Turkish Arabic Azerbaijani Chinese (Simplified) Czech English French German Hindi Italian Portuguese Romanian Russian Spanish

AY DÜĞÜMLERİ

Ay düğümleri üzerine bu bölüme ekleyeceğim yazılar, Jan Spiller’ın Ruhsal Astroloji isimli kitabından alıntı olacaktır.

Normalde bu sitede veya başka yerlerde alıntı yapmayı sevmeyen biri olarak niçin bu kitabın neredeyse tamamını alıntı yapıyorum ?

Çünkü içinde çok değerli saptamalar olduğunu ve dahası çok etkili öneriler bulunduğunu düşünüyorum.

Ben bu kitabın sadece Ay Düğümler açısından okunmaması gerektiğini, doğum haritasının diğer enstrümanlarını tanımak için de kullanabileceğimizi düşünüyorum.  

 

 

 

Örneğin Ay burcu Terazi olup sert açıları olan biri, Kuzey Düğüm Koç yazısını okuyarak Güney Düğüm Terazi’nin aşılması gereken gölgeleri hakkında önemli ip uçlarını farkedebilir.

Örneğin doğum haritasında Satürn’ün sert kare açılarına sahip olan biri, Kuzey Düğüm Yengeç yazısını okuyarak Güney Düğüm Oğlak (Satürn Oğlak burcunu yönetir) için karanlık noktaların farkedilip aşılması adına yine önemli ipuçları elde edebilir.

Örneğin Kuzey Ay Düğümü ile Jüpiter’i tam kavuşum halinde olan birisi, Kuzey Düğüm Yay yazısını okuyarak (Jüpiter Yay burcunun yöneticisidir) yine Kuzey Düğümünün üzerindeki Jüpiter’i geliştirmek adına ipuçları elde edebilir.

Her bir ay düğümü yazısı hem Kuzey Ay Düğümünün geliştirilmesi gereken yönlerini hem de Güney Ay Düğümünün aşılması gereken arızalarını detaylıca işliyor dolayısıyla oldukça uzun sayılabilecek bu yazıları sindire sindire okumanızı öneriyorum.

 

İyi okumalar :)

Üye Giriş

İletişim Formu

 

Site İstatistik

1.png1.png5.png2.png5.png0.png8.png
Bugün58
Dün846
Haftalık3332
Aylık22908
Toplam1152508

  • IP Numaran 3.230.1.126
  • Web Tarayıcın unknown
  • Tarayıcı Versiyonun unknown
  • İşletim Sistemin unknown

4
Online