Türkiye'nin en büyük astroloji platformuna hoş geldiniz.
Doğum Haritası Analizi... - Yazdırılabilir Sürüm

+- Türkiye'nin en büyük astroloji platformuna hoş geldiniz. (http://www.astrosohbet.com/forum)
+-- Forum: ASTROLOJİ (/forumdisplay.php?fid=13)
+--- Forum: DOĞUM HARİTASI - Analizler (/forumdisplay.php?fid=36)
+---- Forum: Üyelerin Doğum Haritası Yorumları (/forumdisplay.php?fid=259)
+---- Konu: Doğum Haritası Analizi... (/showthread.php?tid=3)

RE: Doğum Haritası Analizi... - Angel - 03-02-2008 02:54 AM

Bu arada yazılarımda hatalar olablir münzevi bunun için kusura bakma olurmu, parmağım hala iyi olamadığı için tek elle yazdım, çok uzun sürdü yazma arada yazım hatası yapmış olabilirimgülücük

RE: Doğum Haritası Analizi... - aeon - 03-02-2008 01:56 PM

Çok teşekkür ederim ona işinin arasaında bakmışsın.
şu kontrol meselesine gelince çok fazla ,kendimi ne zaman bırakayım desem olmuyor.huyum kurusun ama işe yaradığıda oluyor.sorumlulukları ihmal etmeme engel oluyor.ekip çalışmalarında iyi organize edermişim arkadaşlarımın yalancısıyım.ama biraz hatalara fazla kızıyormuşum:)sanırım en berbat huyum duygularımı belli edemiyorum.

RE: Doğum Haritası Analizi... - Angel - 03-02-2008 06:39 PM

münzevi Yazılan:Çok teşekkür ederim ona işinin arasaında bakmışsın.
şu kontrol meselesine gelince çok fazla ,kendimi ne zaman bırakayım desem olmuyor.huyum kurusun ama işe yaradığıda oluyor.sorumlulukları ihmal etmeme engel oluyor.ekip çalışmalarında iyi organize edermişim arkadaşlarımın yalancısıyım.ama biraz hatalara fazla kızıyormuşum:)sanırım en berbat huyum duygularımı belli edemiyorum.

Ricaederim yorum senin için iyiyse sorun yok demektir. Hatalara biraz fazla kızman Ay Aslandan kaynaklanabilirgülücük Kendini daha serbest bırakmaya çalışabilirsin bazı konularda..

RE: Doğum Haritası Analizi... - Angel - 03-17-2008 04:22 PM

Vulcan Yazılan:Hala harita analizi yapıyor musunuz?

Ben yeniyim de gülücük

Neyse ben yine bilgilerimi vereyim.

17.7.1983 giresun sabah 9.45

ay-pluto-saturn kavuşumu hakkındaki görüşlerinizi de bekliyorum...

Analiz yapıyoruz ama ben gerçekten çok fazla yoğunluktan bu ara düzgünce foruma bile giremedim ve analiz bekleyen hemde uzun süredir çok arkadaş var, ben biraz acemi olduğum için bir naliz yapmak çok uzun sürüyor,senin içinde vakit bulduğumuz en kısa zamanda analiz yapabiliriz vulcan

RE: Doğum Haritası Analizi... - astrosohbet - 03-17-2008 05:25 PM

Vulcan Yazılan:Hala harita analizi yapıyor musunuz?

Ben yeniyim de gülücük

Neyse ben yine bilgilerimi vereyim.

17.7.1983 giresun sabah 9.45

ay-pluto-saturn kavuşumu hakkındaki görüşlerinizi de bekliyorum...

uzun uzun analiz yapamayabiliriz yada gecikebilir arkadaşlar bilginiz olsun. ben mayıs ortasına kadar askerlik sebebiyle forumdan uzak kalıyorum , Beyhan ise sınava hazırlık yaptığı için uzun analizler yapmasını ona yasakladım gülücük

bu yüzden lütfen sabır diyorum , dönüşümüz muhteşem olacak .)

RE: Doğum Haritası Analizi... - Angel - 03-19-2008 01:00 AM

Vulcan Yazılan:ay-pluto-saturn kavuşumu hakkındaki görüşlerinizi de bekliyorum...

Ay_Plüton kavuşumu fazla romntik biri olduğunu gösterir. Çok çabuk aşık olabilen biri olabilirsin. Etrafındaki insanlardan çok şey bekleyen biri sevdiğin kişilere karşı aşırı sahiplenici bir tavrın olabilir.Birde Sanırım ay_Satürn kavuşumunu kastetdin sorunda; Ay_Satürn kavuşumuda,Çabuk aşık olan ama duygyularını açıklamada çok güçlük yaşan biri olabilirsin. Duygularını sürekli kontrol altında tutan kişilerde görülen bir açı kavuşumudur.

yükselen_oğlak Doğum Haritası Analizi... - Angel - 03-19-2008 04:40 PM

Burası cuma akşamı dolacakgülücük) Çok uzun zaman önce söz vermiştim ama zamn konusunda bir şeysöylememiştim, inşallah cuma günü yarım günüm tatil analizi yapacağım. (Yıldırım kızıyor ama daha önceden söz verilmiş bir analizgülücük )

RE: yükselen_oğlak Doğum Haritası Analizi... - nerlir - 03-21-2008 06:15 PM

Beyhan Yazılan:Burası cuma akşamı dolacakgülücük) Çok uzun zaman önce söz vermiştim ama zamn konusunda bir şeysöylememiştim, inşallah cuma günü yarım günüm tatil analizi yapacağım. (Yıldırım kızıyor ama daha önceden söz verilmiş bir analizgülücük )

Merakla bekliyoruzgülücük)

RE: Doğum Haritası Analizi... - yükselen_oğlak - 03-21-2008 08:47 PM

teşekkür ederim beyhancım heycanla bekliyorum.

Yükselen_oğlak Doğum Haritası Analizi... - Angel - 03-23-2008 03:40 AM

yükselen_oğlak Yazılan:teşekkür ederim beyhancım heycanla bekliyorum.

Güneş burcunuz Yay; İyi niyetlidir Yay burçları, bir başkasının sempati duymasına ihtiyacı yoktur Yayların. Bazı davranışlarınızda patavatsız olabilirsiniz belki ama bu davranışın altında son derece zeki bir beyin vardır. Sizdeki eşsiz anlayış zeka ve davranışlarınız; sizi başarılı insanlar arasına sokabilir. Alacağınız bir risk sizi heyecanlandırır ve harekete geçirir, yani risk almayı seven biri olabilirsiniz. Çoğunlukla mutlu, arkadaş canlısı biri olabilirsiniz. Ben şunuda söylemek istiyorum ; ne kadar Yay burcu tandıysam hepsinde aynı olan bir izlenimim var, haritasının genelinde sert açılar mevcut olsa dahi yay burçları çok iyi niyetli, bazen haddinden fazla anlayışlı, kalpleri kırıldığı zaman bile kendilerinde suç arayabilen kişiler. Sizi hiç tanımıyorum ama benden bir istekte bulunduğunuz zaman bile son derece zarif ve sevecendiniz, En önem verdikleri şey dürüstlüktür ve dürüst olmadıkları konusunda suçlanırlarsa asla tahammül edemezler.

Sizin Güneş açılarınıza baktığımda iki gezegenden açı almışsınız, hemen onlara bakalım. Gnüneş_Mars opozisyonu; bu konum size savaşçı bir ruh verir. Bazen fazla baskıcı olabilirsiniz, böyl bir durum varsa kendini kontrol altına almanız gerekir. Yaşamınızda gerçekleşen yenilgiler, gücünüzü zorlayan olayların bir şekilde üstesinden gelen bir yapı verir bu açı, bu gibi durumlarda korkaklık yapmazsınız.

Yükselen burcunuz Oğlakgülücük Sadık ve melankolik biri olabilirsiniz. Güven çok önemlidir yükselen oğlaklar için. İnatçı, azimli, bazen çok karamsar olabilen biri olabilirsiniz. Birden her şeyi reddedebilirsiniz. Disiplin, istikrar ve sorumluluğu yerine getirmek sizin için son derece önemli unsurlardan bazıları. ASC açılarındada olumsuz açılar mevcut, yorumlayalım sizin için uygunmu analiz edersiniz.

ASC_Merkür kavuşumu; bu konum size meraklılık verir, yani çok meraklı biri olabilirsinizgülücük İnsan ilişkileri son derece güçlü biri olmalısınız. Bu açının yanında bence Yay burcu olmanızda arkadaş çevrenizin son derece geniş olmasına sebep,çok arkadaş canlısı birisiniz ve aynı zamanda çok kibar ve karşındaki kişi kim olursa olsun saygı gösterebilen bir yapınız olmalı. Bu açı konuşmayı çok seven biri olabileceğinizi gösteriyor, bazen çevrenizdeki kişileri bıktırabilirsiniz çok konuşmaktangülücük ASC_Jüpiter karesi; Maddi güvenliğe önem veren ve kısa zamanda büyük başarılar kazanmak isteyen bir yapınız olabilir. Pluton_ASC Karesi;iç çelişki yaşayabilirsiniz. Kendinize karşı negatif bir tutum içine girebilirsiniz, kendinizle bazen pek barışık olmayabilirsiniz.

Ay burcunuz Yengeç; ay açılarınızada baktığımda olumsuz açılar sözkonusu tabi hepsi değil bu yüzden ay yengeçin aşırı koruyuculuk, aşırı sahiplenici tavırları taşıyor olabilirsiniz. Duygusal açıdan güvensizdir ay yengeçler, çok evcimendir ay yengeçler bu yüzden kendinizi en kötü hissettiğiniz zamanlarda iç sesinizi dinlemek isteyeceğiniz en güze yer eviniz olacaktır. Ay yengeç sizi gelecek için planlar yapma konusunda aşırı duyarlı kılar. Ay yengeç olarak dünyaya geldiğiniz için bazen aşırıyada kaçarak annenizle çok ilgili ve bağımlı olmalısınız. Aile yaşantınızda geleneklere çok önem veren biri olabilirsiniz.

Ay açılarınıza gelince Ay_Venüs trini;bu konum hayatı çok yönden uyuymlu ve huzurlu hale getirir. Güvene çok önem verdiğiniz için bu konumdanda dolayı ilişkilerinizde kendinizi güvenli hissedbilirsiniz. Sanata büyük ilgi duyuyor olabilirsiniz. Ay_Jüpiter Karesi; bu konumdan dolayı duygularınızda iniş çıkışlar yaşayabilirsiniz. Bazen verdiğiniz kararlar sonrası pişmanlık duyabilirsiniz. Dünü ve yarını düşünmeden elinizdekiyle yetinen biri olmalısınız ve bu durum çevrenizden pozitif yorumlar almanızı sağlıyor. Ay_ASC Opozisyonu ise; bu konuda Ay 7. evinizde bulunmakta yaşamınızda mutlaka duygusal yönden en iyiyi yaşayabileceğiniz bir eşi gösterir. Yaşamınızda birinin desteğine ihtiyaç duyabilirsiniz.

Ve bana 7. ev konusunda özellikle yorum yaparmısın demiştiniz ben evler konusunda çok yeterli olduğumu düşünmediğim için yorum yapmıyorum ama kısaca haritanızdaki 7. ev konumundan bahsedeceğim, yanlışım olabilir şimdiden kusura bakmayın.

7. evinizde Ay ve Satürn var. Ay 7. evde eşine sevgilisine uyum sağlayan kişiyi gösterir. Daima karşısındaki kişiyle yakından ilgilenmeye ona şefkat sunmaya hazırdır. Sizin için eşinizle uyum her şeyden önemli olabilir. Satürnde 7. ev ise Sorumlu ve olgun bir kişiye güven duyduğunuzu gösteriyor. Ciddi ilişkileri tercih eden biri olabilirsiniz. Satürn 7. evde size ikili ilişkilerinizde çekingenlik verir ve aşkta egemen olmak istersiniz. Satürn her zaman sorumluluk verir ve sizde ilişkilerinizde son derece sorulu bir kişisiniz. 7. evde Ay ve Satürn olduğu için özet olarak şunu söyleyebiliriz aşkta kesinlikle uyum arasınız, bu uyum konusunda son derece sorumluluk duygusu taşıyan biri olmalısınız.

Benden şimdilik bu kadar, umarım azda olsa yorum konusunda size yardımcı olabilmişimdir. Bu arada beklediğiniz için ve duyarlılığınız için çok teşekkür ederim.