Turkish Arabic Azerbaijani Chinese (Simplified) Czech English French German Hindi Italian Portuguese Romanian Russian Spanish

ÜCRETLİ İLİŞKİ - UYUM ANALİZİ

Bu çalışmada, öncelikle hem sizin hem de partnerinizin (eşiniz, sevgiliniz, çocuğunuz, ortağınız vb) doğum haritalarınızı genel hatlarıyla değerlendiriyorum. Nelerden hoşlanırsınız, partneriniz nelerden hoşlanır, zaaflarınız nedir, duygusal-zihinsel-seksüel potansiyelleriniz vb ayrıntılara değiniyorum. Bir sonraki adımda iki doğum haritasını karşılaştırıyorum. Gezegenleriniz arasındaki açıları ve ev yerleşimlerini yorumluyorum böylece birbirinizi nasıl etkilediğiniz, hangi konularda uyumlu ya da uyumsuz olduğunuz üzerine ayrıntılara değiniyorum.

 

 

Uyumsuz etkileşimleri aşabilmeniz adına önerilerimi paylaşıyorum. Daha sonra ilişkinin Kompozit haritasını yorumluyorum ve bu çift beraberken başlarına neler gelecek gibi ayrıntılara değiniyorum. Analiz bitince mail yoluyla çalışmamı size iletiyorum ve son olarak merak ettiğiniz sorularınızı yanıtlıyorum. 

Bu çalışma için 100 TL ücret alıyorum.

 

İletişim için => Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

Üye Giriş

İletişim Formu

 

Site İstatistik

6.png8.png6.png2.png9.png5.png
Bugün402
Dün877
Haftalık2784
Aylık13738
Toplam686295

  • IP Numaran 54.91.71.108
  • Web Tarayıcın unknown
  • Tarayıcı Versiyonun unknown
  • İşletim Sistemin unknown

18
Online