Türkiye'nin en büyük astroloji platformuna hoş geldiniz.
Doğum Haritası Analizi... - Yazdırılabilir Sürüm

+- Türkiye'nin en büyük astroloji platformuna hoş geldiniz. (http://www.astrosohbet.com/forum)
+-- Forum: ASTROLOJİ (/forumdisplay.php?fid=13)
+--- Forum: DOĞUM HARİTASI - Analizler (/forumdisplay.php?fid=36)
+---- Forum: Üyelerin Doğum Haritası Yorumları (/forumdisplay.php?fid=259)
+---- Konu: Doğum Haritası Analizi... (/showthread.php?tid=3)

Cvp: Doğum Haritası Analizi... - Musti - 07-13-2008 04:26 AM

Üyelerin doğum haritaları bölümünde haritam var. Yorumlarınızı bekliyorum...

RE: Doğum Haritası Analizi... - sim. - 07-13-2008 05:27 PM

http://www.astrozoom.com/sonuc.php?ISIM=ALYA+n%FDn+K%FDz%FD&SOYAD=&GUN=4&AY=7&YIL=2003&ZONE=03+00&SAAT=15%3A29&%26=++++Bursa+Turkey+40%3A10+29%3A3+N+E++&LAT=40%3A10&LONG=29%3A3&LAT1=N&LONG1=E&YER=++++Bursa&ULKE=Turkey&submit=submit&x=51&y=9 ALYA'nın KIZI
Boşanma etkilerini hep beraber irdeleyebilir miyiz?

RE: Doğum Haritası Analizi... - Alya - 07-13-2008 05:35 PM

Öncedende dediğim gibi Mars ve Uranüs 4.evde Ay 10.evde ve karşıt açıları var. Bu arada Jüpiter 10. evde Neptün 3.evin sonu 4.evin başlangıcı burada da karşıt açı var. Çok net çıkmış. Onun dışında çok olumsuz bir açısı yok. Şans noktası dışında.

RE: Doğum Haritası Analizi... - astrosohbet - 07-14-2008 12:20 AM

Alya Yazılan:Öncedende dediğim gibi Mars ve Uranüs 4.evde Ay 10.evde ve karşıt açıları var. Bu arada Jüpiter 10. evde Neptün 3.evin sonu 4.evin başlangıcı burada da karşıt açı var. Çok net çıkmış. Onun dışında çok olumsuz bir açısı yok. Şans noktası dışında.

burada neptünü 4.evin başlangıç çizgisinde saymamız gerektiğini düşünüyorum. nasıl ki ASC yani yükselen burç başlangıç çizgisiyle kavuşum yapan gezegenler önem kazanıyorsa , diğer köşe evlerin başlangıç çizgileriyle kavuşum yapan gezegenler de kuvvetli etkide olacaktır.
4.evin sert açı alması (hemde neptün) , ailevi konularda hayalkırıklığına işaret edebilir diyebiliriz.

RE: Doğum Haritası Analizi... - Alya - 07-14-2008 10:46 AM

Yıldırım Yazılan:
Alya Yazılan:Öncedende dediğim gibi Mars ve Uranüs 4.evde Ay 10.evde ve karşıt açıları var. Bu arada Jüpiter 10. evde Neptün 3.evin sonu 4.evin başlangıcı burada da karşıt açı var. Çok net çıkmış. Onun dışında çok olumsuz bir açısı yok. Şans noktası dışında.

burada neptünü 4.evin başlangıç çizgisinde saymamız gerektiğini düşünüyorum. nasıl ki ASC yani yükselen burç başlangıç çizgisiyle kavuşum yapan gezegenler önem kazanıyorsa , diğer köşe evlerin başlangıç çizgileriyle kavuşum yapan gezegenler de kuvvetli etkide olacaktır.
4.evin sert açı alması (hemde neptün) , ailevi konularda hayalkırıklığına işaret edebilir diyebiliriz.

Birde 10.evinde aslan var. Buda annenin baba rolü üstlendiğini gösterebilir. Güneş yengeçte ve 9.evde. Anne yüksek öğrenime destek verecektir veya birlikte uzun yolculuklara çıkabilirler. 4.evde kova var. Bu babadan uzak kalıcağını gösterebilir. Ay başak 10.ev anneyi hizmet eden,titiz ve evhamlı olarak algılayabilir. Jüpiter aslan 10.ev anne yönünden şanslı veya annenin desteğini görebilir.

RE: Doğum Haritası Analizi... - neptunzz - 07-14-2008 06:24 PM

simya Yazılan:http://www.astrozoom.com/sonuc.php?ISIM=ALYA+n%FDn+K%FDz%FD&SOYAD=&GUN=4&AY=7&YIL=2003&ZONE=03+00&SAAT=15%3A29&%26=++++Bursa+Turkey+40%3A10+29%3A3+N+E++&LAT=40%3A10&LONG=29%3A3&LAT1=N&LONG1=E&YER=++++Bursa&ULKE=Turkey&submit=submit&x=51&y=9 ALYA'nın KIZI

İkili ilişkileri hayatına damga vuracak görünüyor bana göre, evlilikten veya ortaklıklardan gelen maddi kazancları yogun olur zaman ilerledikçe bu konulara eğilecek gibime geldi.

Birden fazla evlilik olabilir dikkat ediniz bu hususa,esenlikler dilerim.

RE: Doğum Haritası Analizi... - Alya - 07-14-2008 08:43 PM

neptunzz Yazılan:
simya Yazılan:http://www.astrozoom.com/sonuc.php?ISIM=ALYA+n%FDn+K%FDz%FD&SOYAD=&GUN=4&AY=7&YIL=2003&ZONE=03+00&SAAT=15%3A29&%26=++++Bursa+Turkey+40%3A10+29%3A3+N+E++&LAT=40%3A10&LONG=29%3A3&LAT1=N&LONG1=E&YER=++++Bursa&ULKE=Turkey&submit=submit&x=51&y=9 ALYA'nın KIZI

İkili ilişkileri hayatına damga vuracak görünüyor bana göre, evlilikten veya ortaklıklardan gelen maddi kazancları yogun olur zaman ilerledikçe bu konulara eğilecek gibime geldi.

Birden fazla evlilik olabilir dikkat ediniz bu hususa,esenlikler dilerim.

Teşekkürler neptünzz yorumun için. Evet gerçekten 7.evde boğa kuzey ay düğümü boğa 7.ev. Venüs ikizler 8.ev ve Betelgeuse adlı yıldızla kavuşum yapmış. Sanırım nufüzlu,güçlü bir kimseyle evlilik yapacak gibi akıllı kız gülücük

Cvp: Doğum Haritası Analizi... - acmiyam - 07-19-2008 03:40 AM

gülücük)merhaba arkadaşlar ben de aranıza yeni katıldım ve burda olmaktan memnunum haritamı inceliyorum üye oldugumdan beri evleri ve gezegenleri okuyorum inat ettim ben bunları ögrenecem ama şimdilerde ö .... trene baktıgı gibi bakıyorum haritama anlayamıyorum evleri gezegenleri okudum genel olarak tutanlar var ama ben eşimle oglumla olan iletişimime oglumun gelecekte nasıl bi işle meşgul olacagına eşimin maddi acılardan nasıl rahatlıycana bakmak istiyorum bu konuda yardım edecek arkadaslara şimdiden teşekkür ederim bana nasıl balık tutulacanı ögretecek arkadasların ögrenince bende yorumlarını yaparırım :)tabi sabrederlerse ben ögrenene kadargülücük)

RE: Cvp: Doğum Haritası Analizi... - astrosohbet - 07-19-2008 05:11 AM

acmiyam Yazılan:gülücük)merhaba arkadaşlar ben de aranıza yeni katıldım ve burda olmaktan memnunum haritamı inceliyorum üye oldugumdan beri evleri ve gezegenleri okuyorum inat ettim ben bunları ögrenecem ama şimdilerde ö .... trene baktıgı gibi bakıyorum haritama anlayamıyorum evleri gezegenleri okudum genel olarak tutanlar var ama ben eşimle oglumla olan iletişimime oglumun gelecekte nasıl bi işle meşgul olacagına eşimin maddi acılardan nasıl rahatlıycana bakmak istiyorum bu konuda yardım edecek arkadaslara şimdiden teşekkür ederim bana nasıl balık tutulacanı ögretecek arkadasların ögrenince bende yorumlarını yaparırım :)tabi sabrederlerse ben ögrenene kadargülücük)

astroloji tıpkı diğer bilim dalları gibi oldukça sabır ve emek isteyen bir uğraşıdır bunu en başta söyleyim.
bu sabrı gösterip , ciddi bir emeği göze alıyorsan sana balık tutmayı öğretecek çok değerli arkadaşlarımız var burada.
güzel paylaşımlar dilerim ;)

RE: Cvp: Doğum Haritası Analizi... - acmiyam - 07-21-2008 02:56 PM

sabır ve emek her işte bu gecerli cabuk ögrenilen seyler cabuk unutulur o yüzden emek ve sabırla ögrenilen kalıcı olur bende bu sabrı gösterecegime inanıyorum