Türkiye'nin en büyük astroloji platformuna hoş geldiniz.
Büyük Şans Üçgeni - Grand Trine - Yazdırılabilir Sürüm

+- Türkiye'nin en büyük astroloji platformuna hoş geldiniz. (http://www.astrosohbet.com/forum)
+-- Forum: ASTROLOJİ (/forumdisplay.php?fid=13)
+--- Forum: AÇILAR (/forumdisplay.php?fid=30)
+---- Forum: Özel Açı Kalıpları (/forumdisplay.php?fid=203)
+---- Konu: Büyük Şans Üçgeni - Grand Trine (/showthread.php?tid=1663)

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12

RE: Büyük Şans Üçgeni - Grand Trine - su perisi - 04-19-2011 01:51 AM

Bu arada VIP olmuşum. Çok mutlu oldum gülücük Aslında bu üçgenlerden t karelerden hiç haberim yoktu ama burdaki haritamı görünce var sandım. Neyse ne yapalım.
Ben de aşkta şansı anlatıyordur diye şöyle bir aklımdan geçirmiştim :(
Sağlık olsun...

RE: Büyük Şans Üçgeni - Grand Trine - penelope - 04-21-2011 02:56 AM

bende de ay - mars - jüpiter su üçgeni var 7 - 3 -11.evlerde hava grubu burçların evinde oluşmuş bir su üçgeni ne işe yarar ki gülücük

RE: Büyük Şans Üçgeni - Grand Trine - Mahinur - 04-22-2011 09:38 AM

Bende de toprak Merkür-Ay-Uranüs Toprak Üçgeni var.12.8.ve 4.evlerde.gülücük

Burcum Koç ama zerre ateş grubu özelliği taşımıyorum.Üçgen toprak,yükselen toprak,ay burcu toprak..Toprak oğlu toprak.

RE: Büyük Şans Üçgeni - Grand Trine - Derin - 04-23-2011 01:11 AM

valla Equilibrium hangi işe elini atarsan at bence sen çok başarılı olacaksın hatta elini attığın her işe kendi orjinal fikirlerini, yaratıcılığını katacaksın yeter ki kendine güven gözkýrpma verygood

RE: Büyük Şans Üçgeni - Grand Trine - Mahinur - 04-23-2011 12:32 PM

(04-23-2011 01:11 AM)Victoria Yazılan:  valla Equilibrium hangi işe elini atarsan at bence sen çok başarılı olacaksın hatta elini attığın her işe kendi orjinal fikirlerini, yaratıcılığını katacaksın yeter ki kendine güven gözkýrpma verygood

İnşallah Victoria.
Hiç istemediğim bir işte de olsam kendimce en iyisini yapmak için çalışırım.Ancak kendimce yolun sonuna geldim.İstediğim bölümü okuyup o alanda çalışamayacağım.Vardır bunda da bir hayır elbet..
Öte yandan,hatırlıyorum,Yıldırım bu üçgen ve uçurtma açımın yüksek eğitime işaret edebileceğini de söylemişti.

RE: Büyük Şans Üçgeni - Grand Trine - zsevimLee - 05-12-2011 09:53 PM

mars-merkür-satürn şans üçgeni nasıl bir etki yaratır acaba?

RE: Büyük Şans Üçgeni - Grand Trine - astrosohbet - 05-12-2011 11:35 PM

(05-12-2011 09:53 PM)zsevimLee Yazılan:  mars-merkür-satürn şans üçgeni nasıl bir etki yaratır acaba?

mars - satürn arasındaki üçgen açının orb aralığı 9 yani oldukça geniş ve dolayısıyla çokta etkili değil bunu söylemeliyim.

merkürün başak burcunda olup + hem ay ile bağlantısı hem mars hem de satürnle hoş açılar yapması bence onu haritanda özel kılıyor.
aslan burcundaki gezegenlerinin tembellik eğilimini aşabilirsen , odaklandığın konularda ( eğitim , öğrenim , iletişim , yabancı diller , yazmak , çizmek vb.) hızla yol alma benzeri bir yeteneğe sahip olabilirsin.

RE: Büyük Şans Üçgeni - Grand Trine - zsevimLee - 05-12-2011 11:46 PM

(05-12-2011 11:35 PM)Yıldırım Yazılan:  
(05-12-2011 09:53 PM)zsevimLee Yazılan:  mars-merkür-satürn şans üçgeni nasıl bir etki yaratır acaba?

mars - satürn arasındaki üçgen açının orb aralığı 9 yani oldukça geniş ve dolayısıyla çokta etkili değil bunu söylemeliyim.

merkürün başak burcunda olup + hem ay ile bağlantısı hem mars hem de satürnle hoş açılar yapması bence onu haritanda özel kılıyor.
aslan burcundaki gezegenlerinin tembellik eğilimini aşabilirsen , odaklandığın konularda ( eğitim , öğrenim , iletişim , yabancı diller , yazmak , çizmek vb.) hızla yol alma benzeri bir yeteneğe sahip olabilirsin.

tembellik konusunda çok çok haklısın maalesef :( sürekli aklımda yapılacak işler olmasına rağmen bi türlü hayata geçiremiyorum özellikle şu aralar utangaç bunu aşabilirsem bence de iyi olacakgülücük tüh mars-satürn açının orbu biraz daha dar olsaydı ya keşke :D sağol yıldırım çiçek

RE: Büyük Şans Üçgeni - Grand Trine - aeon - 05-13-2011 10:28 AM

topraktaki merkürün olduğu duruma yapan üçgen açılar mantık muhakeme gibi yeteneklkeri arttırır.

matematikler aran nasıl acaba ?

merkür-mars-satürn -uranüs ve pluto açıları matematik konusunna kabiliyet veriyor.
doğal olarak merkür başak , merkür ikizler , merkür koç ve merkür oğlak sayısalda iyi oluyor.

aynı şekilde merkür balık , merkür yay ve merkür neptün ve merkür jupiter açıları da sözel felsefi ve bütünü görmek isteyen alanlarda başarılı oluyor.

RE: Büyük Şans Üçgeni - Grand Trine - astrosohbet - 05-13-2011 08:21 PM

(05-13-2011 12:18 PM)Kıvılcım Yazılan:  Arkadaşlar bende bu üçgen yok sanırım
doğru mu bakmşım?

doğru bakmışsınız evet doğum haritanızda büyük şans üçgeni yok.