Türkiye'nin en büyük astroloji platformuna hoş geldiniz.
VENÜSÜNÜZ VE MARSINIZ NEREDE? - Yazdırılabilir Sürüm

+- Türkiye'nin en büyük astroloji platformuna hoş geldiniz. (http://www.astrosohbet.com/forum)
+-- Forum: ASTROLOJİ (/forumdisplay.php?fid=13)
+--- Forum: GEZEGENLER (/forumdisplay.php?fid=28)
+---- Forum: Venüs (/forumdisplay.php?fid=72)
+---- Konu: VENÜSÜNÜZ VE MARSINIZ NEREDE? (/showthread.php?tid=842)

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13

RE: VENÜSÜNÜZ VE MARSINIZ NEREDE? - Luli - 09-17-2008 12:59 AM

Mars'ım 10. evde, Kova.
Venüs'üm ise; 1. evde, İkizler.

İki burçta hava grubuna mensup ki özellikle Venüs İkizler'i için ilişkilerde ciddiyetsizlik getirisinden bahsedilir genelde, benim için ise, değil ciddiyetsizlik, fazla ciddiyetten bile söz edilebilir rahatlıkla.

Bu uymamazlığı neye bağlayabiliriz acaba? pek anlamadım

Mars'ım hem Venüsle, hem de Ay ile 120 derecelik olumlu konumda. Jüpiter, Plüto için ise; 90 derecelik açı kalıpları mevcut.

Venüs'ümün ise genelde küçük açıları var (45) Güneş ve Merkürle. Bir tane de 90 derece olan (K. Ay Düğümü) ile zorlu açıdan muzdarip ( ;

Nasıl bir yorum getirebiliriz?

RE: VENÜSÜNÜZ VE MARSINIZ NEREDE? - Luli - 09-17-2008 03:10 PM

Venüs İkizler'de; ışıktadır, İkizler'in havadar, toplumcul ve neşeli işareti.

Sen, insanlarla konuşursun, insanların arasında iletişim ve şefkati terfi ettirirsin.

Mars'ta Kova; bu konumda Mars'ın neyi yaptığı tam olarak anlamak için zor olabilir. Bu konumdaki insanlar şaşırtıcı insanları beğenir.

Orjinal bir bakış açısı sağlar.

Bu tutturulmuş işarette Mars kötü davranmaz. Çünkü Kova, dünyaya geldiği zaman ilerleyen ve açık fikir sahibidir.

Kova'da Mars, tamamen inatçı olabilir. Eğer onlar, içeride kutulanmış hissederse, isyan başlangıcı için zaman aralığı muhtemeldir.

Mars'la, enerji ve sürüşün, bir hava işaretini gezegeninde saklı, bu bireyler, zihinsel takiplerde kalkar.

Kova, biraz dağınık bir işarettir, uzun yolda sebat ediyorsa bile. Eğer, onların deliliğine bir metot varsa, her zaman görmek kolay değildir.

Hava işaretlerinde Mars, onların, neyi istediğini almakta genellikle tamamen akıllıdır.

Açıkça saldırgan bir Mars konumu olmazken, çok inatçıdır. Bir hava işaretinin akıllılığıyla inatçılığı birleşir, ve sen, neyi istediğini almanın hakkında tamamen yaratıcı olan bir kişi ile karşılaşırsın.

Onlar, özgürlük ve bireylikte birçok değeri yerleştirir. Genellikle aşırı duygusal olmayan bu yerleşim çoğunlukla, duygusallık ve görenekte güler.

Kova'nın işaretinde bütün kişisel gezegenlerden, Mars, burada, en kuvvetli "Reformcu" çizgisini gösterir. Eşitliğin Kovacıl ideali, bu konumla en yüksek düzeyde çalışır.

İnatçılık ve bir üstünlük kompleksi, bu konumun en çok gözlemlenebilen özelliğidir.

kaynak; cafeastrology (çevirimdir).

Edinebildiğim bilgileri paylaşmak istedim. Hala bütünün tamamında varolan yorum eksikliği var elbette ki.

Bilgi ekleme isteğinde bulunan ustalarımız ( ; olursa, çok sevinirim.

RE: VENÜSÜNÜZ VE MARSINIZ NEREDE? - astrosohbet - 09-18-2008 11:43 AM

Aprilios Yazılan:Venüs İkizler'de; ışıktadır, İkizler'in havadar, toplumcul ve neşeli işareti.

Sen, insanlarla konuşursun, insanların arasında iletişim ve şefkati terfi ettirirsin.

Mars'ta Kova; bu konumda Mars'ın neyi yaptığı tam olarak anlamak için zor olabilir. Bu konumdaki insanlar şaşırtıcı insanları beğenir.

Orjinal bir bakış açısı sağlar.

Bu tutturulmuş işarette Mars kötü davranmaz. Çünkü Kova, dünyaya geldiği zaman ilerleyen ve açık fikir sahibidir.

Kova'da Mars, tamamen inatçı olabilir. Eğer onlar, içeride kutulanmış hissederse, isyan başlangıcı için zaman aralığı muhtemeldir.

Mars'la, enerji ve sürüşün, bir hava işaretini gezegeninde saklı, bu bireyler, zihinsel takiplerde kalkar.

Kova, biraz dağınık bir işarettir, uzun yolda sebat ediyorsa bile. Eğer, onların deliliğine bir metot varsa, her zaman görmek kolay değildir.

Hava işaretlerinde Mars, onların, neyi istediğini almakta genellikle tamamen akıllıdır.

Açıkça saldırgan bir Mars konumu olmazken, çok inatçıdır. Bir hava işaretinin akıllılığıyla inatçılığı birleşir, ve sen, neyi istediğini almanın hakkında tamamen yaratıcı olan bir kişi ile karşılaşırsın.

Onlar, özgürlük ve bireylikte birçok değeri yerleştirir. Genellikle aşırı duygusal olmayan bu yerleşim çoğunlukla, duygusallık ve görenekte güler.

Kova'nın işaretinde bütün kişisel gezegenlerden, Mars, burada, en kuvvetli "Reformcu" çizgisini gösterir. Eşitliğin Kovacıl ideali, bu konumla en yüksek düzeyde çalışır.

İnatçılık ve bir üstünlük kompleksi, bu konumun en çok gözlemlenebilen özelliğidir.

kaynak; cafeastrology (çevirimdir).

Edinebildiğim bilgileri paylaşmak istedim. Hala bütünün tamamında varolan yorum eksikliği var elbette ki.

Bilgi ekleme isteğinde bulunan ustalarımız ( ; olursa, çok sevinirim.

çevirilerin için bende teşekkür ederim sevgili Aprilios , thanks gözkýrpma

Marsın Kova burcunda olduğu konumu ben çok özel bulduğumu söyleyebilirim. örneğin Cem Yılmaz'ın mars kovası olduğunu hatırlıyorum , adam her haliyle sıradışı ve bunu sahnede cesaretle gösterebiliyor. hem şalvar gibi bol bir giysi giyiyor üstünede güneş gözlüğü takıyor ;)

Aprilios'un çevirisinde söylediği gibi mars kovalarının tam birer reformcu olduğu görüşüne katıldığımı söyleyim. hatta henüz doğum tarihi net bilinmeyen Mustafa Kemal Atatürk'ün Mars Kovası olduğunu düşündüğümüde söyleyim..

Cvp: RE: VENÜSÜNÜZ VE MARSINIZ NEREDE? - Luli - 09-19-2008 11:01 PM

Yıldırım Yazılan:çevirilerin için bende teşekkür ederim sevgili Aprilios , thanks gözkýrpma

Marsın Kova burcunda olduğu konumu ben çok özel bulduğumu söyleyebilirim. örneğin Cem Yılmaz'ın mars kovası olduğunu hatırlıyorum , adam her haliyle sıradışı ve bunu sahnede cesaretle gösterebiliyor. hem şalvar gibi bol bir giysi giyiyor üstünede güneş gözlüğü takıyor ;)

Aprilios'un çevirisinde söylediği gibi mars kovalarının tam birer reformcu olduğu görüşüne katıldığımı söyleyim. hatta henüz doğum tarihi net bilinmeyen Mustafa Kemal Atatürk'ün Mars Kovası olduğunu düşündüğümüde söyleyim..
Rica ederim sevgili Yıldırım.

İngilizce kaynaklardan (çevirebildiğim kadarıyla), genel bilgilere ulaşabiliyorum...

Daha sağlam bilgiler (birebir olarak haritamın rehberliğinde) için elbette ki sizin yardımlarınıza ihtiyaç duymaktayım.

Bu nedenle iletimdeki sorularımın cevaplarını sizden temin edebilirsem, çok mutlu olacağım ( :

Alıntı:Mars'ım 10. evde, Kova.

İki burçta hava grubuna mensup ki özellikle Venüs İkizler'i için ilişkilerde ciddiyetsizlik getirisinden bahsedilir genelde, benim için ise, değil ciddiyetsizlik, fazla ciddiyetten bile söz edilebilir rahatlıkla.

Mars'ım hem Venüsle, hem de Ay ile 120 derecelik olumlu konumda. Jüpiter, Plüto için ise; 90 derecelik açı kalıpları mevcut.

Venüs'ümün ise genelde küçük açıları var (45) Güneş ve Merkürle. Bir tane de 90 derece olan (K. Ay Düğümü) ile zorlu açıdan muzdarip ( ;

Cvp: RE: VENÜSÜNÜZ VE MARSINIZ NEREDE? - astrosohbet - 09-19-2008 11:40 PM

Aprilios Yazılan:Bu nedenle iletimdeki sorularımın cevaplarını sizden temin edebilirsem, çok mutlu olacağım ( :[/font]

Alıntı:Mars'ım 10. evde, Kova.

evet Aprilios bende senin haritanla , senden aldığım imaj arasında uymamazlık seziyorum zaten. doğum saatinden eminmiyiz önce bunu sorayım ?

çünkü yaklaşık 20 dk geç doğma durumunda , senin Ay tam ASC üzerine denk gelecek ve 1.evinde en az ikizler kadar AY vurgusu görülecek..
mesela ben sana sorayım , duyarlılık - hassaslık - alınganlık - hülyalı bakışlar ve hafifçe yuvarlak bir yüz - sezgisel yetenek - hissedilir düzeyde sevdiklerini koruma içgüdüsü gibi özelliklere NET olarak bende var dersen doğum saatinin 15-20 dk kadar ileri olup olmayacağını araştır derim.

bunun dışında ;

* yükelen burcunun boğa olması

* 12. ev ve 8.evlerinde yoğun gezegen yığılımı olması ki her iki evde SU elementi evidir , içsel dünyayı zenginleştirir , dış dünyaya kapalıdırlar bu evler.

* satürn oğlak burcunda güneşinle Ay'ına açılar yapıyor + uranüs-neptün oğlak burcnda yani oğlak etkisi belirgi..

bu sebeplerle venüs ikizlerinin havailiği frenlenmiş olabilir diyebiliriz ama yinede doğum saatini araştır ok

Cvp: RE: VENÜSÜNÜZ VE MARSINIZ NEREDE? - Luli - 09-20-2008 02:40 AM

Yıldırım Yazılan:evet Aprilios bende senin haritanla , senden aldığım imaj arasında uymamazlık seziyorum zaten. doğum saatinden eminmiyiz önce bunu sorayım ?

çünkü yaklaşık 20 dk geç doğma durumunda , senin Ay tam ASC üzerine denk gelecek ve 1.evinde en az ikizler kadar AY vurgusu görülecek..
mesela ben sana sorayım , duyarlılık - hassaslık - alınganlık - hülyalı bakışlar ve hafifçe yuvarlak bir yüz - sezgisel yetenek - hissedilir düzeyde sevdiklerini koruma içgüdüsü gibi özelliklere NET olarak bende var dersen doğum saatinin 15-20 dk kadar ileri olup olmayacağını araştır derim.

bunun dışında ;

* yükelen burcunun boğa olması

* 12. ev ve 8.evlerinde yoğun gezegen yığılımı olması ki her iki evde SU elementi evidir , içsel dünyayı zenginleştirir , dış dünyaya kapalıdırlar bu evler.

* satürn oğlak burcunda güneşinle Ay'ına açılar yapıyor + uranüs-neptün oğlak burcnda yani oğlak etkisi belirgi..

bu sebeplerle venüs ikizlerinin havailiği frenlenmiş olabilir diyebiliriz ama yinede doğum saatini araştır ok
Açıkçası, doğum saatim konusunda yaklaşık bir tahmin söz konusu, o da 07.30 sularında oluşuna dair...

Fazlasıyla hassas ve alıngan mıyım?

( evet, küçük yaşlarımda bu özellikleri daha yoğun yaşıyordum, yaşlandıkça (( : kişi kendisine zarar veren yaklaşımlarından kaçınma idrakında bulunmuş olabiliyor, ki benim de bu taraflarımı törpülemeye çalışmışlığım söz konusudur, uzun zamandan beri.)

hafifçe yuvarlak bir yüz (oval) diyerek de tanımlanabilecek bir yüz'e sahip olduğum doğrudur.

sezgisel yeteneğim var mı?

iç sesimi fazlasıyla ciddiye alırım, genellikle doğru çıkarımlar yaptıran özellikler taşır.

hissedilir düzeyde sevdiklerimi koruma içgüdüsü?

bu konuda net bir şey söyleyebilmem mümkün değil, çünkü bu duyguyu genelde çok yoğun ölçütlerde tecrübe etmiş değilim. elbette ki, herkes yakınlarına zarar gelmemesi umudu ve isteğini taşır ama bahsettiğiniz şey yoğun dozajla ilgili sanırım.

Bunun haricinde,

Yükselen burcum olan Boğa'nın etkilerini, özellikle 2-3 senedir çok net yaşıyorum...

İşin benim için enteresan olan kısmı, 1. evimin yarısı (yanılmıyorsam eğer) İkizler burcuna ait... Daha önce de belirtmiş olduğum gibi, benim genel yaşantımda İkizlerin esamesine bile rastlamanız pek mümkün değildir. Acaba açı aralığı olarak Boğa'nın konumu daha mı dominant?

Bir de şu var ki;

(7 ile 14) yaşları boyunca, Koç burcu etkilerini yoğun olarak yaşadım. Girişken, atılgan, toplumda ön'e çıkmaktan hoşnutluk duyan, lider ruhlu, çevresindeki herkesle iletişim düzeyi çok yüksek olan, öğüt dinlemez ( : bir çocukluk dönemi yaşadığımı rahatlıkla söyleyebilirim...

Ama ilk gençlik diyerek tanımlayabileceğim zaman aralığında bu bahsettiğim özellikler kendini yavaşça daha az, hatta nadir diyebileceğim bir sıklıkta göstermeye başladı. İşin içine, Güneş'in kendini 12. evde, perde arkasında saklaması girdi anlayacağınız.

(ama Güneş, doğum saatine göre, zaten hep 12. evde olmalı dediğinizi duyar gibiyim (( : )

Benim de anlamlandıramadığım nokta da aslında bu zaten.

Haritalarda,

Asc'den, Mc'e kadar Çocukluk.
Mc'den, Ds noktasına kadar Gençlik.
Ds'den Ic'ye Olgunluk.
Ic'den yine Asc'ye kadar olan bölüm de yaşlılık dönemimiz için etkilidir diye biliyorum...

Ancak bunu esas alırsam, bir parça anlam kazanıyor Koç burcu etkisi durumu...

Ha bir de şu var, mesela demişsiniz ki, 12. ve 8. evlerin çok yoğun, bu evler de topluma kapalı evler olduğu için iç dünyayı zenginleştirir...

Bu kısmın, benim için doğruluğu kesin sayılabilir... Ketumluğa yakın dururum, içsel dünya zenginliğinin bir ifadesi olarakta, sanat'ın birçok dalıyla birebir ilgim söz konusudur.

Yine de, doğum saati konusunda verdiğiniz öneriyi dikkate alacağım.

Son olarak;

Benim yansıttığım imajla, haritamda varolan imaj arasında bir uyuşmazlık sezdiğinizi söylemişsiniz.

Bunu, neye dayanarak hissettiğinizi sorabilir miyim?

Yani, haritamda genel olarak bahsi geçen fakat benim burada tam tersi istikamette yansıttığım ne(ler) var sizce, acaba?

Cvp: RE: VENÜSÜNÜZ VE MARSINIZ NEREDE? - astrosohbet - 09-20-2008 05:40 AM

Aprilios Yazılan:Açıkçası, doğum saatim konusunda yaklaşık bir tahmin söz konusu, o da 07.30 sularında oluşuna dair...

Fazlasıyla hassas ve alıngan mıyım?

( evet, küçük yaşlarımda bu özellikleri daha yoğun yaşıyordum, yaşlandıkça (( : kişi kendisine zarar veren yaklaşımlarından kaçınma idrakında bulunmuş olabiliyor, ki benim de bu taraflarımı törpülemeye çalışmışlığım söz konusudur, uzun zamandan beri.)

hafifçe yuvarlak bir yüz (oval) diyerek de tanımlanabilecek bir yüz'e sahip olduğum doğrudur.

sezgisel yeteneğim var mı?

iç sesimi fazlasıyla ciddiye alırım, genellikle doğru çıkarımlar yaptıran özellikler taşır.

hissedilir düzeyde sevdiklerimi koruma içgüdüsü?

bu konuda net bir şey söyleyebilmem mümkün değil, çünkü bu duyguyu genelde çok yoğun ölçütlerde tecrübe etmiş değilim. elbette ki, herkes yakınlarına zarar gelmemesi umudu ve isteğini taşır ama bahsettiğiniz şey yoğun dozajla ilgili sanırım.

Bunun haricinde,

Yükselen burcum olan Boğa'nın etkilerini, özellikle 2-3 senedir çok net yaşıyorum...

İşin benim için enteresan olan kısmı, 1. evimin yarısı (yanılmıyorsam eğer) İkizler burcuna ait... Daha önce de belirtmiş olduğum gibi, benim genel yaşantımda İkizlerin esamesine bile rastlamanız pek mümkün değildir. Acaba açı aralığı olarak Boğa'nın konumu daha mı dominant?

Bir de şu var ki;

(7 ile 14) yaşları boyunca, Koç burcu etkilerini yoğun olarak yaşadım. Girişken, atılgan, toplumda ön'e çıkmaktan hoşnutluk duyan, lider ruhlu, çevresindeki herkesle iletişim düzeyi çok yüksek olan, öğüt dinlemez ( : bir çocukluk dönemi yaşadığımı rahatlıkla söyleyebilirim...

Ama ilk gençlik diyerek tanımlayabileceğim zaman aralığında bu bahsettiğim özellikler kendini yavaşça daha az, hatta nadir diyebileceğim bir sıklıkta göstermeye başladı. İşin içine, Güneş'in kendini 12. evde, perde arkasında saklaması girdi anlayacağınız.

(ama Güneş, doğum saatine göre, zaten hep 12. evde olmalı dediğinizi duyar gibiyim (( : )

Benim de anlamlandıramadığım nokta da aslında bu zaten.

Haritalarda,

Asc'den, Mc'e kadar Çocukluk.
Mc'den, Ds noktasına kadar Gençlik.
Ds'den Ic'ye Olgunluk.
Ic'den yine Asc'ye kadar olan bölüm de yaşlılık dönemimiz için etkilidir diye biliyorum...

Ancak bunu esas alırsam, bir parça anlam kazanıyor Koç burcu etkisi durumu...

Ha bir de şu var, mesela demişsiniz ki, 12. ve 8. evlerin çok yoğun, bu evler de topluma kapalı evler olduğu için iç dünyayı zenginleştirir...

Bu kısmın, benim için doğruluğu kesin sayılabilir... Ketumluğa yakın dururum, içsel dünya zenginliğinin bir ifadesi olarakta, sanat'ın birçok dalıyla birebir ilgim söz konusudur.

Yine de, doğum saati konusunda verdiğiniz öneriyi dikkate alacağım.

Son olarak;

Benim yansıttığım imajla, haritamda varolan imaj arasında bir uyuşmazlık sezdiğinizi söylemişsiniz.

Bunu, neye dayanarak hissettiğinizi sorabilir miyim?

Yani, haritamda genel olarak bahsi geçen fakat benim burada tam tersi istikamette yansıttığım ne(ler) var sizce, acaba?

haritanda koç burcunda güneş-merkür kavuşumu + Ay ikizler + venüs ikizler potansiyelleri şu veya bu şekilde açıksözlü , mizahi yeteneğini sık sık gösteren (dil çıkaran espirilerden bol bol yapan) , konuşkan ve sosyal bir tabiatı ön plana çıkarmanı sağlayacaktı®..
ama daha içe dönük ve entelekt yönü kuvvetli biri duruyor karşımızda yani böyle algıladım ben seni.

sözünü ettiğin zaman aralıklarında koç gibi davranıp şu sıralarda boğa gibi davranmanı , transitlerine bakarakta açıklayabiliriz diye düşünüyorum.

doğum saatin konusunda sözlerin benim tahminimin doğru olabileceğine işaret edebilir. bir araştır bence bu konuyu.
Asc = boğanın daha erken derecelerinde olabileceği gibi , daha geç derecelerinde olup AY-Asc kavuşumundan da söz edebiliriz , tabii şimdi bunlar sadece olasılık ok

RE: VENÜSÜNÜZ VE MARSINIZ NEREDE? - red lionsa - 11-21-2008 04:25 PM

Ateş grubundaki Venüs insanları ne kadar eğlenceli ,ne kadar renkli ,yürekli ,maceraperest ve asil ruhlu olduklarını göstererek başka bir deyişle ateş özelliklerini ortay koyarak –insanı cezbederler.eğer bunları göz ardı ederseniz,ilişkilerle ilgili reklamları özel bir şeyler kaçıracağınızı söylerler ..bu kadar cüretkar ve kayıtsız bir cesarete nasıl karşı koyarsınız?
Koçtaki Venüs kendisini hayata öncü bir ruhla saldıran aynı ruhla darbeleri atlatan ve hatta bu darbelerle gelişen bir savaşçı veya bir amazon olarak ilan eder.bakın ben ne kadar cesurum .ben sade bir flört değilim bir macerayım .ben denetlenemez tutkuyum .koçtaki Venüs sizin dürtüsel arzularınızla sürüklenmeye hazırdır.hızlı bir şekilde ilişkiye girebilir ve aynı hızla ilşkiyi bitirebilir..koçtaki Venüs size kendisini fethe davet eden romantik bir çağrı gönderir.beni en iyi atışınla vur ..koçtaki Venüs bağımsızlığı ,yürekliliği ve doğruluğu takdir eder.bunlar risk alan insanlardır.özellikle sonuçta kendileri kazanırlarsa sağlıklı rekabete bayılırlar ..marilyn Monroe nun ve elizabeth taylorun tüm zamanların en çok kur yapılan ve en çok kovalanan iki kadınının Venüsleri koçtadır..jack nicholson Venüs koçtur
venüsün 12. evde olması sevglerini göstermekte oldukça başarısız bir kişilik göstergesidir.romantik olsalar bile duygularını ifade etmeleri uzun sürer.ilk adımın karşılarından gelmesini beklerler.bu durumda da pek çok fırsatı kaçırdıkları görülür.bu utangaçlıklarından kaynaklanır.ancak kendi üstlerine düşen biriyle ilgileneceklerdir.sevdikleri zaman herşeyi feda edebilecek derecede aşırıya kaçabilirler.başkalarıyla iyi geçinirler ama içe dönük denebilecek bu sevecen kişiler duygusal açlıklarını fiziksel açlıkla karıştırarak gereğinden fazla yiyip içebilirler.satürnden sert etkiler varsa yakınlarından ciddi darbeler alabilirler.
Yaydaki mars:bu burcun arketipleri kanalıyla peşinizden koşar .öğrenci sizi bir şiir okuma matinesine davet eder.filozof ve antropolog kendi perspektifini sunarak dünyanızı daha anlaşılabilir daha az karmaşık kılar.gezgin ve kaşif deneyimsel ,romantik ve cinsel maceralar sunar.yaydaki mars özgürlük aşkı sorgulayan aklı ,idealizmi ve ileri görüşlü özellikleriyle sizi etkiler.bu mars burcu koç ve aslandaki marstan daha dürüst ve dobradır ve kovalayarak veya gösterişle vakit kaybetmektense ,hemen konuya girmeyi tercih eder.siz de açıksanız bu özelliği takdirle karşılarsınız .eğer hassassanız ve daha yumuşak bir tarzda kur yapılmasını tercih ediyorsanız incinebilirsiniz.bu burç acı verebilecek kadar dürüst olabilir ve size veya başkalarına duyduğu çekim konusunda zarif olmayabilir.açık sözlü rock yıldızı janis joplin
Mars yaydı.br şairin tüm duygularını deneyimle boğarak kendisini bir akhin haline getirmesi gerektiğini iddia eden Fransız şairi Arthur rimbaud un ve aktif sporcu prens charlesin marsları yaydadır..

Benim marsim 7. evde yay da venüsümde 12. evde koc ta demekki yorumum buymus tesekkürler Vivi bu tür yazilari okudukca daha iyi anlamaya basladim.Yeni baslayanlar varsa forumlardaki yazilari atlamadan okuyun sonunda kendi haritanizi cok gpzel yorumlarsiniz demek istedim puzzel gibi seviyorsaniz eger. Ben parcalari bayagi toparladim bu gun o yüzden mutluyum. Her yazi yazanin emegi var bunda genel bi tesekkür etmek istedim burdan.
Neden balik burcu olupta romantikligi hic sevmedigimi ve anlamadigimi cözdüm bi kac dakika evvel gülücük))))
Bir seyi merak ediyorum acaba yanlis yorummu yapiyorum bu haritama göre benim mars yada yay erkegi özelliklerinde birinden hoslanmam gerekiyor.Ama ben tam aksi kova veya ikizler gibi hava grubunu tercih ediyorum. Mars veya yay dan cok arkadasim var cok severimde ama yakin olamam.Evlilikte asla bir koc yay erkegi tercih etmedim etmem.

Cvp: RE: VENÜSÜNÜZ VE MARSINIZ NEREDE? - astrosohbet - 12-15-2008 03:47 PM

sessizgidiş Yazılan:arkadaşlar 5.evdeki ikizler venüs ne gibi bir etki verir?
ayrıca marsım koç :/ deli cesareti vardır ben de gülücük mars da 3.evde

yorumlarsanız sevinirim

evet venüs ikizler , mars koç olunca ilişkiler sözkonusu olduğunda riske girebilecek , sosyal , davranışlarında açık ve net , birazda maceracı kişilik özellikleri ön plana çıkacaktır.

Cvp: VENÜSÜNÜZ VE MARSINIZ NEREDE? - dancingqueen - 09-26-2009 04:43 AM

merhabalar,
benim venüsüm ve marsım koç ta ve 8. evde
arkadasımın venüsü aslan ve 7. evde, marsı başak ve 8. evde

sanki iyi bişeyler var gibi???? öylemi...