Türkiye'nin en büyük astroloji platformuna hoş geldiniz.
T Kare Açı Kalıbını İnceleyelim.. - Yazdırılabilir Sürüm

+- Türkiye'nin en büyük astroloji platformuna hoş geldiniz. (http://www.astrosohbet.com/forum)
+-- Forum: ASTROLOJİ (/forumdisplay.php?fid=13)
+--- Forum: AÇILAR (/forumdisplay.php?fid=30)
+---- Forum: Özel Açı Kalıpları (/forumdisplay.php?fid=203)
+---- Konu: T Kare Açı Kalıbını İnceleyelim.. (/showthread.php?tid=1288)

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24

RE: Cvp: T Kare Açı Kalıbını İnceleyelim.. - astrosohbet - 08-17-2008 12:56 AM

Musti Yazılan:Benim haritamda t-kare var mı acaba? Ekleyemedim şimdi haritayı doğum bilgilerim:06.04.1990 saat:21:10 üsküdar/istanbul

haritan ÜYELERİN DOĞUM HARİTALARI konu başlığımızda mevcut musti.
linkini veriyorum , harita silik çıkarsa bilgisayarında YENİLE tıklarsan düzelecektir ok.

http://www.astrosohbet.com/showthread.php?tid=748&page=5

haritanda uranüs-neptün kavuşumun + güneş + şiron arasında T-Karesi açı kalıbı görünüyor musti..

RE: T Kare Açı Kalıbını İnceleyelim.. - astrosohbet - 08-19-2008 12:27 AM

Uranos Yazılan:Arkadaşlar yıldırım'ın çıkarttığı haritaya göre benim de venüs satürn neptün arasında t kare açı kalıbım var. Nasıl yorumlarsınız? Eğer uymuyorsa kendi çıkardığım haritayı baz alacağım dagülücük)

işte burada yanıldınız , venüs-satürn ve neptün arasında ki T-Karenizi değil benim pek beğenmediğiniz haritamda , japonyanın haritasına bile baksanız görmeniz lazım gülücük

daha açık ifadeyle ; venüs-satürn kareniz var mı ? cevap= var
venüs-neptün zıt açısı var mı ? cevap = var
satürn-neptün kareniz varmı ? cevap = var

öyleyse venüs-satürn-neptün T-Kareniz var gülücük)

RE: T Kare Açı Kalıbını İnceleyelim.. - astrosohbet - 08-19-2008 12:33 AM

Uranos Yazılan:
Yıldırım Yazılan:
Uranos Yazılan:Arkadaşlar yıldırım'ın çıkarttığı haritaya göre benim de venüs satürn neptün arasında t kare açı kalıbım var. Nasıl yorumlarsınız? Eğer uymuyorsa kendi çıkardığım haritayı baz alacağım dagülücük)

işte burada yanıldınız , venüs-satürn ve neptün arasında ki T-Karenizi değil benim pek beğenmediğiniz haritamda , japonyanın haritasına bile baksanız görmeniz lazım gülücük

daha açık ifadeyle ; venüs-satürn kareniz var mı ? cevap= var
venüs-neptün zıt açısı var mı ? cevap = var
satürn-neptün kareniz varmı ? cevap = var

öyleyse venüs-satürn-neptün T-Kareniz var gülücük)

Ya sen de hiç pazarlığa yanaşmıyosunhımm Balık yapıcaksın illa benigülücük)

yukarıda sözünü ettiğim T-Karenin balıkla pek ilgisi yok. yükselen burcun ne olursa olsun saydığım o 3 gezegenin arasında T-Kare gerilimi var ve bunu müsait bi zamanda yorumlamaya çalışırız ok.

yükselenine gelince , bence seni balık yapan ben değilim , kader gülücük
hem yükselen balık iyidir , güzel bakışlar verir.
biraz daha uğraşırsam ikna edecem seni gülücük

RE: T Kare Açı Kalıbını İnceleyelim.. - astrosohbet - 08-25-2008 03:59 AM

simya Yazılan:Buyrun karelere.. Bu bayan hakkında ne diyebilirsiniz? Doğum saati belli değil ama açılarla konuşacak olursak..?

http://www.astrozoom.com/sonuc.php?ISIM=Bayan+&SOYAD=&GUN=23&AY=2&YIL=1983&ZONE=02+00&SAAT=12%3A00&%26=++++Ankara+Turkey+39%3A55+32%3A51+N+E++&LAT=39%3A55&LONG=32%3A51&LAT1=N&LONG1=E&YER=++++Ankara&ULKE=Turkey&submit=submit&x=44&y=21

ayakları yere sağlam basan bir bayan olduğunu sanmıyorum. bazen duygularına göre , bazende kafasına göre hareket eden ve yanlışlar yanılgılar içinde olmaya müsait biri olabilir.
duygusal konularda mesela hayalkırıklıklarını sık sık yaşayabilir yada belki çok çekicidir dışarıdan şanslı görünüyordur ama duygusal anlamda doyum verici ilişkiler kuramıyordur bi türlü vb. neptünyen sorunlardan söz edebiliriz hayatında.

şu an az bişi uykum geldi ve detaylı yorum yapamıyorum ama şunu söyleyim neptün-güney ay düğümü üzerinde ve venüs-mars ikilisine sert bakıyor bu kare çok önemli.
güneş-jüpiter ve uranüs kareleride yine istikrarsızlığa işaret eder bence.
iş çalışmalarında , hedeflerinde yada ilişkilerinde istikrar sorunu olabilir.

RE: T Kare Açı Kalıbını İnceleyelim.. - sim. - 08-26-2008 02:39 AM

Arkadaşlarımdan çevrelerindeki onlara ilginç gelen, değişik hayat tecrübeleri olan insanların doğum haritalarını toplamalarını istiyorum. Çok zevkli oluyor. Bazen bişeyler yakalıyorum, bazen tıkanıyorum. Bu da onlardan biri bitik bir evliliği ve engelli bir çocuğu varmış. Yıldırım'ın dikkat çektiği kare yorumunu bekliyorum merakla..

RE: T Kare Açı Kalıbını İnceleyelim.. - astrosohbet - 08-26-2008 03:17 AM

simya Yazılan:Arkadaşlarımdan çevrelerindeki onlara ilginç gelen, değişik hayat tecrübeleri olan insanların doğum haritalarını toplamalarını istiyorum. Çok zevkli oluyor. Bazen bişeyler yakalıyorum, bazen tıkanıyorum. Bu da onlardan biri bitik bir evliliği ve engelli bir çocuğu varmış. Yıldırım'ın dikkat çektiği kare yorumunu bekliyorum merakla..

çevrendekileri bu şekilde incelemen çok faydalı olacaktır sevgili simya -ok

söylenecek en temel şeyleri dün söylemiştim zaten. vermiş olduğun haritada satürn-plüto kavuşumunu 5.evde görüyoruz ama doğum saati belli değil demiştin bu sebeple tıkanmak doğal oluyor dert etme ok ;)

dün söylediğim gibi neptünün güney ay düğümüyle kavuşum yapması zaten neptünyen sorunlara işaret eder. fedakarlık istenecektir bu insandan..
venüs ile marsın neptünle kare yapmasıda ilişkilerde fedakarlık olasılığını arttırıyor.

transit plüto 1-2 senedir onun neptününe dokunuyor + venüs-mars kavuşumuna kare açıyla sert bakıyor. şu 1-2 senesi oldukça zorlayıcı geçmiş olabilir.

yine şu dönemde transit satürn güneşine zıt baktı + jüpiter-uranüs kavuşumuna da kare açıyla sert baktı.
oldukça neptünyen sorunlar yaşamış olan bu kişinin şu aylarda gerçekçi ve daha olgun bir bakış açısı kazanabileceğini söyleyebiliriz ama bunun için yine sıkıntılar çekmesi olasılığı var görünüyor.

transit jüpiterin 7.evinden geçmesinin olumlu olacağını yazmıştım ama doğum saati belli değildi unutmuşum pardona ;)

Cvp: T Kare Açı Kalıbını İnceleyelim.. - sim. - 08-26-2008 03:40 AM

Teşekkür ederim Yıldırım Bitik evlilik, özürlü çocuk hayat tecrübeleri var ama doğum saati belli değil malesef tıkanıyosun. Bana anlatılana göre Bitik evlilik derken görünürde; ayrı odalarda kalınması durumu yani. Adam karısına silah çekmiş, aldatıyomuş vs vs Aldatılma durumuna Neptün Mars Venüs karesi demiştim ben, kabullenişi çocuk için fedakarlık bi nevi senin de dediğin gibi.. Nası biri olduğunu bilmiyorum ama bana sevecen göründü açılardan..

RE: T Kare Açı Kalıbını İnceleyelim.. - sim. - 08-26-2008 04:15 AM

Beatricé Yazılan:Sabit burçlardaki mars-plüto karşıtlığına kare yapan bir venüs ilişkilerde yumuşaklığını kaybedip sertleşebilir, istediği eş sert,otoriter,kıskanç biri olabilir, kendisinden ve tabii t-karesinden kaynaklı ilişkileri yokuşa sürülür ama sabit burçlardaki t-kare yorumunu doğrulayacak şekilde en imkansız aşkı bile oldurabilir. Yine de çok zor bir açı.

Mars Pluto 150 lik kişinin kendi elinde değiştirebilir bu durumu ama Yıldırım'ın da dediği gibi çok Neptünik gördüm ben de Kaderine boyun eğip, evde oturup ağlamaktan başka bişey yapamaz gibi..
Zor açı dediğin t karesi mi Beatrice?

RE: T Kare Açı Kalıbını İnceleyelim.. - astrosohbet - 08-27-2008 12:59 AM

akasya Yazılan:bende ikincil (uyduruktan)t kare var ama insanı yerlerde süründüren cinsinden var mı bilmiyorum yıldırım bakabilirmisin acaba rica etsem

sevgili akasya senin mars-satürn ve lilith arasında T-Kare geriliminden sözedebiliriz. lilith ve satürnün olumsuz enerjiler yaydığını kabul edersek marsın hiçte rahat olmayabilir mesela erkekler konusunda şanssız olabilirsin ;)

Cvp: RE: T Kare Açı Kalıbını İnceleyelim.. - astrosohbet - 09-29-2008 06:35 AM

İkizler-Akrep Yazılan:bende de pluto ile merkür venüs t karesi var pluto merküre ve venüse zıt bakıyor bide kuzey ay düğümün karesi ile t kare açı oluyor sanırım , bu açının anlamı ne olabilir Yıldırım abi ?

hakan plüto ile merkür-venüs kavuşumun arasıdaki sarı renkli kesik kesik çizgiler 135 derecelik ikincil önemde olan açıyı gösterir yani zıt açı değil bilgin olsun ok.

merkür ile venüs kavuşumuna zıt açıyla bakan gezegeni sana söyleyim ; uranüse bakarsan , kırmızı ve kalınca bir çizgiyle merkür-venüs kavuşumuna zıt açı yapıyor.

T-Kare açı kalıbın yok bunuda söyleyelim ki üzülme bence çünkü gerilimli bir kalıptır ;)

ilerleyen gün ve haftalarda müsait oldukça haritanın parçalarıyla ilgili yorumlarımız gelecektir ok
böyle merak ettiğin konumları çekinmeden sorabilirsin