forum: Üyelerin Doğum Haritası Yorumları (/forumdisplay.php?fid=259)
+---- Konu: Doğum Haritası Analizi... (/showthread.php?tid=3)

RE: Doğum Haritası Analizi... - ayakrepte - 11-19-2008 02:09 AM

Ben de horoskop analizi istiyorum!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

10 Nisan 1982 saat:13:30 çanakkale

Biri yardım etsin..............!!!!!!!!!!

Cvp: RE: Doğum Haritası Analizi... - Angel - 11-19-2008 02:17 AM

ayakrepte Yazılan:Ben de horoskop analizi istiyorum!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

10 Nisan 1982 saat:13:30 çanakkale

Biri yardım etsin..............!!!!!!!!!!

Foruma yazdığınız ikinci mesajınız ve sadece analiz isteğinizi belirtmişsiniz.
Anlaşılan forum kurallarımızı bile okumamışsınız. İlk önce kuralları okuyun lütfen!!!
Yeni üye olan hiç bir arkadaşımıza detaylı analiz yapmıyoruz.
Ben size o sayfaları linkinide vereyim.

http://www.astrosohbet.com/showthread.php?tid=2319&pid=40460#pid40460

http://www.astrosohbet.com/showthread.php?tid=2257

http://www.astrosohbet.com/showthread.php?tid=2258

Cvp: RE: Doğum Haritası Analizi... - SoL@RÎ$ - 11-19-2008 04:08 AM

Beyhan Yazılan:
kaylayss Yazılan:bende analiz istiyorum beyhancım <3<3<3

Cuma günü burası dolacakgülücük)

oyh bitanem inş yorumlardan biride bana olur canımsın sabredicem merakla bekliyorum i..lk yorumum senden olacaksa ne mutlu bana canımsın

RE: Doğum Haritası Analizi... - maninthebox - 11-19-2008 01:20 PM

benim haritamı da biri yorumlarsa sevinirim.

http://www.astrozoom.com/sonuc_ing.php?ISIM=M&SOYAD=E&GUN=16&AY=5&YIL=1984&SAAT=07%3A00&ZONE=03+00&%26=++++Bel%C3%B6ren+%3E+Ad%C4%B1yaman+Turkey+37%3A39+37%3A34+N+E++&LAT=37%3A39&LONG=37%3A34&LAT1=N&LONG1=E&YER=++++Bel%C3%B6ren+%3E+Ad%C4%B1yaman&ULKE=Turkey&submit=submit&x=83&y=14

http://www.astro.com/cgi/chart.cgi?rs=3&btyp=w2gw&&cid=om4fileszOXz9-u1227085862

RE: Doğum Haritası Analizi... - nadya - 11-19-2008 10:29 PM

Benim haritamıda yorumlayabilirseniz çok mutlu olurum
7 eylül 1982 saat 18:00 Bulgaristan'da kardzhali şehrinde dogdum

Cvp: Doğum Haritası Analizi... - Angel - 11-21-2008 12:53 AM

Yarın akşam 9 dan sonra canım kaylacım ve kariyb in analizlerini foruma ekleyeceğim.çiçek

RE: Doğum Haritası Analizi... - qulsah - 11-21-2008 02:54 AM

bende yorum ıstıyommm :(

"karyb" Doğum Haritası Analizi... - Angel - 11-21-2008 11:22 PM

Güneş Kova Burcunda ve 10. evde;

Adalet duygusu çok gelişmiş, geleneklerden uzak, alışılagelmiş davranış ve tutumları yok edebilecek dost canlısı birisiniz. Bir amaç oluşturma ve ona ulaşmak sizin hedefleriniz arasındadır. Karizmatik bir kişiliğiniz var, iş yaşamına otorite sahibi olmak gibi bir isteğiniz olabilir. Mesleğinize son derece bağlı birisiz. Mesleğinizde isteklerinize ulaşmak için beklemek size göre değildir. Ama bu tutum çevrenize bazen zarar verebilir. Kare açı size bazı zorluklar getirebilir. ASC ile oluşan kare açıda kendinize güven konusunda bazen ileriye giderek hayal kırıklığı yaşamanıza sebep olabilir. 10. ev konusunda bu açı size fikir verecektir.

Merkür ve Venüs Kova Burcunda ve 11. Evde;

Merkür Kovada size yaratıcı düşünme olanağı verecektir. Bilgiye aç, orijinal olan her şeye karşı ilgisi olan birisiniz diyebiliriz. Aynı zamanda sezgilerinizde güçlüdür. Çevrenizdeki insanları birbirleriyle kaynaştırmayı iyi bilen birisiniz kolay arkadaşlık kurabilen, deneyimlerini paylaşmaktan hoşlanan birisiniz. İş arkadaşlarınızla mesafeli olabilirsiniz. Venüsle bir kavuşum var haritanızda; Görünüm olarak asil, ekici ve etkileyici bir olabilirsiniz. Fikirlerinizi kavga etmeden ifade eden bir yapıya sahipsiniz. Sesiniz güzel mi? Bu konum ses güzelliğide veriyor merak ettimgülücük

Venüs size sevginizde özgür irade ve sadık olma özelliği verir. Kovadan gelen özgür, orijinal, bağımsız sevgi duyan birisiniz. İlişkinizde adalete ve eşit haklara önem veren birisiniz. Arkadaşlarınızla aranızda yoldaş olabilecek bir kişiliğiniz var. Yalnız ilişkilerinizde mesafeli birisiniz.Arkadaşlığınızda derin bir dayanışma arayan birisiniz. Çok naziksiniz ve kültürel çevrelerde arkadaşlık kurmak sizin için daha zevk verici olabilir. Venüs Ay ile 120 derecelik hoş bir açı oluşturmuş; hayatınızı pek çok yönden uyumlu hale getirmenize yardımcı olacak bir açıdır. Bu konum sanata olan ilginizin de ciddi boyutta olabileceğini gösteriyor.

Uranüs Akrep Burcunda ve 7. Evde konumlanıyor;

Uranüs Akrepte güçlü konumdadır. Araştırma yönü güçlü, alışılagelmiş tabuları yıkabilecek, birisiniz. 7. evdeki Uranüs size sınırlamalar getirmeden, size özgü olan bir ilşki yaşama isteği içinde olan birisiniz. Körü körüne bağlanmak hiç size göre değildir. İlişkinize canlılık, aktivite, heyecan getiren bir yapınız var. Özgür ilişki kurmayı seven birisiniz. İlişkinizde hiç beklenmedik davranışlarda sergileyebilirsiniz. Açılarınızda zıtlık söz konusu olduğundan ilişkinizde sorunlar yaşamanız çok muhtemel bir durum. Bazen değişken bir tavırda sergileyen birisiniz.

Ay ise İkizler Burcunda ve 2. evde;

Her konuyu hızlı biçimde duyumsar ve algılarsınız. Dışadönük bir kişiliğiniz olduğundan dolayı ilgi alanlarınızın da çok değişken olduğunu söylemek doğru olacaktır sanırım. Ayrıca güçlü Kova etkisinden de bahsedersek özgürlük duygusu fazla olduğundan değişkenlikte olabilir. Güneş Kova Ay ikizler olarak; birçok konuya aşırı ilgili, parlak zekası olan birisiniz. Ama derin bir duyusallık yaşadığınız zamanlarda çekingen bir tavır içine girebilirsiniz. Açılarınıza baktığımda; Jüpiterle ile kare açı yapmış bir Ay mevcut; bu konum duygularınızda çelişki olabileceğini gösteriyor. Elindekiyle yetinmeyi bilen birisiniz ama bu durum bazen sizin başarınızı geciktirebilir.

Şimdilik benden bu kadar, gezegenlerin dağıldığı bir haritanız var. İnşallah zamanla daha fazla incelemede bulunacağım.

Cvp: Doğum Haritası Analizi... - kariyb - 11-21-2008 11:32 PM

yorumlarınız için çok teşekkür ederim.bana göre çok isabetli yorumlar.sesimin güzel olduğunu söylesem kendini beğenmişlik olacakgülücük) şarkı söylemeyi severim ,eh dinleyenim de oluyor.:)onlara sormak lazımutandım

Cvp: "karyb" Doğum Haritası Analizi... - Félicé - 11-22-2008 12:30 AM

Beyhan Yazılan:Merkür ve Venüs Kova Burcunda ve 11. Evde;

Merkür Kovada size yaratıcı düşünme olanağı verecektir. Bilgiye aç, orijinal olan her şeye karşı ilgisi olan birisiniz diyebiliriz. Aynı zamanda sezgilerinizde güçlüdür. Çevrenizdeki insanları birbirleriyle kaynaştırmayı iyi bilen birisiniz kolay arkadaşlık kurabilen, deneyimlerini paylaşmaktan hoşlanan birisiniz. İş arkadaşlarınızla mesafeli olabilirsiniz. Venüsle bir kavuşum var haritanızda; Görünüm olarak asil, ekici ve etkileyici bir olabilirsiniz. Fikirlerinizi kavga etmeden ifade eden bir yapıya sahipsiniz. Sesiniz güzel mi? Bu konum ses güzelliğide veriyor merak ettimgülücük

Beyhan,bu yazıya dayanarak bir şey sormak istiyorum.Benim merkürümde kovada,venüsle bir iletişimi yok ama,sesimin güzel olduğunu söylerler.Ses için boğa ve venüse bakılıyor.Başka hangi etkilere bakılabilir?Bu konuda bilgin var mı?