Türkiye'nin en büyük astroloji platformuna hoş geldiniz.
Doğum Haritası Analizi... - Yazdırılabilir Sürüm

+- Türkiye'nin en büyük astroloji platformuna hoş geldiniz. (http://www.astrosohbet.com/forum)
+-- Forum: ASTROLOJİ (/forumdisplay.php?fid=13)
+--- Forum: DOĞUM HARİTASI - Analizler (/forumdisplay.php?fid=36)
+---- Forum: Üyelerin Doğum Haritası Yorumları (/forumdisplay.php?fid=259)
+---- Konu: Doğum Haritası Analizi... (/showthread.php?tid=3)

RE: Cvp: Doğum Haritası Analizi... - Simurg - 08-06-2008 01:32 PM

cansin1970 Yazılan:Merhaba;
Bayanım.
haritanı dün akşam ÜYELERİN DOĞUM HARİTALARI bölümüne ekledim oradan nceleyebilirsin,arkadaşlar da müsait oldukları bir zamanda haritan ile ilgili yorum yapacaklardır-ok

Cvp: Doğum Haritası Analizi... - aycantokgoz - 08-07-2008 01:33 PM

bende çok merak ediyorum arada ilşkimizkitlenio ve ben araştırdım evlendikten sonra kocamın desteğile yaşayıp işi hastalık yada bebek nedeniyle bırakacakmışım bundan çok korkuyorum bir yıllık evliyim çalışmayı sveiyorum kazanamıyorum ama en azından çalışıyorum

RE: Cvp: Doğum Haritası Analizi... - astrosohbet - 08-07-2008 02:52 PM

aycantokgoz Yazılan:bende çok merak ediyorum arada ilşkimizkitlenio ve ben araştırdım evlendikten sonra kocamın desteğile yaşayıp işi hastalık yada bebek nedeniyle bırakacakmışım bundan çok korkuyorum bir yıllık evliyim çalışmayı sveiyorum kazanamıyorum ama en azından çalışıyorum

nasıl araştırdınız , mesela astrolog mu söyledi evlendikten sonra işinizi bırakacağınızı kim söyledi ?

az önce bir arkadaşım yanımdaydı ve ünlü bir astrologa gittiğini az bişi para ödediğini gülücük ve bu senenin çok güzel şeyler getireceğini duymuş ama hiç bi olumlu gelişme olmadığından yakınıyordu.

aycan hanım haritaıza bakmadan bile şunu söyleyebilirim ; hastalık vb. sorunlar nedeniyle işinize ara vermek durumunda kalsaız bile işinizi tamemen bırakıp bırakmamak sizin elinizdedir.
madem çalışmayı seviyorsunuz , devam edin derim ;)

Cvp: Doğum Haritası Analizi... - Melike - 08-07-2008 05:05 PM

Merhabalar!
Simya nerede yav? O bana yakinda gunesin le saturn kare yapacak demisti. Sanirim beni zorluyor bu aci da ne zamana kadar kare kalacak bu aci? Bunun icin" gunes su an da aslan burcunda ben de yay burcuyum ve aralarinda her zaman 90 derece olur" diye mi dusunuyoruz?

Cvp: Doğum Haritası Analizi... - aycantokgoz - 08-07-2008 05:20 PM

evt astrolog ama isim veremiyorum beni üzdü dedikleri biliyorum gelecekten yorum veremez ama yıldızlaırmdan bu eğilimde olduğumu gördüğünü söledi ama ben çok hırslıyım

RE: Cvp: Doğum Haritası Analizi... - astrosohbet - 08-07-2008 05:21 PM

Melike Yazılan:Merhabalar!
Simya nerede yav? O bana yakinda gunesin le saturn kare yapacak demisti. Sanirim beni zorluyor bu aci da ne zamana kadar kare kalacak bu aci? Bunun icin" gunes su an da aslan burcunda ben de yay burcuyum ve aralarinda her zaman 90 derece olur" diye mi dusunuyoruz?

selam melike ; sen yay burcusun. şu anda satürn başak burcunda ilerliyor ve yay ile başak burçları arasında kare açı vardır. ne kadar sürecek dersen ağustos boyunca sürecek ve sonra yavaş yavaş etkisi bitecek diyebiliriz.

Cvp: Doğum Haritası Analizi... - Melike - 08-07-2008 06:33 PM

Tesekkurler Yildirim.

Nurbanu Doğum Haritası Analizi - astrosohbet - 08-07-2008 07:49 PM

güneş oğlak burcunda ve 3.evde ;

çalışkan ve sorumluluk sahibi bir yapın vardır. genelde bu azmini iletişim konularında ve pratik zekanı kullanabileceğin yerlerde kullanıyorsudur.
şiron ve plütonun sert açıları sana hırs katıyor olmalı. başkalarının ne düşündüğünü takıntı yapma durumların varsa bu özelliğini törpülemeye çalışmanı öneririm.

Ay-mars-neptün-juno ve lilith yay burcunda 2.evde stelyum yapıyorlar ;

5 tane gökcismini yan yana görüyoruz. yay burcunda olmaları sana YAY burcu vurgusu katacaktır.
açıksözlülük , dikkatsizlik , acelecilik , saf kalplilik , heveslilik , neşeli tabiat , meraklı ve keşfetmeye istekli bir tabiat , bazen görülebilecek sakarlıklar , iyi niyet , cömertlik , çabuk öfkelenme durumları , kin tutmama vb. kişilik özelliklerine sahipsindir diyebiliriz.

yay burcunun sıcakkanlılığı , 1.evindeki akreple venüse zıt bakan satürn sebebiyle hafif soğumuş olabilir ;)
mesela aile içinde ve arkadaşların arasında sıcakkanlıyken , duygusal konularda çekigenlik gösterebilirsin.

bu 5 gökcismi arasında en çok söz sahibi olan bence NEPTÜNDÜR..
yani şöyle yorumlayabiliriz ; senin Ay burcun ve mars burcun NEPTÜNYEN YAY ÖZELLİKLERİ gösterecektir.

yüksek bir hayal gücün olduğunu söyleyebiliriz. sahip olduğun şeyleri hayal gücünü kullanarak çevrene çok daha renkli biçimde sunabilirsin.
oldukça romantik ve idealist bir yönün vardır. sanki elinde olsa dünyayı kurtaracak yüksek bir kalbe sahipsindir.

neptünyen yay burcu vurgusu aynı zamanda saf kalplilik verecektir. insanları tanımak konusunda çeşitli hayal kırıklıkları yaşamış olabilirsin. mesela iyi niyetinin suistimal olduğu durumlar yaşayabilirsin.

bu 5'li arasında bulunan juno eş adayını ifade ediyor bilgisine sahibiz. neptün ve yay vurgusu eş seçimi konusunda duygusal ve dikkatsizce bir tutumun olabilir diyebiliriz. ilişkilerinde daha ayaklarının yere sağlam basmasına özen göstermelisin şeklinde bir de tavsiyem olsun ;)

venüs yay burcunda ve satürnle zıt açı yapıyor ;

çekiciliğine güvenmiyor olabilirsin. yada ilişkiler sözkonusu olduğunda genel manasıyla bir özgüvensizlik sorunu sözkonusu olabilir. red edilmekten korkuyor olabilirsin. ilişkinin cinsellik boyutuyla ilgili çekincelerin olabilir yada bu konuda sorunlar yaşamış olabilirsin.
ilişkinin para boyutuyla ilgili sorunlar yaşama durumu sözkonusu olabilir.

Cvp: Doğum Haritası Analizi... - Melike - 08-07-2008 08:04 PM

Merhabalar!

Ya Yildirim bana hic boyle analiz yapmadiniz !gülücük) Hic yormak istemem de benim haritama da bir seyler soylesen.T kare oldugunu soylemistin o konuyu baya okudum,birseyler ogrendim. Benim 1o.ev astrozoom 'un haritasinda cok karanlikti. Yani saturn ve ay var ve kuzey ay dugumu. Saturnle ay'in acilari iyi degil mi diye bilmem o sitede yorum yazilmisti ingilizce" Covered in darkness" ben cok etkilendim.K.ay dugumu yardim eder mi ki? Bir seyler var yapmak istedigim ve cok etkilendigim icin ben yapamam deyip vazgeciyorum,egitimle ilgili.Bir de bu baska insanlardan cok etkilenme hangi gezegen yapiyor ki? Cok soru oldu kusura bakma, saglicakla kalin.....

Cvp: Doğum Haritası Analizi... - Melike - 08-07-2008 08:31 PM

Merhabalar!

Pardon Beyhan yorumunu gormemistim. Gozumden kacmis .Cok tesekkurler canim. Yay burcu hakkinda ben de senin gibi dusunuyorum.Temiz kalpli,dobra,heyecanli.
Ay burcu koc hakkinda yorumlarinda ,koc geri durumda.Nasil soyleniyor bilmiyorum retro durumda.Bence bu yuzden en coskulu,hevesle isimi yaparken birisi engel olsa,sinirlendirse cevap veremiyorum,ve bu kadar ates ozellikleri agir basmasi gerekirken bazen cok icimde yasiyorum. Tekrar tesekkurler.Galiba tatildeydin ,umarim iyi gecmistir.Eskisehir de su anda nerdesiniz?