Türkiye'nin en büyük astroloji platformuna hoş geldiniz.
Büyük Haç ( Grand Cross ) - Yazdırılabilir Sürüm

+- Türkiye'nin en büyük astroloji platformuna hoş geldiniz. (http://www.astrosohbet.com/forum)
+-- Forum: ASTROLOJİ (/forumdisplay.php?fid=13)
+--- Forum: AÇILAR (/forumdisplay.php?fid=30)
+---- Forum: Özel Açı Kalıpları (/forumdisplay.php?fid=203)
+---- Konu: Büyük Haç ( Grand Cross ) (/showthread.php?tid=2565)

1 2 3 4 5 6 7 8

RE: Büyük Haç ( Grand Cross ) - astrosohbet - 01-07-2011 05:45 PM

(01-07-2011 05:33 PM)panel Yazılan:  Büyük kare'm jüpiter tarafından uyarıldı.(büyük kare'm Venüs-Uranüs-Jüpiter-Şiron arasında)Kavuşuma 3-4 derece kala işten ayrıldım.Kavuşumu geçeli 5 derece oldu.Hala hem iş,hem aşk anlamında hiçbir olumlu gelişme yok.İsyanlardayım...

Sadece Jüpiter transiti yaşamıyorsun , Satürn transiti de yaşıyorsun bu dönemde ( ve 8-9 ay kadar sürecek )

Transit Satürn , senin Oğlak burcundaki Marsına kare açı yapıyor.
Yani Oğlak burcundaki Marsının önünü kesiyor , hareket alanını daraltıyor.

Bence yinede Jüpiter transitinin Koç burcuna geçişi olumlu gelişmelere işaret edebilir.

RE: Büyük Haç ( Grand Cross ) - vatansever - 02-03-2011 08:30 PM

dünyaca ünlü tanınmış kişilerde çoğunlukla varmı bu açı merak ettim şimdi..

RE: Büyük Haç ( Grand Cross ) - Yargıç - 02-03-2011 11:42 PM

(02-03-2011 08:30 PM)nfs hp Yazılan:  dünyaca ünlü tanınmış kişilerde çoğunlukla varmı bu açı merak ettim şimdi..

olabilir.yani illa olcak denemez tabi ama bi karenin verebileceklerini düşün bir de büyük karenin.gezegenlerin hangi gezegen olduğu ve hangi burçta bulunduğuna göre potansiyeller olabilir.4 gezegenin her birinin birbiriyle etkileşmesi sonuçta

RE: Büyük Haç ( Grand Cross ) - panel - 02-27-2011 05:15 PM

Büyük kare ile ilgili ayrıntılı şeyler bilen varsa paylaşabilir mi arkadaşlar?Ben hiç bulamıyorum.

RE: Büyük Haç ( Grand Cross ) - liorente - 04-28-2011 06:37 PM

Merhaba arkadaşlar,

forumdaki ilk mesajım bu. http://www.astro.com/cgi/chart.cgi?cid=lrvfileZZEmC2-u1303721510&lang=e&gm=a1&nhor=1&nho2=1&btyp=2&mth=gw&sday=28&smon=4&syr=2011&hsy=-1&zod=&orbp=&rs=0&add=18&add=14&ast= haritam ise bu, her zaman zor bi haritam olduğunu söylemişlerdir, hatta tam profesyonel olmayan astroloji ile uğraşan arkadaşım haç vs. bir şeylerden bahsetmişti, her zaman kuşkuyla ve tereddütde kaldım. acaba benim haritamda başlıkta bahsettiğiniz şeye benzer bir durum var mı acaba?

RE: Büyük Haç ( Grand Cross ) - marskovası - 08-02-2011 07:07 PM

Büyük Haç kitabını getirmemin sebebi t-kare izlerini rastlarım diyeydi Almanya'dan birkaç yere rastladım, aklımda kalan ama bu başlığı ilgilendiren; kadın vesta'yı da ekliyor büyük haç'a...

RE: Büyük Haç ( Grand Cross ) - venüs85 - 09-25-2011 01:57 PM

Sınıfımda bir çocuğum var ( 4 mayıs 2006, 9:15 afyon doğumlu) çok hareketli, yerinde duramayan, oldukça hiperaktif bir yapısı ve dikkat eksikliği olan bir çocuk, haritasını incelediğimde boğa-aslan-akrep-kova arasında büyük karesinin olduğunu gördüm. Güneşi boğada (11.evde), saturnü aslanda (ayla beraber 2. evde), jüpiteri akrepte (5.evde) ve neptünü kovada (9.evde). Bu çocuğumla ilgili en çok karşılacağım sorunlar neler olabilir?

RE: Büyük Haç ( Grand Cross ) - ELF - 09-25-2011 03:21 PM

Büyük kare çok etkin olmayabilir ay-satürnün diğerlerine orbu geniş.Güneş-jüpi-şiron ve güneş-jüpi-neptün arasında t-kare var.

Mars-uranüs-jüpi su üçgenini uçurtma kalıbına tamamlayan güneş boğa .

Ay-satürn kavuşumu şirona karşıt ,merkür-pluto 120 lik açısı var. Bunlar dikkat sorunu yaratır gibi gelmedi amaacaba

RE: Büyük Haç ( Grand Cross ) - venüs85 - 09-25-2011 03:26 PM

(09-25-2011 03:21 PM)ELF Yazılan:  Büyük kare çok etkin olmayabilir ay-satürnün diğerlerine orbu geniş.Güneş-jüpi-şiron ve güneş-jüpi-neptün arasında t-kare var.

Ay-satürn kavuşumu şirona karşıt ,merkür-pluto 120 lik açısı var. Bunlar dikkat sorunu yaratır gibi gelmedi amaacaba

Hmm bilemiyorum fazlasıyla girişken bir çocuk mesala sınıfta başka bir arkadaşına söz veriyorum konuşması için, kendisine verildiğini zannedip hemen atlıyor :D durdurmakta zorluk çekiyorum.

RE: Büyük Haç ( Grand Cross ) - ELF - 09-25-2011 03:34 PM

(09-25-2011 03:26 PM)venüs85 Yazılan:  
(09-25-2011 03:21 PM)ELF Yazılan:  Büyük kare çok etkin olmayabilir ay-satürnün diğerlerine orbu geniş.Güneş-jüpi-şiron ve güneş-jüpi-neptün arasında t-kare var.

Hmm bilemiyorum fazlasıyla girişken bir çocuk mesala sınıfta başka bir arkadaşına söz veriyorum konuşması için, kendisine verildiğini zannedip hemen atlıyor :D durdurmakta zorluk çekiyorum.

gülücük doğum saati sabah 9:15 ise mars 1.evde aasc kavuşum ,merkür koç,venüs koç olur o kadar