Türkiye'nin en büyük astroloji platformuna hoş geldiniz.
7.Evi (Dsc) İrdeliyoruz - Yazdırılabilir Sürüm

+- Türkiye'nin en büyük astroloji platformuna hoş geldiniz. (http://www.astrosohbet.com/forum)
+-- Forum: ASTROLOJİ (/forumdisplay.php?fid=13)
+--- Forum: EVLER (/forumdisplay.php?fid=29)
+---- Forum: 7.Ev (/forumdisplay.php?fid=152)
+---- Konu: 7.Evi (Dsc) İrdeliyoruz (/showthread.php?tid=2132)

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21

RE: 7.Evi (Dsc) İrdeliyoruz - Kıvılcım - 08-24-2011 03:20 PM

arkadaşlar aşağıda eşimin ve benim haritalarımız vr bize ne dersiniz

RE: 7.Evi (Dsc) İrdeliyoruz - picachu - 08-24-2011 04:23 PM

kvivilcim yabanci ulkeden esiniz heralde dogum bilgilerindede oldugu gibi..

sizin 9uncu eviniz balik jupi icinde juno ordagülücük aslan burcu ikinci evinizde isyerinde ya da is araciligiylami tanistiniz?ya da bi alisveris merkezi? 7inci evde oglak saturn 12.inci evde bu da uzaklari gosterebiliyodu galiba:P

esinizin 7inci evinde boga yonetici yine ayni evde.. junosu bogada 6inci evde is ortami yine...
9uncu evde aslan burcu kistirilmis.. aski disardan biriyle yasayacak anlaminda galibam bu dagülücük

( astrolojiden anlamam:P nacizane gorduklerimi yazdimgülücük) bunlari herkes goruyodur heralde..gülücük sadece erkek arkadasimda farkli kulturden ve ikimizin haritasida sizinkilere benziyor.. tabi biz birbirimize nasipmiyiz bilememgülücük

RE: 7.Evi (Dsc) İrdeliyoruz - Kıvılcım - 08-24-2011 04:56 PM

Yorum için teşekkür ederim
gülücük Picachu selamlar
Umarım nasipsinizdir tabi senin için hayırlı olacaksa canı gönülden söylüyorum bunu

Evet doğru yorumlama yaptın..
Eşim ile iş ortamında tanıştık ve evlendik

RE: 7.Evi (Dsc) İrdeliyoruz - aeon - 09-14-2011 10:50 AM

(09-11-2011 09:10 PM)bertel Yazılan:  Merhabalar benim 7.evimde ay var.Ayın görünümleri:
Ay üçgen merkür,Ay üçgen jüpiter,Ay üçgen neptün,Ay karşıt açı saturn,Ay karşıt açı Ploto şeklinde.
Benim 7.evim Koçla başlıyıp Boğa ile sonlanıyor.Mars 2.evde akrapte,1.evdeki saturnla kavuşumda,10.evde yengeçte bulunan MC ve Şans Noktası iie üçgen görünümde.Yorum yapabilirmisiniz acaba? (venüs kavuşum güneş,venüs üçgen uranüs ve venüs kare saturn)
http://www.astro.com/cgi/chart.cgi?cid=mebfilehNB86G-u1314019998&lang=e&gm=a1&nhor=2&nho2=2&btyp=2&mth=gw&sday=12&smon=9&syr=2011&hsy=0&zod=&orbp=&rs=0&add=22&ast=

bertel ;

benim kullandığım ev sistemine göre 7. evinde sadece koç var. yani ay ve boğayı hiç karıştırmıkyorum.

7.evini koç kesmiş ve yönetici mars , akrep burcunda . iyi durumda .
satürnle de geniş açılı bir kavuşumu var.

kendinden yaşça büyük biraz çatışmacı ve karizmatik insanlara ilgin olabilr. aynı zamanda sen de ilişkide rekabetten ve biraz hareketten hoşlanabilirsin.

ancak dikkat derim , 7.ev yöneticisi mars , venüsüne kare yapmış . bu gerilimlerin fazlası zaralı olabilir. üstelik mars akrepte , venüs aslanda yani sabitler arasındaki sürtüşmede enerji birikir ve bir anda patlar verygood

RE: 7.Evi (Dsc) İrdeliyoruz - virgo- - 09-14-2011 12:26 PM

benim 7. evimde hiç gezegen yok.7. evim balıkta.7. evimi yorumu ne olur sizce haritaya göre"pek anlamadim"
[Resim: vnkr5w.jpg]

RE: 7.Evi (Dsc) İrdeliyoruz - bertel - 09-14-2011 10:22 PM

(09-14-2011 10:50 AM)aeon Yazılan:  
(09-11-2011 09:10 PM)bertel Yazılan:  Merhabalar benim 7.evimde ay var.Ayın görünümleri:
Ay üçgen merkür,Ay üçgen jüpiter,Ay üçgen neptün,Ay karşıt açı saturn,Ay karşıt açı Ploto şeklinde.
Benim 7.evim Koçla başlıyıp Boğa ile sonlanıyor.Mars 2.evde akrapte,1.evdeki saturnla kavuşumda,10.evde yengeçte bulunan MC ve Şans Noktası iie üçgen görünümde.Yorum yapabilirmisiniz acaba? (venüs kavuşum güneş,venüs üçgen uranüs ve venüs kare saturn)
http://www.astro.com/cgi/chart.cgi?cid=mebfilehNB86G-u1314019998&lang=e&gm=a1&nhor=2&nho2=2&btyp=2&mth=gw&sday=12&smon=9&syr=2011&hsy=0&zod=&orbp=&rs=0&add=22&ast=

bertel ;

benim kullandığım ev sistemine göre 7. evinde sadece koç var. yani ay ve boğayı hiç karıştırmıkyorum.

kendinden yaşça büyük biraz çatışmacı ve karizmatik insanlara ilgin olabilr. aynı zamanda sen de ilişkide rekabetten ve biraz hareketten hoşlanabilirsin.

ancak dikkat derim , 7.ev yöneticisi mars , venüsüne kare yapmış . bu gerilimlerin fazlası zaralı olabilir. üstelik mars akrepte , venüs aslanda yani sabitler arasındaki sürtüşmede enerji birikir ve bir anda patlar verygood

Yorumunuz için teşekkür ederim,marsın 1o.evdeki mc ile üçgen açısı ikili ilşkide bulunduğum insanın kariyerime ve hayat hedeflerime maddi ,manevi yardımcı olacağını gösterir mi?

RE: 7.Evi (Dsc) İrdeliyoruz - aeon - 09-14-2011 11:08 PM

(09-14-2011 10:22 PM)bertel Yazılan:  
(09-14-2011 10:50 AM)aeon Yazılan:  

bertel ;

Yorumunuz için teşekkür ederim,marsın 1o.evdeki mc ile üçgen açısı ikili ilşkide bulunduğum insanın kariyerime ve hayat hedeflerime maddi ,manevi yardımcı olacağını gösterir mi?

evet gösterir verygood

RE: 7.Evi (Dsc) İrdeliyoruz - ariess - 09-17-2011 04:37 AM

aeon whole sıgnla mı bakıyorsun ?

RE: 7.Evi (Dsc) İrdeliyoruz - aeon - 09-17-2011 12:15 PM

(09-17-2011 04:37 AM)ariess Yazılan:  aeon whole sıgnla mı bakıyorsun ?

evet whole sign kullanıyorum

RE: 7.Evi (Dsc) İrdeliyoruz - ariess - 09-18-2011 06:54 AM

buaralar kafam karıstı whole sıgna yakınım oyuzden sagol gülücük