Türkiye'nin en büyük astroloji platformuna hoş geldiniz.
Doğum Haritası Analizi... - Yazdırılabilir Sürüm

+- Türkiye'nin en büyük astroloji platformuna hoş geldiniz. (http://www.astrosohbet.com/forum)
+-- Forum: ASTROLOJİ (/forumdisplay.php?fid=13)
+--- Forum: DOĞUM HARİTASI - Analizler (/forumdisplay.php?fid=36)
+---- Forum: Üyelerin Doğum Haritası Yorumları (/forumdisplay.php?fid=259)
+---- Konu: Doğum Haritası Analizi... (/showthread.php?tid=3)

RE: Doğum Haritası Analizi... - ay_se - 07-26-2007 08:04 PM

süpersin ne diyim yükselcimmm.. bana yaramaz kızımı anlattın ve cidden anlattığın benim kızımgülücük

RE: Doğum Haritası Analizi... - yükselenbaşak - 07-26-2007 08:10 PM

yb Yazılan:Kuzey Ay Düğümü Yay ve 4.evde konumlanmış. Bu da demek oluyor ki hem Yengeç Kuzey Ay Düğümü hem de Yay Kuzey Ay Düğümü etkileri görülecek onda… 4.evdeki bir Kuzey Ay Düğümünün etkileri, geliştirilecek yetenekleri, uzak durulması gerekenler ve öneriler için http://www.astrosohbet.com/showthread.php?tid=790 sayfasında bir şeyler yazmıştım okumanı tavsiye ederim ;) Kuzey Ay Düğümü Yay’dayı da yazıcam ordan takip edebilirsin ;)

demiştim ancak bu yanlış olmuş Ayşe'cim çünkü KUZEY AY DÜĞÜMÜNÜN BULUNDUĞU EV YAŞAM DERSLERİNİN ÖĞRENİLDİĞİ ARENAYI GÖSTERİR, BURÇ DA KİŞİLİKTE MEYDANA GELMESİ GEREKEN DEĞİŞİMİ VE GELİŞİMİ GÖSTERİR gülücük Yani bu durumda kızın Yay Kuzey Ay Düğümünün gerektirdiği psikolojik ve ruhsal değişimlerini, 4.ev arenasında gerçekleştirebilecektir .)

RE: Doğum Haritası Analizi... - ay_se - 07-26-2007 08:22 PM

yani aile haytına bağlı ama bundan rahatsızlık duyabilir.inançları konusundada gel gitler yaşayabilir.

RE: Doğum Haritası Analizi... - Hades - 07-26-2007 08:32 PM

Yükselen başak peki satürn ve kuzey ay düğümü aynı burçta ve evde olursa ne olur ?

Cvp: RE: Doğum Haritası Analizi... - yükselenbaşak - 07-27-2007 12:51 AM

Hades Yazılan:Yükselen başak peki satürn ve kuzey ay düğümü aynı burçta ve evde olursa ne olur ?

Ruhsal astroloji kitabına göre bu; aynı yaşam dersinin yoğunluğunun iki kat olması demektir. Örneğin; 4.evdeki Yengeç Kuzey Ay Düğümü ya da 11.evdeki Kova Kuzey Ay Düğümü...

Satürn ile kavuşumda mı Ay Düğümü? Eğer kavuşumda ise benim fikrim Satürn zorla da olsa, er ya da geç söke söke güzelce öğretecektir Kuzey Ay Düğümünün öğrenilmesi gerekenlerini gülücük Tabi hangi burçta olduklarını da önemsememek olmaz, Satürn Terazi'de yücelir, Yengeç'de düşer. Bunları dikkate alabilirsek yorum daha doğru olur.

Cvp: Doğum Haritası Analizi... - Hades - 07-27-2007 12:59 AM

pardon göremedim göremedim 2. paragrafını bi önceki mesajı silebilirmisiniz utandım
Dalgındımda.. Benim 2. evimde oğlakta. Satürnde 2. evimde ama kovada

RE: Doğum Haritası Analizi... - Hades - 07-27-2007 01:08 AM

Kavuşumda değil :( Sadece ikisi aynı evdeymiş. Kuzey ay düğümüm uranüs le kavuşmuş ve neptün.

RE: Doğum Haritası Analizi... - Hades - 08-08-2007 01:29 PM

Neredeyse 5 aydır güneş - uranüs zıt açım var ve kendimi çok huzursuz aynı zamanda garip hissediyorum. Nedeni bumu ? Natal güneşe transit uranüs zıt açı yaparsa bu tip şeylermi olur ?

RE: Doğum Haritası Analizi... - Kurby - 08-08-2007 01:52 PM

Uranüs transitleri , ani değişim içerir.Değişime direnç huzursuzluk verir.Bırak aksın, her ne olacaksa olsun.Ne olacaksa güzel olacak.

RE: Doğum Haritası Analizi... - Hades - 08-09-2007 03:43 PM

Yaşasınn :D bugün uranüs güneş zıt açım bitti :D Gayet aktifim nedense gülücük