Türkiye'nin en büyük astroloji platformuna hoş geldiniz.
Doğum Haritası Analizi... - Yazdırılabilir Sürüm

+- Türkiye'nin en büyük astroloji platformuna hoş geldiniz. (http://www.astrosohbet.com/forum)
+-- Forum: ASTROLOJİ (/forumdisplay.php?fid=13)
+--- Forum: DOĞUM HARİTASI - Analizler (/forumdisplay.php?fid=36)
+---- Forum: Üyelerin Doğum Haritası Yorumları (/forumdisplay.php?fid=259)
+---- Konu: Doğum Haritası Analizi... (/showthread.php?tid=3)

RE: Doğum Haritası Analizi... - gullusutcu - 12-05-2009 02:06 AM

sakıncası yoksa ben de doğum haritamı ekleyebilirmiyim?eğer ekleme şansım var ise haritayı çıkarmayı biliyor,fakat buraya eklemeyi bilmiyorum.

RE: Doğum Haritası Analizi... - aeon - 12-05-2009 01:36 PM

whitecrow
öncelikle haritan akrep pluto ağırlıklı , jupiter ve venüs bu keskinliği biraz azaltsa da , yine de plutonik etki çok fazla.

-güneş akrep

bir akrep insanı olarak özellikleriniden biraz bahsedeyim.
akrep bir su burcudur.öte yandan diğer su burçlarından farklı olarak duygusallığını sabitlik
ce ketumluğunun ardına saklar.bir şekiklde beton gibi ...oğlak burçları gibi durur.
pluto etkisinden dolayı alın ,burun ve göz bölgesi sende belirgin olabilir.
kararlılık kişiliğinde belirgin bir özellik olmalı.arasıra insanların sırlarına karşı
garip bir ilgi duyuyor olabilirsin.akrep ,iyiliğide kötülüğüde en uç boyuta çıkarabiliecek bir burçtur
ve parolası dönüşümdür.içe bakış prensibiyle ihtiyacı olan dönüşümü yapmaya çalışır.
içie bakış, akrebin avantajı olduğu kadar aynı zamanda dezavantajı da olur.gördükleri kaldıracaklarından
fazla olabilir.
sana tavsiyem pluto enerjisini gündelik işlere harcama küçük intikamlar ,her yapılanın ardında
bir kötülük aramak vs.seni , karşındakinden daha çok yorar.
öte yandan pluto güneş kavuşumun var.sana yönetme kabileyeti verir.kriz anlarında kendindeki güce şaşırabilirisin.
belki liderlik vasfı çok yüksek ve insanlara emirler yağdıran biri değilsindir.ancak , kriz anlarında
ve düştükten sonra kalkmak konusunda pluto enerjisi iyidir.
-güneş venüs kavuşumun var.

bu akrebin keskin yönünü biraz törpüler, öte yandna gerek akrep gerek venüs diplomatik
ve stratejik davranmayı iyi bilir.
venüs akrep ve pluto enerjin ilişkilerinde karşındakini yorar.karşındakini ille de değiştirme
gayretine girme derim.aşırı kıskançlık ,ilişkiyi manipüle etmek bunlar akrep venüsünü yapacağı işlerdir.(gölgeler)

-ay
ay burcun akrep ve pluto kavuşumun var.
kıskançlık ,kimi yapılanı bir türlü unutamamk gibi huyların olabilir.zaman zaman yakıcı duyguların
seni hareket edemez boyuta getiriyor .olabilir.üstelik duygularını açmakta zorlanıyor olabilirsin.,
durup durup bir anda arada duyguların patlamasından söz edebiliriz.
tavsiyem, duygularını içinde çok tutup ,hem kendini hem karşındakini yoracağına
(biraz çabayla )duygularını karşındakine yaptığının yanlış olduğunu , kırıldığını svdiğini veya sevdiğini söylemen. (artık herneyse)
.bir şeylerin çok kolay halledildiğini görürsün.

aya baktığımda jupiter karesi almış.bu sana tüm plutoya rağmen briaz iyimserlik katar.
ama duygularını abartma eğilimine dikkat.(yani tipik bir pluto ay kavuşumuna göre daha olumlusun)

sana bir soru ?
annenle baban hayatında etkin insanlr mı ?
bana annen daha etkili gibi geldi.cevaplarsan özelden ya da açık memnun olurum.
ayrıca "ya hep ya hiç düşüncesi "akrebe avantaj getirdiği kadar.zarar da verir.
herşey ,"ya siyah ya beyaz" olmak zorunda değil.ara renklere de hayatında yer aç.

-devam edecek-

sırayla oğlak stelyumun
jupiter ve merküre değinirim.onun dışında evler arası ilişkilerde de gördüklerimi yazarım.

Cvp: RE: Doğum Haritası Analizi... - Whitecrow - 12-05-2009 02:06 PM

aeon Yazılan:whitecrow
öncelikle haritan akrep pluto ağırlıklı , jupiter ve venüs bu keskinliği biraz azaltsa da , yine de plutonik etki çok fazla.

-güneş akrep

bir akrep insanı olarak özellikleriniden biraz bahsedeyim.
akrep bir su burcudur.öte yandan diğer su burçlarından farklı olarak duygusallığını sabitlik
ce ketumluğunun ardına saklar.bir şekiklde beton gibi oğlak burçları gibi dururu.
pluto etkisinden dolayı alın ,burun ve göz bölgesi sende belirhin olabilir.
kararlılık kişiliğinde belirgin bir özellik olmalı.arasıra insanların sırlarına karşı
garip bir ilgi duyuyor olabilirsin.akrep iyiliğide kötülüğüde en uç boyuta çıkarabiliecek bir bur.tur
ve parolası dönüşümdür.içe bakış prensibiyle ihtiyacı olan dönüşümü yapmaya çalışır.
içie bakış akrebin avantajı olduğu kadar aynı zamanda dezavantajıda olur.gördükleri kaldıracaklarından
fazla olabilir.
sana tavsiyem pluto enerjisini gündelik işlere harcama küçük intikamlar ,her yapılanın ardında
bir kötülük aramak vs.seni karşındakinden daha çok yorar.
öte yandan pluto güneş kavuşumun var.sana yönetme kabileyeti verir.kriz anlarında kendindeki güce şaşırabilirisin.
belki liderlik vasfı çok yüksek insanlara emirler yağdıran biri değilsindir.ancak , kriz anlarında
ve düştükten sonra kalkmak konusunda pluto enerjisi iyidir.
güneş venüs kavuşumun var.

bu akrebin keskin yönünü biraz törpüler, öte yandna gerek akrep gererk venüs diplomatik
ve stratejik davranmayı iyi bilir.
venüs akrep ve pluto enerjin ilişkilerinde karşındakini yorar.karşındakini illede değiştirme
gayretine girme derim.aşırı kıskançlık ,ilişkiyi manipüle etmek bunlar akrep venüsünü yapacağı işlerdir.

-ay
ay burcun akrep ve pluto kavuşumun var.
kıskançlık ,kimi yapılanı bir türlü unutamamk gibi huyların olabilir.zaman zaman yakıcı duyguların
seni hareket edemez boyuta getiriyor .olabilir.üstelik duygularını açmakta zorlanıyor olabilirsin.,
durup durup bir anda arada duyguların patlamasından söz edebiliriz.
tavsiyem, duygularını içinde çok tutup ,hem kendini hem karşındakini yoracağına
(biraz çabayla )duygularını karşındakine yaptığının yanlış olduğunu , kırıldığını svdiğini veya sevdiğini söylemen. (artık herneyse)
.bir şeylerin çok kolay halledildiğini görürsün.

aya baktığımda jupiter karesi almış.bu sana tüm plutoya rağmen briaz iyimserlik katar.
ama duygularını abartma eğilimine dikkat.(yani tipik bir pluto ay kavuşumuna göre daha olumlusun)

sana bir soru ?
annenle baban hayatında etkin insanlr mı ?
bana annen daha etkili gibi geldi.cevaplarsan özelden veya açık memnun olurum.
ayrıca ya hep ya hiç düşüncesi akrebe avantaj getirdiği kadar.zararda verir.
herşey ya siyah ya beyaz olmak zorunda değil.ara renklere de hayatında yer aç.

-devam edecek-

sırayla oğlak stelyumun
jupiter ve merküre değinirim.onun dışında evler arası ilişkilerde de gördüklerimi yazarım.

Öncelikli tesekkürler aeron analizin bu kadar erken geleceğini tahmin etmiyordum.

Jupiter ve venüs sayesinde daha iyimser olduğum doğru (tabi arada aşırı karamsar olduğum dönemler oluyor)akrebin verdiği duygusallıktanda yararlanıyorum ama bu suratıma yansımıyor öyle durumlarda sessizleşir tepkisizleşirim buda arkadaş çevremde garipsenir dün neşeli olan çocuk bugün niye böyle diye , evet alnım geniş gözlerim küçük ama serttir kaşlarımda belirgin ama düzgün dağınık değil yüz çehremde geniş bunlar akrebe uyuyor ama burnum tam tersi yüzüme göre küçük hokka gibi estetik ameliyatlarından çıkmış gibi:D:D:D

İçe bakış konusuna gelirsek çok fazla yapıyorum birde başağın eleştirel yönü eklenince kendimi kimsenin eleştiremiyeceği kadar eleştiriyorum.Karamsarlıkda böyle durumlarda ortaya çıkıyor.Öte yandan çevremdekilere sözümü farkettirmeden dinletirim genelde benim dediğim olur ama bunun farkında değillerdir:D Organisazyonlarda genelde bendedir.

Ay akrebe gelirsek eğer sanırım en psikopatça yanım bu bazen içim öyle bir şişerki patlıyacak gibi olurum venüsde akrep olunca duygularımı açmakda zorlanmakla kalmam karşıdaki anlıyacak diye sebepsiz bir gerginliğe girer karşıdakini hepten kaybederim ondan benim duygusal anlamda hoşlandığım biriyle bir ilişkim olamadı henüz genelde benden hoşlananlarla ilişki kurdum.

Annemle babam da hayatımda etkili evet küçükken annem daha etkiliydi.Onunda plutosu 1.evde baskın bir karakter fakat büyüdükçe babam daha etkili olmaya başladı iş olsun okul olsun hem etkin hemde arkadaş gibi kendiside oğlak olur:D Fakat annem eskisi gibi baskın olmaya çalıştıkça ben karşı çıkıyorum 2-3 sene önceye kadar baya kavgalarımız oluyordu ama artık yaşında verdiği şeyle duruldu:D
Diğer yorumlarınıda bekliyorum rica etsem asc ile mc hakkındada ufak bir yorum yaparmısın=)

RE: Doğum Haritası Analizi... - aeon - 12-05-2009 02:07 PM

whitecrow

5.ev stelyumu

5.ev alanınıda idealize etmek , ve farklılaşmak özgür olmak gibi ihtiyaçların var.ancak ,
saturn burada güçlü çalışıyor.yani bir şekilde satünün olduğu yerde sorumlulk hissetme ,başaramama
korkusu , kendine güvensizlik hissi olur.sende aşk ilişkisi gibi kavramlarda biraz tutuk davranabilirsin.bu iki aşkın enerjiyi
(uranüs ve neptün) kullanmayı hayatının biraz ilerleyen dönemlerinde kullanabilirsin.
5.ev hayattan keyf almakla da ilgilidir.
satürn hartiada ki uanüs ve neptün enerjisini zorluyor. kısıtlıyor.
satürn su ve ateş elementi evlerde biraz zorlanır zaten .risk almak duyguları açmak
neşe eğlence gibi kavramları sevmez.anlayamaz.
ama dediğimi gibi zamanla gelişen kavramlardır.aşacak enerjiler var .zamanda var gülücük
oğlak olması , yeterlilk hissetme ve başarmakla ilşgilidir.akrep enerjinle bir şeylerin üstüne gitmen
daha kolay olur.

kuzey ay düğümün kovada;
kovaya has özellikleri geliştirmen gerektiğini anlatan kadersel bir nokta.
kovanın senin haritana en uygun özelliği umursamamak , özgürrleşmek ve herşeyi
kontraol etmekyten vaz geçmeye çalışmaktır.

jupiter aslan 12.ev

jupiterin 12.evde sana engin bir iç dünya verir.genişleme prensibini
12ev arenasında kendi dünyanda uygulyorsun.
kendi içinde bilgeleşmeye çalışmak sorular sorup kendinde anlamlar aramak.
üstelik pluto karesi ile kendine sorular sorup burada derin manalar aramaya çalışabiliesin.

aslan burcu üyeleriyle aran nasıl?
genellikle 12.ev alanımızdaki burç üyelerini pek sevmeyiz.bizim insanlradan sakladığmız
bir alandır ve bu bölgeyi uyardıklarında huzursuz olurruz.

7.ev
balık bayanlarna aşık olmak gibi durumun olabilir .çünkü 5.evini de etkiliyor.
haritasında neptünü ve pluto enerjisi olan (venüsten dolayı) bayanlara çekilmek gibi durumun olabilir.

merkür

merkürün yayda geniş bir bilgi birikimine sahip olmak isteği ,resmin bütününü görmek gibi
yanların olabilir.ancak mars açısından dolayı zmana zman konsantrasyon kaybın olabilir.
birazda yaralayıcı konuşma potansiyelin olabilir .plutonik yönünüle insanlra zorla bazı düşünceleri
dayatmaya çalışmak ve fikir tartışmalarında kavgacı olabilirsin.
zaten marsında ikizlerde iyi bir ağız dalaşçısı olma ihtimalin var. gülücük

9.ev yöneticisi mars ve merkür bana yüksek fikirler konusunda insanlara çok tartıştığını
düşündürdü.

Cvp: RE: Doğum Haritası Analizi... - aeon - 12-05-2009 02:14 PM

-tam tersi yüzüme göre küçük hokka gibi estetik ameliyatlarından çıkmış gibi:D:D:D
yükselenin başak olduğu için olabilir gülücük

-.Öte yandan çevremdekilere sözümü farkettirmeden dinletirim genelde benim dediğim olur ama bunun farkında değillerdir:akreplerin fix özelliğidir zaten gülücük)

- Ay akrebe gelirsek eğer sanırım en psikopatça yanım bu bazen içim öyle bir şişerki patlıyacak gibi olurum venüsde akrep olunca duygularımı açmakda zorlanmakla kalmam karşıdaki anlıyacak diye sebepsiz bir gerginliğe girer karşıdakini hepten kaybederim ondan benim duygusal anlamda hoşlandığım biriyle bir ilişkim olamadı henüz genelde benden hoşlananlarla ilişki kurdum.
dediğim gibi biraz zorlamayla halledersin.
pluto marifeti bu hep.

- rica etsem asc ile mc hakkındada ufak bir yorum yaparmısın=)

tabi bakmya çalışrım.ama kare açılar fazla hepsini yorumlayabilir imiyim bilmiyorum.

verygood

Cvp: RE: Doğum Haritası Analizi... - Whitecrow - 12-05-2009 02:36 PM

aeon Yazılan:whitecrow

5.ev stelyumu

5.ev alanınıda idealize etmek , ve farklılaşmak özgür olmak gibi ihtiyaçların var.ancak ,
saturn burada güçlü çalışıyor.yani bir şekilde satünün olduğu yerde sorumlulk hissetme ,başaramama
korkusu , kendine güvensizlik hissi olur.sende aşk ilişkisi gibi kavramlarda biraz tutuk davranabilirsin.bu iki aşkın enerjiyi
(uranüs ve neptün) kullanmayı hayatının biraz ilerleyen dönemlerinde kullanabilirsin.
5.ev hayattan keyf almakla da ilgilidir.
satürn hartiada ki uanüs ve neptün enerjisini zorluyor. kısıtlıyor.
satürn su ve ateş elementi evlerde biraz zorlanır zaten .risk almak duyguları açmak
neşe eğlence gibi kavramları sevmez.anlayamaz.
ama dediğimi gibi zamanla gelişen kavramlardır.aşacak enerjiler var .zamanda var gülücük
oğlak olması , yeterlilk hissetme ve başarmakla ilşgilidir.akrep enerjinle bir şeylerin üstüne gitmen
daha kolay olur.

kuzey ay düğümün kovada;
kovaya has özellikleri geliştirmen gerektiğini anlatan kadersel bir nokta.
kovanın senin haritana en uygun özelliği umursamamak , özgürrleşmek ve herşeyi
kontraol etmekyten vaz geçmeye çalışmaktır.

jupiter aslan 12.ev

jupiterin 12.evde sana engin bir iç dünya verir.genişleme prensibini
12ev arenasında kendi dünyanda uygulyorsun.
kendi içinde bilgeleşmeye çalışmak sorular sorup kendinde anlamlar aramak.
üstelik pluto karesi ile kendine sorular sorup burada derin manalar aramaya çalışabiliesin.

aslan burcu üyeleriyle aran nasıl?
genellikle 12.ev alanımızdaki burç üyelerini pek sevmeyiz.bizim insanlradan sakladığmız
bir alandır ve bu bölgeyi uyardıklarında huzursuz olurruz.

7.ev
balık bayanlarna aşık olmak gibi durumun olabilir .çünkü 5.evini de etkiliyor.
haritasında neptünü ve pluto enerjisi olan (venüsten dolayı) bayanlara çekilmek gibi durumun olabilir.

merkür

merkürün yayda geniş bir bilgi birikimine sahip olmak isteği ,resmin bütününü görmek gibi
yanların olabilir.ancak mars açısından dolayı zmana zman konsantrasyon kaybın olabilir.
birazda yaralayıcı konuşma potansiyelin olabilir .plutonik yönünüle insanlra zorla bazı düşünceleri
dayatmaya çalışmak ve fikir tartışmalarında kavgacı olabilirsin.
zaten marsında ikizlerde iyi bir ağız dalaşçısı olma ihtimalin var. gülücük

9.ev yöneticisi mars ve merkür bana yüksek fikirler konusunda insanlara çok tartıştığını
düşündürdü.

Ah o satürn yerleşicek başka bir ev yokmuş gibi güçlü olduğu burçda eğlence evine yerleşmiş niye bir mcde olmazsınki =)Eğer zamanla satürnün tutukluğu törpüleniyorsa gayet iyi bu arada kuzey ay düğümü de çuk oturmuş umursamamak evet çoğu şeyi umursamama özelliğim var.

Jupiter sanırım aslanlarla anlaşamadığım doğru zaten çevremde fazla aslanda yok ama aslanlarla anlaşamamın nedeni açıkca üstünlük liderlik taslamaları.

Bana balık kadını demeyin yavv:S Yükseleni akrep neptünyen bir balık:(

Cvp: RE: Doğum Haritası Analizi...(wall) ;) - aeon - 12-05-2009 10:20 PM

Whitecrow Yazılan:Ah o satürn yerleşicek başka bir ev yokmuş gibi güçlü olduğu burçda eğlence evine yerleşmiş niye bir mcde olmazsınki =)Eğer zamanla satürnün tutukluğu törpüleniyorsa gayet iyi bu arada kuzey ay düğümü de çuk oturmuş umursamamak evet çoğu şeyi umursamama özelliğim var.

Jupiter sanırım aslanlarla anlaşamadığım doğru zaten çevremde fazla aslanda yok ama aslanlarla anlaşamamın nedeni açıkca üstünlük liderlik taslamaları.

Bana balık kadını demeyin yavv:S Yükseleni akrep neptünyen bir balık:(

şöyle söyleyim mc de olsa, bu sefer iş yaşamında şilkayet edersin gülücük)

saturn haritada kısıtlanma ve korkuyla ilgilidir.
korku, niçin ?
zodyakın pluto ile birlikte en gerçekçi ve güçlü gezegeni niçin korkar.?
korkuların temelinde zaman ve gerçekleştirme korksu vardır(her eve göre ince farklılık gösterebilir) ama satürnün temelinde bunlar yatar.satürn enerjisinin olduğu alanda birşekilde gerçekleştirmek istiyorsun.amacın varsa ve sahip olmak istersen korku oluşur.
amaçsız insanın korkusu olmaz.gelecekten korkarsın ; zaman geçiyor o zaman korkarsın(zaten satürn zamanı da yönetir)

yoksa satürn hayatın gerçeklerini en rahat kabul edecek gezegendir.

benim görüşğüme göre , satürn ,ateş ve su evlerinde (bilhassa,12,8,5 ) zorlanıyor.çünkü toprak elementine has konuları öğrenebilirsin.satürnün yapısına uyar,metodiktir.
2.2 =4 tür.satürn bunları sever.öte yandan su ve ateş evlerinde zorlanır. ateş elementine has( bilhassa 5.ev )hayattan keyf almayı ve rahaveti gerektirir. satürn burada zorlanır.aşk doğaçlamadır ve hesap kitap istemez , bir ders gibi oturulup metodik çalışılmaz.burada zorlanır.ve aşk, ne kadar bir iş gibi kovalanırsa o kadar kaçar ve kişiyi iyice gerçekleştirme korkusu sarar.5.ev ciddiyeti ve karamsarlığı gerektirmez.
su elementine has konularda satürnü zorlar , ateş de ,
hava konusunda da bir zorlanma mevcut ama ateş ve su kadar değil (bence.)

satürn duvarı aşılır mı ?aşılır.harita genelinde aşkın enerjiler satürnü aşar.
satürn duvarı yıkılır mı ? hayır.o duvar her zaman oradadır. o duvarı, ine çıka aşındıracak ve ter dökecek olan kişidir.zamanla satürne kişi alışır.örneğin ,sürekli markete gitmek için
500 metre bayır yürümek zordur. zamanla tırmanmayı öğrenirsin ama bayırı yok erdemezsin.öte yandan kişiye sorumluluk ve güç katması durumu da vardır.

bir de, satürn haritasını güçlü olan kişi ona alışıktır.mesela bir venüsyene veya jupiteryana satürn ağırlıklı harita verirsen çöker gülücük)
zaten satürn transitinin zorladığı insanlara bak çok satürnyen görmezsin.
tıpkı, sırtında yük taşımaya alışan bir amelenin zamanla güçlenmesi gibi satürn de kişiyi güçlendirir.satürnü yani kabuğumuzu taşıyacağız .
satürn ayrıca hangi evde olsa kişi yine şikayet eder.

mc ve asc ile ilgili yorumunu da yapmaya çalışırım

verygood

RE: Doğum Haritası Analizi... - vishne21 - 12-06-2009 12:59 AM

bende yorum istiyorum gülücük
kendi haritam imzamda var ...

nuray esen için : - sessizgidiş - 12-06-2009 09:50 PM

nuray esen eşi için ;

Eşiniz bir kova güneşi , yani kova çalışan bir beyin.yenilikçi,değişiklik seven,braz orjinal,entellektüel vb. kova özellikleri gösterir.Bu özelliklere artı katmanı ise ;

kova güneşin 5.ev yerleşimi.düşüncelerini ve orjinal fikilerini yaratıcılık ile harmanlayıp,5.ev gibi sosyal ve açık bir kulvara yerleşmiş bu güneş..ve biraz da romantik ve aşka önem veren bir yapısı olabilir.belli etmeyebilir normal,kovalar yapı gereği soğuktur..

ay boğası olması ;

onun sahiplenici,sadık,eski anılarına önem veren,alım-satiım ticari işlerden anlayan,inatçı,içine kapanık,yemeğe içmeyi sevmek ve belki bu sebepten kilo problemleri verebilir gülücük

bu ay boğa , 9.ev yerleşimiyle ,

ay burda ahlaki değerlere ve felsefi düşüncelere eğilim verebilir.ki buna destek olabilecek bir merkür oğlağı var.bu yönünü iletişimsel olarak kullanabilir,öğreticiliğe aktarabilir ;) ki merkür oğlağı olması bu düşüncelerine olgunluk ve sağlamlık,ciddiyet kazandıracaktır. içinde hep duygusal serbestlik arayabilir.rahat davranışları ve tavırları olabilir.

merkür oğlağı sabırlı,inatçı,öğreticidir.gevezeliği ve ''boş insan'' olmayı sevmez.bu nedenle çok konuşmayı da sevmeyecektir.içindekileri dışarı vurması zor olabilir.
yine merkür'ü 4.evine düşmesi , özellikle altını çiziyorum ki anne,babasıyla ilişkilerine önem veren,bu değerlere sahip çıkan biri karımıza çıkarıyor.bunu ay'ıyla da desteklemiş bence.orb aralığı uzak da olsa satürn boğası olarak burdan da bir ciddiyet ve destek gelmiş.

yükselen başak olması,

işlerinde ince eleyip sık dokuyan,tertipli,pratik ve hızlı(merkür devresi )
maddi değerlere önem veren ve her zaman olduğu gibi dışardan görülen fiziksel karakteri başak özellikleri taşıyan biri olacaktır..
aynı zamanda 1.evdeki plüto ;

Hayatın ilk dönemlerinde ya da gene olarak diyelim bir baskı ve sıkılık verecektir.
plütonun1.ev yerleşiminin çok parlak olduğunu söyleyemem.bu açı aynı zamanda etkileyicilik ve çekicilik de verebilir 1.evde olduğu için ( fiziksellik =1.ev )
muhtemelen de çok hırslı ve ''tuttuğumu koparırım zihni '' verecektir buradaki plüto.

satürnle yaptığı uyumlu açıyla plto ,

daha bir kuvvetlenmi,güçlenmiş ve hırslanmış olabilir.eşiniz geçrekten güçlü yapılı biri olmalı.insanları kendi gücü altında toplamaya meyilli olabilir.

eşini bir venüs balığı. ne demek oluyor ?

yani ;

fedakar,kibar,duygusal,yardımsever,sevkatli bir kişi karşımıza çıkarıyor.ama unutmamakta fayda var ki , venüs balıklarının çıkarcı vekullanmaya meyilli kişilere dikt etmesi gereklidir.netünden kare almış.bu da ;
duygusal açıdan gerçekleri görememek ya da bu konularda karamsar yapacaktır.
ki eşinizin haritası yeterine güçlü ve sağlam bir harita, bu konumun açığını kapatabilcek bir harita.

mars ve uranüse değineceğim.

mars koçu eşiniz.yani çifte koç gülücük çifte mars gülücük sportif,atak,öncü,hevesli,çevik biri olacaktır gülücük bence mars koç yeterince hoş ve çekici bir konumdur.buna 8.evde olması ,

daha da gizemli bir hava katacaktır.yani aşk ve tutkuya önem veren biri karşımıza çıkaracaktır.ayrıca mars'ın 8.evde olması cerrahlık-tıp konularına ilgi verebilir gülücük

şimdi asıl önemli olan terazi olan uranüsten aldığı zıtlık.koç terazi , 2. - 8. .ev aksında gerçekleşen bu zıtlık parasal ve maddi konularında bence aşırı hırs,aşırı idealize etmek,ani para kayıpları ya da kazanımları verebilir.

şimdilik bu kadar.kafanıza takılan soruları sorabiilirsiniz gülücük

RE: Doğum Haritası Analizi... - sessizgidiş - 12-06-2009 09:51 PM

ayrıca haritasına yorum isteyen arkadaşlara zamanım oldukça yorum yapmaya çalışırım gülücük