Türkiye'nin en büyük astroloji platformuna hoş geldiniz.
Doğum Haritası Analizi... - Yazdırılabilir Sürüm

+- Türkiye'nin en büyük astroloji platformuna hoş geldiniz. (http://www.astrosohbet.com/forum)
+-- Forum: ASTROLOJİ (/forumdisplay.php?fid=13)
+--- Forum: DOĞUM HARİTASI - Analizler (/forumdisplay.php?fid=36)
+---- Forum: Üyelerin Doğum Haritası Yorumları (/forumdisplay.php?fid=259)
+---- Konu: Doğum Haritası Analizi... (/showthread.php?tid=3)

RE: Doğum Haritası Analizi... - Serena - 11-23-2009 05:01 PM

'' ateş elementi haritasında baskın tipler seni çekecektir.hayata pozitif bakan girişken insanlar ilgini çekecektir.
öte yandan neptün dsc kavuşumunu da görüyoruz.bu mars karakterlilerde biraz duygusallık da arayabilirsin.hani klişe bir laf vardır."bakmayın sert göründüğüne yufka yüreklidir." işte tam bu tanım aklıma geldi. ;)''

bu kadar olur, tebrik ederim -alkış

Cvp: RE: Doğum Haritası Analizi... - aeon - 11-23-2009 05:02 PM

Serena Yazılan:aeon çok teşekkür ederim, ruhuna sağlık çiçek
sormak istediğim bir iki tane soru olucak ;
iş yaparken aşırı ciddiyim. eğlenemiyorum iş yaparken. arkamdan ''görevini yapıp gidiyor'' diyorlarmış. işle eğlendiğimde, çalışanlarla patronla şakalaştığımda kendimi suçlu gibi hissediyorum. bir türlü kendimi o kalıbın içine sokamıyorum. ''iş yerinde sadece iş yapılır'' gibi sıkıcı bir bakış açım var. sence bunun 6. ev satürnle bir bağlantısı olabilir mi ? uranüs de var 6. evimde.

6.evdeki uranüs aklıma orjinallik gibi kavramları getirdi.yani uranüsün aşırı ciddiyetle pek ilgisi olduğuna ihtimal vermedim.

ama 6.evini akrep kesmiş
saturn burada gayet ciddiyetle ilgili konumlar.saturnunu olduğu alanda malum ciddiyet aşırı sorumlulk sahibi olmak gibi bir durum var.ben onunlar ilgili olduğunu düşünüyorum.
üstelik saturn 10.ev mc alanınıa saert açı yapmış sadece gecikme değil.belli bir ciddiyeti getirecektir.

Cvp: RE: Doğum Haritası Analizi... - Serena - 11-23-2009 05:09 PM

aeon Yazılan:
Serena Yazılan:aeon çok teşekkür ederim, ruhuna sağlık çiçek
sormak istediğim bir iki tane soru olucak ;
iş yaparken aşırı ciddiyim. eğlenemiyorum iş yaparken. arkamdan ''görevini yapıp gidiyor'' diyorlarmış. işle eğlendiğimde, çalışanlarla patronla şakalaştığımda kendimi suçlu gibi hissediyorum. bir türlü kendimi o kalıbın içine sokamıyorum. ''iş yerinde sadece iş yapılır'' gibi sıkıcı bir bakış açım var. sence bunun 6. ev satürnle bir bağlantısı olabilir mi ? uranüs de var 6. evimde.

6.evdeki uranüs aklıma orjinallik gibi kavramları getirdi.yani uranüsün aşırı ciddiyetle pek ilgisi olduğuna ihtimal vermedim.

ama 6.evini akrep kesmiş
saturn burada gayet ciddiyetle ilgili konumlar.saturnunu olduğu alanda malum ciddiyet aşırı sorumlulk sahibi olmak gibi bir durum var.ben onunlar ilgili olduğunu düşünüyorum.
üstelik saturn 10.ev mc alanınıa saert açı yapmış sadece gecikme değil.belli bir ciddiyeti getirecektir.
aynen öyle. pek görülmemiş meslek dallarında, garip yöntemlerle ve işi çok ciddiye alan bir çalışma şeklim var. bu arada bir tek soru sordum ve o da yine işle ilgiliydi. güneş mc kavuşum bunu da veriyor demek ki gülücük)aşkla ilgili hiçbir soru sormuyorum..
çok teşekkür ederim aeon :)çiçek-alkış

Cvp: RE: Doğum Haritası Analizi... - aeon - 11-23-2009 05:10 PM

Serena Yazılan:aynen öyle. pek görülmemiş meslek dallarında, garip yöntemlerle ve işi çok ciddiye alan bir çalışma şeklim var. bu arada bir tek soru sordum ve o da yine işle ilgiliydi. güneş mc kavuşum bunu da veriyor demek ki gülücük)aşkla ilgili hiçbir soru sormuyorum..
çok teşekkür ederim aeon :)çiçek-alkış

rica ederim.
beğenmene sevindim.verygood

Solaris için; - Luli - 11-24-2009 11:33 PM

Asc & Uranüs Kare Venüs & Mars

Asc Yay özelliklerine hiç takılmadan -çünkü orada bi’kedicik (sevgili Yıldırım’ın tabiriyle) var- yükselenle kavuşmuş Uranüs’ü ve bu ağır abinin Venüs & Mars ikilisine göndermiş olduğu elektrik yüklü sinyalleri irdeleyeyim istiyorum…

Sessizgidiş’in haritasında da aynı kombinasyon söz konusuydu ve benim kendisine iletmiş olduklarımı özetle yinelemek gerekirse;

* adeta çakmak çakmak parıldayan bakışlar,
* alışılagelinenin dışında sergilenmeye eğilimli tavırlar,
* orijinallik taraftarı imaj,
* ilk etapta mesafeli ve soğuk bi’izlenim verebilme,
* bağımsızlık kavramının yaşam için önemli bi’motivasyon kaynağı olması ve Can Yücel’in inci dizelerinde yakalanabilecek o malum tutum; ‘’çok sahiplenmeden, çok ait olmadan yaşamak… ilişik yaşamak, ucundan tutarak…’’

Bunlara ekleyebileceğim şeyler; bi’miktar sakarlık potansiyeli olabilir mesela. Ya da Asc yöneticisi Jüpiter’in, ikinci evdeki Güneş ile kavuşumu, özgüven konusunda sizi doğuştan torpilli ;) yapmış denilebilir. Uranüs’ün kadersel uzantılarından hareketle; etrafınızdaki çoğu insana nazaran sürprize açık anları yanından hiç eksik olmayan kişilerden biri olabilirsiniz ya da yaşamın sizi bi’şekilde beklenmedik olaylara doğru sürüklemesine seyirci kalabilirsiniz. Oldukça enerjik, tez canlı bu nedenle sabretme konusunda problemler yaşayan biri olarak da tarif edilebilirsiniz diye düşünüyorum.

3. evinizdeki Venüs & Mars Balık kavuşumu, ilk etapta aklıma şu atasözünü getirdi: ‘’tatlı dil yılanı deliğinden çıkarır’’ makara Düşün sürecinizde imajinasyon önemli bi’öge sayılabilir. Venüs & Mars Balık ikilisinin enerjisi, zihninizde daima iyimser, merhametli ve idealist pencereleri aralayan olacaktır. Yaratıcılık evi olarak da tabir edilen beşinci ev yöneticisinin, üçüncü evdeki Venüs olması; duygu süzgecinden (Balık) geçirilmiş yazı-çizi kabiliyetini (3.ev) ve ses (3.ev doğal yönetici Merkür) güzelliğini (Venüs) aklıma getiren. Modern yöneticiden alınan 60’lık hoş açı da, bu olasılıkları olumlu yönde destekleyen niteliğe sahip.

Asc & Uranüs – Venüs & Mars hatları arası gözlemlenebilen; ‘’çarpıcı bi’güzellik, çekicilik’’ olabilir. Ki bu cazibe potansiyeline bi’de Venüs-Mars & Plüto kombinasyonunu eklersek, hani tabiri ne kadar caizdir bilemiyorum fakat; benim aklıma gelebilen betimleme ‘’afet hatun’’dan ibaret oldu ;) Asc & Uranüs kavuşumu dışarıdaki dünyayı ‘’farklı’’ kıstaslardan ve olabildiğince ‘’objektif’’ değerlendirme eğiliminde olacaktır; Venüs & Mars Balık’ı ise; duyguları, hayalleri, sezgileri ve etki altında kalmaya müthiş açık doğası ile düşünecektir. Sonuç olarak, görünen yüzeydeki (sosyal maske-Asc) Solaris, başında da belirttiğim gibi ilk etapta bi’parça soğuk, belki de ukala (Kova gölgesi) olarak algılanmaya müsait tavırları ile ‘’yılanı deliğinden çıkarabilecek’’ kadar ''naif'' ve ‘’subjektif’’ düşün doğası arasında denge tutturma çabası ve bunun adına zorlanması söz konusu olabilir. Hem ‘’değişken’’ nitelik, hem de Uranüs etkisiyle dışarıdan ‘’ne zaman ne yapacağı belli olmayan’’ ve ‘’tutarsız’’ biri olarak da algılanabilirsiniz.

devam edecek...

Cvp: Solaris için; - SoL@RÎ$ - 11-26-2009 03:33 PM

Aprilios Yazılan:Asc & Uranüs Kare Venüs & Mars

Asc Yay özelliklerine hiç takılmadan -çünkü orada bi’kedicik (sevgili Yıldırım’ın tabiriyle) var- yükselenle kavuşmuş Uranüs’ü ve bu ağır abinin Venüs & Mars ikilisine göndermiş olduğu elektrik yüklü sinyalleri irdeleyeyim istiyorum…

Sessizgidiş’in haritasında da aynı kombinasyon söz konusuydu ve benim kendisine iletmiş olduklarımı özetle yinelemek gerekirse;

* adeta çakmak çakmak parıldayan bakışlar,
* alışılagelinenin dışında sergilenmeye eğilimli tavırlar,
* orijinallik taraftarı imaj,
* ilk etapta mesafeli ve soğuk bi’izlenim verebilme,
* bağımsızlık kavramının yaşam için önemli bi’motivasyon kaynağı olması ve Can Yücel’in inci dizelerinde yakalanabilecek o malum tutum; ‘’çok sahiplenmeden, çok ait olmadan yaşamak… ilişik yaşamak, ucundan tutarak…Bunlara ekleyebileceğim şeyler; bi’miktar sakarlık potansiyeli olabilir mesela. Ya da Asc yöneticisi Jüpiter’in, ikinci evdeki Güneş ile kavuşumu, özgüven konusunda sizi doğuştan torpilli ;) yapmış denilebilir. Uranüs’ün kadersel uzantılarından hareketle; etrafınızdaki çoğu insana nazaran sürprize açık anları yanından hiç eksik olmayan kişilerden biri olabilirsiniz ya da yaşamın sizi bi’şekilde beklenmedik olaylara doğru sürüklemesine seyirci kalabilirsiniz. Oldukça enerjik, tez canlı bu nedenle sabretme konusunda problemler yaşayan biri olarak da tarif edilebilirsiniz diye düşünüyorum.

’’

sevgili sessizgidiş haritadasıma sevgiler.onun haritasını incelerken bende takipteydim yorumları..yaptıgın her seyin farklı olmasını beni anlatmasını cok isterim bu giyiniş düşünce ve iş yasamımdada büyük yer kaplar ilişkimde bile monotonluga vs baskı ve dominatlıgagelemiyorum anında cinleşiorum bana kimse zorla bişey yaptıramayacagını bilir cok pis inadım vardır kadın erkek ilişkisinde baskıya emire karsıyım merakımkısıtlanınca kötü kız oluyorum sakarlıkta üstüme yoktur.bir anda dikkatim dagılmaya görsün hersey biribirine girer..ego konusunda elime aldıgım seyi en iyi yapmaya and içmiş gibi calısırım basarınca ego tavan tabi..kadersel olarak hep kaderin rüzgarını ensemde hissederim baktımki bocalıyorum hayat beni zorluyor işte o zmaan kadere bırarım sürüklenip dururum gözlerimi yine güzel farklı bir yerde ve durumda acarım sans bu konuda yanımda sanırım süprizleriyle

aprilios Yazılan:3. evinizdeki Venüs & Mars Balık kavuşumu, ilk etapta aklıma şu atasözünü getirdi: ‘’tatlı dil yılanı deliğinden çıkarır’’ makara Düşün sürecinizde imajinasyon önemli bi’öge sayılabilir. Venüs & Mars Balık ikilisinin enerjisi, zihninizde daima iyimser, merhametli ve idealist pencereleri aralayan olacaktır. Yaratıcılık evi olarak da tabir edilen beşinci ev yöneticisinin, üçüncü evdeki Venüs olması; duygu süzgecinden (Balık) geçirilmiş yazı-çizi kabiliyetini (3.ev) ve ses (3.ev doğal yönetici Merkür) güzelliğini (Venüs) aklıma getiren. Modern yöneticiden alınan 60’lık hoş açı da, bu olasılıkları olumlu yönde destekleyen niteliğe sahip.

Asc & Uranüs – Venüs & Mars hatları arası gözlemlenebilen; ‘’çarpıcı bi’güzellik, çekicilik’’ olabilir. Ki bu cazibe potansiyeline bi’de Venüs-Mars & Plüto kombinasyonunu eklersek, hani tabiri ne kadar caizdir bilemiyorum fakat; benim aklıma gelebilen betimleme ‘’afet hatun’’dan ibaret oldu ;) Asc & Uranüs kavuşumu dışarıdaki dünyayı ‘’farklı’’ kıstaslardan ve olabildiğince ‘’objektif’’ değerlendirme eğiliminde olacaktır; Venüs & Mars Balık’ı ise; duyguları, hayalleri, sezgileri ve etki altında kalmaya müthiş açık doğası ile düşünecektir. Sonuç olarak, görünen yüzeydeki (sosyal maske-Asc) Solaris, başında da belirttiğim gibi ilk etapta bi’parça soğuk, belki de ukala (Kova gölgesi) olarak algılanmaya müsait tavırları ile ‘’yılanı deliğinden çıkarabilecek’’ kadar ''naif'' ve ‘’subjektif’’ düşün doğası arasında denge tutturma çabası ve bunun adına zorlanması söz konusu olabilir. Hem ‘’değişken’’ nitelik, hem de Uranüs etkisiyle dışarıdan ‘’ne zaman ne yapacağı belli olmayan’’ ve ‘’tutarsız’’ biri olarak da algılanabilirsiniz.

devam edecek...
yazma cizme calısmalarım ilk orta okulda basladı herkez anı yazarken ben ""gelecek zamanla"" ilğili kurgulamalar romantik hikayeler sevgiliye agıtlar yazardım cocuk halimde az değilmişim ama üstüne gidip geliştirmedim üzülürek söylüyorum .. güzel konusurum tatlı dil burada cok işime yarıyor hitabete ayrı bir ilğim var hayalim bir cok kişiye ders seminerler veren biri olmaktır amahep tatlı olmuyor dilimin sivrildiği zamanlarda cok olmustur münazara ve karsılıklı söylesilerde cok sert savunucu olabiliyorum sonuc herzaman benim takımım kazanıyor . görünüş olarak ortamda cok dikkat cektiğim söyleniyor ama konusup kaynasınca dah cok seviolar beni o ulasılmaz kaf dagı prensesi gidiyor bir anda can oluyor aa biz seni hiç böyle düşünmemiştik ne kadar sıcakmıssın diye ..
arada normal normal giderken bir anda sıkılıyorum ve degişiklik arıyorum bu riskli sporlar veya gezmeler insanlar bana güvenirler sadece ama neyi nasıl ve ne zaman yapacagımı kimse söyleyemez o an içimden nasıl geliyorsa onu yaparım engelleri umursamam
sevgili aprilios yorumunu dört hata ondört gözle beklediğimi iletiyim ama elimde olmayan aksaklıklardan dolayı nete giremedim bugün nasip oldu yorumlarındaki o cuk oturmus tabirini bende vurgulamak istiyorum yine harikasın arkadasım tesekkürler dil çýkarma

felice için - aeon - 11-26-2009 05:37 PM

felice için
analizi yaprken inanılmaz keyif aldım.
sitede samimi ve hazırcevap tavırların sanırım bunda etkili oldu.umarım sen de okurken keyif alırsın.

GÜNEŞ KOVA (dolunay konumu ve açıları)
kovaya has yaratılıştan gelen , bir muhalif duruşun ve isyan dürtün olması kuvvetli (fotolardan sonra iyice pekİşti)
güneşinin kova ve ayının da aslan olup birbirlerine zıt açı yapmasını da hesaba katarsam ,kendini özel hisetmek konusunda
diğer insanlara oranla bir adım önde olabilirsin.
kova tarafın, toplumsal alanda çılgınlaşmak ve tabu yıkmaktan taraf. güneşinle kova gibi toplum önünde parlamak istiorsun.
aslan da kova da özel hissetmek ister.ancak tarzları çok farklıdır. kova , egolarla alay eder ve insanlar aidiyet duygusu
hissettiren şeylere muhaliftir.. ezilen insanların yanında durmak ister, özgürlük ruhludur.
öte yandan duygusal ihtiyacın bir aslan gibi; kovadaki köksüzlük gibi bir durumun yok.gülücük)
yani biraz pohpohlanmak ve asil hissetmek gibi bir durumun var.
bir dolunay insanı olarak çelişkin ,kral ve devrimci olmak arasında gidip gelebilir.
bunların zıtlığının huzursuzluk yaratması yüksek olasılık.duygu vekişilik arasında zıtlık(180).özel yaşamında aslan ,
toplumsal alanda kova yönüne ağılık verdiğimde kendini iyi hissetmek...
muhtemelen insanlara cinsiyet gözetmeden yaklaşman , karşı tarafta aşk olarak algılanmış olabilir.
oysa sen, sadece insan olarak yaklaşmışsındır.
sosyalliğinden ötürü ,plutonik abimizle aranda kıskançlık sorunların olmuş ihtimali var..;)
eşin tarafından, kısıtlandığınsa sert tavırların olabilir.
işte bu durumda yaradılıştan gelen kova yönün isyanı basar ve merküri yönünle
çok sert konuşmalar yapabilirsin.
güneşin toplumsal alanda parlamaya müsait(kova gib);yani belli bir fikirin üstünde dönen(kova) arkadaşlıklar kurmak ve bu grubun mutlak
ve desspot lideri değil ama fikri öenmsenen ve özel bir parçası hissetmek gibi bir ihtiyacın olabilir
.kova gibi parlamak ve orjinallik ile insanları etkilemek.
yükseleni de hesaba katarsak ;
farklı alanlara ilgi duyan ve bilgiye aç bir tavır.bana çok sosyal bir insan gibi geldin.
mc kova ;güneş 10ev ve merkür kova sahibi biri olarak;insanların tabularına ve köhneleşen değerlerine karşı bir tavır takınabilirsin.,
bu durumlarda kendini "kral çıplak" diye bağrırken bulabilirsin.)).çünkü ,insanlar içten içe toplumsal köhneliklere birisinin
tepki vermesini ister. öte yandan tavır alanı da garipserler.

güneş ve ay zıtlığı aklıma ebeveynleri getirdi.
anne ve baban arasım ille de müthiş sürtüşme olması gerekmez.ancak;
birbirlerinden farklı kişikte olabilme ihtimali var.biri daha rasyonel diğeri daha duygusal olması gibi...

felice için - aeon - 11-26-2009 05:38 PM

MERKÜR 9.ev
,jupiter akrepten kare , plutodan kare ,uranüs 60 der.
şimdi ilk olark.acaba yavaş düşünen konsantrasyonu yüksek biri misin diye düşündüm.(plutodan dolayı)
sonra gerek merkür kovasının hızı , gerek merküri yönün ,gerek jupiterin orb aralığının daha az
oluşu , plutodan daha ön planda geldi.
senin pluton, aşırı konsantrasyondan ziyade tabulara , gizemlere ve insanların sırlarına karşı ilgi vermiş olabiliri.

her merkür kovası mucit veya deha diyemeyiz .öte yandan her merkür kovası orjinaldir ve keşfederek düşünmeyi sever.
üstelik merkürünün uranüsle 60 lık destekleyici buna yardımcı olur.
yine merkürün konumuna baktığımda;

merkür kovası olarak;birşeylerin sana tabu olarak sunulması sinirlerini bozabilir.(plutonu ve harita genelini de hesaba katarsak)
merküri yönünü de hesaba katarsak ;çabucak keşfetmek durumun olabilir.
sana ergenlik dönemlerinde,"aman bak bu ayıp olur", "böyle yap", "bu günah","insanlar ne der" türü laflar sinirini bozmuş olabilir.
ve otomatikman bunlara kova yönünle
saldırma ve isyan etme ihtiyacı hissetmiş olabilirsin.
merkürün jupiter akrepten kare almış
merkür özelliklerini arttıran bir açı ;meslea inanılmaz bir merak dürtün olabilir.
uzun bir yazıyı ,jet hızıyla ve sabırsızca okumak gibi....ancak ,olumsuz anlamda zekana fazla güvenmekten hatalar yapabilirsin.
arasıra elektriklenen merkürün ve civa gibi bir merküri sinirlerinle , sağa sola laf atmak, bazen gergin olup sataşmak
gibi bir durum olabilir;)
.yükselen ikizler olarak ; uzun parmaklı, uzun kollara ve bacaklara sahip ,cin bakışlı olma ihtimalin var.
.elçabujluğu marifet isteyen işlerde başarılı olabilirisin.
insanlarla inançlardan sürekli konuşmak ihtiyacı hissedebilirsin(jupiter ).güneşi de hesaba katarsam kendini bu şekilde
gösterip insanlar ttanıttığında ruhun zirvede hisseder.

jupiter akrebinden ve plutodan gelen bu açıyla çok tabu bir konudan insanlara rahatça bahsettiğinde seni bir uzaylı
gibi algılabilirler.
bir görüşe katılmasan dahi ksrşıt görüşü objektif değerlendirebirsin..genellikle insanlraın bekledikleri karşıt görüşü de
fanatikçe ve subjektif biçimde eleştirmen doğrultusundadır.ancak , merkür kovası objektif davranmayı sever.bu durmlarda insanlar
senin gerçek tarafını sorgulamaya çalışırlar.
tabu dolu zihinler merkür kovasını anlamaz ve içinde bir fesatlık arar.
HARİTANDA SATURN ENERJİSİ DE VAR.KOVA VE SATURN ENERJİSİ BİRLEŞTİĞİNDE ORTAYA GELENKSELİ VE YENİLİĞİ BİRLEŞTİRMEYE ÇALIŞAN
İNSANLAR ÇIKAR. OLUMDUZ ANLAMINDA ;yenilik ve gelenek çatışması yaşayabilirsin.

jupiter merkürünü hızlandırmakla birlikte konsantrasyonunnu düşürmüş olabilir.aslında akrep özellikleri bakımından şanslı
doğmuşsun;
yani merküri sabırsızlığını yendiğin takdirde ; bir konuda inanılmaz derinleşebilrisin;
merkür kovası , birşeye herkes inanıyor diye hemen atlamaz ,akılcı tarafı ağır basar.
her inanç eskir. her inancın da biraz çağa uydurulması gerekir;
işte bir kovanın haritasında, saturn enerjisi de olduğunda bunu başarabilir.kova biraz akılcıdır ;yazılarından da anladığım
kadarıyla inançlarını, çağa uydurmaya ve pozitif bilimlerle örtüştürmeye çalışıyorsun..
aksi olamazdı zaten. zihnin aklıcılıkla ve inaçlarla meşgul.fıtratın böyle ;)
son olarak , insanları lafla yaralama huyun olabilir.bir anda hazırcevap şekilde laf sokup insanların
tepkisini çekebilirsin.

felice için - aeon - 11-26-2009 05:39 PM

MARS
marsın konumu ;aradığın erkek arketipini vereceğinden ;
saturn ve pluto kavuşumunu hesaba katarsak ;biraz sert ve ciddi tiplere karşı çekilebilrisin;

DSC
uranüs dsc kavuşumun var.7.ev tamamlandığımız alandır ama kovalar seni çokta tamamlamaktan ziyade ;
uranyen ilişkiler kurman olasılığı üzerinde durdum.mesela astrolojiyle ve böyle garip konularda zihinsel olarak senin
ilgiini çekebilecek insanları hayatına çekebilrisin
.çünkü, zaten uranüs enerjin var. farklı olmak gibi bir çok özelliği sana öğretmelri bana
mantıklı gelmedi.(hatta sen onları çırak çıkartırsın gülücük)
ancak ,çatlaklara karşı ilgin buradan çıkıyor olabilir:Dr.hause ;)
urenyen ilişkiler vasıtasyıla kendini daha rahat tanıma şansı elde edebilirsin.

KİRON
şironun yorumu konusunda çok birşey bilmiyorum
ama 12.evinde yani bulunduğu ev konularında kensine hayrın olmayıp başkalarına hayrın dokunması söz konusun var.
belki iç dünyanda sürekli huzursuz kensini didikleyen bir tarafın olabilir.
ama insanlara karşı belli bir şifacılık ve danışmanlık(12.ev) etmek gibi özelliklerin olabilir.
bir şekilde sorunlu insanların yarasını sarmaya çalışmak gibi.

haritanda su elementi eksiği var.empati yapmak , aşırı duygusallık gibi kavramlar senin
gibi birisine biraz gereksiz geliyordur.öte yandan eksik elementimizi hayatımıza giren insanlarla tamamlamak
durumumuz var.biraz 7.eve benziyor.

üstelik kiron haritanda güçlü çalışıyor.kişsel gezegenlerine dokunmu.
çeşitli takıntılar geliştirmek ve titizliğin sınırlarını zorlamak ...

-bitti-

Cvp: felice için - Félicé - 11-26-2009 11:05 PM

Sevgili Aeon; Sen zahmet verirken keyif alırsan, ben okurken nasıl bir zevk alırım düşün artık. Çok teşekkür ederim, vaktini ayırdığın ve bilgini benle paylaştığın için. çiçek